Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Pískací myšičky

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
EvaPa



Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Předmět: Pískací myšičky
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2005 16:21:07
Odpovědět s citátem

Preji pekny den! Nejsem urcite sama, kdo kupuje svemu milackovi male chupate piskaci mysicky. Akorat to me ctyrnohe stvoreni nejradeji ukusuje tem mysim hlavicky (zhruba tak 1 cm, plus minus). A nasledne je vyblinka. Chtela bych se zeptat, jestli to delaji kocicky i nekomu jinemu:) Moc dekuji, Eva
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
EvaNo



Založen: 28.02.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

Předmět: Pískací myšičky
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2005 16:36:36
Odpovědět s citátem

Ahoj Evo, tady Eva.
Nechováme zatím kočičky příliš dlouho, takže moc zkušeností nemáme. Ale jedna věc se mi celkem osvědčila: nekupuji našim kočkám žádné hračky, spíš je vyrábím. Vypozorovala jsem totiž, že každá hračka je baví chvíli, pak ji schovají pod křeslo a už se k ní nevrací. Nejvíc je baví zmačkaný papírek, který šustí, nebo vršek od plastové láhve z minerálky. Tak jim je dopřávám a když už je nebaví, tak je vyhodím.
Přeji Ti hodně radosti s Tvou kočičkou.
Ahoj, Eva Nollová
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
EvaPa



Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2005 17:03:25
Odpovědět s citátem

Děkuji za odpověď! Když on si právě s těma myškama vyhraje nejvíce. Akorát se bojím, jestli to nemůže být pro něj nějak nebezpečné. Jeslti mu to nemůže poškodit střeva. No, papírovou kuličku jsem už zkoušela, ale bez reakce. Vršek zkusím:) Dekuji za nápad. Eva Patočková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lukáš



Založen: 04.12.2004
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2005 16:47:55
Odpovědět s citátem

EvaPa napsal:
Děkuji za odpověď! Když on si právě s těma myškama vyhraje nejvíce. Akorát se bojím, jestli to nemůže být pro něj nějak nebezpečné. Jeslti mu to nemůže poškodit střeva. No, papírovou kuličku jsem už zkoušela, ale bez reakce. Vršek zkusím:) Dekuji za nápad. Eva Patočková


no naš kocour ma rad ty chlupaty chrastici myši....

a co se tyče toho, že když je zastrka pod křeslo, tak nemaji zajem.....stači popostrčit křeslo, a radost veliká
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2005 9:59:43
Odpovědět s citátem

Ahoj Evo,
náš kocourek si také rád hraje s myškama. Nejraději má ty úplně malinké (cca 5 cm), které jsou z nějaké chlupaté látky. Bohužel mají udělané očička a nosánek z umělé hmoty, kterou náš kočičák vyndá jako první a musím mu to sebrat, jinak to polkne (je to taková kulička na trnu).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: Myšičky
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 5. 2005 11:31:02
Odpovědět s citátem

Naše Suzi myšky miluje. Koupili jsme jí celý pytlík myšek, takových obyčejných, nepískacích, nechrastících. Jsou chlupaté, asi 5 cm velké a kromě korpusu, na kterém je vše ostatní nalepeno, na nich není nic umělého. Jsou úplně bezpečné, protože když se myška časem svlíkne, zbyde černý plastový "bonbónek", který je na hraní také dobrý. My máme byt plný myší. Suzi je má moc ráda, nosí nám je a my jí je házíme a ona je loví. Super zábava místo televize. Když je pak unavená, položí si myšku mezi packy, hlídá ji, aby jí zase neutekla a odpočívá.
Taky má moc ráda malé hopíky, ale ty jí nikdy moc dlouho nevydrží, vždycky se mršky někam zakutálí. Tak kupujeme stále nové a nové. Nedávno, když jsem jarně gruntovala, našla jsem jich různě pod a za nábytkem asi 8. Tak teď je Suzi dostává po jednom a snad to chvíli vydrží.
Hopíka jako hračku pro kocouře mohu jen doporučit. Je úžasné pozorovat jeho lovecké instinkty i akrobacii při skocích do výšky.
Sportu a kočičímu skoku do výšky s trojným vrutem zvlášť. Dagmar
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 8. 2005 7:45:41
Odpovědět s citátem

Náš kocouř vždy těm myškám ukousne ocas a sní ho. To stihne snad během prvních dvou minut s novou myškou. Nevím proč to dělá, ale mamina mi říkala že jejich Nela to dělá taky. Tak to asi není nic neobvyklého. A je pravda, že se ty myšky impregnují nějakým roztokem šanty? Nebo je to jen blud Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
EvaPa



Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2005 23:12:34
Odpovědět s citátem

Jo, některé myši jsou navoněné šantou. To pravda je.. Jen nevim, jak dlouho to na té myšce vydrži...Smile Ja občas používám "Kozlíkové kapky". Ze začátku to mělo úžasný účinek, ale postupem času si na to Diego zvyknul.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 8. 2005 13:29:52
Odpovědět s citátem

Kozlíkové kapky mají 100% účinek pouze na mého manžela, kterého spolehlivě vystrnadí z místnosti,neboť jejich vůni- pach nesnáší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olina



Založen: 06.01.2006
Příspěvky: 5
Bydliště: Bechyně

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2006 13:32:10
Odpovědět s citátem

EvaPa napsal:
Jo, některé myši jsou navoněné šantou. To pravda je.. Jen nevim, jak dlouho to na té myšce vydrži...Smile Ja občas používám "Kozlíkové kapky". Ze začátku to mělo úžasný účinek, ale postupem času si na to Diego zvyknul.


Taky jsem našemu mazlíkovi nakoupila různé myšky, míčky tad. ale odezva nic moc. Občas si hraje s papírkem na provázku nebo se stuhou od dárků, ale vydrží jí to chvilku a pak zas nic. Teď zabavila synovi takový ten gumový náramek (dnes moderní) Smile Ze začátku si s ním vydržela hrát celý den, prolítat s ním celý byt, teď si vzpomene jen občas, ale aspoň jednu hračku, že máme!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olina



Založen: 06.01.2006
Příspěvky: 5
Bydliště: Bechyně

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2006 13:33:27
Odpovědět s citátem

EvaPa napsal:
Jo, některé myši jsou navoněné šantou. To pravda je.. Jen nevim, jak dlouho to na té myšce vydrži...Smile Ja občas používám "Kozlíkové kapky". Ze začátku to mělo úžasný účinek, ale postupem času si na to Diego zvyknul.


Jo zapomněla jsem!!! Vlastně jsem psala proto, že jsem se chtěla informovat, kde se dá koupit šanta nebo ty kozlíkové kapky. Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2006 13:41:40
Odpovědět s citátem

Olina napsal:

Jo zapomněla jsem!!! Vlastně jsem psala proto, že jsem se chtěla informovat, kde se dá koupit šanta nebo ty kozlíkové kapky. Díky.


Kozlíkové kapky jsou k dostání v lékárně, takže u nich by neměl být problém je sehnat.
Se šantou je to trochu horší, ale měli by jí mít ve zverimexech, narazila jsem na ní v pražském Hornbachu, což je pro vás asi trochu z ruky, k sehnání je i v internetových obchodech např. v www.happy-animals.cz nebo www.akarazoo.cz.

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (40x)
2
RSS kanály (39x)
3
HCM u koček - program PawPeds (25x)
4
Zlomek vteřiny (22x)
5
Debakl (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top