Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Veterinární klinika Zahradní Město Praha (nemocnice)

Fórum: Veterináři

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: Veterinární klinika Zahradní Město Praha (nemocnice)
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 17:39:55
Odpovědět s citátem

Naše kočkařky...

Začnu špatnou zprávou... Můj kocourek Chinelko( Savannah F1 o kterém jste se tu již mohli dočíst) má Lymfom u srdíčka. Dvakrát větší,než je srdce. Přišla jsem na to tak,že kocourek těžce dýchal! A tak jsme jeli na veterinu kde udělali rentgen a okamžitě nás poslali do nemocnice na Zahraďáku! Přijeli jsme tam,kocourkovi udělali pod narkozou punkci ( odsátí vody z hrudníku). Udělali další rentgen a k tomu sono. Zjistili,že to je zhoubný nádor který se nedá operovat. Musela sem Chinelka nechat na sledování 24 hodin v nemocnici! To,že těch 24 hodin v nemocnici stálo 10 000,- by mě ani tak netrápilo,ale to,že když nám byla nabídnuta chemoterapie za základní cenu 70 000,- plus ostatní náklady jako jsou rentgeny,testy,odběry,sona a další by vyšli minimálně na dalších 70 000,-! Tuto nabídku jsme si chtěli přes víkend rozmyslet a prosili jsme o nějaké léky na doma které by mu trošku ulevili. Nedostali jsme nic! Od té doby jsme byli nezajímavý zákazník! Chtěli jsme aby nám dali zaplacené rentgeny,sono a zprávu co s ním vlastně přesně je aby si to mohl přečíst jiný veterinář a chovatelka! No měli jsme smůlu! Dostali jsme jeden rentgen a šli jsme světem! Mimochodem po dvouhodinovém čekání a prošení zda naše dokumenty může někdo najít! Prosím pokud nemusíte s vašimi miláčky do nemocnice na Zahradní Město,NECHOĎTE!!!
Skutečně tam ordinují zločinci bez kouska citu,etiky a lásky ke zvířatům...
Chinelka mi odevzdali ve velmi zuboženém stavu!!! Vůbec mu za ten den nedali napít...
Ale zaplať pánbůh všichni veretináři zločinci nejsou! Našli jsme úžasnýho veterináře který je ochotný Chinelka léčit. Dal mu Furon na odvodňování a nasadil lehčí formu chemoterapie. Chinelkovi se za jeden den opravdu velmi ulevilo! Je o stoprocent lepší! Našemu novému veterináři jsem velmi vděčná!!! Neslibuje mi,že Chinelko bude žít,jako mi slibovali v nemocnici ( prý až 4 roky),ale že mu určitě uleví od bolesti na zbytek jeho života tak,jak to bude možné... Držte palce...
Ivana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: Re: Veterinární klinika Zahradní Město Praha (nemocnice)
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 17:49:05
Odpovědět s citátem

chinelko napsal:
Naše kočkařky...


ach jo Sad, je mi to moc líto... držte se a chinelkovi ať je v rámci možností co nejlépe a hlavně co nejdéle

je to hrozné...číst o takových nemocech u tak krásných zvířátek
_________________
Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 19:43:41
Odpovědět s citátem

To je mi velice líto. To jsou opravdu strašné ceny za léčbu. Hlavně se snažte nedopustit aby Váš kocourek trpěl Sad, doufám, že mu bude ještě dlouho dobře. Chvála hodnému panu veterináři, který s Vámi jedná upřímně a snaží se kocourkovi ulevit. Moc Vám držím palce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 19:57:21
Odpovědět s citátem

Je mi kocourka moc líto, opravdu moc Sad Ty ceny jsou opravdu šílené... Jsem moc ráda, že jste našli veterináře, který se snaží kocourkovi pomoct a nevidí za tím jen svůj zisk ... Ach jo, držím vám moc palce, aby to dopadlo nejlépe, jak může....
Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 21:35:39
Odpovědět s citátem

dobrý večer,

je mi to opravdu moc moc líto
Hanka Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
alla



Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 22:25:48
Odpovědět s citátem

moc držíme palečky a myslíme na vás!!! dokud je šance, musíme bojovat, držte se!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2012 9:46:33
Odpovědět s citátem

Držte se! Aspoň že se vám povedlo najít veterináře, který je i člověkem.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2012 15:46:59
Odpovědět s citátem

děkuji všem za krásné komenty a velikou podporu! musím říct,že děkuju bohu za nového veterináře kterej je úplně úžasnej! nejenom to,že jezdí za chinelkem domů,aby ho nestresoval,ale ještě mu namíchal takový kokteil léků,který mu okamžitě zabral,léčbu začal v úterý večer a dnes ráno chinelko vypadá jako úplně zdravý kocour,sám jí,sám pije,mazlí se,nechá se chovat a chce si hrát! Má úplně jasný oči. a mimo to,léčba stojí místo cca 150 000,-jako na klinice,jen 5000,-!!! je to prostě skutečný doktou a né zločinec...!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2012 20:40:04
Odpovědět s citátem

chinelko napsal:
děkuji všem za krásné komenty a velikou podporu! musím říct,že děkuju bohu za nového veterináře kterej je úplně úžasnej! nejenom to,že jezdí za chinelkem domů,aby ho nestresoval,ale ještě mu namíchal takový kokteil léků,který mu okamžitě zabral,léčbu začal v úterý večer a dnes ráno chinelko vypadá jako úplně zdravý kocour,sám jí,sám pije,mazlí se,nechá se chovat a chce si hrát! Má úplně jasný oči. a mimo to,léčba stojí místo cca 150 000,-jako na klinice,jen 5000,-!!! je to prostě skutečný doktou a né zločinec...!


určitě by stálo za to, zveřejnit jméno toho zachránce MVDr. Razz
určitě si to zaslouží menší reklamu

Hanka B
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2012 21:03:46
Odpovědět s citátem

To je moc krásný přístup toho pana doktora!Je vidět,že má zvířátka rád a dělá to z lásky k nim:_),což je v dnešní době naprostá vyjímka.Také se přimlouvám za zveřejnění jeho jména:-)


BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2012 22:32:03
Odpovědět s citátem

Ivano, Chinelko.

je mi to moc líto a držíme tlapky, aby to, co se jeví beznadějné, nakonec s pomocí Velké kočky a báječného pana doktora dopadlo nejlépe, jak jen může.

Držte se, myslíme na vás!!
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena D.



Založen: 19.01.2012
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2012 0:14:48
Odpovědět s citátem

Na kocourka moc myslím a držíme všechny tlapky, aby se mu ulevilo. Jestli jste z Prahy, tak podle toho co píšete, by se mohlo jednat o pana doktora Luboše Hriba. Nebo alespoň odpovídá popisu. Je obětavý, kdykoliv přijede za kočičkou domů a hlavně kočky miluje a rozumí jim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chinelko



Založen: 09.01.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2012 15:18:03
Odpovědět s citátem

Děkujeme za podporu! Chinelkovi chemoterapie opravdu moc dobře zabírá,už se chová jako ,,skoro zdraví'' kocour. Když mu dávám léky do tlamičky stříkačkou,tak se už i pere Smile ! Jinak ten úžasný pan veterinář je takový 45letý svérázný chlapík,jmenuje se Tomáš Šťastný,ordinaci má v Čakovicích a na nemocná zvířata je opravdu velmi laskavý. Držte palce ať Chinelko vydrží dlouho veselý a bez bolestí Smile!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2012 21:33:56
Odpovědět s citátem

Držím palce, moc moc moc Very Happy kéž všechno dobře dopadne, takový krásný kocourek ...... drž se, Chinelko!!!
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (54x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (28x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (21x)
7
Mrouskání kočky (říje) (18x)
8
Kočičí jména (18x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top