Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nepije vodu ani mléko


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: Nepije vodu ani mléko
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2005 13:28:16
Odpovědět s citátem

Náš pětiletý kocouř vůbec nepije vodu a už ani mléko, které si občas dal. Nemůže se mu něco stát, když opravdu nic nepije? Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nepije vodu ani mléko
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2005 13:58:52
Odpovědět s citátem

Andrea. napsal:
Náš pětiletý kocouř vůbec nepije vodu a už ani mléko...

Kočka (i kocouř) pít musí. Zažil jsem jednou kočku, které, zdá se, skoro stačila voda, co měla z konzerv (i když to není jisté - naše kočky jsou často na lince a v umyvadle, kdo ví, kolik vypijí vody mimo misku).
V každém případě je miska s vodou nutností, asi bych doporučil mít jich po bytě víc, dáváme teď v létě jednu například na balkon, kde kočky tráví většinu dne (pokud tam není moc horko).
Nakonec, sám netuším, kdy kočky pijí, málokdy je u toho vidím... takže bych ani nepoznal, kdyby jedna z nich pila míň nebo víc. Vodu jim navíc obvykle ráno i večer měním.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2005 14:02:53
Odpovědět s citátem

Andreo, viděla jsem, že se ptáte i na tu 12týdenní špinavou prdelku Smile a tak mne napadlo, nestávkuje ten 5letý? Je to tak, že jste si pořídili k 5letému 12týdenního? Tak jestli třeba ten 5letý nestávkuje...

My máme taky vodu pro kococurka všude, má ji strašně rád. Pije mi z konve na zalévání kytek, z vany když se koupeme, z lavůrku, kde má vždy 1cm vody na hraní...

Ale kočka pít MUSÍ. Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2005 14:28:11
Odpovědět s citátem

Kocouř nestávkuje - nikdy nepil vodu, jen občas mléko. Vodu má k dispozici pořád, ale vím, že ji určitě nepije, prostě ji nechce. A tak nevím, jak ho k tomu mám donutit. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ivanka (Toby)



Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2006 11:25:54
Odpovědět s citátem

Náš Toby z mističky taky moc nepije, ale když ho pustíme do koupelny, tak je v sedmém nebi. Většinu času prosedí ve vaně a čeká až tam kápne nějaká vodička. A jakmile vanu alespoň svlažíme, tak jí hned olizuje. Takže vlastně pije jen z vany Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2006 7:33:32
Odpovědět s citátem

Ivanka (Toby) napsal:
Náš Toby z mističky taky moc nepije, ale když ho pustíme do koupelny, tak je v sedmém nebi. Většinu času prosedí ve vaně a čeká až tam kápne nějaká vodička. A jakmile vanu alespoň svlažíme, tak jí hned olizuje. Takže vlastně pije jen z vany Surprised)

V tom případě by vám mohla pomoci kočičí fontánka. Je to sice větší investice, ale kocour bude mít stále k dispozici tekoucí vodu a určitě bude pít víc. Než jsem fontánu pořídila tak mým šesti kočkám stačily 2 dcl vody na den (odměřovala jsem vodu kterou jsem do misek nelila a potom jsem slila nedopité zbytky), po pořízení fontány spotřebuji každý den asi litr vody (i když se asi něco i odpaří).
Odpovědět 
Ivanka (Toby)



Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Předmět: fontánka
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2006 9:22:32
Odpovědět s citátem

Já jsem do včerejška ani netušila, že něco jako fontánka existuje. To až když jsem si prohlížela různé diskuze, tak jsem na to narazila. Je fakt, že by se to Tobymu asi moc líbilo, ale musím nejdřív vymyslet kam jí dám. Už takhle se v tom našem bytečku sotva hýbem. Podívám se na happy animals jak vůbec fontánka vypadá a jak je velká Surprised) Díky za radu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (69x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (45x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (28x)
4
Kočičí jména (27x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (24x)
6
PKD - polycystická choroba ledvin (22x)
7
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (21x)
8
Jak se naučit vybírat mýtné (21x)
9
Seznam kočičích kaváren (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top