Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Fotky v Kočkogalerii


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Fotky v Kočkogalerii
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2014 9:06:29
Odpovědět s citátem

"Kočkogalerie je pro nejlepší fotky kočičáků."

Tohoto bychom se měli držet.

Chtěl bych navázat na diskuse u fotek a několik věcí vysvětlit.

1) Náhledy fotek z kočkoalb
Ano, u fotek, které byly nějakého kočičáka, co má stránku ve Zlaté knize, byly u fotek vždy náhledy dalších 3 nejnovějších fotek z jeho kočkoalba. Zrušil jsem to asi před 2-3 lety z technických důvodů, které ale už pominuly a mohlo by se to vrátit. Promyslím to.

2) Nikde prý nejsou vidět fotky z kočkoalb
Toto není pravda. Prosím, podívejte se někdy na kočkogalerii (klik "Kočkogalerie" nahoře na jakékoliv stránce) a nad fotkami je rolovací menu, kde si vyberete, jaké fotky chcete vidět a procházet. Třetí možnost shora je "Kočkogalerie a Kočkoalba", tj. po kliknutí budete procházet VŠECHNY fotky, co jsou přitlapkované jak v galerii, tak v albech. Není to to, po čem se marně volá, a co je na stránkách aspoň 5 let? Ano, je to na jedno kliknutí navíc.

3) Kocouř není Facebook
Prosím, nedávejte sem fotky čehokoliv. Kocouř je skutečně o kočkách a kdo sem přijde, čeká, že na fotkách budou opravdu kočky. Již dříve jsem zvažoval zřízení nějakého alba pro uživatele Kocouře (nikoliv pro jejich kočičáky), kam by si mohli házet i ostatní fotky a sdílet je s ostatními - ano? Ne?

Budu rád za jakýkoliv názor.

Kocouř ale vždy bude takový, jakého ho udělají všichni, co sem chodí.


Naposledy upravil Filip dne 7. 3. 2014 8:12:53, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Fotky v Kočkogalerii
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2014 15:25:56
Odpovědět s citátem

ad 1) no skleroza je strašná, opravdu mi to už nějak vypadlo, stane se Smile

ad 2) já osobně jsem stále pro variantu nějakého automatického omezení zobrazování v Galerii přidaných fotek do jednoho alba/jednoho uživatele. Prostě pokud někdo přidá do Alb/a 10 fotek, zobrazí se třeba 3 (pokud dotyčný nevyškrtne, že se nemá zobrazovat v Galerii) s poznámkou více v jednotlivých Albech. Sice tím galerie přijde jakoby o vtipné série, ale ty pak jsou přece stále ke shlédnutí v Albech a navíc lidé snad více budou zvažovat, co přidají, když existuje "omezení".

ad 3) asi bych pro uživatele alba nedělala, je spousta sociálních sítí, veřejně dostupných galerií (rajče) a možnost mailů, kde si mohou spřátelení uživatelé popřát (čímž nechci nikoho posílat mimo MK, ale prostě přáníčka uživatelům mi přijdou o ničem). Stejně tak fotografie kdo kde byl - opět to jde všechno přidat do Alba s jednou veřejnou fotkou - byli jsme tam a tam a viděli jsme tam spoustu koček - více v Albu. Myslím, že se opravdu dá pracovat s tím, co už je, jen to chce více spolupráce od uživatelů.

Díky Filipe za vyjádření a těším se návrhy ostatních!

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PetraS
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2014 17:14:49
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,
myslím, že kdyby to bylo možné a v přidávání fotek by se dalo zadat , že dávám sérii fotek, bylo by po problému.
Já třeba též nezjistila vychytávku s výběrem, zda koukat pouze na galerii a nebo na všechny fotky, od toho se možná odvíjejí i ty bitky tady, je možné, že ti co si stěžují na neustálé vkládání nekočkovitých koček, mají nastaveno procházení všeho. Nicméně, budu respektovat kočkovitost a pokud, kvůli diskuzi, vložím nějakou nekočkovitou, hned odmáznu.Smile


A byla bych pro ,aby toto vyjádření Filipa , bylo zveřejněno na titulce.


A ještě moc prosím o schválení čekatelů do Zlaté knihy a také proč je vlastně nutné schválení? nešlo by to na přímo?


Díky Petra
Odpovědět 
Čert.cz



Založen: 11.08.2010
Příspěvky: 49
Bydliště: Čechy

Předmět: Novinky.
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2014 18:28:44
Odpovědět s citátem

Ve staré verzi byl v Novinkách název fotky a náhled na aktuální počet komentů fotky. V nové verzi je náhled na miniaturu fotografie a její název. Moc mi chybí náhled na počet komentů fotek.
Omezení počtu fotek v galerii je podle mě omezující pro ty, kteří dávají série.
Přeji hezký večer a dobré světlo Wink Eva
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: Re: Fotky v Kočkogalerii
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2014 18:31:48
Odpovědět s citátem

Nejdříve bych chtěla Filipovi poděkovat za jeho vyjádření. Je dobře, že tady zaznělo slovo webmastera. Akorát bych se přimlouvala, aby bylo někde vidět zřetelně, na titulce nebo tak. Ne všichni čtou DF.

Filip napsal:

2) Nikde prý nejsou vidět fotky z kočkoalb
Toto není pravda. Prosím, podívejte se někdy na kočkogalerii (klik "Kočkogalerie" nahoře na jakékoliv stránce) a nad fotkami je rolovací menu, kde si vyberete, jaké fotky chcete vidět a procházet. Třetí možnost shora je "Kočkogalerie a Kočkoalba", tj. po kliknutí budete procházet VŠECHNY fotky, co jsou přitlapkované jak v galerii, tak v albech. Není to to, po čem se marně volá, a co je na stránkách aspoň 5 let? Ano, je to na jedno kliknutí navíc.


No tak to je teda věc! Jsem asi úplný debil, ale do dneška jsem o tomhle neměla ani tušení. Teda i dneska mi trvalo pěkně dlouho než jsem na to přišla. No co, žádný učený .... Ale tohle je fakt dobrý a funguje to Smile


Jinak za mě:
Já bych byla ráda, kdyby šly v muzeu dávat komentáře

Dobré by bylo vymyslet nějak série fotek, ale o tom jsme s Filipem diskutovali už mnohokrát a po pravdě, já teda nemám vůbec představu jak to udělat. Vložit sérii a v galerii bude vidět první fotka s takovým tím jako by hlubokým bokem, jako, že je víc fotek na sobě nebo s nějakou značkou, která by znamenala sérii a po rozkliknutí by se objevila série celá? Ovšem vůbec nemám tušení jak náročné je toto naprogramovat.

Taky bych byla ráda, kdyby v novinkách byl vidět u fotek, nebo po najetí myší na fotku, počet komentářů.

Jinak mě už nic nenapadá. Ale nevím, jestli si náhodou už nějak moc nevymýšlíme Smile

Filipe děkuji
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Polter.geist



Založen: 05.03.2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Fotky v Kočkogalerii
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2014 19:13:35
Odpovědět s citátem

Naprosto souhlasím s tím, že by toto Filipovo vyjádření mělo bejt někde na titulní straně, protože ti, kterých se to nejvíc týká, už od minula moje fotky neprohlíží a komentáře už vůbec ne Very Happy


Jinak z mojí strany bylo všechno řečeno.
_________________
Káťa, sir Gabriel, Janek Uličník a Bubák.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (61x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (24x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top