Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Uječená kočka


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sofi Ray



Založen: 28.10.2015
Příspěvky: 2

Předmět: Uječená kočka
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 10. 2015 18:15:59
Odpovědět s citátem

Dobrý den, přibližně před půl rokem jsem si pořídila bengálské koťátko, chovatel nám řekl že tu kočku ani nebudeme slyšet, ze prý jsou bengálky velké samotářky... První asi týden tomu tak bylo ale to co přišlo pak... Začala neustále mňoukat, uz vážňe nevím co ji muže chybět, záchod ji čistíme pravidelně, od rána do večera je s pejskem venku, snažím se s ni mazlit ale i to nepomáhá... Přítel si mysli ze to děla naschvál. Uz vážně nevím co s ní. Možná budete vědět co s tím. Za každou radu bude velmi vděčná. Zapoměla jsem říct ze kočička je kastrovana, takze jsme vyloučili možnost žádání samecka.
Také se chci zeptat co muže byt příčinou ze kočka od nás utíká? Možná to má nějakou souvislost.

Předem děkuji za odpovědi
_________________
Sofi Ray
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 10. 2015 22:11:07
Odpovědět s citátem

Nevím, jestli je to úplně rada, ale pokud kočka zjistí, že na každé mňouknutí reagujete a získá tím vaší pozornost, možná to bude dělat častěji... Může to být ono?

Příklad: Když jsem udělal "bezkočkový pokoj", tak taky nejdřív bylo mňoukání za dveřmi, šílené, ale kdybych reagoval, mňoukají tam vždycky dodnes. Protože by věděly (kočky), že to funguje a že mě dostanou ven.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
wanesaa



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2015 9:38:32
Odpovědět s citátem

Já nevím,co se divíte,že kočka stále mňouká....pořídili jste si bengálku a ta je tímto vyhlášená ,jako například siamky a orientálky.Já mám doma Ocicat,a ta taky mňouká dost,ale nemá na našeho kocoura sejšeláka,ten je umňoukanej až hrůza.Chodí po bytě a jen tak pro zábavu si mňouká.I po těch pěti letech co ho mám,se jdu stejně podívat,když mňouká v jiné místosti,jestli se mu něco nestalo.On prostě mňouká pořád a mňouká rád:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sofi Ray



Založen: 28.10.2015
Příspěvky: 2

Předmět: Typické pro bengálky
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2015 18:18:33
Odpovědět s citátem

No nevím jestli to je úplně typické pro bengálky, protože jsem byla u chovatele několikrát a u něho doma bylo velké ticho kočky nemnoukaly, a jak on říkal nám ze o ni ani nebudeme vědět, tak to přesně bylo i u nej... Je sice pravda ze jsem četla o tom ze to je pro ne typické ale u chovatele to tak nevypadalo...

Co de tyče té první rady... Začali jsme si kočky ne všímat, když mňouká. A zda se mi ze to má určitý úspěch... Kočka sice ze zacatku mnoukala jak silena ale potom si asi uvědomila ze z toho nic nebude tak si šla lehnout a uklidnila se... Zda se mi jestli to budeme praktikovat i nadále tak by to mohlo pomoct...

Ale budu rada když mi budete posílat rady i nadále, kdyby to náhodou nepomohlo.

Děkuji
_________________
Sofi Ray
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top