Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Hledá se pomoc pro kocoura


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2012 6:30:56
Odpovědět s citátem

Dobre ranko vsem,
tak to jsem taky moc rada, ze jste se k tomu Marketo odhodlala Very Happy , pisnete mi na jkoulo@seznam.cz veskere udaje kam muzu prispevek poslat!!
Krasny den!
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: testy
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2012 7:50:33
Odpovědět s citátem

Dobré ráno,
děkuju Bet za doporučení Aloe. Už dlouho prolézám veškeré weby, radím se s veterináři a i tady na MK jsem načetla neskutečné množství přípraků a možností. Aloe mi zatím doporučila jen Bet, nikdo jiný ses tím zatím nestotožnil. Já chápu, že jí určitě pomohlo. Ale já to beru postupně. Vzhledem k tomu, že nevím co kocourovi je,jelikož testy,které by stály zato nemám...tak pálím naslepo a rozumný postup mi přijde brát to od přípravků nejvychvalovanějších a nejvyzkoušenějších. Takže zkrátka na Aloe ještě nepřišla řada a vzhledem k tomu, že pro to dělám maximum, co je jen v mých silách a finančních možnostech, tak mě celkem píchlo u srdce...že už dááávno mohl být zdravý. Jako by jít k veterináři a zkusit beěžnou léčbu a po té následovala přírodní léčba byla chyba.

Zkrátka jsou potřeba důkladné detailní a obsáhlé testy, které mi nabídli v Německu a řekla bych, že Sevaron se jim nevyrovná. A obávám se, že bez těch budu neustále pálit naslepo. Ať už to léčitelné je nebo není, bylo by potřeba vědět s kým mám tu čest.

Jinak číslo účtu zveřejním klidně tady. myslím, že sem nechodí nikdo, kdo by chtěl zneužít a zda by tu vůbec šlo. A jsem moc vděčná za to, že sem chodí lidé, kteří se mi snaží pomoct a hlavně Matýsovi...zažila jsem s ním už dost a troufám si tvrdit, že jiný by ho vážně dávno dal pryč.

188753927/0600

děkuju všem, že je stále zajímá jak jsme na tom!!!!! Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: testy
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2012 10:39:42
Odpovědět s citátem

Thunder napsal:
Dobré ráno,
děkuju Bet za doporučení Aloe. Už dlouho prolézám veškeré weby, radím se s veterináři a i tady na MK jsem načetla neskutečné množství přípraků a možností. Aloe mi zatím doporučila jen Bet, nikdo jiný ses tím zatím nestotožnil. Já chápu, že jí určitě pomohlo. Ale já to beru postupně. Vzhledem k tomu, že nevím co kocourovi je,jelikož testy,které by stály zato nemám...tak pálím naslepo a rozumný postup mi přijde brát to od přípravků nejvychvalovanějších a nejvyzkoušenějších. Takže zkrátka na Aloe ještě nepřišla řada a vzhledem k tomu, že pro to dělám maximum, co je jen v mých silách a finančních možnostech, tak mě celkem píchlo u srdce...že už dááávno mohl být zdravý. Jako by jít k veterináři a zkusit beěžnou léčbu a po té následovala přírodní léčba byla chyba.

Zkrátka jsou potřeba důkladné detailní a obsáhlé testy, které mi nabídli v Německu a řekla bych, že Sevaron se jim nevyrovná. A obávám se, že bez těch budu neustále pálit naslepo. Ať už to léčitelné je nebo není, bylo by potřeba vědět s kým mám tu čest.

Jinak číslo účtu zveřejním klidně tady. myslím, že sem nechodí nikdo, kdo by chtěl zneužít a zda by tu vůbec šlo. A jsem moc vděčná za to, že sem chodí lidé, kteří se mi snaží pomoct a hlavně Matýsovi...zažila jsem s ním už dost a troufám si tvrdit, že jiný by ho vážně dávno dal pryč.

188753927/0600

děkuju všem, že je stále zajímá jak jsme na tom!!!!! Embarassed


Markéto,že tě píchlo u srdíčka,to jsem určitě nechtěla a za to,co jsem napsala se ti omlouvám!Podle toho co jsem si o colostru a aloe zjišťovala a dokonce mám dnes ověřené,aloe podporuje imunitu,zabíjí viry,myslím,že kocour má imunitu špatnou,nebo žádnou a kolostrum zase ničí bakterie.S dlohodobými potížemi se kterými se tvůj kocourek potýká všechno nasvědčuje tomu,že má tuty problémy(nejsem vet)to mi napovídá logika.No je tvoje rozhodnutí jakou léčbu budeš na kocoura aplikovat.Jen jsem chtěla pomoci a přitom,trochu ušetřit tvou kapsu.Co se týče účinků aloe,že jsi nikde nic nečetla.....já toho četla opravdu hodně,ale jak říkám,je to tvá vůle.Omlouvám se všem koho se dotklo něco z mého příspěvku,jsem z těch co říkají co si myslí,no ....Takže doufám,že mojí omluvu přijmete.Díky Bětka:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: Re: testy
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2012 12:11:54
Odpovědět s citátem

beta.1 napsal:
Omlouvám se všem koho se dotklo něco z mého příspěvku,jsem z těch co říkají co si myslí,no ....Takže doufám,že mojí omluvu přijmete.Díky Bětka:-)


Já myslím, že se nikdo nezlobí. Ani já ne. Asi to jen vyznělo jinak než jsi chtěla. Znělo to jako když se tady v tom plácám zbytečně, že stačilo dát Aloe a kocour už mohl dávno hopsat bez rýmy. Tak snadné to ale vážně není. A neříkám, že na Aloe nedojde jednou řada Idea Ale prozatím jsem volila jiné...teď zkouším to stříbro, tomu opravud věřím. Asi tak jako ty Aloi Laughing a uvidíme...já totiž chci i vědět, pokud něco zabere, co to vlastně bylo. Abych nebyla nucena kupovat tři a více věcí jen proto, že nevím v čem tkví ten účinek. A proto postupuju pomalu a postupně. Doufám, že to jednou bude mít konec a že nabudu muset nakonec zkoušet kombinace všeho možného i nemožného.

Jinak kdybyste někdo měli "slušnou" deku navíc, kterou bych mohla přehazovat přes gauč, tak uvítám!!! Mám jich sice "už" 5,ale dáváme dvě najednou a do druhé je naučený zalézt jak do stanu,aby nepálil všude okolo (což stejně delá,ale ne uplně nonstop, občas to ta deka zychytí) a nestíhám prát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2012 15:44:04
Odpovědět s citátem

Hezke odpoledne,
Marketo, ja ziju v zahranici a bohuzel jen cislo uctu nestaci, v bance potrebuji nazev a adresu tvoji banky, cislo uctu ve formatu IBAN a SWIFT (BIC) Sad
Proto jsem ti nechala muj mailik..
Zdravime Matyska Very Happy Very Happy
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: Matysek
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2012 6:42:46
Odpovědět s citátem

Ahoj lidicky Very Happy
Jak to s vami vypada - myslite, ze se nam podari dat dohromady tu sbirku pro Matyska? At se da do tech poslednich velkych zkousek.. ja to jdu dneska poslat Wink
Mejte se vsichni krasne!!
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2012 9:57:04
Odpovědět s citátem

Jani, jste moc hodná. Zatím to nevypadá, že se sejde dost peněz,ale člověk nikdy neví. Mám opět získanou (a snad vydrží) bojovnou náladu...a tak věřím, že testy budou.

Jinak jsem ráda, že se oteplilo. Nejsem si jistá na 100%, že to má spojitost...a těch posledních X dní, co byla celkem regulérní zima se Matýmu začal hrozně ucpávat čumák. Mám vždycky pocit, že jak začnou být vedra (a on se vyvalí na chvíli na kluníčko)...trochu se mu uleví od toho ucpaného sosáčku a tak nefuní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: SOS MATYSEK
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2012 15:58:45
Odpovědět s citátem

Marketo, ja verim, ze to zvladneme, je tady plno fajn lidi, kteri uz jednou podali dukaz o sve dobrote, ted se jedna o posledni pomoc, staci i malou, kdyz nas bude vic, jedine tak se muzeme konecne dozvedet, co brouckovi vlastne je.. Bohuzel nikdo z nas nevi, kdy to take muze potrebovat (zatukam to o zelezo!)
Muj prispevek uz k vam leti, prosime moc vsechny, kdo muzou poslat i sebemensi castku Smile
Drzime tlapicky a jsme moc zvedavi, jak to dopadne!!
Krasny den vsem!
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kacatko010



Založen: 24.07.2012
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2012 17:46:48
Odpovědět s citátem

Dobrý den.
Pročetla jsme zběžně toto téma, ačkoliv nemůžu pomoci finačně (mám doma momentálně zachráněnou kočičí rodinku) chtěla jsme aspoň napsat své zkušenosti s aloe.
kočičí rodinkou, kočky a jejich koťata se ke mě dostaly když bylo malým asi 2 týdny. Malí měli neuvěřitelnou rýmu a zahnisané oči, dělaly se jim vředy na očích. Žádná léčba nezabrala pořádně, vždy se vylečíl jen sekundární infekt. Až jsme nakonec po 2 měsících poslali vzorky právě do Sevaronu a byly zjištěny chlamydie, kalicivirus + další ale léčilo se toto, zbytek nebyl závažný, a taky ve střevech, ale to už nemá nic společného s respiračním traktem.
Paní Kellnerová nám doporučila Ronaxan (3 týdny) a kombinace koloidní stříbro + aloe + colostrum (+ tetracyklin do očí ale to vy nemáte problém) Do 14ti dní byly koťata v pořádku, nyní 3 týdny bez léčby a stále dobré. Takže s paní magistrou i aloe + stříbrem + colostrem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Těžko říct co z toho zabralo nejvíc, ale držím moc pěsti aby už kocourkovi něco zabralo..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucie Kočička



Založen: 25.07.2012
Příspěvky: 1

Předmět: SOS MATYSEK
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2012 15:57:57
Odpovědět s citátem

Chudinka kocourek, taková chronická rýma je vyčerpávající především pro něj. Zažila jsem obdobný stav u kotěte, kterému veterináři na klinice v narkóze vypláchli čelní dutiny, pak byl delší dobu pod atb a zcela se uzdravil. Podle vetů šlo o ložiska infekce usazená právě v čelních dutinách, a ta se musela zlikvidovat, jinak by celá léčba atb byla na nic. Štěstí bylo, že výplachem zasáhli právě tu část dutin, které tvoří složitý labyrint, kde byla ložiska infekce. Pak jsem stejný stav řešila u dvouletého kocourka stejným postupem, ale bez úspěchu. Jeho rýma odolávala všem pokusům medicíny tradiční i homeopatické, o aloe, kolostru atd. ani nemluvě. Nakonec musel být uspán, protože chřadl a chřadl. Testy se dělaly na vše možné, jen stály hodně peněz a výsledek nepřinesly. Někdy přes veškerou snahu pomoci nelze a když utrpení zvířátka už trvá dlouho a ono je celé vysílené a nešťastné, je podle mě lepší toto trápení ukončit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: Re: SOS MATYSEK
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2012 16:33:00
Odpovědět s citátem

Lucie Kočička napsal:
Chudinka kocourek, taková chronická rýma je vyčerpávající především pro něj. Nakonec musel být uspán, protože chřadl a chřadl. Testy se dělaly na vše možné, jen stály hodně peněz a výsledek nepřinesly.


Zatím jsem musela v životě uspat jen potkana, ketrý měl nádor, neustálé záchvaty a začínal se dusit. Takže aby hodiny neumíral v bolestech, dostal injekci. A doufám, že už nikdy nebudu muset volit tuto cestu. Pokud zvíře nevyslovitelně trpí, že je pro něj smrt vysvobození...asi to lze chápat. A jsem ráda, že nic takového nemusím řešit. Můj kocourek, byť soplící a s kašlem jinak prospívá dobře. Mazlí se, hraje si, baští,bobíky má pevné a váhu dobrou. Takže v případě, že dojde k absolutně nejhoršímu a nebude vyléčený, tak u mě dožije svůj dlouhý život. Sice budu příštích X let jako indiánka, vše obalené dekami a vlastně nevím, kde mě ubytují, komu nebude vadit ničení omítek atd...ale uspání pro mě nepřichází v úvahu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 8. 2012 18:55:07
Odpovědět s citátem

Dobrý večer všem,
pro ty co tuto diskuzi sledují, pomáhají a zajímá je to..

Matýsek má HOTOVÉ TESTY!!!

Verdikt zní : Strep G a Herpes virus.

Jen ve zkratce. Na streptokoka nasazuji antibiotika, dle testů na citlivost a na virus, abychom ho poslali do "spící (bezpříznakové) fáze" pokačujeme v Aloi a Koloidním stříbru. V průběhu tohoto týdne přibudou ještě interferonové kapičky od vetky se kterýma jsou velké zkušenosti a mohly by celkovou snahu podpořit. A hnusné zelené hleňáky zkusím Pulsatillu 9CH.

A uvidíme co se bude dít. Držte všichni palce!!!

M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 8. 2012 19:19:28
Odpovědět s citátem

Jsem rada, ze mezi nami jeste existuji fajn lidi, kteri pomohli, Matyskovi drzime moc palecky a rodine prejeme pevne nervy, at to dal dobre zvladate!!
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 8. 2012 11:23:21
Odpovědět s citátem

Tak antibiotika blinká Crying or Very sad což mě vůbec netěší , protože budeme muset docházet na injekce a on tak strááášně zle snáší cestování. Achjooo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2012 5:33:26
Odpovědět s citátem

Já vím, že to veterináři neradi dělají a že ty kočičí lumpové doma nechtějí držet, ale nešlo by se s ní dohodnout, že byste si ty injekce píchali doma sami, když Matýsek tak špatně cestuje? Bylo by to hlavně v zájmu kocoura, protože ten stres z každodenního cestování pro něj musí být obrovský.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2012 10:44:23
Odpovědět s citátem

Tak jsem byla u vetky tady kousíček,přišlo mi,že by nemusela být špatná. dlouze jsme debatovaly a dala mi s sebou dvě dávky atb které jsem mu nasadila,akorát já mu dala humánní (abych ušetřila) a ona mi dala klasické veterinární. Říkala mi totiž, že se jí ještě nestalo,že by to zvíře zvracela a že mu třeba vadí ten potah nebo pomocná látka. A že když by zvracel i ty veterinární,naučí mě píchat ty injekce. Ale zdá se,že nebude potřeba. Má za sebou dvě dávky a je spokojený. To u těch humánních už dávno zvracel. Tak mám radost!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2012 5:15:09
Odpovědět s citátem

To je super zpráva a je dobře, že se s některými vety dá rozumně hovořit.
Držíme palce a všechny pacičky, aby se Matesovi už konečně ulevilo a vám samozřejmě taky.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2012 13:23:41
Odpovědět s citátem

Stráááááášně moc držíme palečky!!!!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2012 13:30:20
Odpovědět s citátem

No,paní doktorka nezapomněla zmínit,že je to pro ni hrozně nevděčný případ. Ale dokud nám pomáhá,léčí a bere to vážně,hodlám tu jedovatou poznámku přehlížet Smile Každopádně antibiotika snáší dobře,takže léčba je v plném proudu..snad to nějak dopadne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2012 13:33:25
Odpovědět s citátem

Díky všem co drží pěsti i tlapky Smile A obzvlášť Tatianě a Carol0!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2012 21:06:24
Odpovědět s citátem

Jsem ráda , že už snad konečně je léčba přesně zacílená a bude se vše ubírat k dobrému konci, Markét, moc bych ti to přála, hlavně kocourkovi samozřejmě.... držím moc moc moc palce a všechny tlapky co doma máme a že jich je dost! Very Happy
Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: léky
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 8. 2012 19:36:02
Odpovědět s citátem

Podívejte jak ten brouček si ochotně bere, co mu dávám. A to jsem mu to původně musela fouknout do tlamky násilím Wink ale asi ví, že ho léčím.

Ps: Té hlášky na začátku si nevšímejte, to je můj hrózně vtipný manžel Shocked Embarassed

http://www.youtube.com/watch?v=JnrfivR29cI&feature=youtu.be
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 8. 2012 20:04:24
Odpovědět s citátem

Ježiš co to má???? Shocked
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 8. 2012 20:06:43
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Ježiš co to má???? Shocked


Aloe Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 8. 2012 20:16:20
Odpovědět s citátem

Teda ten je statečnej, ta barva mě úplně vyděsila Laughing
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2012 18:29:44
Odpovědět s citátem

Marketo, Matysek je super pasak!! Drzime tlapky, at se vyleci, mam z toho moc radost Smile))
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2012 22:19:43
Odpovědět s citátem

Ten je krásnej!!! A šikovnej-je vidět, že chce být zdravej-a určitě bude!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: Matýsek
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2012 21:07:41
Odpovědět s citátem

Děkuju moc všem,co nám drží pěsti i tlapky! Je to moc hodný kocour, opravdu výjimečný,protože přesto,že ho pořád trápím různými medikamenty,tak o to víc ke mně přilnul a o to víc mi dává lásku najevo. Čekala jsem,že to bude naopak a bude se na mě zlobit . Je to můj statečný kluk. [/list]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2012 16:52:27
Odpovědět s citátem

Ahoj Marketo, tak jak Matysek pokracuje?? Doufam, ze je to cim dal lepsi!!
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2012 17:59:44
Odpovědět s citátem

Jana.k napsal:
Ahoj Marketo, tak jak Matysek pokracuje?? Doufam, ze je to cim dal lepsi!!


Jani,
váhám už týden co napsat. Ale protože jsem byla týden na Moravě,tak si zprostředkované informace od manžela nechám pro sebe a hned jak si Matýsečka pomuchlám a zkontroluju, tak dám echo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (59x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (32x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
4
Britská krátkosrstá kočka (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top