Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

NEJ fotka


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Tom
Anonymní





Předmět: NEJ fotka
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2006 10:45:03
Odpovědět s citátem

Sleduji průběh sympatické soutěže NEJ fotka, kde jsou opravdu krásné fotografie našich kočičích kamarádů ať už barevné či černobílé. Jen mě trochu zaráží a udivuje doping, který zřejmě není asi ani v této soutěži povolen a hlavně není morálně ve vyspělé společnosti přípustný. Exclamation Mám na mysli doping ve formě technického zneužití „děr“ v ochraně webu při načítání počtu hlasů pro jednotlivé fotografie kočičích miláčků.Je naprosto udivující, když u některých fotografií je možné během okamžiku navýšit najednou počet hlasů o 60 a více a u ostatních lze pozorovat jen postupný nárůst hlasů tak jak se postupně lidé připojují a v soutěž i regulérně hlasují.
Položme si tedy otázku „není něco shnilého ve státě dánském?“
Tom
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: NEJ fotka
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2006 10:58:32
Odpovědět s citátem

Nedá se napsat jinak, než že na tuto otázku bylo již několikrát, bohužel, odpovězeno kladně.

Někteří jedinci si pokaždé najdou způsob jak obejít nastavené ochrany, a že jich je už použito.

Nicméně stále se najdou vykukové, kteří mají tu potřebu svojí fotku/kočku dotlačit k výhře ... proč, zůstává záhadou ... je ale škoda, že tímto způsobem likvidují soutěž, která by jinak mohla být opravdu skvělá.

O tom, že těmto individuím chybí kousek soudnosti a fair play, není sporu.

A ačkoliv je nejspíš stejně nezajímá názor nikoho z těch, kteří hrají poctivě, přesto napíšu, že jsou ubozí a měli by se stydět!


A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2006 12:18:17
Odpovědět s citátem

Jak jsem již včera psala v Povídání...

Je to trapné, trapné, trapné, co někteří dokáží udělat kvůli výhře nějaké konzervy z Happy Animals. Co jsou to za lidi, kteří podvodně vyhrají a pak se tetelí blahem, že vyhráli?

Je mi zle z těchto lidí a odmítám se s takovými lidmi bavit, jakmile zjistím, že i oni spadli mezi ty podvodníky...

Nebudu psát adminovi e-maily a donekonečna rozebírat, zda takové soutěže vůbec pořádat, když v poslední době vyhrávají fotky JEN PODVODEM...

Prosím tedy o nezařazování mých fotek do této soutěže, protože nechci být mezi tou podvodnickou verbeší a dívat se na to, jak během 30 minut přibyde 75 hlasů a nebudu se dohadovat o tom, zda je to možné, či ne...

Myslím si, že MK jsou bezvadné a skvěle udělané stránky, kde jsem získala spoustu nápadů a rad, kde jsem poznala několik naprosto úžasných lidiček, kde ale jsem jako všude jinde poznala lidi prolhané, nečestné... Ale současně si nemyslím, že by stránky navštívilo během 30 minut 75 lidí... Nezlobte se, návštěvnost MK hodně přeji, ale tomuhle nevěřím...

P.S.: Doufám, že se můj příspěvek nedotkl lidí, kteří zdravě soutěží... Vám nepatřil...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: NEJ fotka
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2006 19:16:17
Odpovědět s citátem

Tom napsal:
Sleduji průběh sympatické soutěže NEJ fotka...

Také NEJ fotku sleduji a musím říct, že k mému zklamání dopadá jako předchozí fotografické soutěže. Lidé jsou ochotni vynaložit opravdu neuvěřitelně velké úsilí, aby si vyhráli cenu. Píšete "morálně vyspělá společnost"... jen jsem se usmál... u nás? Kdy že to už bude? Smile

Současný systém hlasování je myslím dobrý kompromis mezi tím, aby všichni (technicky) hlasovat mohli a aby zároveň bylo co nejtěžší podvádět. V každém případě, současné hlasování doběhne, jestli se někdo diskvalifikuje, to se uvidí. Další vývoj soutěže dneska přesně nevím, ale mám ještě jednu možnost, jak věc řešit. Jestli bude úspěšná, to zatím netuším, věřím ale, že od dubna by měla být určitě v provozu (potřebuji vyřešit vše nejen technicky, ale i přijatelnost z uživatelského pohledu).

Jako vždy, uvítám jakoukoliv reakci nebo konkrétní nápad na můj e-mail. Díky Smile
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2006 22:52:20
Odpovědět s citátem

Díky Filipe za Tvůj přístup a snahu. Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tom
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2006 9:39:57
Odpovědět s citátem

Tak jsem se vrátil po dovolené na horách, kde jsem byl úplně odříznut od internetové civilizace
a ze zájmem jsem si prohlédl průběh hlasování soutěže o NEJ fotku.
Zřejmě jsou v soutěži dva favoriti ale jeden z nich je asi jak němečtí olympionici na zimní olympiádě.
(Pro vysvětlení:
německá reprezentace přiznala, že mají spoustu inženýrů , kteří se starají o vybavení sportovců a tak ostatní, kteří to nemají mají jen smůlu a musí závodit jen tak obyčejně tedy s běžným špičkovým vybavením)
Je to jistá nadsázka ale je zřejmé že jeden favorit má technické možnosti jako německá reprezentace a umí hlasovat jak jsem už psal minule po skocích 40,50, a více hlasů.
Dnes soutěž pro tento měsíc končí a já se budu těšit na další měsíc.
Jen doufám, že s blížícím se jarem a později létem bude platit něco podobného co konstatovali i odborníci na zimní olympiádě těšme se na letní olympiádu kde vybavení a dres nebude hrát takovou roli a vše bude záviset jen na kvalitách samotných atletů (v našem případě na kvalitách a námětech fotografií našich kočičích miláčků)
Tom
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2006 10:14:12
Odpovědět s citátem

Tome Laughing Laughing Laughing docela si přeji, aby se zase našel nějaký mimozemský šmejd, který bude podvádět, protože se při Vašich příspěvcích aspoň zasměju.... Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
morabo
Anonymní





Předmět: doping
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2006 18:35:16
Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny pratele kocek a uzivatele modreho kocoure. Jsem majitel Rubense a potesilo mne, kdyz byla fotka naseho milacka zarazena do souteze a parkrat jsem tedy sam hlasoval. Kdyz jsme se posleze ujali vedeni, rozhodl jsem se rovnez pripadnou vyhru venovat nekteremu utulku a hlasovat v ramci regulernosti vicemene prestal. Rad bych tedy rozptylil obavy, ktere se ohledne hlasovani vznasi, musim totiz priznat, ze moje technologicke schopnosti staci sotva na tuto reakci a nejake vyuzivani mezer na webu mi zustava zcela zapovezeno... Rolling Eyes Bud jak bud, doufam, ze nase fotka se opravdu jen tolik libi, i kdyz mozna zrovna nejakemu sikulovi. Very Happy A at soutez dopadne jakkoli, castku rovnou vyhre na opustene kocicky venujeme stejne a ve dvojnasobne vysi. Preji hezky den a dekuji vsem, kteri poslali svuj hlas!
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: doping
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2006 20:08:24
Odpovědět s citátem

Morabo, osobně jsem velmi ráda, když se zde vyjádří i majitelé kočiček, kterým "narůstají" hlasy ... uvítala bych to jak u Číči, tak i z předchozích hlasování - Elizabeth, Ginger ... a pár dalších ...

Jsem moc ráda, že Rubensem se věci mají takhle!

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2006 20:43:12
Odpovědět s citátem

Morabo, fotka Rubense je opravdu pěkná Wink a není třeba hned vše vztahovat na všechny "vyhrávající" fotky kočiček. Mluvíme tady o skocích o desítky hlasů během několika minut, kdy při normální návštěvnosti Modrého kocouře bych neřekla, že je to možné... Ale je to jen můj odhad a dohad Very Happy

V každém případě díky za ušlechtilý nápad věnovat svou výhru opuštěným kočičkám!

Jen mne tak napadá, že i kdyby byla soutěž bez výhry, bylo by to asi nämlich to samé... Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Ad hlasování
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2006 10:50:39
Odpovědět s citátem

Tom napsal:
Tak jsem se vrátil po dovolené na horách, kde jsem byl úplně odříznut od internetové civilizace a ze zájmem jsem si prohlédl průběh hlasování soutěže o NEJ fotku. Zřejmě jsou v soutěži dva favoriti ale jeden z nich je asi jak němečtí olympionici na zimní olympiádě...

Internet je určitě fajn místo, kam se vypsat, ale myslím, že se musí najít nějaká míra. Ono je dobré vědět, jak by věci měly být, co je podle "vyššího principu" správně, ale bojím se, že tahle diskuse se už jen točí pořád dokola. Zatímco se tady (naprázdno) moralizuje (a někdy to vypadá až jako exhibicionismus), několik lidí, a já jim moc děkuju, mi v tichosti napsalo nápady, praktické nápady, jak se dá věc řešit, co by se mohlo udělat.
Tenhle můj příspěvek není namířen proti Tomovi, chápu, co myslí, ale bojím se, že bychom se měli trochu víc smířit s realitou. Myslíte si, že hlasování veřejnosti někdy určí tu nejlepší fotku, nejlepší film nebo nejlepší hudbu? Má u vás vyšší kredit Český lev nebo ankety typu TýTý? Ceny akademie (Anděl) nebo Zlatý slavík? V tomhle si každý musí udělat jasno... vzpomeňte si na aféry, kdy třeba jisté zpěvačky údajně někoho platily, aby posílal hlasy po netu a smskama a ony aby vyhrály. Je to fér?
NEJ fotku berte prosím asi tak, že porota vybere ty nejlepší z daného měsíce. To já považuju už za něco významného. A že potom jedna z těchto fotek vyhraje ve hlasování návštěvníků stránek je už pro mě něco navíc.
Přesto, díky za jakékoliv názory, všechny je čtu a beru v potaz (moje známé "Kocouř je tady pro vás"). NEJ fotka se možná trochu změní, ale nikdy prosím nečekejte, že hlasy veřejnosti někdy v jakékoliv oblasti vyberou skutečně to nejlepší. S tím je třeba se smířit.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2006 11:23:25
Odpovědět s citátem

Filipe!!!
Naprosto bezvadný nápad - odstranit počet hlasů v soutěži!!!! Idea Idea Idea
Moc chválím! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jiří Hořínek



Založen: 02.03.2006
Příspěvky: 1

Předmět: nej foto
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2006 16:57:23
Odpovědět s citátem

Je dobře, že porota vybere 10 nej, mohla je ještě oznámkovat od 1 po 10 a pak ať hlasují diváci libovolně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tom
Anonymní





Předmět: Re: Ad hlasování
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2006 14:54:58
Odpovědět s citátem

Dobrý den Filipe,
budu stručný, změny hodnocení v soutěži jsou jen ku prospěchu kočiček i fotografií Wink
Konstatuji, že už to nebude pro některé návštěvníky stránek taková psina,
ale vždyť je to o kočkách. Zdraví Tom
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (44x)
2
Anketa: Máte nějaké oblíbené kočičí plemeno? (21x)
3
Fotočlánek: Kocour ze Shreka existuje! (20x)
4
Fotočlánek: Krásná bílá kočičí dvojčata (19x)
5
Vyhlášení NEJ fotky října 2023 (18x)
6
Fotočlánek: Kočka ve správný moment 2 (18x)
7
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
8
Fotočlánek: Kočky a děti 3 (18x)
9
Fotočlánek: Maya - šilhající kočička (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top