Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

kvalitní konzervy?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
AjA



Založen: 26.08.2005
Příspěvky: 40
Bydliště: Chomutov

Předmět: kvalitní konzervy?
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2006 18:45:18
Odpovědět s citátem

Moje britská kočička (11měsíců) mi začala kašlat na konzervy Animonda Carny Kitten. Tak se snažím najít jiné, dostupné. Chtěla bych kvalitní krmiva, ale nějak nemám přehled. Animonda mi byla doporučena a dokud chutnala, nepídila jsem se po jiných. Poradíte, prosím?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2006 19:07:32
Odpovědět s citátem

Naše holky kočičí už konzervy skoro nejí. Dřív panáčkovaly, už když jsem konzervičku otevřela. Teď si k misce přijdou čuchnout, párkrát zobnou a trvá jim celý den, než tu jednu stogramovou plechovku po částech sní.
Dlabou jen granule!!! Všude na granulích je ale napsáno, že by se vlastně ani nemělo nic jiného krmit. Tak mi to vrásky nedělá. Konzervu dostávají jen jednou týdně a možná, že časem přestanu dávat vůbec (alespoň na čas). Holky nestojí ani o jiné dobroty - smetanu, sýr, syrové maso. Sice sem tam něco oblíznou, ale žádné nadšení. Krmíme většinou Hillsky, sem tam Iamsky. Vím, že tyto značky mají i "mokré" krmení - konzervy, paštičky apod. tak bych asi sáhla k těmto kvalitním...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2006 19:17:17
Odpovědět s citátem

Zdravím, obávám se, aby Vaše kočička ještě vůbec kdy papala konzervy s nadšením. U nás to bylo zrovna tak, najednou prostě nevzala konzervu, taky jsme krmilli Animondy. Takže to řeším tak, tedy kočka si to vyřešila sama, že jsme pouze na granulích (Hills a Mastery). Uvidíte, jak s jinou konzervou pochodíte.... Já bohužel také přehled nemám, jen jsem chtěla poznamenat, že mám podobnou zkušenost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kvalitní konzervy?
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2006 19:29:57
Odpovědět s citátem

My jsme taky krmili konzervama Carny Kitten, ale Maxíš s Rubkou je taky přestali baštit. Tak jsme hledali jiné kvalitní náhrady. Nakonec jsme zakotvili taktéž u Animondy - vaničky Cusine, Ragout, vom Feinsten, mají jak "kousky", tak paštiky, pytlíčky od Animondy Rafiné výběr je poměrně široký, byť jsou už o něco dražší, než klasické konzervy. Poměrně slušný výběr právě Animondy (a jiných), alespoň pro ukázku různorodosti, mají na www.allpet.cz .
Taktéž kvalitní krmení jsou konzervičky ShinyCat od Gimpetu, několik různých druhů a kombinací vyloženě kousků kuřete či tuňáka, od nich rovněž paštiky ve vaničkách.
Dále krmíme konzervičkami Gourmet od Puriny.
Výběr je poměrně široký, byť cena už je trochu vyšší, než u klasických třeba těch Carny Kitten.
Nicméně nemají mokrou stravu jako hlavní složku krmení, ale spíš jen jako doplněk či zpestření ... každý dostává 1/2 konzervičky (vaničky, pytlíčku) 1x denně.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2006 20:06:04
Odpovědět s citátem

nasi tiez zili prvych par mesiacov z konzerv najma na Carny Kitten. Zrazu ale prestali chutit. Tak sme skusili Von Feinstem, tie chutia len jednemu. Davame im Pro plan - kitten pasticky kura alebo losos. Obaja tiez s nadsenim papaju 100 % masove sheeby (okruhle - dva druhy kuracie a jeden druh tuniak) - z tych by som si dala aj ja Wink, ale po tie chodime do rakuska. Mackari chvalia aj Leonardo, ale to tym nasim nic nehovori. Naposledy som nakupila jednu z kazdej konzervy, co mali - zachutili este Cousine, jedna standardna Sheeba, ale celkovo ziaden zazrak. Ideme este vyskusat Shiny Cat (tiez vychvaluju) a uvidime, ci zachuti. Ak nie, budeme chodit po konzervy do Rakuska Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Romy



Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká Lípa

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2006 9:22:33
Odpovědět s citátem

Nejlepší přehled asi získáte na e-shopech, pak se ale může stát, že budete informovat o sortimentu i personál v kamenném obchodě. U nás jsou kapsičky (animonda) a konzervy-shinycat, výborné jsou i iams, pouze jako pochoutka, dostává tak jednu lžičku denně, víc stejně nesní. Granule jedou víc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AjA



Založen: 26.08.2005
Příspěvky: 40
Bydliště: Chomutov

Předmět: díky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2006 13:09:37
Odpovědět s citátem

Děkuji všem. Má kočička má granulky k dispozici celý den (Royal Canin, střídame s Iams), ale pořád mám špatné svědomí, že má jednostrannou stravu, i když už si pomalu zvykám, že kočky nejsou lidi. Razz
Děkuji všem za rady, inspiruji se tím, že jí konzervy nebudu cpát každý den. Krom toho, velice jí chutnají DUO MOUSSky, ovšem přeci mi nebude dáma diktovat, co jí mám kupovat. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
nelll
Anonymní





Předmět: Re: díky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2006 13:26:54
Odpovědět s citátem

Já ještě kromě zmiňovaných Shiny Cat, které moje Mia miluje, můžu doporučit Schmussy, hlavně rybí, jsou tam kusy masa, vždycky na to mám sama chuť. Very Happy A pak jsem objevila vaničky Miglior Gatto - paštiky, různé druhy, které jsou například ve srovnání se Shiny Cat nevídaně levné (12,-- Kč), ale kočině strašně šmakujou.
Odpovědět 
AjA



Založen: 26.08.2005
Příspěvky: 40
Bydliště: Chomutov

Předmět: ještě dotaz
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2006 16:04:47
Odpovědět s citátem

Měla bych ještě jeden dotaz, ohledně kvalitního krmení. V několika obchodech, i na interntu jsem narazila na konzervicky DIBAQ. Říká vám to něco?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ještě dotaz
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2006 20:29:36
Odpovědět s citátem

AjA napsal:
Měla bych ještě jeden dotaz, ohledně kvalitního krmení. V několika obchodech, i na interntu jsem narazila na konzervicky DIBAQ. Říká vám to něco?


Dibaq jsou výrobky Fitminu ... http://www.fitmin.cz/fitmin.asp?idc=579 nějak teď překopávají stránky. Co jsem kdysi četla na ifauně - psí, tak Fitmin není vyloženě nekvalitní krmení.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Romy



Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká Lípa

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2006 7:17:08
Odpovědět s citátem

Já jsem našla stránky www.dibaq.cz
Je tam kompletní sortiment
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza N.



Založen: 31.10.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Krajková, okr. Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2006 15:53:03
Odpovědět s citátem

No náš Montík žere pouze granule smíchané s trochou kapsičky. Kupujeme Whiskas granule s kuř.taštičkami ty miluje a když není zbytí, tak je sní i samotné. Acanu vůbec nejí, takže mu ji nenápadně přimíchávám do granulí Whiskas, abych je spotřebovala. Nicméně kapsičky odbouráváme, aby si Montík zvykl na suché. Samozřejmě ho o kapsičky neochudíme, ale nemusí je mít přeci každý den a každý den jinou příchuť - za chvíli by nás sežral!
V pátek mu přivedeme kamarádku, tak nám držte palce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top