Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

HCM

Fórum: Nemoci

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: Re: Nové webové stránky
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2012 13:36:58
Odpovědět s citátem

Koukám že ná stránkách již pracujete,skvělé!
Myslím že že všichni rádi pomůžeme doplňit informace, HCM je opravdu zákeřná nemoc, bohužel neustále vědecky v"plínkách" a málo se o tom mluví.
Nevím zda chodíte na Facebook tam je skupina o HCM kde jsou přihlášený chovatelé.
A tak mě napadá, že by se mohl napsat článek do časopisu nového HAF A MNAU.
Určitě navrhnu.



Goišovka napsal:
Tak jsem se dnes rozhodla si založit webové kočičí stránky, abych mohla také šířit osvětu týkající se HCM. Tatianu i Pavlu i ostatní, kterých se to týká, bych moc poprosila o jakékoliv informace, spoustu jsem jich našla na vašich webech, ale spíše o prověřených kvalitních veterinářích, veterinářích kteří vyšetřují HCM, informace o genetickém testování HCM, a zejména kontakty na ověřené chovatele, kteří testují na HCM, pokud budete mít čas a ochotu.
Také bych byla ráda za tipy, co je vhodné na stránku uveřejnit.

Byla bych moc vděčná. Třeba to někomu pomůže.. i kdyby to měl být jen jeden člověk.

http://goisovka.webnode.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: Re: Nové webové stránky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 12:01:54
Odpovědět s citátem

Goišovka - je mi moc líto vašeho kocourka a tím, co jste si prožila. S HCM mám také bohužel smutné zkušenosti, mám to na svém webu, jestli chcete, můžete si dát na své stránky odkaz na moje články - v rubrice HCM je rozcestník - Moje zkušenosti a Elíšek. Moc Vám přeji, abyste to už nemusela s žádným kotískem zažít.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 21:28:35
Odpovědět s citátem

Už jsem stránky navštívila Smile . Držím palce, práce je na tom ještě jako na kostele.

Na netu se o HCM toho najde plno, takže soustředit to na jedno místo by marné nebylo. Na FB je skupina na HCM zaměřená, ale je uzavřená a nevím, jak by mohla pomoct při tvorbě webových stránek.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Goišovka
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2012 6:58:09
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Už jsem stránky navštívila Smile . Držím palce, práce je na tom ještě jako na kostele.

Na netu se o HCM toho najde plno, takže soustředit to na jedno místo by marné nebylo. Na FB je skupina na HCM zaměřená, ale je uzavřená a nevím, jak by mohla pomoct při tvorbě webových stránek.


Tatiano, budu to postupně doplňovat, a jak říkáte, pokusím se tam soustředit co nejvíce informací.. Na uzavřenou skupinu na FB mě už Zdenka přidala. Děkuji všem za reakce
Odpovědět 
Goišovka
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2012 8:11:37
Odpovědět s citátem

Jak jsem již psala, ráda bych pomohla s osvětou a založila jsem webové stránky, kde o HCM taky budu psát. (goisovka.webnode.cz). Ráda bych tam přidala i příběhy a zkušenosti s HCM, proto prosím všechny komu by nevadilo zveřejnit svůj příběh či zkušenost na mém webu o zprávu, nebo odkaz na Vaše stránky, či zaslání příspěvku na můj mail zgois@seznam.cz. Budu moc vděčná -osvěty není nikdy dost.
Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2012 12:19:28
Odpovědět s citátem

Dnes umřel na HCM můj Adamíšek.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
LA



Založen: 27.05.2012
Příspěvky: 12

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2012 13:04:00
Odpovědět s citátem

Tatiano, hladíme po tlapce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Emily



Založen: 10.06.2009
Příspěvky: 151

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2012 13:08:35
Odpovědět s citátem

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

velmi mi to je luto...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2012 16:56:24
Odpovědět s citátem

Tatiano, to je mi moc lito Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Naďa3



Založen: 15.08.2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2012 18:41:04
Odpovědět s citátem

ach jo, to je smutné, je mi to moc líto
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2012 18:56:13
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Dnes umřel na HCM můj Adamíšek.



Tatiano, to je mi strašně líto. Držte se, myslíme na vás.
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2012 19:46:33
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Dnes umřel na HCM můj Adamíšek.


Tatiano myslím na Vás je mi to moc líto.Bětka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2012 21:29:50
Odpovědět s citátem

Děkuji všem.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Goišovka
Anonymní





Předmět: HCM - webové stránky
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2012 11:57:00
Odpovědět s citátem

Dovolte mi, abych zde zveřejnila odkaz na stránky, které se věnují zákeřné nemoci HCM, které obsahují informace o HCM, o tom, na co si dát pozor při výběru koťátka a chovatelské stanice, přehled chovatelských stanic testujících na HCM a PKD, přehled veterinářů vyšetřujících HCM. Stránky vznikly na základě mé osobní smutné zkušenosti a faktu, že jsem nikde nemohla najít ucelené informace jak k léčbě, tak k původu této nemoci. Doufám, že zde někdo najde užitečné informace.

www.goisovka.cz


Zuzka
Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2012 12:08:42
Odpovědět s citátem

Já jsem na své stránky zařadila toto téma také včetně tromboembólie, což je komplikace, na kterou většinou kočky umírají, kdy tromb ucpe cévy a zadní nohy se jako první přestanou prokrvovat, jsou ledové, kočka se nepostaví a přichází konec.

Takhle mi umřel Adamíšek...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Goišovka
Anonymní





Předmět: databáze koček negativně testovaných na HCM a PKD
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 8. 2012 8:27:58
Odpovědět s citátem

Ve spolupráci s panem Fojtíkem (www.mooncat.cz) připravujeme databázi chovných koček negativně testovaných na HCM a PKD. Oba dva NEJSME chovatelé a nemáme tedy žádné vazby na to, abychom uveřejňovali výsledky nepodložené či podle našich kamarádů či (ne)kamarádů chovatelů.

Jedná se proto o nezávislou databázi, která není aktivitou chovatelů, ale zejména osob, kterým jde o co možná největší zamezení šíření těchto nemocí vinou nezodpovědných množitelů a chovatelů. Jedná se nám o vybudování sítě solidních chovatelů, kterým jde zejména o zdravý chov a tak vytvoříme postupně databázi pravidelně vyšetřovaných kočiček a kocourků z chovu, ale také kastrátů, i pozitivních jedinců, kteří nikdy do chovu nezasáhli a kočiček na HCM uhynulých.

Databáze bude k dispozici na stránkách www.mooncat.cz a na stránkách www.goisovka.cz. Během srpna přidáme další informace, kam zasílat certifikáty zájemců o přidání do databáze.


Další informace a e-mail kam je možno zasílat dokumenty zájemců o zveřejnění v databázi naleznete zde: http://www.goisovka.cz/news/pripravujeme-databaze-chovnych-kocek-negativne-testovanych-na-hcm-a-pkd/
Odpovědět 
Goišovka
Anonymní





Předmět: Re: databáze koček negativně testovaných na HCM a PKD
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2012 19:16:03
Odpovědět s citátem

Goišovka napsal:
Ve spolupráci s panem Fojtíkem (www.mooncat.cz) připravujeme databázi chovných koček negativně testovaných na HCM a PKD. Oba dva NEJSME chovatelé a nemáme tedy žádné vazby na to, abychom uveřejňovali výsledky nepodložené či podle našich kamarádů či (ne)kamarádů chovatelů.

Jedná se proto o nezávislou databázi, která není aktivitou chovatelů, ale zejména osob, kterým jde o co možná největší zamezení šíření těchto nemocí vinou nezodpovědných množitelů a chovatelů. Jedná se nám o vybudování sítě solidních chovatelů, kterým jde zejména o zdravý chov a tak vytvoříme postupně databázi pravidelně vyšetřovaných kočiček a kocourků z chovu, ale také kastrátů, i pozitivních jedinců, kteří nikdy do chovu nezasáhli a kočiček na HCM uhynulých.

Databáze bude k dispozici na stránkách www.mooncat.cz a na stránkách www.goisovka.cz. Během srpna přidáme další informace, kam zasílat certifikáty zájemců o přidání do databáze.


Další informace a e-mail kam je možno zasílat dokumenty zájemců o zveřejnění v databázi naleznete zde: http://www.goisovka.cz/news/pripravujeme-databaze-chovnych-kocek-negativne-testovanych-na-hcm-a-pkd/


Databáze od 7. září 2012 funguje!!! Tak se podívejte na stránky, je přidáno taky množství nových informací.

Zuzka
Odpovědět 
Citinka



Založen: 04.01.2012
Příspěvky: 6
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2012 9:45:47
Odpovědět s citátem

Také se musím připojit vzhledem k tomu, že mě v sobotu potkala nešťastná událost.Náš milovaný Bertíček, nádherný liláček, mi po 3,5 hodinách na přístrojích, za strašných bolestí, umřel v náručí.Diagnóza jasná, HCM.Na tuto bolest nikdy nelze zapomenout, bylo to jako rána do zad.Rychlá a nečekaná.Byl mu teprve 1 rok a 2 měsíce.Jeho koupě bohužel nebyla z uznaného chovu, je to pro mě velmi tvrdé ponaučení, absolutně mě nenapadlo, že když koupím kotě od veterináře, uvidím nádherné rodiče,že vše může být jinak.Když se dívám s odstupem času zpět, dle mého názoru tito "množitelé" udělají víc paseky než užitku pouze pro svůj vlastní prospěch. No nic, moje začátečnická chyba byla tvrdě vykoupena, včera jsme přivezli nového kocouře, z uznaného chovu,testovaného,tak snad nám prcek tu ztrátu trochu vynahradí.Apeluji tímto na všechny zájemce o kvalitní kotě, vždy si prověřte co a od koho kupujete, je to budoucí přítel na 15 let a bohatě se Vám vyplatí prvotní investice. Můžete si ušetřit velká zklamání.
_________________
briťáci Maggie, Miky, Felix, Neli, Saly a Bert-in memoriam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
TabbyYoda



Založen: 27.01.2015
Příspěvky: 1

Předmět: vyšetření na HCM u MVDr. Fiedlera ve Slaném
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 1. 2015 2:29:44
Odpovědět s citátem

Dobrý den, ráda bych se informovala na to, jestli máte někdo zkušenost s vyšetření na HCM na klinice ve Slaném u MVDr. Fiedlera. Zvažuju toto vyšetření, mám importovanou kočičku s PP ale v kočičím světě jsem začátečník (psy chovám přes 10let) a tak prosím o radu, kam vyrazit. Díky... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Čert.cz



Založen: 11.08.2010
Příspěvky: 49
Bydliště: Čechy

Předmět: HCM
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 1. 2015 19:36:17
Odpovědět s citátem

http://www.veterina-hrib.cz/index.php?action=db&page=services
Můžu doporučit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Re: vyšetření na HCM u MVDr. Fiedlera ve Slaném
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 4. 2015 15:59:31
Odpovědět s citátem

TabbyYoda napsal:
Dobrý den, ráda bych se informovala na to, jestli máte někdo zkušenost s vyšetření na HCM na klinice ve Slaném u MVDr. Fiedlera. Zvažuju toto vyšetření, mám importovanou kočičku s PP ale v kočičím světě jsem začátečník (psy chovám přes 10let) a tak prosím o radu, kam vyrazit. Díky... Smile


Určitě ano! Pan doktor je jediný u nás certifikovaný veterinář pro HCM rozsáhlou databází Pawpeds. První reference, které jsem dostala, jsou velmi dobré, pan doktor skutečně umí a vše vysvětlí a ukáže - rovnou také zašle výsledky na pawpeds, pokud s tím budete souhlasit, souhlas či nesouhlas (co vím), poskytnete před vlastním vyšetřením. Držíme palce, ať je kočička v pořádku
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Bertík
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2015 10:44:28
Odpovědět s citátem

Tak už u nás zase obchází strašák HCM. Přitom bych čekala, že se bude týkat spíše briťáka Daníka( už dřív mu zjistili šelest na srdci),ale nečekaně to postihlo Bertíška (8,5 let). Před týdnem se začal motat, táhlo ho to na jednu stranu,za chvilku to přešlo a chodil normálně. Myslela jsem spíše na něco neurologického,ale na veterině zjistili HCM, že to byla chvilková nedokrevnost mozku s příčinou v tom srdci. Dělali i UZV,ale asi zatím jen orientační, kde se to potvrdilo a nález je už pokročilejší, ale přesné měření zatím nedělali. Dostal dvoje prášky , naštěstí s menším bojem se nám daří mu je dát. Jsme objednaní na podrobné UZV vyšetření, ale pravděpodobně se spíš bude dělat jako výchozí pro další sledování, že když to zkontrolujeme za půl roku, tak se podle toho pozná, jestli se nemoc horší nebo ne. Nyní na prášcích je bez potíží, není dušný, normálně chodí, vypadá v pohodě. A teď mé otázky:
1) Trápit ho vůbec tím podrobným UZV vyšetřením? Už minule z toho byl dost ve stresu, vetka říkala, že by se stresovat neměl. Přemýšlím, jestli se na to nevykašlat, dávat prostě dál léky a nechat tomu volný průběh.
2) Měl by mít v říjnu očkování, proti vzteklině už dávno nedáváme, ale to ostatní ano, tak nevím, jestli se nevykašlat i na to. Chodí maximálně na zahradu k nám a k sousedům, jinak nikde necourá.
3) Měli jsme tendenci ho teď nepouštět ven,aby někam nezalezl, nebo nepřelezl plot k sousedům a nemohl zpátky.Ale byl doma nešťastný,tak jsem si řekla, že mu zbytek života nechám, ať si ho užije tak, jak byl zvyklý.
4) Máte někdo zkušenosti, na jak dlouho to vypadá? Já vím,že se to nedá říct přesně, ale jestli pár měsíců nebo i třeba ještě let? Sama se smiřuji s tím, že když už se mu to projevilo, tak spíš ty měsíce . Nechci šetřit na veterině, co je potřeba ,to mu ráda zaplatím, ale nechci dělat zbytečná vyšetření jen tak a tím ho stresovat. Ať si to ještě užije.
Honí se mně hlavou spousta myšlenek, snad mně rozumíte. Za každé rady a zkušenosti budu ráda. Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Bertík
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2015 18:51:54
Odpovědět s citátem

janča napsal:
Tak už u nás zase obchází strašák HCM. Přitom bych čekala, že se bude týkat spíše briťáka Daníka( už dřív mu zjistili šelest na srdci),ale nečekaně to postihlo Bertíška (8,5 let).


Jančo, vyšetření určitě udělat nechte! Nevím, jak moc byl vyšetřený a kým, chce to opravdu kardiologa, který HCM diagnostikovat umí a umí změřit hodnoty. Ono to HCM být nemusí, podle toho, co píšete, to klidně může být jiná vada srdce s krátkodobý nedokrvením mozku. Jde o to, abyste užívali správné léky, používají se většinou ACE inhibitory - snižují tlak a tím šetří srdíčku práci - u některých pacentů též furon na odvodnění, nebo kombinace léků. Některé kočičky jsou bez léků, některé mají jeden, některé kombinaci až 4 či 5.
Z očkování dejte to základní, takže trojkombinaci, přece jen chodí ven, kam chodí i jiné, neočkované kočky. A správně jste podotkla, že nemá smysl mu život znepříjemňovat, byl by to pro něj pouze stres.
Na jak dlouho? Pokud je to opravdu HCM, je nevyzpytatelné. U něj to spíše vypadá na HCM získané, ale samozřejmě ho mohl mít dřív, než se to nějak projevilo, aniž byste to věděli. Srdce je srdce, může to být zítra, může to být za 6 let - zrovna teď psala ve skupině paní z Holandska, že její kočička slaví 13. narozeniny, HCM jí diagnostikovali v 7 letech.
Určitě jste si tady dohledala stránky o HCM, kdyby ne, pro jistotu ještě píši jejich adresu
www.goisovka.cz
Když budete chtít cokoliv vědět, klidně se ptejte - na stránkách hlavně také najdete seznam kardiologů, abyste zvolila toho nejbližšího a měla vcelku jistotu, že HCM diagnostikuje správně.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Bertík
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2015 13:26:30
Odpovědět s citátem

Tak Bertík dnes svůj boj prohrál Sad ještě včera byl celkem v pohodě, byl na zahradě, chodil po domě, ale už se mně zdálo, že trošičku hůř dýchá. V noci spal se mnou v posteli a ráno už dýchal hodně špatně, jen polehával. Na veterině říkali, že už má oteklé plíce a je to beznadějné. Od stanovení diagnózy a prvních příznaků to trvalo 10 dnů . Tak už odpočívá u rodičů na zahradě. Je to život, nic ho už netrápí, ale chybět mně bude. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Bertík
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2015 19:26:13
Odpovědět s citátem

janča napsal:
Tak Bertík dnes svůj boj prohrál Sad


To je mi opravdu MOC líto Crying or Very sad Crying or Very sad Naše Kačenka to tenkrát vzala rychle, aniž bych vůbec tušila, nebylo to ani rok po vyšetření, u ní to byla trombóza. Bertíčka už nic nebolí, prožil u vás šťastný život a naštěstí máte ještě druhého kočičáka, který vám to bude vynhrazovat, ale vím, že Bertíka nenahradí Sad Držte se, Bertík už je se svými stejně postiženými kamarády v kočičím nebi....
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lissette



Založen: 20.01.2016
Příspěvky: 2

Předmět: fb o HCM
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2016 13:13:20
Odpovědět s citátem

Ahoj, taky mám kocourka s dg. HCM, teď to bude rok, co mu to našli. Založila jsem na fb stránku, kam hážu, na co kde narazím za info, občas překládám a tak. Nevím, jestli je vám to vzhledem ke zdejší sáhodlouhé diskuzi třeba, ale prosím, berte to jako pozvání na místo, kde se taky dají sdílet příběhy, tipy a znalosti...

https://www.facebook.com/kockyshcm/?fref=ts
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: Re: fb o HCM
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2016 14:29:12
Odpovědět s citátem

lissette napsal:
Ahoj, taky mám kocourka s dg. HCM, teď to bude rok, co mu to našli. Založila jsem na fb stránku, kam hážu, na co kde narazím za info, občas překládám a tak. Nevím, jestli je vám to vzhledem ke zdejší sáhodlouhé diskuzi třeba, ale prosím, berte to jako pozvání na místo, kde se taky dají sdílet příběhy, tipy a znalosti...

https://www.facebook.com/kockyshcm/?fref=ts



A půjdete na seminář, který se bude konat 16.4.2016 v Hotelu Lifestyle (Praha 4) v čase 15-17hod?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ada a aisha



Založen: 29.12.2018
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 12. 2018 21:09:05
Odpovědět s citátem

hostinu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (38x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Mňoukání a štěkání (17x)
5
Britská krátkosrstá kočka (15x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
8
Kočičí jména (12x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top