Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetové obchody


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: Allpet-dobra zkusenost
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2009 12:09:48
Odpovědět s citátem

Já mám s allpet.cz vynikající zkušenost - 30 objednávek bez zaškobrtnutí, beru na dovoz po Praze i osobní odběr, dokonce mi k objednávkám přidávají dárky - tác pod misky, misky, malé balíčky krmiva na vyzkoušení. Já fakt proti nim nemůžu říct nic špatného. Ocenuji především hezky organizované a přehledné stránky a SMS systém upozornění o dodání. A nebojte, nejsem nastrčený agent allpetu, jen se mi tam fakt pěkně nakupuje - hlavně mají velký výběr a ty moje dvě potvůrky jsou rozmlsané až běda, takže potřebují široký záběr.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2009 14:13:41
Odpovědět s citátem

Tak to je zvláštní. Já jsem od Allpetu objednávala celkem asi 10x a zhruba v polovině případů jsem měla problém. Dvakrát mi prostě jen přišla SMS že objednané zboží není skladem a moje objednávka se ruší (u jiných e-shopů se obvykle nejdříve zeptají jestli nechci počkat až bude zboží k dispozici nebo místo něj objednat něco jiného), ve dvou případěch se mi ani 14 dní po objednání nikdo neozval a teprve po mém mailovém dotazu jsem se dozvěděla že je nějaký problém. A jednou jsem si objednala dost drahá kočičí dvířka, jenže mi místo bílých přivezli hnědé. Jednou jsem si něco objednala a druhý den jsem si vzpomněla že ještě něco potřebuji a udělala jsem druhou objednávku. Zajímavé je že tu druhou objednávku jsem dostala v pohodě, ale ta první mi přišla až po mé urgenci asi o týden později. Takže jsem u nich prostě přestala objednávat a využívám jiné e-shopy ve kterých jsem naprosto spokojená. Možná že teď už se jejich přístup k zákazníkům změnil, moje špatné zkušenosti jsou z doby před 2-3 léty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: Allpet
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2009 11:39:50
Odpovědět s citátem

Je pravda, že já u nich nakupuju cca rok a vzhledem k minimalizaci rizik skoro výhradně krmivo a stelivo. S objednávkami větších věcí zkušenost nemám (teda pokud nepočítám misky, kartáče a takové ty drobnosti). Je pravda, že někdy je objednávka hned, někdy to trvá, ale prostě jsme si padli do noty Smile No a také mi vyhovuje jejich poloha u metra.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 9:39:37
Odpovědět s citátem

Já jsem objevila dobrý obchod vase-krmivo.cz koupila jsem tam ted 7,5 kg brit care za 649,-kč!! Rozvoz po Brně zdarma. V neděli jsem objednávala a právě mi to dovezli. Micík tyhle granule miluje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
szombat



Založen: 11.08.2009
Příspěvky: 4

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 15:49:53
Odpovědět s citátem

V allpet uz nic neobjednavam. Nebyl jsem shodou okolnosti doma, kdyz mi privezli moji objednavku (nebyla to prvni objednavka, predtim jsem objednaval vic krat a termin prevzeti jsem stihnul). Problem je, ze jejich rozvocni sluzba vam da vedet jenom cca 2 hodiny pred prijezdem cas jejich prijezdu; datum prijezdu odmitaji sdelit predem, takze clovek, ktery nesedi porad doma ma dost problem v tak kratkem case zareagovat. Ted jsem ne najekem jejich black-listu a pozaduji ode mne platbu predem na ucet dokonce i kdyz jsem chtel prijet tovar prevzit osobne do jejich sidla a vyplatit na miste. Na infolince nebyly vubec prijemni. Zkusim radeji nejaky jiny obchod. S Allpet-em jsem skoncil.

April napsal:
Krom těch www.allpet.cz a www.happy-animals.cz ve zmiňovaném foru je obchodů v Praze ještě pár mně známých ... namátkou -
http://www.astin.cz
http://chovatelskepotreby-pluto.cz/
http://shop.miga.cz/

Nicméně mezi ty s nejobsáhlejší nabídkou patří právě ti allpet a happy animals.

April
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
szombat



Založen: 11.08.2009
Příspěvky: 4

Předmět: Re: Allpet-dobra zkusenost
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 15:50:41
Odpovědět s citátem

lucbic napsal:
Já mám s allpet.cz vynikající zkušenost - 30 objednávek bez zaškobrtnutí, beru na dovoz po Praze i osobní odběr, dokonce mi k objednávkám přidávají dárky - tác pod misky, misky, malé balíčky krmiva na vyzkoušení. Já fakt proti nim nemůžu říct nic špatného. Ocenuji především hezky organizované a přehledné stránky a SMS systém upozornění o dodání. A nebojte, nejsem nastrčený agent allpetu, jen se mi tam fakt pěkně nakupuje - hlavně mají velký výběr a ty moje dvě potvůrky jsou rozmlsané až běda, takže potřebují široký záběr.


V allpet uz nic neobjednavam. Nebyl jsem shodou okolnosti doma, kdyz mi privezli moji objednavku (nebyla to prvni objednavka, predtim jsem objednaval vic krat a termin prevzeti jsem stihnul). Problem je, ze jejich rozvocni sluzba vam da vedet jenom cca 2 hodiny pred prijezdem cas jejich prijezdu; datum prijezdu odmitaji sdelit predem, takze clovek, ktery nesedi porad doma ma dost problem v tak kratkem case zareagovat. Ted jsem ne najekem jejich black-listu a pozaduji ode mne platbu predem na ucet dokonce i kdyz jsem chtel prijet tovar prevzit osobne do jejich sidla a vyplatit na miste. Na infolince nebyly vubec prijemni. Zkusim radeji nejaky jiny obchod. S Allpet-em jsem skoncil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: Allpet - stále dobrá zkušenost
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 18:51:18
Odpovědět s citátem

Trochu mě mrzí, když vidím, jak se Allpet pranýřuje...opravdu nemusí každému vyhovovat a souhlasím, že paní, co předává objednávky, se na každého nevrhá jako na starého známého, ale takhle vypadají jako spolek asociálních prodejců pochybného charakteru...což nejsou. Než objednávku zavezou, tak VŽDY chtějí potvrzení, zda budete doma, či nikoliv. Pokud napíšete, že nebudete, tak to prostě zkusí jindy. Sami na svých stránkách píší, že pokud někomu tento systém NEVYHOVUJE, tak ať si vybere jiný způsob dodání. Přijde mi, že část stížností plyne i z nepochopení zákazníků Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Zoohit.cz vstřícné chování
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2011 12:56:51
Odpovědět s citátem

Přidám zkušenost se zoohitem- objednala jsem u nich kočičí toaletu Cabrio a podložku pod misky..k mému zděšení přišlo oboje poškozené (záchůdek naprasklý asi 10cm u vrchního dílu, podložka natrhlá), vše jsem nafotila a poslala mailem..přišla omluva, ať věci z důvodu vysokých nákladů zpět neposílám,ale ekologicky zlikviduji a že vše pošlou znovu zdarma. Záchůdek přišel úplně v pořádku, podložka opět lehce naštíplá, to jsem už neřešila, není to tak vidět..Takže za mě doporučuji, pokud nedodají zboží v pořádku, umějí se s tím(snad stále) vypořádat ke spokojenosti zákazníka..
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: zvireci-potreby.cz víceméně pozitivní zkušenost
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2011 13:26:43
Odpovědět s citátem

Na zvireci-potreby.cz jsem objednávala keramické misky, kleštičky na drápky a lopatku k wc..před dodáním zboží mě informovali,že mnou objednanou lopatku nemají, že pošlou jinou zdarma a jednu z objednaných misek také nemají na skladě,že pošlou podobnou a že se snad bude líbit. Miska místo černé byla bílá, není špatná, ale kdybych to věděla raději bych 2x hnědou (hnědá byla krom černé nedoručené také mnou objednanaá)
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2011 13:27:54
Odpovědět s citátem

Mně jednou od nich přišlo balení konzerv, kde 4 chyběli-napsala jsem jim to, také to nechtěli vracet a poslali mi kompletní celé balení znovu, takže jsem měla asi 28 konzerviček k dobru!!! Neuvěřitelné!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (76x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Mrouskání kočky (říje) (26x)
7
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top