Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Změny na MK 2015


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2015 18:50:59
Odpovědět s citátem

Čekal jsem věcnou diskusi. Nikdo ale v podstatě neodpověděl na nic, na co jsme se já nebo Gwen zeptali. Jen se častěji a častěji do Gwen, která věnovala svůj čas MK a i diskusi, nechutně obouváte. Ale žádné argumenty, žádné reakce, jen pocity, dokola omílané fráze a obvinění. Na to nejsem zvyklý a nehodlám na to přistupovat. Nechutné. Podpásové. Nefér.

Někdo napíše o smršti fotek kvůli soutěži, a i když to není pravda z pohledu kvantity a běžného přírůstku fotek na MK, už je to najednou prostě "realita" a všichni s tím operují. Vy nechcete vidět realitu. Vy nechcete vidět, že by NEJ fotka a jakékoliv další změny mohly uspět.

Jedna fotka na titulce a následná "diskuse" zničila tisíckrát víc než jakákoliv změna, kterou jsem na MK udělal. A nejvíc mě mrzí, že si sami ničíte místo, které prý máte rádi. To je mi (vás) líto...
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2015 18:54:12
Odpovědět s citátem

Tak teprve tohle je podpásovka.

Gratuluju Filipe!

Mimochodem - týká se to fora, takže to připíšu sem - odstraň mě, prosím, z administrace a moderování fora. A vyřaď mailovou adresu april@modrykocour.cz. Děkuji.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2015 19:15:56
Odpovědět s citátem

Co na to říct nebo napsat? Čekala jsem už cokoliv, ale tohle opravdu ne. Je mi moc líto, že moje obavy se pomalu ale jistě naplňují.........
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Aglája



Založen: 30.04.2011
Příspěvky: 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2015 19:31:31
Odpovědět s citátem

Dobrý den, Filipe, Gwen,
tak asi každý mluvíme jinou řečí, protože když jsem pročetla toto téma, tak se tam opakuje několik INFORMACÍ= FAKTŮ, zkusím je shrnout bez emocí, abyste neměl pocit, že po nejsme schopni shrnout, co chceme:
1. čtvercové fotky - opakovaně prosíme o původní formát náhledu.
2. oddělit soutěž od galerie
3. hlasování v NEJ fotce od začátku - "není objektivní", když nevidíme všechny fotky, ale chápu že vás k tomu asi vedla motivace "riskuj", případně napínavost.

Toto jsou body, které se opakovaně vyskytují v příspěvcích diskutujících, oproštěné od emocí. Stačí vám to takto?

Když děláte statistiku, kolik přibylo fotek za měsíc únor a březen, zkuste ještě porovnat, kolik z nich má ZK, případně přidává fotky opakovaně.

PROSÍM, můžete někam přidat, kdo vše se na MK podílí, ať víme kdo je kdo?

Tahle diskuse mi připomněla, proč na DF nechodím, nemám nervy a žaludek na přetlak emocí a vyhrocené názory. Chodím sem za KOČKAMA. Ale mám ve svém okolí u živé a tak když zjistím, že na Kocouře už nechodím s radostí, budu mít víc času na sebe, kočky, zahradu a další. Přeji všem hezký večer a klidnou hlavu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Hanka*
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2015 19:41:03
Odpovědět s citátem

ještě bych ke shrnutí Agláji dodala, že z titulní stránky zmizel náhled poslední fotografie přidané do galerie, toho je škoda, byl užitečný
Odpovědět 
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2015 20:02:13
Odpovědět s citátem

Uf, já jsem to teď dočítala a popravdě mě překvapilo, co jsem se dočetla.
Lidi, proboha, vždyť nám všem snad jde o jedno, ne? Abychom chodili na web, který je pro nás příjemný, kde je příjemné prostředí a lidi, s kterými chceme být.
Filipe, já si myslím, že konstruktivních námětů tu padlo dost, shrnula je Aglája velmi zdařile.
Já chápu, že se snažíš o to, aby web byl atraktivnější, aby byl zajímavější a aby nabízel nové možnosti. Taky dokážu pochopit, že sis nikdy nedovedl představit a možná ani nechápeš, proč se tady zvedla taková vlna emocí.
Já si myslím, že je to proto, že nám o Modrého kocouře jde. V prvé řadě o něj. A o lidi, které tu potkáváme. Abychom sem stále chodili rádi.
Já si osobně myslím, že toto všechno vzniklo díky podcenění komunikace. Ano, jsi majitel a webmaster, ale kdybys dal dopředu vědět April, která vedení webu s tebou roky táhla, nebo kdybys dal do DF - nebo i na hlavní stránku - informaci, že z důvodu toho a toho chceš dělat to a to, že měníš náhled fotek tak a tak, že prostě potřebuješ z nějakého důvodu, aby sem chodilo víc lidí, tak zajedno bychom my, stálí návštěvníci MK, byli na změny připraveni a hlavně bychom měli pocit, že ti stojíme za to, abys nás dopředu informovat. Prostě jen proto, že si vážíš toho, že tu jsme.
A nemuselo se dít toto. Vždyť je to krucinál věčná škoda, copak to za to stojí? Je tak těžké uznat, že lidem, pro které je fotka, kterou na MK dají, důležitá, a že je mrzí, když je oříznutá způsobem, který fotkám nesvědčí? Eva možná nezvolila nejvhodnější způsob, ale bylo to podle mně volání o pomoc, aby sis už konečně jejích připomínek všiml. Myslím, že stačilo do komentu napsat, že to sice přehnala, ale že chápeš jak to myslí, eventuelně že se pokusíš s tím něco udělat a toto vůbec nemuselo být.
Ano, vím, že Kocouřovi věnuješ mnoho času a úsilí.
Ano, vím, že jsi ho v poslední době sponzoroval sám a že prostě potřebuješ dovést nové sponzory a ukázat jim, že to tu funguje a je tu slušná návštěvnost. Myslím, že proti tomu nemůže nikdo nic mít, prostě doba je taková a zadarno ani kuře nehrabe, co si budem povídat.
Ale moc mě mrzí, že to všechno skončilo tím, že si budem povídat, kdo byl na koho víc drzý a kdo si začal a kdo mi sakra rozdupal tu bábovičku jako první.
Mrzí mě to o to víc, že jsem se fakt od začátku snažila hasit ohně na všech stranách a vše posuzovat rozumně.
Ta hořkost už je mezi námi a je to škoda.
Takhle to být nemělo...
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2015 20:02:52
Odpovědět s citátem

Aglája:
Kdo tvoří MK?
Obsah tvoří návštěvníci.
DF vždycky moderovala April.
Koncepci a funkční změny dělám já, web je můj.
Gwen jsem požádal, aby mi pomáhala kupovat a rozesílat výhry ze soutěží, na což nemám prostě čas, a třeba vkládat akce a další věci.

Hanka*:
Ano, fotka zmizela. Nechci si ráno s překvapením na titulce třeba přečíst, že MK končí nebo něco podobného. Do vyřešení, co smí na titulku, to tam nebude.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Aglája



Založen: 30.04.2011
Příspěvky: 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2015 20:54:27
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Aglája:
Kdo tvoří MK?
Obsah tvoří návštěvníci.
DF vždycky moderovala April.
Koncepci a funkční změny dělám já, web je můj.
Gwen jsem požádal, aby mi pomáhala kupovat a rozesílat výhry ze soutěží, na což nemám prostě čas, a třeba vkládat akce a další věci.

Hanka*:
Ano, fotka zmizela. Nechci si ráno s překvapením na titulce třeba přečíst, že MK končí nebo něco podobného. Do vyřešení, co smí na titulku, to tam nebude.


Filipe, děkuji za vysvětlení. Jen pro upřesnění a pochopení zákulisí, schvalování ZK, Deníčku atd, to vše je na vašich bedrech? To smekám, máte dost práce. Jestli to celé tahnete jen ve třech, je to dost náročné.

Myslela jsem si, že titulkou se myslí ta úvodní fotka v prostředním "frejmu", ne ta poslední přidaná v galerii.

Ano, je to váš web, můžete si s ním dělat co chcete. Jsem vděčná, že jste pro nás těžký kočkaře vytvořil tuhle oázu. Mám ale dojem, že to tu je teď trochu jak o slepici a vejci. Když nebude dost lidí, bude náročné utahnout provoz, jenže aby tu bylo dost lidí, musí to tu být přijemné, aby ti ti lidé chtěli být. A nebo to tu můžete zavřít, je to váš web, tzv zavřít krám a my si holt najdeme jiný web. Je to vaše svobodná vůle a čas, který nám všem věnujete. Mrzí mne, že jsem vám nenapsala dřív poděkování. Zároveň se přimlouvám, aby se provozní věci vztahující se k webu objevovali i na titulce, mezi články, deníčky atd. Protože mám dojem, že převážná většina chodí za fotkama a ne na diskusi (mohu se mýlit, protože já jsem opravdu chodím minimálně) a pak z nedostatku informací mohou hořet vášně.

PS. velmi nerada bych budila dojem, že vás poňoukám k zavření webu, jen se snažím poukázat na fakt, že je to opravdu vaše věc, co s webem bude dál. My to můžeme pouze akceptovat. Případně v diskusi sdělit svůj názor.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Maud



Založen: 27.11.2008
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2015 21:39:04
Odpovědět s citátem

Lidi, prosím, neblázněte, vyspěte se na to, nereagujte hned, napočítejte víc jak do deseti. Mým životem se v posledním měsíci přehnaly dvě události, které se sice nedotýkají přímo mě ani mé rodiny, nicméně mých blízkých přátel, a dost nás všechny zasáhly. Člověk si pak vždycky uvědomí, že vlastně pokud nejde o život, tak jde, vy víte o co. Chápu, že to není nejlepší, když člověk čeká spíš pochvalu a dostane se mu nesouhlasu, a tak má pocit, že nevděk vládne světem. A taky chápu, že poklidný web narušený změnami, které byly myšleny jistě dobře, vzbudí nesouhlasné reakce. Ale nedělejme ukvapená rozhodnutí. Věřím, že se to uklidní, tedy alespoň tomu chci věřit. Spousta z nás je dost starých na to, aby vědělo, že prostě nic na světě není jednoduché, ale není třeba si to ještě zhoršovat. Přeju všem klidný večer a děkujme za každé nové ráno!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2015 23:18:46
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Čekal jsem věcnou diskusi. Nikdo ale v podstatě neodpověděl na nic, na co jsme se já nebo Gwen zeptali. Jen se častěji a častěji do Gwen, která věnovala svůj čas MK a i diskusi, nechutně obouváte. Ale žádné argumenty, žádné reakce, jen pocity, dokola omílané fráze a obvinění. Na to nejsem zvyklý a nehodlám na to přistupovat. Nechutné. Podpásové. Nefér.

Někdo napíše o smršti fotek kvůli soutěži, a i když to není pravda z pohledu kvantity a běžného přírůstku fotek na MK, už je to najednou prostě "realita" a všichni s tím operují. Vy nechcete vidět realitu. Vy nechcete vidět, že by NEJ fotka a jakékoliv další změny mohly uspět.

Jedna fotka na titulce a následná "diskuse" zničila tisíckrát víc než jakákoliv změna, kterou jsem na MK udělal. A nejvíc mě mrzí, že si sami ničíte místo, které prý máte rádi. To je mi (vás) líto...


Koncepci a funkční změny dělám já, web je můj.
Gwen jsem požádal, aby mi pomáhala kupovat a rozesílat výhry ze soutěží, na což nemám prostě čas, a třeba vkládat akce a další věci.


Nějakou dobu jsem na MK nebyla,páne já zírám, co se tady děje!Filipe chodím sem osm roků,byl jsi vždy fajn,milý,přístupný a hlavně velmi slušný,vždy jsi to byl ty,kdo se tady snažil o urovnání nějakých vylevů emocí:-),co se s tebou stalo,jsi proti nám,dlouholetým návštěvníkům webu(není nás málo),koukám do galerie,velká smršť fotek,mne neznámých kočkounů,myslíš,že budou MK věrni dlouhá léta jako my?Ale asi je to jedno:-).
Teď jinak,výše je okopírováno,co jsi napsal o Gwen,o co jsi jí požádal,aby ti na MK pomáhala.Máš pocit,že její účast v této diskuzi (velmi důrazná) je to, o co jsi jí požádal?Sice na konci jejího popisu práce je napsáno ....."a další věci".A já zrovna z tohoto nemám pocit,že jí toto opravňuje k tomu tonu,který užívá.Způsob jejího vyjadřování mi připomíná člověka,který se dostal k moci a má pocit,že má právo určovat, dirigovat a napadat.Mám velký strach,že to dobré a dlouholeté jádro MK odejde,ale vám dvěma je to asi jedno.Filipe a Gwen,toto je můj názor a pocit z vás obou,jsem nejstarším členem,který dlouhá léta navštěvuje skoro denně tento web,já vím,že když sem chodit nebudu,svět se nezhroutí,ale bylo by mi docela líto,kdyby tento web potkal stejný osud jako web Adélky.Prosím Filipe a Gwen,pokud se vám můj příspěvek nebude líbit(určitě nebude:-)),negativní reakci sem prosím nepište,napište mi prosím SZ,anebo na můj mail,díky Bětka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 8:01:35
Odpovědět s citátem

Běto, chcete a zároveň se asi bojíte napsat Je suis čert, takže odpověď raději do soukromé zprávy a tak. Ale já přes soukromé zprávy diskutovat nebudu.

Sama víte, že vždycky jsem diskutoval, vždycky jsem poslouchal. Ale já jsem zvyklý bavit se věcně. A o věcnou diskusi tady najednou nikdo nestojí. Podívejte se na název tohoto vlákna a na všechny odpovědi.

Lidé, kteří nemají a nechtějí vidět skutečná data (počty fotek, počty ZK), nechtějí slyšet argumenty a nechtějí věci pohnout, jen hledají viníka. Znám to z oboru, kde pracuju, je to úplně přirozené lidské chování. To ale neznamená, že to sem patří. Mrzí mě, že zmiňováním Gwen, která tady vyjádřila svůj názor jako kdokoliv ostatní, se k této nekonstruktivní mase přidáváte i Vy.

Odpovězte si:
Stalo se Vám něco s Kocouřem?
Chybí Vám na něm něco?
Obtěžuje Vás tady něco?
Jaká změna vlastně nastala?
Umíte ji definovat?
Řešíte zlatý řez, když sem dáváte fotky?
Nebo Vám, stejně jako mně, vadí to, jak lidi nejsou schopni diskutovat, vidět věci tak, jak jsou?

Já nejsem proti nikomu, to si prosím příště odpusťte. Já jen pro všechny, kteří chtějí, aby tady byl, bráním Modrého kocouře.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Shanti Meena



Založen: 15.10.2013
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 10:24:16
Odpovědět s citátem

Muhahaha a máme viníka, vážení, je to čert!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Shanti Meena



Založen: 15.10.2013
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 10:34:12
Odpovědět s citátem

Tohle jsem ti dnes psala do mailu, dávám to sem celé, aby neunikl smysl.

Filipe, když jsme u dat - 826 "lajků" na FB by byl za víc než 10 let fungování Kocouře docela velký propadák, kdyby to tedy vypovídalo o oblíbenosti webové stránky MK. Zvlášť, když říkáš, že je na ní přes 1000 přístupů denně!
Moje neteř má stránku na FB necelé 2 roky a má přes 2 000 liků. A pochybuju, že o ní ví tolik lidí jako ví o MK.
Její partner má FB stranu od roku 2011 a má jich 51 000. Pravda, o něm už se ví.

Pokud se v galerii po vyhlášení soutěže objevilo shruba stejně fotek, neznamená to spíš, že "známí" kocouři v té době fotky nedávali?

Handrkovat se o 3 nové ZK /teď už je jich víc/ je podle mě nedůstojné, zvlášť, když je jich už bohužel zas o 3 míň.
A opět, kolik je ZK a kolik lidí opravdu dává fotky a aktivně přispívá MK?
Když bylo před rokem KVP - klub vyvalovačů pupíků, tak se sešlo 80 fotek - to mám přímo od PaschaMami.
A to jsem koukala, kolik kocouřů jsem do té doby ještě neviděla. /myslím aktuální fotku/

Shrnutí gwen o příspěvcích, že je to pár stovek? Zatraceně, i kdyby bylo, tak nemyslíš, že to uráží ty, co ti místo třeba dobrého oběda tu stovku pošlou?
A "pelíškovému" sponzorovi jistě taky nepůjdete po krku, jako Betty.

Mimochodem, pokud jde o peníze, tak to prostě napiš. To není sprosté slovo!
Navíc by to lidi pochopili, protože webu teď věnuješ dost času, tak o co jde?

Na závěr, není pravda, že si změn nevšímáme, ale je lidskou přirozeností, že se vyjadřujeme spíš k věcem co se nám nelíbí.
A to z důvodu, že nám na něčem záleží.

To je všechno, už nebudu dál posílat maily, neboj.
Ale toto jsem prostě napsat musela.

Kocouři přeju, aby širé vlny přestál v podobě, která bude dál šířit porozumění a lásku k chlupáčům i lidem.

Pod to se podepisuje i Shanti - au, zas pár šrámů na stehně.

Mňouk. Monu a Shanti Meena.


PS: tím, že si s titulní strany dal pryč aktuální fotku z galerie si projevil zajedno velkou nedůvěru k nám, a zadruhé vpodstatě potvrdil to, co napsala Čert, že o fotky až tak nejde. (i když to tak není a i ona to myslela jako otázku)
navíc nejspíš pár dalších lidí teď asi fotky dávat nebude a noví návštěvníci neuvidí, že se komunikuje právě přes ně. Ach jo.



Mimochodem, já tu tedy konstruktivní nápady vidím a Zlatý řez je otázka intuice a oka, i kdybys ho měřil, jako malíři v minulosti, nemusí vzniknout nutně hezká fotka. Ne nadarmo byli mistři právě ti, co dělali kompozice. Kdo obraz domaloval dřív nebylo tak důležité.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 11:07:25
Odpovědět s citátem

Je suis čert
Je suis Betty
Je suis mnoho dalších
Je ne suis pas Modrý kocouř

Ehm ... když už jsme tedy u toho, kdo jsme, kdo nejsme ...

Stále tvrdíš, jak nenacházíš žádné argumenty, žádnou konstruktivní kritiku, že se my uživatelé neumíme vyjádřit, co "nám" vlastně vadí, že neumíme diskutovat, že nevidíme věci, jak jsou, že přece všechno je cajk a sluníčkové a vlastně problém je v tom, že asi nechápeme "velkolepost" tvých a gweniných idejí ... čteš vůbec, co ti lidi píšou? Tady, soukromě, pod fotkama? Přemýšlíš vůbec nad tím?

xkrát omílané čtvercové náhledy - vyjádřil ses k nim? Mimochodem - nikdo se nemusí snažit fotit na zlatý řez, ale pokud dáš x fotek, některé z fotek ti budou na první pohled sympatičtější, i když nebudeš tušit proč - to je zlatý řez. Proto čtvercové náhledy budou na první pohled všechny převážně "nesympatické". Navíc uměle ořezané fotky jsou strašné. A který fotoaparát dělá poměr stran 1:1?? Přemýšlej nad tím, proč žádný fotoaparát (z těch běžných) nemá nastavení fotek v poměru 1:1. Vždy 16:9, 4:3.
Je to dost konkrétní vysvětlení a konstruktivní kritika?

Nejfotka - stačilo oddělit soutěžní fotografie od Galerie. Vyjádřil ses k tomu nápadu výhledově do příští soutěže? Galerie, kde si může každý tlásknout fotku, popírá to, o co se celou dobu MK snažil - aby Galerie byla prostě hezká. Líbí se ti teď? Přijdou ti ty fotky hezké? Představ si, že mně třeba moc ne, ale netvrdím, že v Galerii být nemůžou, ale Galerie se vrátila do doby asi tak 10 let zpátky, možná víc. Lidi se nesnažili, jen cvakali, pak dlouhou dobu bylo v galerii hodně hezkých, až krásných fotek. OK, vítejte v roce 2005. Je to dost konkrétní, co vadí? Je to dost konstruktivní, co by se dalo změnit?

Ad hlasování - zde asi není moc co řešit, zvolil jsi cestu "škemrání hlasů". Je to zřejmě jediný způsob, jak přilákat hlasující a návštěvníky a zvýšit kliky.

A reklama ve skupinách na FB - to je poměrně dost nevhodný způsob, neboť spoustu adminů to naštve, to sám musíš vědět a jestli jsi to odkýval, tak tu kroutím nechápavě hlavou. A návrh jsem psala - až vyhraje Nejfotka, pokud vyhraje hezká, vykomunikovat s adminy na FB zveřejnění linku. Je to dost konstruktivní nápad?

Fotka na titulce - no přeju šťastnou ruku při výběru, vzhledem k současnému stavu galerie a vyhnání fotografek typu Eva a Kačka. Budu se opakovat - titulní stránka byla výkladní skříň, teď je výkladní skříň ve slevě. Čest Zrzounům, že je nezajímají tyhle malicherné bitky, protože alespoň ti drží celkem úroveň. Mimochodem - to je další věc - proč lidé nereagují tady - vždycky bylo živěji pod fotkama. Lidé do fora nechodí. Myslí si, že když budou mlčet, jich se to týkat nebude. Ale týká. Což jim dojde, až se na tvém pranýři objeví prozměnu oni, až se jim třeba jednou nebude něco líbit.

Tož asi tak to minimum z technických/systémových věcí.

Druhá věc - jsem velmi ráda, že se MK hýbe, že jsou sponzoři, že jsi našel k sobě partnera pro tvorbu webu. Ale - ano z tvého pojetí si opět kopnu do gwen - její vystupování nejen ve foru, ale i pod fotkama je nešťastné. Každému jinému dřív bys za podobný arogantní přístup minimálně vyčinil, vždycky jsem se z pozice MK snažila vyjadřovat slušně, psát tak, aby obsah byl jasný, srozumitelný, čitelný, slušný, neurážlivý, jí obhajuješ. Ale OK, je to tvoje přítelkyně, to chápu. Její držkování je nehodné celého Kocouře. A má se ještě v diplomacii MK hodně co učit. Ale věřím, že jí MK vyškolí. Časem. Ona je přece Kocouř, její MY Kocouř, je krásné. Přeju vám to!

Etická věc - to, co jsi tu vyblil (promiň, nejde to napsat jinak) je strašné a vůbec nechápu, kde se v tohle v tobě bere. Znala jsem tě jako inteligentního člověka, co čte, co lidi píšou a umí číst mezi řádky, že ne vždy se lidé umí vyjádřit přesně, a že ho zajímají ostatní. Tohle nevím, kdo píše. Tohohle člověka neznám. Ubohost má hluboké dno a svým vystupováním klesáš velmi rychle, v mých očích a možná i v očích některých návštěvníků.

Navíc to, jak Evu čertovou používáš jako štít své arogance a původce všeho zla - je mi z toho dost nevolno. Vybral jsi si terč jen na základě jejího zoufalství a zklamání z těch změn. Místo, aby jsi se snažil o diskuzi a pochopení, vystavil jsi jí na pranýř. Styď se!

Lidsky jsi mne zklamal.

A co se týče toho čtení, vrátím se opětovně k mé žádosti - četl jsi příspěvek, četl jsi soukromou zprávu a stále jsem admin. Moderování jsem si upravila sama, že již nechci být na MK v jakékoliv jiné pozici, než jen běžného uživatele, návštěvníka. MK je již pro mne jen pouhou webovou stránkou, kde jsem našla skvělé přátele. Ale odmítám již být součástí tvůrčí skupiny webu (což jsem se až donedávna dovolila neskromě považovat), či reagovat na něčí přímé mailové dotazy. Děkuji.

Děkuji za odadminování.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.


Naposledy upravil April dne 25. 3. 2015 11:36:44, celkově upraveno 2 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucissia



Založen: 15.04.2011
Příspěvky: 1

Předmět: Změny na MK
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 11:18:44
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem.

Kdesi nahoře bylo řečeno, že MK navštěvuje spousta lidí, kdežto diskutuje jen pár. Tak já tedy taky přidávám svůj názor...

Ono bylo už víceméně všechno řečeno přede mnou. Ovšem otázka zní: Změna (v podstatě ale jen její propagace) soutěže NEJ fotka vyvolala diskusi. Co si o tom tedy myslíte?

Nej fotka se mi líbila více předtím. Vyhovovalo mi rolovat nahoru a dolů, číst názvy fotek, vypisovat si nejlepší a pak zas vybírat znovu... Takto jak je to teď, se mi to zdá více nepřehledné. Nevadí mi, že soutěží fotek skoro 60. Ale dřív to bylo i takové víc pohodové, já jsem tedy svoje fotky nominovala málokdy, ale myslím si, že nikomu nešlo o výhru jako o cenu, jen o ten pocit, že se právě ta moje fotka líbí nejvíc. Teď už je to jiné. No, třebas se to utřepe a po prvotním návalu se to vrátí víc k normálu. Taky se přikláním k názoru oddělit soutěž od galerie. Pak se uvidí, kdo je tu kvůli kočkám a kdo kvůli soutěži.

Ořez fotek v galerii mi taky přijde dost nešťastný. Nejen, jak už bylo řečeno, že to fotku deformuje, navíc mi přijdou teď všechny podobné, na jedno brdo, šedivé, nezajímavé... Myslím, když se podívám na první pohled, okem třebas cizího návštěvníka.

Tož tak... Můj názor tedy znáte. Jinak jsem tady opravdu spokojená, nechtěla bych, aby ta pohoda, co tu byla, odešla do háje.

Vím, že s webem je práce opravdu hodně. Možná, kdyby bylo řečeno, že tyhle změny jsou pouze dočasné, co na ně říkají ostatní, že je to zkouška, všichni by to pochopili a tahle diskuze by se tak nezvrhla...

Mám to tady ráda. Lucka, Kateřina i Albert Urbanovic Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LaďkaR



Založen: 28.02.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Smiřice

Předmět: Nestačím se divit...
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 12:41:15
Odpovědět s citátem

Moc mne mrzí, co se tu teď děje. Chápu, že každý web by se měl v průběhu času nějakým způsobem vylepšovat, chápu, že majitel webu má nejvíce co mluvit, ale nechápu, proč tomu všemu nemohla předcházet úplně prachobyčejná anketa, jak si uživatelé ten "svůj" web představují.

Pak by nemuselo dojít k tomu, k čemu došlo. Určitě by nastala diskuze, není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, nicméně věřím tomu, že by nebyla tak bouřlivá a bolestná.

Mám to tady ráda. Moc ráda. Nerada bych přišla o místo k setkávání s lidmi, s nimiž mne pojí přátelství.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 12:50:33
Odpovědět s citátem

Faktické připomínky k NEJ fotce vnímám, není nutné mi je dokola opakovat v domnění, že hned tady napíšu, jak to bude - nenapíšu! Samozřejmě vítám názory, které nějaký návrh podporují.

Nehodlám už reagovat na překrucování toho, co kdo řekl. Kdo umí číst, resp. rozumět psanému textu, přečte si to. Já diskusi nesmažu a ani Gwen ani já své příspěvky do diskuse nijak neupravíme. Je jasně vidět, co bylo kdy řečeno. Stačí to jen vnímat.

Zřetelně jsou najednou vidět různé priority. Kdo chce uzavřený klub a kdo chce vidět i další kočičáky. Kdo akcentuje pelíšek za 500 a kdo se dívá i na fotky. Kdo si žije ve virtuálním uzavřeném prostoru a kdo si uvědomuje, kolik ostatních lidí chodí na web a přispívá a komentuje.

A necítím už vůbec potřebu reagovat na neporozumění tvrdým datům. Jakékoliv vysvětlení (které mě stojí čas) vede zatím jen k dalším nekompetentním analýzám. Kocouř není veřejná služba, nejsem povinen tady dokola vysvětlovat, jaká data jsou a co která data ve skutečnosti říkají.

Já mám svoji práci a jen ve svém volnu dělám Kocouře. Rozvíjím ho. Baví mě ho dělat tak, aby lidem něco dal. Aby byl jiný a lepší než ostatní. Aby nebyl jen pro chovatele nebo jen pro útulkáře nebo jinou úzkou skupinu. Tohle je pro mě výzva. A budu si ho bránit, nenechám ho ničit.

Pokud k tomu, aby byl Kocouř ještě lepší, chcete přispět, můžete. Se svobodou vkládat obsah (fotky, deníčky, komentáře) ale souvisí i jistá odpovědnost. Používejte Kocouře jen pokud jste tohoto schopni.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 12:56:30
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Já diskusi nesmažu a ani Gwen ani já své příspěvky do diskuse nijak neupravíme. Je jasně vidět, co bylo kdy řečeno. Stačí to jen vnímat.


Jen upřesním, aby nedošlo k nějakým dohadům o zpětném upravování příspěvků, i když je vidět přesný čas editace. Upravovala jsem pouze překlep, doplnila poznámku ke skupinám FB a přidala poděkování za odadminování.
Jen aby nedošlo k pochybnostem, nakolik jsem něco ve svém příspěvku upravovala a opravovala.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 13:46:27
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Používejte Kocouře jen pokud jste tohoto schopni.


...je mi vážně smutno....jakým směrem se tahle diskuze odvíjí Crying or Very sad
_________________
Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PetraS
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 14:19:40
Odpovědět s citátem

Takže si připadám jak dlouholetý klient banky a nebo mobilního operátora.

Vše co se bude měnit je hlavně pro ty nově příchozí , na staré kašleme, buď se přizpůsobí a nebo at jdou.

Chceš jiný web, no jak myslíš momentální titulka vypadá jako tucet jiných na FB.

No asi to tady už nikdy nebude oáza klidu ,ale dynamicky se neustále měnící chaos.
Odpovědět 
Hanako



Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 2

Předmět: změny
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 15:25:44
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem,
Fiipe nikdo nečeká, že změny nastatou okamžitě, ale poslední asi tak 2 dny jste trvrdil,že tu žádné konstruktivní připomínky nejsou, jen hysterické reakce.... A to bylo prosím po velmi konstruktivní připomínkách Radavy či Agláji i dalších, jsem ráda že jste si je přečetl a uvážíte je at jsou od kohokoliv.

A zlatý řez i a Fibonochiho posloupnost atd máme intuitivně prostě v sobě, všichni se tím intuitivně řídíme aniž víme co to je, a něco se nám líbí a něco ne aniž víme často proč, ale zkrátka to tak je. Dá se kolem toho najít mraky teorie, která je tu nepodstatná. A řada lidí tu má krásný dar, že jejich fotky jsou prostě nádherné a božské k pokochání.

Otázka je zda i vy dokážete odhodit emoce a podívat zda opravdu všechno co zaznělo ze strany vás a gwen bylo košer, je snadné říct že emoce na uzdě neudrželi ostatní a my to myslíme dobře a navíc je to MOJE že.

Moc dobře víte, že velká část vašich uživatel je konzervativní, řadu z nich znáte osobně, a není to první debata o tom jak má MK vypadat, proběhla jich tu už dost velká řada.
Co zkusit příště upozornění, Kocouřáci chystají se změny, pojdme je vyzkoušet a uvidíme co na to at tu máme pestřejší, veselejší., dejte jim 2 týdny hájení a pojdme to společně vyladit. Myslím že v minulosti to tak bývalo.

Jinak tou zmizelou galérkou, kterou ted třeba hledat jste mě fakt dostal. Takhle to fakt vypadá, že o fotky opravdu nejde a Jesuise..... opravdu citlivé....
Jste schopen se prosím vyjádřit jak velkou roli v současných změnách hraje role sponzorů, které o víkendu zmínila v galerii gwen?

A každá koruna co lidi přispěli na MK byla jistě proto, aby šlapal a předel spokojeností. A ty peníze každý mohl dát třeba na opuštěné kočky, ale daly je vám na Kocuřka.....

April opět děkuji za stručné shrnutí lepší než já bych stvořila. Jo děkuju i těm co zůstávají neutrální a drží nám palce. Čas ukáže k čemu změny jsou
Petro, ano taky si přijdu jako klient mobilního operátora.... či v bance a i 100x nic umořilo Osla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andorea



Založen: 18.11.2012
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 15:29:40
Odpovědět s citátem

Chodím sem hodně dlouho a tak vím, že podobných bouří už MK pár zažil. Bohužel výsledkem byl vždy odchod některých členů. Moc bych si přála, aby tahle bouřka neznamenala něco podobného. Za ty léta už některé kočky beru tak nějak za vlastní, i když je znám jen z fotek. Víme už jaké lumpárny od nich můžeme čekat, víme i o potížích, které je třeba trápily, víme, co má která ráda. A i když je člověku třeba smutno, tak pohled na ně dokáže povzbudit. A stejně tak jsem i mnohokrát obrečela odchody za Duhový most.
Bylo by mi moc líto některé kočičáky už nepotkávat, a samozřejmě i jejich "obsluhy", prostřednictvím kterých je máme možnost poznávat.
Takže pokud máte některé chuť "prásknout dveřmi", což i z této diskuze nějak cítím, prosím moc , nedělejte to. Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 17:25:23
Odpovědět s citátem

1. "Shrnutí gwen o příspěvcích, že je to pár stovek? Zatraceně, i kdyby bylo, tak nemyslíš, že to uráží ty, co ti místo třeba dobrého oběda tu stovku pošlou? "
- Nikdy jsem nic takového nenapsala. Připadá mi, že už to píšete záměrně.

2. Nikdy jsem nevystupovala z pozice nějaké moci. Možná jen z pozice, že jsem věděla, co Filip zamýšlí, co by si přál a jak by chtěl naprogramovat kocouře.

3. Nikde na netu, na stránkách nevidím dotazníky, kde by se mě ptali, jestli souhlasím se změnami, které zamýšlejí.
Nehledě na to, že F. byl za Vámi několikrát, ptal se vás například na odkryté či skryté hlasování a nerozhodlo se. Radavě jsme screen její soutěže posílali.
Nej fotka - změny jsem již psala, je tu jen víc lidí. Vyplývá mi z toho, že to je to, co Vám vadí. Možná jakou formou jsem přišli. / Url rozesílání adres - nenšla jsem nikde odpověď, zda by vám to přišlo schůdnější. /

4. Čtverce. Jeden den byly neuspořádané náhledy- byla to chyba. Druhý den byly čtverce. Neuvěřitelný problém. Třetí den byla titulka, že je to hnus. Pletu se? Nikde žádný fórum, mail, SZ. Tohle je mírné volání o pomoc?
Reakce? Nepřiměřená pro Vás, stejně jako pro mě hnus na hlavní stránce.

5. PetraS. Tou titulkou řikáte potažmo , co?...Že Filip /neni-li to program/ nemá soudnost nebo , že Ládík patří na FB a není hoden MK?

6. Ani v jednom F. příspěvku jsem si nevšimla, že by neukočíroval emoce. Že by někoho osočoval nebo dokonce jmenovitě řikal, co si o něm myslí.

7. Jaká strašná změna, kromě toho, že jsou tu I jiní lidé proběhla?

8. Radava v povídání psala, dejte tomu šanci, uvidíme, někdo prolítne, někdo zůstane, vždyť zkusit se to má. Nehledě na to, že je to naprogramované, že stopnout se to nedá ani kvůli sponzorům...Tak, nechápu ten humbuk.
Filip přijal názor Radavy, každý den jedna fotka. Filip zvážil a usoudil, že galerka by se měla oddělit od NEJ fotky. Ale tohle všechno víte...Tak proč tohle všechno?

9. Proč by měla být podpásovka, že uklidil galérku? Po tom všem? Kolik z vas, vlastníku stránek, které spravujete x let , stát se vám tohle, byste to tam nechali?....s tím, že si tam každý může napsat, co chce?....Ustál první den.
Druhé den i já bych si řekla, že se vzbudím a může tam být....Např. vyjadřete svůj nesouhlas tím, že odejdeme jinam. Tím, že nebudeme přispívat do galerky. Tím, že nebudeme soutěžit. atd.

10. Nemyslím si, že Filip má špatné vize./ a to o nich nic moc nevím/ Že chce udělat něco, co by nefungovalo, co by nešlo dopředu, co by to tady neoživilo.
Jen mám teď pocit, že mu házíte klacky pod nohy tím, co všechno mu tu píšete a že vlastně změny nechcete, že tu chcete mít svůj malý separátní tým, chvalit si mezi sebou svoje fotky, určovat kvalitu a kvantitu podle vašich měřítek.

Zapomněly jste na to, že i když Filip neměl vždycky čas a ne vždycky bylo podle představ všech, nedělal MK pro sebe.
A teď věci vidí trošku jinak a dostává tohle.

Zvláštní paradox.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PetraS
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 18:31:44
Odpovědět s citátem

Milá Gwen,
nikde jsem nenapsala, že fotka Jarky je hodná akorát na FB. Napsala jsem, že vzhled titulní stránky (což Vám přeložím: to znamená celé stránky ne fotky!) se teď podobá tuctu takových na FB.

Ono je super, když místo náhledu fotky z galerie na mě na dobrou noc vykoukne rozpíchaný obličej nějaké dámy po liftingu! Jakákoliv fotka i rozmazaná, by byla lepší než tohle.


A ano , když za námi přišel Filip na povídání a chtěl přispět, každý jsem přispěli jak jsme uměli. A ano ,když teď tady hlásá, a vy též, jak chceme web zničit, tak je to úsměvné. Kdyby nám o to šlo, nebylo by snazší se na podporu finanční vykašlat a nechat ho padnout?


Víte i já se původně snažila s Radkou hasit vášně a dát tomu čas, ale ono když Vám nikdo neodpoví, že se tím bude v budoucnu zabývat, že třeba taky vidí, že ty náhledy nebyl dobrý nápad, a že vymyslí jiný formát a nebo že neřekne: takhle to bude a basta. Tomu se říká ignorovat dotazy.

A to , že nejednáte z pozice moci, bych si dovolila oponovat. Vy nemluvíte za sebe, vy mluvíte za vás oba potažmo za web. A že tedy pokud se uživatelé ozvou i když blbě, není lepší se to snažit řešit v klidu a ne že VY Gwen rozvíříte ještě víc vášně, neměl tohle pod fotkou řešit jen Filip?

Víte Filip se o web moc pět let nezajímal, bylo mu to fuk a web jel samospádem. Kdyby sem nepřispívali lidi fotkami , deníčky ...tak už žádný web nemáte. Neříkám, že lidé kteří by mohli odejít, nejsou nahraditelní, to samozřejmě jsou, ale budou tak věrní a nebo to bude tak, jako je to moderní teď , chvíli tady chvíli tam?



A uklizení galerie? já to vnímám jako ,když otec trestá děti, tak vy na mě takhle, tak já vám vezmu hračky. Bravo!!!!


A k té vaší poslední větě? myslíte , že ,lidé co sem přispívali a přispívají to dělají pro sebe? A myslíte , že to není pro Filipa přínosné?

A Gwen koukala jsem , že registraci máte od 8/2014. Čím jste za tu dobu přispěla vy, než se Filip rozhodl změnit MK? Nikde jsem nenašla deníček a ani fotku kočky, prostě nic, a ani na povídání jste nikdy nedorazila , až když se začalo na MK měnit tak jste přišla. Takže zjevně pro Vás MK není osobní záležitostí jako web ,ale záležitost jen jako partnerky Filipa a to je neskutečný rozdíl.


No možná to jednou pochopíte
PetraS

A ještě přidávám , dala jsem si práci a projela Filipovi příspěvky, ale ani v jednom jsem nenašla, že by někde odpověděl, že oddělí Nej fotku od galerie, ale možná to jen nevidím,. Jediné co jsem našla je tohle:
Faktické připomínky k NEJ fotce vnímám, není nutné mi je dokola opakovat v domnění, že hned tady napíšu, jak to bude - nenapíšu! Samozřejmě vítám názory, které nějaký návrh podporují.
Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 19:13:40
Odpovědět s citátem

- Čekala jsem, kdy přijdte s tím, že mám krátkou registraci a tudíž bych tu asi neměla nic říkat. Nikde v pravidlech není, že registrace je podmíněna ZK nebo vkládáním do galerii a tím se mi zvedne kredit.o) /registraci mám, abych Filipovi přepsala akce, domluvila se s lidma na odeslání výhry, ale mám pocit, že i tohle víte.

- Jak přesně byste si představovala titulní stranu? Fotku by měl vybírat kdo? Někdo kdo má vkus? .-o) A galerie by tam asi měla zůstat, že? protože nikdy předtím jsem nikde nezaznemanala, že by na to byl negativní názor, stížnost. Nebo, ano, možná se Filip nezmínil a má toho plné SZ.

- Příspěvky. Snad April mezi tím, jak ho poslala na samé lidské dno zmínila, že se jí na to ptal a nabízel jí čast peněz. Ano, mám tušení odmítla, ale ten padouch, teď pro vas, zase až tak neférový člověk není. Ale ono se řiká asi jen něco. Nechci za něj mluvit, ale mám pocit, že hned, jak Radava přišla s tím, že Nej fotka by měla být oddělená od galerie, řekl, že je to prima, že to promyslí a mám i ten pocit, že Radava to ví.
Taky, co vím, příspěvky jsou dobrovolné a jdou na výhry, jdou na doménu a mám pocit, že Filip se tím nikterak neobohacuje.
"
A k té vaší poslední větě? myslíte , že ,lidé co sem přispívali a přispívají to dělají pro sebe? A myslíte , že to není pro Filipa přínosné? "

Prosím, napište mi, co si myslíte, že z toho Filip má? Opravdu by mě tohle zajímalo....

- Zásluhy a web. Nevidím do toho, ano, tak dlouho tady opravdu nejsem. Ale dneska napsal, že MK je přístupný všem, že web tvoří lidé a ano, uznávám, že kdyby nebyli, třeba by nebyl Mk, ale třeba by byli jiní lidé. Tohle nedokáži posoudit.

- April mi napsala, že mám články číst znovu a znovu a že je stejně nepochopím, že je to zcela marný, to samé řikáte vy, ale já si nemyslím, že jsem tak úplně mimo. Alespoň ne ve všem. Zvláštní, mně by nikdy nenapsalo vám napsat dejte si pohov, modlete se, at to nějak dopadne nebo dávat rady..
.-o)

- Filip je mimo ČR.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 19:20:40
Odpovědět s citátem

gwen napsal:

- Příspěvky. Snad April mezi tím, jak ho poslala na samé lidské dno zmínila, že se jí na to ptal a nabízel jí čast peněz. Ano, mám tušení odmítla, ale ten padouch, teď pro vas, zase až tak neférový člověk není. Ale ono se řiká asi jen něco.


Milá dámo, veškeré příspěvky za mou pomoc s MK, a že jsem se opravdu těch asi 11 let tady většinou úplně neflákala (příště si tedy odpusťte hlášky, jak si někdo má jít zkusit chvíli vést web!), které mi kdy Filip nabízel, jsem vždycky s úsměvem odmítla s tím, ať je věnuje na odměny do soutěží. Takže v tomhle směru si mě do pusy laskavě už nikdy neberte!

A ještě před rokem Filip zvažoval, jestli web někomu nepřenechat, takže si nabouchejte hlášky o tom, jak si to tu nenecháte nikým zničit a jak to tu děláte do roztrhání těla.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 19:23:57
Odpovědět s citátem

Dlho som tu nebola a nestíham sa diviť Smile Priznám sa, že som nemala čas prejsť si všetky zmeny, takže k nim sa nebudem vyjadrovať - môžu byť lepšie alebo horšie - čas ukáže. Čo ma však zaráža je tón tejto debaty - nesmierne ma mrzí, kam sa posunul vzťah medzi Filipom a dlhoročnými členmi a April, s ktorými donedávna vedel diskutovať úplne normálne a pohodovo a vyjasniť si veci bez nejakých hádok alebo výziev na odchod. Nechápem to - roky normálnych bezproblémových diskusií v Povídání a zrazu tu je na jednej strane Filip a gwen a na druhej strane dlhoroční členovia MK a dlhoročný admin - ľudia, ktorí to tu držali na úrovni aj vtedy, keď Filip čas nemal - čo je normálne, otec niekoľkých detí a zamestnaný človek má menej času než povedzme staršia pani na dôchodku, ktorá má mačky ako koníčka a lásku Smile Keď sa na to pozriem z biznis stránky, táto diskusia je hádkou medzi majiteľom webu - firmou a doterajšími klientmi - to skutočne robí úplne najsamsuper dojem na novopríchodiacich - hneď vidia, aká úcta tu ku "klientom" panuje. Ak to chcete vnímať takto (a nie ako spoločenstvo rovnocenných ľudí so spoločným koníčkom), potom sa snažte svojich klientov na zmeny pripraviť tak, ako to robia firmy - jemne, nenásilne, veselo a keďže v dnešnej dobe si firmy klientov vážia, tak namiesto urážania a odposielania sa ich snažte udržať ústretovou komunikáciou, lebo inak budete ako "predstavenstvo" firmy sedieť v zasadačke sami a škrabať si hlavy, kde nabrať peniaze a ľudí, ale v niektorých vzácnych prípadoch garážových firiem si predstavenstvo v počte dvaja ľudia vystačí aj samo Smile
Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 19:24:33
Odpovědět s citátem

A když už píši. To, že najednou nepřispíváte do galerie, jen proto asi, že se vám nelíbí čtverce , podporujete čerta nebo Filip nezměnil hned to, co vám nejde pod nos, tím si myslíte, že Filipovi nějak ublížíte? Že tímhle voláte o pomoc?
Že byste byli nakonec rádi, kdyby vyhrála paní s maxi kocourem nebo nějaká rozmazaná fotka, aby jste dokázali, že je lepší, aby sem nechodil nikdo /alespon ne s vkusem nebo soudností/ , to vám přijde ...jak to říct? dobré? správné? přirozené?

kdo komu bere hračku a kdo je tady táta? kdo tu demonstruje jakou sílu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Shanti Meena



Založen: 15.10.2013
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 19:25:10
Odpovědět s citátem

Citace gwen: "Reklamy a sponzoři. Filip už loni dal, ať přispějete na MK...Bylo mu to žinantní, nepříjemné. Možná i na tenhle popud si řikal, musím ho předělat, vylepšit a třeba i něco vydělat, abych to mohl zrušit. Všechny ceny dotoval sám. Ano, jde o stokorunové měsíční položky, ale jsou. "

Ano, v tomto jsem se překoukla a špatně jsem si spojila věty k sobě. Za to se sluší se omluvit.

Za vším ostatním si ovšem stojím.
Komentovat už nic nehodlám. Shanti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PetraS
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2015 19:27:18
Odpovědět s citátem

Gwen vy opravdu naděláte víc škody než užitku. Bravurně všechno překroutíte a myslím, že i bravurně recyklujete pro Filipa.

Ke krátké registraci: to není o tom, že jste tu krátce, ale o tom, že jste nic nikdy N E V L O Ž I L A !!!!!!!

V celku mi přijde, že je to pro vás prostě jeden web z mnoha které navštěvujete, jen a tím rozdílem, že tady jste v pozici " můžu to hooodně ovlivnit" A šlapete do toho jak kovanými botami do skla.
Cítíte se ublíženě a hájíte Filipa. Možná kdyby jste to nechala na něm, mohlo to už být celé za námi, ale April má bohužel pravdu, ještě se musíte hodně učit o komunikaci s lidmi. A to není myšleno jako urážka, ale jako konstatování faktu.
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (71x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (27x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top