Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Prosim o pomoc, sirenie osvety - naucili sme sa najhorsim mo

Fórum: Rady

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
BengaliatkoNebo



Založen: 27.11.2017
Příspěvky: 1

Předmět: Prosim o pomoc, sirenie osvety - naucili sme sa najhorsim mo
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2017 19:44:41
Odpovědět s citátem

Mili milovnici maciek. Na zaciatok Vam chcem popisat nas problem a aj svoju bolest. Viem, ze sa vsade psie, ze nemame podporovat mnozitelov, ale... V juni tohto roku sme stratili nasho 13rocneho milovaneho kocurika, ktory bol moj najvernejsi priatel, s ktorym som zdielala vsetko vo svojom zivote. velmi a dlho som plakavala po veceroch a ked bolest presla, na konci augusta mi manzel urobil prekvapenie a zobral ma do Ciech na vylet do Prerova, kde mi povedal, ze si ideme vybrat macicku. Domaci boli mili a ked som zbadala tych krasnych bengalikov, takmer som sa rozplakala od stastia. Ked som si jedneho zobrala na ruky, okamzite sa mi schoval pod lakat pod sveter a bola to laska na cely zivot..no kratky zivot Sad..
Kocurik rastol, no po druhom ockovani mu zacali problemy, obcasne hnacky, menili sme stravu a veterinari zacali robit krvne testy. Vyzeralo to na rozne veci, najviac vsak vychadzal Portosystemicky shunt, alebo predcasne ockovanie, pretoze podla veterinarov mal asi o mesiac menej ako povodni majitelia povedali.

Ale bojovali sme..lubili sme a lubit nikdy neprestaneme..aj ked je uz v macacom nebi..nas milovany kocurik v tuto sobotu odisiel..pise sa mi to tazko..stratili sme nasho maleho bangalika..nasho celna rodiny a moje macacie babatko:(..

Ked som sa snazila skontaktovat majitelov viackrat, vobec nereagovali, cisla nedostupne, maily neodpovedajuce..jedine, co som chcela v case, ked sme mali nadej este bolo, aby nam povedali, ako su na tom ostatni surodenci..za kocurika sme dali 270 eur, co som nechcela naspat..chcela som mu len pomoct..za vyzetrenia a vsetko dokopy sme dali asi 1800 eur za tri mesiace..

Viem, ze sme naleteli mnozitelom, zlym ludom a podvodnikom..ale chcem zdielat tu bolest s vami..my sme doplatili tym najhorsim sposobom a vytrhli nam kus srdiecka Sad..

Po pite zistili, ze kocurik mal FIP v zacinajucom stadiu, ale bez ohladu na to, mal opacne narastene creva, zdegenerovane vnutornosti a podobne. Majitelia museli vedeit, ze predavaju postihnute a tazko chore maciatka.

Prosim Vas o pomoc, ak niekto mate maciatka bengala z Prerova - dajte ich otestovat, dajte im urobit sono..mozno sa im este da pomoct..

S bolestou a zarmutkom v srdci..prosim zdielajte, pomozte ak sa da takymto macickam a zastavte tychto ludi..a ak nahodou oni budu toto citat..pretoze podla mna spravodlisvost existue..neprajem ludom zle..

Iba tolko..aby mali len tolko bolesti a utrpenia ako tie postihnute macicky, ktore predavaju koli peniazom..verim, ze sa im to vsetko raz vrati..ved KARMA je ZDARMA..

Vsetkym spravodlivym, ostatnym, ferovym a laskyplnym ludom, opatrovatelom a milovnikom maciciek prajem krasne pomaly uz aj Vianoce a vela hviezdiciek a stastia v ockach svojich milacikov Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (45x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
5
Mňoukání a štěkání (18x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
7
Kočičí jména (15x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
9
Značkování u kocourů a koček (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top