Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Hledá se pomoc pro kocoura


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 1. 2012 5:48:17
Odpovědět s citátem

Thunder napsal:
Oldo já jsem na pnutá jak kšandy, byla ohromná už po telefonu, fakt zanícená. Vím, že má veterinární praxi se vším všudy,ale je to prostě "kočkařka" každým coulem.

MVDr. Vidímová je výborná veterinářka a taky chovatelka, takže má s kočkami i se psy opravdu velké zkušenosti. Škoda že to k ní nemám blíž. Teď má dvě malé děti, proto jsou její ordinační hodiny omezené.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 1. 2012 6:45:14
Odpovědět s citátem

Rád bych s odvozem pomohl, bohužel z Budějovic to mám poněkud z ruky, snad se najde někdo blíže Sad
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 1. 2012 14:06:03
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Rád bych s odvozem pomohl, bohužel z Budějovic to mám poněkud z ruky, snad se najde někdo blíže Sad


Oldo, díky.

Ukecala jsem kamarádku na pondělí, tak snad se nic nepo...ere Evil or Very Mad Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: VET Vidímová
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2012 20:56:09
Odpovědět s citátem

Dobrý večer všem,
tak jsem zpět od Dr.Vidímové. Už čekání bylo zajímavé, všude jí tam běhají různé čičiny, krásný Main i mourci. Byla tam paní s asi devíti čivavími miminky, nádhera...poňuchňali jsme všechno co šlo okolo.

Vzala nás i když už měla po pracovní době, čekali jsme dlouho. Byla skvělá. Hned se orientovala. Ruce plné jizev, asi toho má dost a dost za sebou. Zrovna před náma tam měla neskutečně divokého, vyšilujícího psa. Testy ze Sevaronu nebrala úplně vážně, říkala, že to co se tam našlo, tak je stejně jen sekundární a není to nic, co by způsobovalo takové obtíže. Bavili jsme se dlouze o tom co podnikneme a co by bylo potřeba. Nasadila kapky, budeme kapat pět týdnů do oka i do nosu. Doporučila několik doplňků se kterýma má obsáhlé zkušenosti (sama má jak sphynxe tak kočičku s chronickou rýmou). Takže pořídíme PM Chlamydil a nějaké homeo ( ty jen do počtu jak jsem pochopila). Nasadíme ATB i vnitřní,ale protože jsem korunovaný vůl, tak jsem nechala výsledky s citlivostí doma, takže jí to pošlu mailem a ona pošle buď recept nebo rovnou léky (podle toho jestli si je budu moct sehnat sama nebo je neseženu). Jinak říkala, že když bysme na to měli, tak by nám doporučovala speciální testy dělané v Německu, dělají tam totální test všeho možného (i přes herpes,kalicvirózu atd), testuje se z DNA nebo RNA nálezu, prostě špička a maximálně spolehlivé. Ona totiž celkem dost skepticky mluvila o testech ze Sevaronu. Nevím zda to tady mám pitvat. Ani o Mgr.Kellnerové se nevyjádřila nijak lichotivě. Abych to sečetla a podtrhla - zřejmě v sevaronu najdou ve výtěrech co se jim hodí a rovnou by na to Mgr.Kellnerová sama naordinuje všechno možné a i nemožné a nejraději by to i pacientovi prodala. Ty testy z Německa by stály asi 120 euro,ale Dr.Vilímová si za jedny ATB a vyšetření vzala 280kč, takže rozhodně jí nejde o prachy. A můžu říct, že už jsem ohledně testů a léčby měla dost pochybností od prvopočátku,ale jí teda věřím hodně...podle toho co jsem viděla a slyšela.

Zvážila možnosti a říkala, že nejhorší by byla Kalciviróza. Ta léčit více méně nejde,ale sama si míchá speciální interferonové kapky( polykací interferony nepřichází v úvahu - je moc velký-stálo by to majlant) ,aby kočku s kalcivirózou udržela v pohodě. Něco jako člověk s epilepsií, vyléčit nejde, ale může se léčit a žít s tím slušný život.

Už se do toho začínám motat, nevím co jsem ještě všechno chtěla říct


Shocked

No prostě kvantum informací, zkušeností. To se nedá s žádným vetem u kterého jsme byli srovnat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2012 21:21:09
Odpovědět s citátem

No hlavně držíme palce ať to dobře dopadne Wink S názory na vety, laboratoře atd atd je to těžké, prostě každý má nějakou zkušenost, někdo dobrou, někdo špatnou, já vždy říkám že nejlepší je se řídit zdravým rozumem Wink Podle mého, ale jak říkám, je to jen můj názor, kočka nebo člověk, pokud je někde bakterie nebo vir, jsou na to standardní testy a postupy a měla by to laborka odhalit. Kočka nespadla z Marsu, aby na to byly nutné nějaké spešl vědecké laboratoře a postupy.Hlavně aby byl kočičáček co nejdříve v cajku Wink

Jo co kačule, sešly se nějaké na laborku a nějakou tu léčbu?

Držíme palce i s tlapkami dohromady. Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2012 21:57:50
Odpovědět s citátem

Oldo vybraly se 2tis. Takže zbylo jak na fakturu do Sevaronu, tak na návštěvu vetky i na ATB a třeba zbyde i na ten Chlamydil. Prostě luxus!!!!!!! Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2012 22:02:23
Odpovědět s citátem

Tož to já jsem asi zase přehnaný optimista, myslel jsem že se vybere víc Very Happy
Hlavně ať to kocourkovi pomůže Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2012 22:12:58
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Tož to já jsem asi zase přehnaný optimista, myslel jsem že se vybere víc Very Happy
Hlavně ať to kocourkovi pomůže Smile


Nooo aby to nakonec nebylo víc...zapomněla jsem na TIf, ta mi dala prašulky osobně do ruky Laughing Laughing Laughing už to ze mě leze
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2012 22:57:48
Odpovědět s citátem

Páni, tak to je mazec, 280 Kč za vyšetření po pracovní době+ATB! A to jsem si myslela, jak je můj vet levný Laughing .

Držím palce, ať tomu přijdete na kloub a máte konečně pokoj.

Mimochodem, je to pořád tak zlé nebo je to o něco lepší? Ten Immunovet dáváte pořád?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2012 23:10:13
Odpovědět s citátem

Tatiano,
ATB Jsme zatím dostali jen v kapkách lokálně. budeme klapat do nosu a očí . Perorálně se teprve domluvíme. Ale to taky nebude velká částka. Smile

Mimochodem mňoukala ji tam z útrob domu nějaká kočka. jsem se otáčela za tím zvukem a ona ,že slyším dobře,že má taky sphynxe. Zdálo se mi to nebo vážně mňoukají jinak? ..že to člověk pozná..i Matýsek hned reagoval a odpovídal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2012 6:40:16
Odpovědět s citátem

Jó, sphynx nejen mňouká jinak, ale když jde do kadibudky, tak i smrdí jinak (10x víc) Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2012 7:17:29
Odpovědět s citátem

No že smrdí víc vím dávno a určitě nejen já,ale že bych poznala nahatce jen podle mňoukání překvapilo mě samotnou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 1. 2012 23:00:12
Odpovědět s citátem

Tak...po dvanácti hodinách baštíme ciprofloxacin (odedneška konečně) minimálně na 14 dní, každých 6 hodin kapeme tetracyklin do očí i nosu (a ještě 4 týdny), dáváme Imunovet do papání a ACC...má nonstop plnou misku granulí RC Sensitive a koupila jsem mu v akci konzervičky Shiny cat (po kuřeti s krevetkama bláznil,snědl to málem i s miskou a vyžral misku i sousedce než hnula kostrou)...

tak sakra to by bylo, aby nebylo!!!!!!!! Exclamation Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2012 10:29:48
Odpovědět s citátem

Thunder, moc držíme palce a všechny tlapky, ať to vyjde a kocourek je brzy v pořádku Very Happy moc bych ti to přála. Už jste si s ním toho užili až až.
Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2012 11:57:42
Odpovědět s citátem

Držte se!!! Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2012 14:43:59
Odpovědět s citátem

Děkuju všem za podporu!!!

Dnes jsem koupila PM Chlamydil i když je to jen "přírodní" pomůcka...jako doplněk k tomu všemu to špatné být nemůže. Obsahuje i Oldovo oblíbené červené lapacho Cool

Kapeme, ATB dáváme pravidelně...maličko se nám zdá, že kýchá míň a hleny opět trošku zesvětlaly, je to 5 dní co je bere, tak nevím, zda už by měla nastat změna...dr řekla, že zhodnotíme až po 14ti dnech. Nevím, zda mám lehce nervóznět...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2012 14:36:53
Odpovědět s citátem

Dneska se mi stalo něco neuvěřitelného...chtěla jsem nakapat Matesovi, chytla jsem ho pod bradou, aby držel a co nevidím????? Mám na ruce soploše...to až tak divné není, ale byly průsvitné!!!! Normálně čirý hlen!!!!Nemá to tak pořád, to vidím na dece na které leží...ale prostě tenhle jeden byl....a tak mám radost jak malá holka...

to jsem to dopadla, mít radost z hlenu Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2012 16:53:53
Odpovědět s citátem

Kéž by se to hnulo k lepšímu, držíme tlapky Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2012 17:35:18
Odpovědět s citátem

Thunder napsal:

to jsem to dopadla, mít radost z hlenu Laughing Laughing


jak málo stačí člověku ke štěstí Very Happy

tak držím palce, ať už se to jen zlepšuje!
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2012 18:33:41
Odpovědět s citátem

Děkuju všem kdo sledují tuto diskuzi a pomáhají nebo drží palce!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2012 19:46:13
Odpovědět s citátem

Sláva, tak třeba se to už bude jen lepšit, držíme palce i tlapky, všichni
Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2012 21:01:31
Odpovědět s citátem

Tak Matesovi se asi vážně dělá líp,protože začal masturbovat!! Shocked Shocked o deku! dřív tohle nedělal. Pomóóc!! Ja nechci mít všechno nejen osoplené,ale i ...jak to napsat..pospermené..ještě,že to neděla fleky. To kocouří dělají?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2012 22:40:55
Odpovědět s citátem

No nevím, mě to nedělají, ale ať si užije, né?

Jinak pokud by bylo třeba, můžu poslat ještě koloidní stříbro na doplnění léčby, třeba by to pomohlo, určitě by to neuškodilo, tak to naštuduj a rozmysli se Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2012 23:59:13
Odpovědět s citátem

Thunder, to by bylo, aby nebylo!!! Určitě se to MUSÍ hnout k lepšímu. A můj Adam byť kastrovaný si taky někdy dělá s dekou dobře, ale až k tomu mokrému zhávěru to zatím nikdy nedošlo, tak u vás to snad tak bude taky Wink . Odveď jeho pozornost jinam, když bude nejhůř Laughing - hoď po něm hračku, myšku, mlsek, tleskni, něco si vymysli, on toho nechá.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2012 21:30:26
Odpovědět s citátem

Thunder,
hrozně moc držím palce, at se Matýsek vyléčí!
Přečetla jsem ted celou diskuzi, jak se Matýskovi daří, je ta rýma už lepší? Božátko ...užíváte si všichni...((

Z.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 2. 2012 18:41:53
Odpovědět s citátem

Tak mě napadá, co Matýsek? Je to lepší? Jak pokračuje léčba?
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
jaana20



Založen: 05.09.2011
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 2. 2012 22:19:42
Odpovědět s citátem

Tak jsem si přečetla veškeré příspěvky a smekám a doufám se se kočičákovi vede lépe, pokud je stále na nějakém léčení ráda také pomohu finančně . J.K. a Sebík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2012 0:58:09
Odpovědět s citátem

Tak jak jsme na tom? Jsme zvědavííííííííííííííí!!!! Všichni! Nenapínej nás!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2012 11:49:55
Odpovědět s citátem

Mně už se ani nechce psát Confused jsme na tom zase jako na začátku, má neuvěřitelně zacpaný čumec a pšíká kam se dá...jinak se stav nezhoršil, průjem není, jí rád, pije, hraje si, mazlí se...aspoň, že tak. Každopádně léčba k ničemu.

Snažila jsem se dovolat vetce,ale strašně se mi omlouvala, že má hrozný fofr, ona má sice ordinační hodiny,ale evidentně se vrhá do práce i mimo ně. Takže jsem to zkusila na druhý den a měla asi hodinu obsazeno, tak jsem jí napsala maila a čekám na verdikt, zda ještě otestujeme nějaké antibiotika nebo rovnou nasadíme ty interferonové kapky...aspoň na zlepšení stavu. A myslím, že podnikneme akci "pošta do Německa", možná si někdo myslí, že to budou zbytečná útrata. Ale já té vetce fakt věřím a budu ráda, když se kvalitně otestuje vše od A po Z. Už pomalu nevěřím, že se vyléčí, kéž by se ale našlo něco, co aspoň zleoší ten ucpaný čumák a zmírní hlenité střely třeba na polovinu. Snad nechci tak moc Crying or Very sad

ještě že majitel bytu pracovně vycestoval do zahraničí...protože kdyby mě ještě ničil život on s kecama o vystěhování, tak už mě asi klepne.

Mám náladu pod psa, už ani nechodím na Povídání Sad nefotím...jsem nějaká vyždímaná.

Těším se až se ozve vetka, ona je bojovnice (sama má chornicky nemocnou kočku), tak doufám, že do mě naleje trochu energie, abych se trochu vzpružila a ještě se do toho vrhla.

Stále nemůžu uvěřit tomu, že by ...teď to přeženu, ale kocour s "pouhou" rýmou prostě nešel vyléčit.

Poslední naději upínám k těm rozsáhlým testům a říkám si, že je to třeba trojkombinace, více kombinace virů,koků, nebo jiných sviní a my jsme zkrátka neodhalily všechny najednou a tak léčíme vždy jen část, zatímco zbytek tam řádí a množí se. Možná už melu z cesty...snažím se o nemožné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2012 15:21:53
Odpovědět s citátem

Tak to je mi doopravdy moc líto. Ono se řekne "blbá rýma", ale to foto, to mluvilo za vše. Jsi skvělá, že to nevzdáváš, že bojujete. Kdyby bylo třeba ještě přispět finančně, dej vědět.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (38x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (37x)
3
Debakl (21x)
4
HCM u koček - program PawPeds (21x)
5
Zlomek vteřiny (21x)
6
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
7
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top