Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

najlepšia podstielka

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
viera



Založen: 25.09.2015
Příspěvky: 17
Bydliště: topolčianky

Předmět: najlepšia podstielka
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2015 11:18:24
Odpovědět s citátem

pekny dnik..ja viem ,že o toaletach sa tu popisalo vela,prešla som tie članky,temy,len potrebujem vedieť ktoru mačaciu podstielku by ste odporučali vy..mali sme najprv silikagelovu neviem aku značku už,teraz som kupila hrudkujuci bentonit,ale ten sa mi nejak nepači,sice hrudkuje ked ide mačka na velku potrebu,ale moč ostava naspodu toalety,robi niečo ako blato a ťažko sa to vybera,radšej to vždy vysypem všetko a dam novu..prosim o radu..dakujem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2015 0:26:44
Odpovědět s citátem

Odjakživa kupuji hrudkující (bentonitové) stelivo, ale musí se najít takové, které Vám bude fungovat - hlavně to znamená, že hrudky se nerozsypou. Také mám pocit, že i jedna značka se v průběhu let různě mění, takže to furt obměňuji (nuceně). Nejlevnější nefungují, to je asi úplně zbytečné, fakt jsem to vždycky hned vyhodil.

V každém případě, steliva také musí být hodně, silná vrstva, jedině potom se vytvoří hrudky, které nejsou spojeny se dnem záchůdku a lehce se vyberou.

Silikonové jsem kdysi zkoušel, ale kočičákům nesedlo, tak tohle nevím...
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: Re: najlepšia podstielka
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2015 19:22:37
Odpovědět s citátem

viera napsal:
pekny dnik..ja viem ,že o toaletach sa tu popisalo vela,prešla som tie članky,temy,len potrebujem vedieť ktoru mačaciu podstielku by ste odporučali vy..mali sme najprv silikagelovu neviem aku značku už,teraz som kupila hrudkujuci bentonit,ale ten sa mi nejak nepači,sice hrudkuje ked ide mačka na velku potrebu,ale moč ostava naspodu toalety,robi niečo ako blato a ťažko sa to vybera,radšej to vždy vysypem všetko a dam novu..prosim o radu..dakujem


Dobrý den,

kamarádka používá tohle a nemůže si to vynachválit.
http://www.zoohit.cz/shop/kocky/kockolity_podestylky/tigerino

M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
viera



Založen: 25.09.2015
Příspěvky: 17
Bydliště: topolčianky

Předmět: Re: najlepšia podstielka
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2015 1:26:41
Odpovědět s citátem

gwen napsal:
viera napsal:
pekny dnik..ja viem ,že o toaletach sa tu popisalo vela,prešla som tie članky,temy,len potrebujem vedieť ktoru mačaciu podstielku by ste odporučali vy..mali sme najprv silikagelovu neviem aku značku už,teraz som kupila hrudkujuci bentonit,ale ten sa mi nejak nepači,sice hrudkuje ked ide mačka na velku potrebu,ale moč ostava naspodu toalety,robi niečo ako blato a ťažko sa to vybera,radšej to vždy vysypem všetko a dam novu..prosim o radu..dakujem


Dobrý den,

kamarádka používá tohle a nemůže si to vynachválit.
http://www.zoohit.cz/shop/kocky/kockolity_podestylky/tigerino

M.
diky..pozrela som,teda dobry rozdiel v cenach je medzi zoohit. sk a zoohit .cz,asi sa presťahujem do čiech,u vas vyjde všetko lacnejšie ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
viera



Založen: 25.09.2015
Příspěvky: 17
Bydliště: topolčianky

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2015 1:29:45
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Odjakživa kupuji hrudkující (bentonitové) stelivo, ale musí se najít takové, které Vám bude fungovat - hlavně to znamená, že hrudky se nerozsypou. Také mám pocit, že i jedna značka se v průběhu let různě mění, takže to furt obměňuji (nuceně). Nejlevnější nefungují, to je asi úplně zbytečné, fakt jsem to vždycky hned vyhodil.

V každém případě, steliva také musí být hodně, silná vrstva, jedině potom se vytvoří hrudky, které nejsou spojeny se dnem záchůdku a lehce se vyberou.

Silikonové jsem kdysi zkoušel, ale kočičákům nesedlo, tak tohle nevím...
dakujem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Toti82



Založen: 23.07.2015
Příspěvky: 10
Bydliště: Malé Trakany, Slovensko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2016 14:21:45
Odpovědět s citátem

Stelivo pre mačky sme aj my dlho testovali a niekedy aj teraz sem tam skúsime niečo iné, ale ani raz sa mi nepodarilo nájsť niečo lepšie a dokonca ani také čo by sa aspoň trošku priblížilo k tej našej. Betonitové síce veľmi dobre hrudkujú, ale ako to tu už písali, robí sa z nej niečo ako blato, je to prašnejšie a určite sa to roznáša aj po dome, len to nevidno až tak veľmi a taktiež majú veľmi slabú absorbciu pachu. Silikátové sú o niečo lepšie a možno to treba aj menej čistiť, ale po niekoľkých dňoch začínajú nepríjemne zapáchať (niečo ako čpavok) takže sme to potom hneď vyhadzovali a dávali nové silikáty, aby to tak nezapáchalo, takže sme toho potom aj oveľa viac spotrebovali. A to čo používame teraz je JRS Cat's Best Eko Plus - drevená hrudkujúca podstielka ( najlepšie je balenie 40l/17,2kg). Táto podstieľka veľmi dobre absorbuje pach, dá sa splachovať aj v záchodoch, je ekologická, taktiež celkom dobre hrudkuje, mačky ju milujú, veľmi veľa vydržia (ak sa pravidelne čistí toaleta) a cenovo je tiež celkom výhodná ak sa kúpi to 40l balenie. My máme 2 miciny a to 40l balenie vydrží zhruba 2 mesiace. Jediná nevýhoda je, že sú veľmi ľahké a máme dlhosrsté miciny, takže to trošku poroznášajú, ale väčšinou len pred toaletou. Ale ako som spomínal aj tie betonitové roznášajú, len to až tak nevidno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: Re: najlepšia podstielka
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2016 23:39:32
Odpovědět s citátem

viera napsal:
citace:
diky..pozrela som,teda dobry rozdiel v cenach je medzi zoohit. sk a zoohit .cz,asi sa presťahujem do čiech,u vas vyjde všetko lacnejšie ...


Tak objednejte na zoohit.cz. I z těchto stránek by mělo být možné zaslání na Slovensko za 149,-Kč, od hodnoty objednávky nad 1499,-Kč pak zdarma.
http://www.zoohit.cz/content/shippingcosts
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (40x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
5
Mňoukání a štěkání (17x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top