Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

První Savanový kocourek F1 v ČR :-)

Fórum: Plemena

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: První Savanový kocourek F1 v ČR :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2012 17:23:55
Odpovědět s citátem

Chtěla bych vám představit mého kocourka Chinelka. Máme spousty fotek na webových stránkách : http://savannahf1.webnode.cz/

U mě žije už třičtvrtě roku společně s dalšími pěti vykastrovanými kocourky a jednou psí slečnou Leonbergeřicí. Musím říct,že se s ostatními zvířaty snáší skvěle...pravdou je,že je mezi nimi velmi,velmi vůdčí :) !

Oproti ostatním plemenům koček je velmi aktivní,je potřeba si s ním neustále hrát jinak trošku zlobí :D ! Jako třeba likviduje dům :roll: :D !
Ale když mám dost času si s ním hrát je nejúžasnější,nejmilejší a nejsladší kocourek na světě :) !
Po zkušenostech se Savankou už bych nechtěla jinou rasu... :) [/b]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2012 17:54:42
Odpovědět s citátem

Hezkýýýýýýýýýýýýýýýý Laughing !!!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2012 18:12:21
Odpovědět s citátem

Supééér, těším se co se dozvím nového o povaze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2012 21:49:17
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

vítejte na MK. Díky za představení kocourka, je nádherný!!

Bylo by super, kdybyste jemu i ostatním kočičkám založila zde na MK album a Zlatou knihu ( takový kočičí profil),abychom se mohli jejich fotkami či příběhy kochat.

Také se těším na informace o kocourkovi, savanky jsou úžasné vzhledově a určitě i povahou.

Zaujalo mne na Vašem webu, že máte i bengálce. Je savanový kocourek ještě živější než bengálkové a dá se nějak popsat, v čem se jejich chování liší?
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2012 22:17:08
Odpovědět s citátem

Vítejte, taky bych se ráda dozvěděla více - bohužel na Vašich stránkách prakticky žádné informace nejsou - krom novinek ze srpna, že jdete k doktorovi s podezřením na FeLV?? Doufám, že se nepotvrdila, když nám tu kocourka představujete. Také by mě zajímalo, zda s ním chodíte ven, prostě více o jeho povaze Smile
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2012 16:37:08
Odpovědět s citátem

Děkujeme za uvítání :) !
A hned jak příjdu na to,jak to tady funguje,tak jim profil udělám :)! Ale jinak můžete všechny zatím fotky vidět na jeho vebu a pod další fotky se vám otevře rajče :)!
Chinelko žije dohromady s 2 briťákama,2 bengálama a 1 perským činčilákem :)! Činčilák Tobiášek protože už mu je 12 let se jejich her moc neúčastní,ale ostatní smečka když se rozhodne,tak ho společnými silami pěkně prožene! To potom musím zasáhnout a trošku je umravnit! Bengálci jsou aktivnější než ostatní plemena,ale proti Chinelovi jsou to ležící bambulky. Nejradši si Chinelo hraje s britkama,oni jsou takoví pomalí medvídci a Chinelko je má jako hračky s kterými si může dělat co chce :-)!Největší legraci má z toho když vyzkoší na 2 metrovou skříň a ostatní dole jen smutně koukaji. Miluje mašličky a míčky a neustálou aktivní hru. Moc rád si hraje s vodou a loví buď míčky z misky plné vody a nebo v létě nástražné rybičky z bazénku :)! Rybičky uloví a nechá ze sežrat ostatní kočky. Ale i bengálky dokážou ulovit rybičky.

Jinak co se týče povahy a záliby v mé rodině,já jsem jeho panička a krmím ho každý večer...jen tak mimochodem baští jednodenní žlutá kuřátka(objednáváme je zmražená z německa)... mě má nejraději. Chodí za mnou jako pejsek a vyžaduje ode mě hru a nebo nějakou činnost. Třeba převlékám peřiny,on mi pomáhá a já si s ním povídám :)! Dávám prádlo do pračky,kocour skáče do bubnu a já si s ním znova povídám...většinou mi odpovídá :-)! Chinelko neumí mňoukat,vydává zvláštní zvuk jako Serval.
Jinak manžela respektuje.ALE malinko se rvou o dominanci v domě a o mojí přízeň :)))!
No a mojí nejmladší dceru miluje,protože chápe,že je to mládě :)!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Emily



Založen: 10.06.2009
Příspěvky: 151

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 11:09:13
Odpovědět s citátem

...jen tak mimochodem baští jednodenní žlutá kuřátka(objednáváme je zmražená z německa)...


Teda parada!!!! Mozem poprosit o link alebo nejaky kontakt na dodavatela? Vdaka.
To uz ho v domovskej stanici takto stravovali?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miusiatko



Založen: 29.04.2010
Příspěvky: 57

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 12:04:59
Odpovědět s citátem

Aj mňa by to zaujímalo Cool
tu totiž za jedno kuriatko pýtajú 1-1,50e Shocked
_________________
Miuška & Frankie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 15:30:37
Odpovědět s citátem

tady máte ty stránky https://www.das-tierhotel.de/

Jinak ano,krmili ho tím už od miminka Smile!
Podle německých chovatelů je prý dobré krmit kuřátky i ostatní domácí kočky... u nás je žerou s velkým nadšením všichni Smile!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miusiatko



Založen: 29.04.2010
Příspěvky: 57

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 15:32:50
Odpovědět s citátem

Samozrejme, ze je to najlepsie, vola sa to "prey model" a je to to najzdravsie krmenie Wink
vhodne su aj mysky, potkany, jastericky, morske prasata, kraliky... Len ako vravim, tu na SR jedno kuriatko = 1euro, co je neuveritelna cena.
_________________
Miuška & Frankie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Emily



Založen: 10.06.2009
Příspěvky: 151

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 15:53:48
Odpovědět s citátem

Fiiiiiiha maju jednodnove kuriatka od 3- 3,50 euro za kilo v zavislosti od toho ci ide o pomlete kuriatka alebo nie. A takisto ci ide o balenie 2x500g ci 5x200g.
Vy beriete ake, pomlete ci nie?
Maju aj vselico ine, urcite vyskusam!!! Velka vdaka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 15:55:14
Odpovědět s citátem

Prolézala jsem ten e-shop a mé srdce barfisty kvílí-proč nemůže být něco tak úžasného u nás? A jak jsem tak přepočítávala ceny, vyplatilo by se tam prostě kupovat maso na krmení metodou BARF, i když je drahé euro.

Kdybych tak měla někoho k sobě s kým bychom se podělili o přepravné-posílají i k nám za 12,50 euro. To kuře vychází na 3 Kč při ceně 26Kč/euro, no ještě by se muselo přičíst něco na poštovné, ale stejně by to šlo.

Téměř všechno tam vychází za za to drahé euro laciněji než ve Vetamixu u nás. A když tady někdo nabízí doopravdy pěkné maso, tak neví, zač by to měl prodávat, to už mě vyjde levněji u řezníka. Zrovna dnes jsem tam nechala cca 400 Kč, koupila jsou hovězí přední, kuřecí čtvrtky, krky, srdíčka, žaludky a hovězí srdce no a večer to vše semelu nahrubo a nadělám jim "konzervy" do mrazáku. Takhle by to bylo hotové, bez práce a hnedle za stejnou cenu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
miusiatko



Založen: 29.04.2010
Příspěvky: 57

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 16:03:34
Odpovědět s citátem

ja som stastna, ze je tam maso CELE. Ono totiz tu sa da tiez objednat z Vetamixu a pod. vsetko len hnusne namlete. To ja nechcem. A o takej hovadzej oblicke napr. mozem snivat. Kuracie veci si viem kupit lacnejsie, ale napr, tie male cele kuriatka Laughing
idem sa tade s translatorom preluskat a budem mat doma kuriatkovo Laughing

A aby sme tu neboli len OT. Kocurik je nadherny, aj ked mne dost unika zmysel krizenia divokeho zvierata s domacimi mackami... no ale proti gustu...
_________________
Miuška & Frankie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 17:13:51
Odpovědět s citátem

Z vetamixu brala jednou dcera a bylo úplně celé zelené Sad! A mě dávala na zkoušku maso z Falca co dává svým psům a podle mě bylo taky šílené,absolutně se to nedá srovnat s Němci! Z Německa je maso voňavé a takové jako na obrázku Smile! To znamená,když si koupíte kilo mleté svaloviny,tak je to vážně svalovina bez šlach a různého odpadu! Kupuju různé druhy masa...mleté,kousky,plátky a je vážně výborné! Moje prdelky papaji jen to nejlepší Smile! Než jsem našla Tierhotel,kupovala sem jim kluřecí prsíčka a hovězí svíčkovou u řezníka,ale i přes to se občas ofrňovali Very Happy! V německu kupuju 2x500g různého masa,mají tak více chutí,nestalo se mi,že by jim něco nechutnalo... Jinak k snídani dostávají konzervy Almo nature nebo Porta21,k večeři maso a kuřátka. Granule Orijen mají stále ve veliké misce Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 18:54:16
Odpovědět s citátem

Taiano ptám se hloupě,ale po vyndání té vaší předchystané mňamky to pak vaříte??? Vím, že někdo dává i syrové...co je běžnější??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 22:51:26
Odpovědět s citátem

Thunder napsal:
Taiano ptám se hloupě,ale po vyndání té vaší předchystané mňamky to pak vaříte??? Vím, že někdo dává i syrové...co je běžnější??


Jedině syrové! Žádné vaření, myši bych jim taky nevařila Wink .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
miusiatko



Založen: 29.04.2010
Příspěvky: 57

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 23:13:24
Odpovědět s citátem

ja trochu nechápem, prečo to meliete Rolling Eyes
_________________
Miuška & Frankie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2012 22:46:45
Odpovědět s citátem

Paní "Chinelková", děkuji za zajímavé informace o povaze a chování kocourka. jestli je Chinelko ve srovnání s bengálci mnohem, mnohem živější, tak ta generace F1 je asi fakt divočina.Mám dvě bengálky, odchovali jsme (ano, my všichni tady u nás doma)¨několik bengálských kotisek a jak u malých, tak u velkých tečkatek mi jejich energie, živost a bláznivé nápady přišly, že kdyby se daly transformovat na elektřinu, tak nepotřebujeme Temelín.

Chinelkovi posílám pohlazení a vyřidte mu, že se mi moc líbí!!
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2012 23:07:11
Odpovědět s citátem

miusiatko napsal:
ja som stastna, ze je tam maso CELE. Ono totiz tu sa da tiez objednat z Vetamixu a pod. vsetko len hnusne namlete. To ja nechcem. A o takej hovadzej oblicke napr. mozem snivat. Kuracie veci si viem kupit lacnejsie, ale napr, tie male cele kuriatka Laughing
idem sa tade s translatorom preluskat a budem mat doma kuriatkovo Laughing

A aby sme tu neboli len OT. Kocurik je nadherny, aj ked mne dost unika zmysel krizenia divokeho zvierata s domacimi mackami... no ale proti gustu...


Smyslem křížení je, mimo jiné, snaha chovatelů získat kočku, která má vzhled šelmy a povahu domácího mazlíka - samozřejmě se zdravým poměrem zachování instinktů, chování ( kočka se vzhledem šelmy, která by celý den líně ležela na gauči by byla asi trochu nonsens).
Ne vždy však jsou důvody křížení motivovány jen těmito představami.
U bengálek například primárním důvodem křížení divoké kočky bengálské a kočky domácí ( s přikřížením některých plemen) byla snaha získat kočku, odolnou proti kočičí leukemii. Gen, který imunitu jistí, mají divoké bengálské kočky (Prionailurus bengalensis) a z nich vyšlechtěné plemeno kočky bengálské tedy má tu imunitu také.A celkově bych řekla, že jsou bengálky hodně odolné a na nemoci až tak tolik netrpí - rozhodně se v různých diskusích na téma "nemoci koček" nesetkávám s tím, že by tam někdo řešil nemoc bengálky.

Jen tak na okraj - vzhledem k tomu, že si takto "zrozená" kočičí plemena zachovávají určitý podíl divoké krve a také šelmí půvab a eleganci, určitě je ocení každý, kdo právě pro tyto vlastnosti kočky obdivuje.

Já třeba mnohem víc nechápu snahu některých chovatelů o vytvoření extrémních znaků některých plemen - peršanky s čumáčky už ne placatými, ale vpáčenými, což má nedobrý vliv na zdravotní stav (ztížené dýchání, problémy s očima atd.) nebo orientálci s obrovskýma ušima a úzkou hlavou...
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miusiatko



Založen: 29.04.2010
Příspěvky: 57

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2012 23:12:03
Odpovědět s citátem

iste, každý extrém je zlý, tiež nie som fanúšik extrémov u iných plemien.
O bengálkach a leukémii viem.

Mne proste len trochu vadí, že Serval je umelo chovaný ako domáci miláčik aby mohol plodiť potomstvo... umelý chov mi vadí aj u tigrov, levov, rysov, vlkov, medveďov, atď... Proste mám pocit, že je dostatok ochočených zvierat a ich plemien na výber a nejako nie je nutné vytvárať ďalšie.
_________________
Miuška & Frankie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina Kobylisy



Založen: 13.01.2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha

Předmět: savanah
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2012 22:05:48
Odpovědět s citátem

Chinelko, a nejdete s kocourem na výstavu? Moc ráda bych ho viděla naživo. Martina

Ješte info - ta jednodenní kuřata jsou k dostání i v ČR, před dvěma roky jsem je měla, ale kočka je nejedla. Problém byl, že se musí brát větší množství, a jezdit pro ně do drůbežárny. ale cena byla skoro nulová. Já to tehdy měla od chovatelky, která s nimi krmila - a nemohu si vzpomenout na jméno té drůbežárny, ale zkuste to vygooglovat - sexovaná jednodenní kuřátka jsou pro ně více méně odpad. (sexovaná znamená, že se vyřazují samečci)


Naposledy upravil Martina Kobylisy dne 15. 1. 2012 8:18:43, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Pročištění offtopic
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2012 9:32:21
Odpovědět s citátem

Vlákno vyčištěno od příspěvků netýkajících se plemene savana, případně informací s plemenem souvisejících.

Pro téma o morálce krmení jednodenními kuřaty, či zkrmení hadem a topení jednodenních koťat založte, prosím, vlákno nové.

Děkuji

April
moderátorka
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2012 16:58:56
Odpovědět s citátem

Paní Martino,
bohužel na výstavu s Chinelkem nemůžeme,protože na výstavu můžou až Savanky od generace F5 a my jsme F1,nejsme uznaní organizací TICA. Takže k vidění je jen u nás doma Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2012 17:27:07
Odpovědět s citátem

chinelko napsal:
Paní Martino,
bohužel na výstavu s Chinelkem nemůžeme,protože na výstavu můžou až Savanky od generace F5 a my jsme F1,nejsme uznaní organizací TICA. Takže k vidění je jen u nás doma Smile


Mně už taky napadlo se zeptat, taky bych ráda viděla,ale abyste to doma neměli jak "průchoďáku", samý okukovatel a návštěvník Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2012 18:40:55
Odpovědět s citátem

No já se tedy nebráním návštěvám, když chce někdo vidět peterbaldy naživo-těch je tu také jako šafránu. I když víc než jeden kus Laughing .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2012 14:59:15
Odpovědět s citátem

Tatiano a Thunder Smile

Pokud by jste měly zájem vidět Chinelka naživo,samozřejmě není problém k nám přijet Smile! Bydlíme v Praze 9,Kyjích. Kdyžtak napište do zprávy,pošlu vám telefon Smile!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2012 15:30:50
Odpovědět s citátem

Nevím, jestli ještě funguje Miss Kočka, ale Mighty (taky savana, dovezený z USA, http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=645 ) a jeho páníček tuhle akci navštívili. Takže teoreticky by šlo možná se zúčastnit něčeho takového.

Ale na druhou stranu upřímně napíšu, že Mighty z toho nebyl moc odvázaný - malý prostor, je to obr, hodně koček a hodně lidí, a bylo naprosto zřejmé, že tenhle kocour má ještě sakra šelmí původ Smile
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2012 16:20:57
Odpovědět s citátem

Ano určitě by mě nějaká výstava(prezentace) kam by jsme mohli dojet zajímala. Pravda je,že Mighty je kocourek F3 a ten taky na výstavy nesmí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (76x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Mrouskání kočky (říje) (26x)
7
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top