Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

NEJ fotka srpna 2017 a nezobrazení fotky


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: NEJ fotka srpna 2017 a nezobrazení fotky
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2017 8:22:34
Odpovědět s citátem

V soutěži NEJ fotka měsíce srpna 2017 se fotka Zrzka uživatelky scarfat nezobrazila. Jedná se o výjimečný problém, jehož příčina mi zatím není jasná.

Uživatelku jsem kontaktoval, ale je nyní někde, kde fotku nemá, takže ji není možné doplnit jiným způsobem. Soutěž bez fotky nemá smysl, takže jsem se rozhodl pro její smazání, jiná možná varianta mě nenapadla.

Pokud se vám někdy podaří vložit fotku, která se nezobrazí, prosím, pošlete mi fotku jako přílohu na e-mail filip@modrykocour.cz, zda se mi toto chování podaří nasimulovat a tedy snad i zjistit příčinu a problém pak opravit. Díky.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2017 9:22:29
Odpovědět s citátem

Já budu ráda, když mi majitelka fotky Zrzka napíše do soukromého vzkazu adresu a já ji pošlu nějakou maličkost jako omluvu. Jak píše Filip, v NEJ fotce se to nikdy nestalo a věřím tomu, že časem Filip přijde na to, čím to je a zabezpečí, aby se to již neopakovalo. Stejně tak přitlapkování jedné fotky několikrát.

Myslím, že všichni víme, že provoz kocouře(ještě při zaměstnání) není jednoduchý a že jakákoliv chyba není záměrem. Naopak se snažíme, aby vše fungovalo a lidem se tu líbilo a chtěli sem i nadále chodit.

Podotýkám, že stále nám jde o to, aby MK byl místem, kde lidé sdílí svoje zážitky se svými kočičáky, kde se najdou přátelství, kde si lidé poradí, pomůžou, ale kde se najde i tolerance, empatičnost.A kde si každý zvolí PODLE SVÉHO, co tu hledá a čím chce přispět.

M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mirkacab



Založen: 19.05.2016
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2017 7:40:57
Odpovědět s citátem

Ahoj Marti.
V Nej fotce se stalo vloni něco podobného.
Psala jsem tenkrát Filipovi ,že při listování je vidět fotka,která při celkovém zobrazení všech fotek mizí.Bylo to trochu jiné,tak to opravit šlo.
Prostě se to někdy stane no.
M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top