Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

PORADTE-kocourek a malé koťátko


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
luczinka



Založen: 22.07.2008
Příspěvky: 44

Předmět: PORADTE-kocourek a malé koťátko
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 8:29:21
Odpovědět s citátem

Potřebuji radu a je to pro mě dost důležité. Od soboty mám novou kočičku s PP,jsou jí tři měsíce a doma mám ročního kocourka. Britského a je to kastrát. Problém je v tom že oni si spolu třeba hrají, kočička ho provokuje a dokonce spolu i spinkali chvili, jenže kdyz si hraji kocour pořád chodí vydává takové zvuky a zakusuje se jí do krku a leze na ni. Jak kocour no... Má v sobě nějaké pudy. Mě jde ale o to že se bojim je spolu nechat o samotě, nerada bych aby ji třeba natrhl ouško a aby nebyla celá oškubaná, včera mu v tlamičce zůstaly její chlupy. Jsem v práci a doma je každý v jiné místnosti a mňaukají na sebe přes dveře. Takhle to ale nemůže být pořád. Dá se s tím něco udělat aby přestal? Prosím poraďte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: Re: PORADTE-kocourek a malé koťátko
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 9:02:30
Odpovědět s citátem

Od soboty je příliš krátká doba, aby spolu byla nová kočička s kocourkem hned kamarádka. Já teda novým majitelům svých koťátek doporučuji, aby si pokud možno po příchodu nového koťátka vzali pár dní dovolenou nebo si prodloužili víkend, aby měli seznamování nového člena rodiny pod dozorem. Pokud to u vás není možné, nechte kočičky oddělené, když nejste doma. Když se vrátíte z práce, dejte je spolu dohromady a na seznamování dohlížejte. Bude to u vás trvat asi o něco déle, právě proto, že chodíte do práce a kočičky oddělujete - pokaždé vlastně seznamování začíná. Co se týká kocouřích pudů - záleží na tom, jak dlouho má váš kocourek po kastraci, jestli teprve nedávno, může to být tím, protože trvá ještě pár týdnů, než se hormony vyplaví z těla. A nebo to může být jen prosté vyjadřování nadřazenosti, že on byl ve vaší domácnosti pán a dává to najevo. Ony ty kočičí hrátky mnohdy vypadají drsně, ale jak neteče krev, tak se celkem nic neděje Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
luczinka



Založen: 22.07.2008
Příspěvky: 44

Předmět: kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 9:12:06
Odpovědět s citátem

Na kastraci byl už v lednu. to už je delší doba. Já právě bohužel nemám možnost si vzít volno. Ale z práce jdu hnedka domů za nimi. Mám je teď oddělene ale jen dveřmi. Jinak to u nás nejde. Máme malý byt. Na noc jsem je taky oddělila. Ona u toho ani necekne takže pokud je nesleduju ani o tom nervim ze ji drží za krkem. Já jen doufám že zho to přejde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: Re: kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 10:19:08
Odpovědět s citátem

luczinka napsal:
Na kastraci byl už v lednu. to už je delší doba. Já právě bohužel nemám možnost si vzít volno. Ale z práce jdu hnedka domů za nimi. Mám je teď oddělene ale jen dveřmi. Jinak to u nás nejde. Máme malý byt. Na noc jsem je taky oddělila. Ona u toho ani necekne takže pokud je nesleduju ani o tom nervim ze ji drží za krkem. Já jen doufám že zho to přejde.


Já myslím, že nijak jí ublížit nemůže. Pokud bude kočičku zakusovat, zkuste toto jednání překazit - ostrým "ne" nebo tlesknutím, popř. odvézt jeho pozornost jinam - na nějakou hračku, mávátko atd. Jak je na noc oddělujete? Zůstává některý z kočičáků s vámi v ložnici? Pokud ano, doporučovala bych je střídat - jednu noc kočička s vámi, druhou kocourek. Ale asi bych volila toto: kočičáky před spaním utahat hraním, na noc jim nandat plnou misku syrového masa a nechat je spolu u vás v ložnici - budou utahaní a budou potřebovat strávit masíko, tak noc prospí a hlavně budou spolu. Pokud nebudete v práci, mějte je pohromadě, tím oddělováním se doba seznámení jen prodlužuje. O víkendu je pak nechte už spolu a věřím, že na příští týden při vašich odchodech do práce už to nebude nutné. Jo a taky je nechávejte spolu, pokud si jen z bytu na chvíli odskočíte, uvidíte, že když se vrátíte, bude vše ok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
luczinka



Založen: 22.07.2008
Příspěvky: 44

Předmět: kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 10:30:58
Odpovědět s citátem

Mam je ted každého v jiné místnosti. Pokud jsem doma mám je spolu. Na noc je střídat urřitě chci. Teď semnou spala malá kočička a dnes si k sobě vezmu kocourka, akorát ona brečí sama ale to ji přejde snad půjde spinkat. A zítra je už zkusím nechat u sebe společně. Dnes budu domů spěchat ať spolu jsou co nejdelší dobu. Oni jsou oba přítelští. Včera spolu chvíli spinkali přitulení, ale jakmile si hrají on ji koše do krku a leze na ni no. Vždycky ho odženu, kočička ho provokuje a zachvíli je zas na ni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
luczinka



Založen: 22.07.2008
Příspěvky: 44

Předmět: kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 11:23:19
Odpovědět s citátem

jeste jsem chtela napsat ze nedavno jsem hlidala kamaradce kocourka a stim vychazel dobre.prvni dny na neja ten kamaradky prskal a jonas si chtel hrat, ale pak uz se zpřátelili. Tady je to tim že je to holčička no.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: Re: kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 16:07:35
Odpovědět s citátem

luczinka napsal:
Mam je ted každého v jiné místnosti. Pokud jsem doma mám je spolu. Na noc je střídat urřitě chci. Teď semnou spala malá kočička a dnes si k sobě vezmu kocourka, akorát ona brečí sama ale to ji přejde snad půjde spinkat. A zítra je už zkusím nechat u sebe společně. Dnes budu domů spěchat ať spolu jsou co nejdelší dobu. Oni jsou oba přítelští. Včera spolu chvíli spinkali přitulení, ale jakmile si hrají on ji koše do krku a leze na ni no. Vždycky ho odženu, kočička ho provokuje a zachvíli je zas na ni.


No, tak pokud kočička sama brečí, tak bych ji přes noc samotnou nenechávala, pokud teda třeba druhý člen rodiny s ní nemůže být v druhé místnosti; riskla bych to, utahat hraním, nějaké syrové masíko na dobrou noc a určitě budou spinkat v pohodě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
luczinka



Založen: 22.07.2008
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 16:38:49
Odpovědět s citátem

ted jsem doma a jsou spolu a on ji uplne mučí.bojim se o ni.on je veliky,chytne ji a drží a kouše a ona jen mňauká.ale zas když ji nedrží tak ona ho provokuje. nechci aby byla nějaka vypelichana když vidim jak litaj chlupy.mame jet na vystavu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 16:51:11
Odpovědět s citátem

luczinka napsal:
ted jsem doma a jsou spolu a on ji uplne mučí.bojim se o ni.on je veliky,chytne ji a drží a kouše a ona jen mňauká.ale zas když ji nedrží tak ona ho provokuje. nechci aby byla nějaka vypelichana když vidim jak litaj chlupy.mame jet na vystavu...



Já vás uklidním, jo? Před pár týdny jsme prožívali to samé - roční kocour tyran a malý siamáček. Velkej ho rasil 2 měsíce a ted spolu spinkají i jedí z jednoho talíře. Perou se pořád, někdy z nich lítají chlupy, malý taky pěkně provokuje, ale už je to hra. A malý přece jen jak povyrostl tak už si nedá jen tak něco líbit. Dlouho jsme se báli že se nikdy neskamarádí, ale chce to fakt čas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
luczinka



Založen: 22.07.2008
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 17:01:31
Odpovědět s citátem

predchvili jsem si říkala ze to na noc zkusim je nechat spolu..ale nenecham!:(ona uz u toho uplne breci kdyz ji kouse..a nemze nic delat protoze on je trikrat takovej nez ona a silnejsi...zachvili bude jak vypelichany kuře.. jenze ona řve a já ho vyženu a ona po něm hned zas de...on ji přitom i kope drape..jak bude vypadat zachvili:(s plesatou a podrapanou cicou asi na vystave moc uspechu nebude:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 17:28:35
Odpovědět s citátem

luczinka napsal:
predchvili jsem si říkala ze to na noc zkusim je nechat spolu..ale nenecham!:(ona uz u toho uplne breci kdyz ji kouse..a nemze nic delat protoze on je trikrat takovej nez ona a silnejsi...zachvili bude jak vypelichany kuře.. jenze ona řve a já ho vyženu a ona po něm hned zas de...on ji přitom i kope drape..jak bude vypadat zachvili:(s plesatou a podrapanou cicou asi na vystave moc uspechu nebude:(


Věřte tomu, že to zbytečně dramatizujete! Já tu situaci zažila už 2x-poprvé jsem z toho byla taky vytrslá ale jen do chvíle, než jsem zjistila, že se vlastně nic neděje, že je to jen mnoho povyku pro nic-oni si fakt neublíží, to jen dramaticky vypadá, ale není! Jinak by kotě hned neprovokovalo. Já to mám teď taky, před měsícem jsem si k 10ti a 14ti měsíčním klukům přinesla malinkatou holčičku, bylo jí víc jak 3 měsíce ale měla jen 750g a kluci jeden 3 a druhý 4,3 kg-značný to rozdíl. Ten lehčí je nekastrovaný a chová se k ní stejně, taky je každou chvíli zakousnutý do jejího krku a drží ji, ona vříská, já si toho ale už vůbec nevšímám, protože jí neublíží. A k němu se takhle choval náš nejstarší, když jsem si ho přinesla jako kotě. Prostě dává takto najevo svoji nadřazenost, to je normální kočičí chování. U vás, když je ten starší kastrát, tak je to o té nadřazenosti, ukázňuje ji tím, aby si nemyslela, že ona je u vás pánem Wink Nechte tomu volný průběh a nebojte se, neublíží jí. To by se k ní choval jinak. Nechte je pohromadě, budou mít míň stresu, než když je pořád oddělujete a zase dáváte k sobě-z toho musí být zblblí.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
luczinka



Založen: 22.07.2008
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 17:37:49
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
luczinka napsal:
predchvili jsem si říkala ze to na noc zkusim je nechat spolu..ale nenecham!:(ona uz u toho uplne breci kdyz ji kouse..a nemze nic delat protoze on je trikrat takovej nez ona a silnejsi...zachvili bude jak vypelichany kuře.. jenze ona řve a já ho vyženu a ona po něm hned zas de...on ji přitom i kope drape..jak bude vypadat zachvili:(s plesatou a podrapanou cicou asi na vystave moc uspechu nebude:(


Věřte tomu, že to zbytečně dramatizujete! Já tu situaci zažila už 2x-poprvé jsem z toho byla taky vytrslá ale jen do chvíle, než jsem zjistila, že se vlastně nic neděje, že je to jen mnoho povyku pro nic-oni si fakt neublíží, to jen dramaticky vypadá, ale není! Jinak by kotě hned neprovokovalo. Já to mám teď taky, před měsícem jsem si k 10ti a 14ti měsíčním klukům přinesla malinkatou holčičku, bylo jí víc jak 3 měsíce ale měla jen 750g a kluci jeden 3 a druhý 4,3 kg-značný to rozdíl. Ten lehčí je nekastrovaný a chová se k ní stejně, taky je každou chvíli zakousnutý do jejího krku a drží ji, ona vříská, já si toho ale už vůbec nevšímám, protože jí neublíží. A k němu se takhle choval náš nejstarší, když jsem si ho přinesla jako kotě. Prostě dává takto najevo svoji nadřazenost, to je normální kočičí chování. U vás, když je ten starší kastrát, tak je to o té nadřazenosti, ukázňuje ji tím, aby si nemyslela, že ona je u vás pánem Wink Nechte tomu volný průběh a nebojte se, neublíží jí. To by se k ní choval jinak. Nechte je pohromadě, budou mít míň stresu, než když je pořád oddělujete a zase dáváte k sobě-z toho musí být zblblí.






Tak dobře na noc to zkusim. Ted momentálně je klid. Oni včera zas ona spinkala a Jonas na ni koukal a zachvili si lehl k ni a spali spolu. Takze fajn dam na Vaše rady a zkusim je přes noc nechat spolu. Ona se aspon naučí prát i když ji to teď moc nejde:) ale chlupy litaj chvilema pořádně:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
luczinka



Založen: 22.07.2008
Příspěvky: 44

Předmět: kočička
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2008 7:14:02
Odpovědět s citátem

Tak mam celkem dobré zprávy. Měli jste pravdu a mé obavy byly zbytečné velké:-) přes noc byli spolu, kočička u mě spala akorát pak chvíli kolem třetí se prali ale jinak to bylo v klidu. Jsem v práci a nechala jsem je teda spolu. Snad to bude dobrý. je to pravda že pokud by se bála nebo jí to vadilo tak by se schovala. Je to pěká divoška:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 5:59:07
Odpovědět s citátem

u nás lítají chlupy pořád, ale z toho velkého kocoura Very Happy

Jinak já tomu velkýmu z počátku zastříhla drápky, aby je neměl jak turecký šavle a byla jsem klidnější
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 10:13:17
Odpovědět s citátem

Kocour jí neublíží, ale pokud se bojíte, že ji okouše před výstavou (což pravděpodobně okouše, to je zákon schválnosti), zkuste jí na krk uvázat šátek nebo složený kapesník - zamezí to nejhoršímu, pokud ho snese....
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Které plemeno kočky k 15-měsíčnímu Ragdollovi
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 3. 2012 22:50:28
Odpovědět s citátem

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s jakým plemenem se snese Ragdoll? Ráda bych nějaké mazlivější,taky nevím, jestli už není náš Barnabáš "starý"na přijmutí nového člena kočičí smečky..Zaujala mě mainská mývalí..
Díky za všechny rady!
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Re: Které plemeno kočky k 15-měsíčnímu Ragdollovi
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2012 21:21:40
Odpovědět s citátem

Nakonec jsem se rozhodla pro britskou modrou, kocurka..snad se s tím naším ragdollákem snesou. V srpnu si kotě přivedeme domů, tak jsem na to zvědavá..Našemu budou v prosinci dva. Malému je měsíc, prý se jako jediný z koťat pustil do masíčka,co dostali do misky,přišel jako první chovatelce naproti z pelíšku a učil utíkat z pelíšku i ostatní Smile
Tak snad toho malýho ďáblíka ten náš nezakousne, jak mě teď děsí přítel a ségra-že by se to klidně mohlo stát.- Co myslíte? Díky za rady Wink
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Re: Které plemeno kočky k 15-měsíčnímu Ragdollovi
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2012 11:32:25
Odpovědět s citátem

Tak už tu válčí spolu Smile Honěj se tu,lítaj. Jinak ale nevím, jesti je z něm Barny nadšenej..Občas na Charlieho skočí,mydlí ho packama nebo se do něj zakusuje Sad Malej pak kvíkne,ale za chvíli za ním zase letí..
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Které plemeno kočky k 15-měsíčnímu Ragdollovi
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2012 11:36:33
Odpovědět s citátem

Já si myslím, že to, jak to popisuje, je pohodový stav.
A co se nadšenosti týká, ono kdyby se něco jednomu nelíbilo, tak si to vyříkaj, a když bude jeden chtít mít klid, tak si to bude umět prosadit.

Takže gratuluju a přeju hodně radosti!
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Re: Které plemeno kočky k 15-měsíčnímu Ragdollovi
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2012 20:51:54
Odpovědět s citátem

April napsal:
Já si myslím, že to, jak to popisuje, je pohodový stav.
A co se nadšenosti týká, ono kdyby se něco jednomu nelíbilo, tak si to vyříkaj, a když bude jeden chtít mít klid, tak si to bude umět prosadit.

Takže gratuluju a přeju hodně radosti!


Díky Smile Jen si nejsem úplně jistá, jestli mám velkýho odhánět,nebo plesknout, když je do malýho zakouslej- on malej docela naříká Crying or Very sad Někde jsem tu četla, abych si jich nevšímala, že si to vyříkají..Je mi mrněte líto,jak kvíká.Barny má občas uši vzadu,mrská ocasem-než zaútočí na malýho-přesně takhle vztekle se chová, než skočí na nohu nám, múra naše.
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Které plemeno kočky k 15-měsíčnímu Ragdollovi
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2012 5:18:50
Odpovědět s citátem

Odhánět nebo pleskat určitě ne, ale spíše, když Vám přijde, že už toho kvílení je moc, tak tlesknout, nebo na ně zavolat, nebo udělat nezvyklý zvuk, ono je to vyruší a daj chvíli pokoj.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Které plemeno kočky k 15-měsíčnímu Ragdollovi
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2012 5:28:20
Odpovědět s citátem

Je to normální hra na lov, číhání, chytání a zakusování oběti Smile.
Vím, vypadá to někdy hrůzostrašně a kočičáci, hlavně ten co je kořist, řádně kvičí, ale věřte, že je to stále jen hra. Pokud by nebyla, tak byste to rozhodně poznala, to by bylo mnohem horší a tekla by krev.
Pokud to půjde, tak je nechte, on jak malej poroste, tak se bude víc bránit a nakonec se situace třeba obrátí a on bude ten lovec. Kdyby se vám to zdálo přece jen moc, tak než rozhánění násilím, je lepší vzít nějakou mašličku nebo třepetalku a většího kocoura odlákat na jinou hru. Není dobré ho odhánět rukama nebo křikem, mohl by to pochopit, jako že nadržujete malému a začít žárlit a to by na něj pak opravdu mohl být zlý a nebo i na vás. Prostě pokud bude kořist hodně kvičet, tak lovce odlákat na jinou hru, nenásilným způsobem. Smile
Nebojte, je to naprosto normální chování dvou kocourů. Myslím, že lepší to ani být nemohlo, že si kluci padli do oka a hrají si jako správné šelmy. Jen nám lidem to přijde takový drsný.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Díky za podporu!! :)
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2012 18:30:58
Odpovědět s citátem

Děkuju moc za odpovědi, uklidnily jste mě Smile Jinak Bárný malýho zakusuje klidně i když třeba malej spí Rolling Eyes Laughing Taky ho občas před "zakousnutím"náležitě olíže..Zrovna dneska malej spal v klubíčku, Bárný ho začal olizovat jako vzteklej, malej naštvaně kvíkal, až se šel přesunout na klidnější místo..Nevím, co velkej blbne, ale olizuje mu i břicho a snad i zadek, to se nedivím, že Charlie není zrovna nadšenej Laughing Cool Se tu zase zakusujou, potvory..Teď mu zas Bárný meje bok,až z toho malej usnul Laughing Laughing Velkej se moc na mávátka odlákat nedá, to spíš běží Charlie..Bárný se pak klidně zakousne trochu i do mě,je k nezastavení,jak je vzteklej..Ale malej pak za ním běží zas Confused Smile Doufám jen, že Charlieho kouše "s citem"
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (59x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (32x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
4
Britská krátkosrstá kočka (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top