Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

mňoukání u dveří


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
bendží



Založen: 17.12.2005
Příspěvky: 1

Předmět: mňoukání u dveří
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2006 15:58:01
Odpovědět s citátem


Dobrý den,
náš kocourek pořád mňouká u dveří, které vedou na chodbu. Nejdříve mňoukal jen když slyšel sousedy nebo když jsme šli pryč, teď je to každý den(sousedi moc nejsou rádi) Sad Embarassed Question Question Crying or Very sad Rolling Eyes
Prosím kdo by věděl jak ho tohoto nezmaru odnaučit, nebo proč to dělá, ať mi prosím odpoví...????????!!! Děkuji Martinka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Re: mňoukání u dveří
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2006 17:32:33
Odpovědět s citátem

bendží napsal:

Dobrý den,
náš kocourek pořád mňouká u dveří, které vedou na chodbu. Nejdříve mňoukal jen když slyšel sousedy nebo když jsme šli pryč, teď je to každý den(sousedi moc nejsou rádi) Sad Embarassed Question Question Crying or Very sad Rolling Eyes
Prosím kdo by věděl jak ho tohoto nezmaru odnaučit, nebo proč to dělá, ať mi prosím odpoví...????????!!! Děkuji Martinka


No Martinko,

viděla bych to tak, že kocourek dospívá, protože to co popisuješ, tak to dělal Damča taky. Jak se toho zbavit? No u nás pomohla okamžítá kastrace. Začalo se to stupňovat a do čtyř dnů šel na kastraci...

Přeji vám klidné noce.


Katka a Damča(2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
alenaj



Založen: 14.03.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: praha

Předmět: noční mňoukání
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 3. 2006 11:59:41
Odpovědět s citátem

dobrý den,prosím o radu.....mám kocourka cca 4roky strého kastrovaného.O víkendu jsem si ho převezla z baráku,kde chodil ven do bytu,kde ven nechodí.Nepřijde mi,že by tím nějak trpěl,protože i v baráku se většinu času zdržoval doma.Je hodně přítulný,ale.....v noci pořád chodí po bytě a mňouká.Když ho zavoláme,tak k nám přijde pomazlí se a pak zase chodí po bytě a mňouká.Může to být změnou prostředí?Nebo se mu stýská po kočičích kamarádech?Snažíme se sním trávit hodně času,abyv bytě nebyl dlouho sám.Ale už to trvá od soboty a s přítelem jsme ráno jaksi trošku nevyspalí ,ale náš miláček slastně vrní a mžourá a už se těší až půjdeme do práce,aby se mohl konečně pořádně prospat Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva



Založen: 03.10.2005
Příspěvky: 71

Předmět: Re: noční mňoukání
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 3. 2006 17:38:12
Odpovědět s citátem

alenaj napsal:
dobrý den,prosím o radu.....mám kocourka cca 4roky strého kastrovaného.O víkendu jsem si ho převezla z baráku,kde chodil ven do bytu,kde ven nechodí.Nepřijde mi,že by tím nějak trpěl,protože i v baráku se většinu času zdržoval doma.Je hodně přítulný,ale.....v noci pořád chodí po bytě a mňouká.Když ho zavoláme,tak k nám přijde pomazlí se a pak zase chodí po bytě a mňouká.Může to být změnou prostředí?Nebo se mu stýská po kočičích kamarádech?Snažíme se sním trávit hodně času,abyv bytě nebyl dlouho sám.Ale už to trvá od soboty a s přítelem jsme ráno jaksi trošku nevyspalí ,ale náš miláček slastně vrní a mžourá a už se těší až půjdeme do práce,aby se mohl konečně pořádně prospat Very Happy

Přijde na to, jestli měl kocourek v baráčku nějaké kočičí společníky. Jestli ano, tak je mu samotnému smutno a hledá svoje kamarády. Jestli ne, tak to může být pouhá změna prostředí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top