Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Tuňákové konzervy z Thajska


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: Tuňákové konzervy z Thajska
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2011 14:56:17
Odpovědět s citátem

Dnes mi dorazily ze ZOOHITu tuňákové konzervy Almo Nature 140g, které jsem si koupil za akční cenu a při pročítání etikety, jestli se náhodou od minule něco nezměnilo (zdá se že ne) jsem si uvědomil, že v podstatě všechny lepší kočičí konzervy které obsahují tuňáka a nikoliv jenom příchuť (Almo Nature, Applaws, Cosma Thai, Gimpet Shiny Cat, Miamor, Porta 21, Schesir) se vyrábějí v Thajsku.
Jde o to, že v souvislosti se záplavami, které tam aktuálně probíhají např. disky do počítačů, které se z cca 60% vyrábějí také tam podažily o 100% a jestli něco podobného nehrozí i v případě zmiňovaných konzerv (kapsiček) nebo aby se náhodou nestaly nedostatkovými a jestli se tedy preventivně nepředzásobit. To co mi dorazilo dnes je pro Zuzku se Šelmicí tak na 3 měsíce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2011 15:52:57
Odpovědět s citátem

Konkrétně u Almo nature se šíří zpráva, že dodávky do čr budou omezeny. Tuto informaci mám od distributora pro naší republiku. Ale 100% to ještě neví.
Jinak výrazné podražení myslím nenastane, co tak koukám do nových velkoobchodních ceníků:)
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: Almo Nature z jiné továrny
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2011 15:33:06
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
Konkrétně u Almo nature se šíří zpráva, že dodávky do čr budou omezeny. Tuto informaci mám od distributora pro naší republiku. Ale 100% to ještě neví.
Jinak výrazné podražení myslím nenastane, co tak koukám do nových velkoobchodních ceníků:)


Bohužel se zdá, že došlo k horší věci, než k možnému zdražení. Koupil jsem teď "Almo Nature Atlantický tuňák 70g" s kódem výrobce VCN38 a "Almo Nature Tuňák + krevety 140g" s kódem výrobce VCN5. Oba dva druhy kočky považují za těžko stravitelné, zatímco stejné příchutě s původním kódem výrobce TH107 patřily k oblíbeným. I na pohled ty původní vypadají po otevření lépe. Ješte jsem rychle koupil 2 kartony (96ks) "Almo Nature Pacifický tuňák 140g" s původním kódem TH107 a se zárukou do listopadu 2013 a budu doufat, že se situace vrátí k normálu (ty nestravitelné konzervy jsou novější a mají expiraci až v roce 2014).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top