Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Bojí se nás naše nové koťátko?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Maccka



Založen: 31.08.2014
Příspěvky: 1
Bydliště: Olomouc

Předmět: Bojí se nás naše nové koťátko?
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 8. 2014 17:36:32
Odpovědět s citátem

Dobrý večer,
potřebuji poradit s chováním naší kočičky Britney. Má 10 týdnů a doma ji máme 2 týdny. Už máme jednu roční kočičku tak jsme ji chtěli pořídit kamarádku. Ještě pořád si na sebe zvykají, začátky byly hrozné, ale už je to na štěstí lepší. Ale hlavní problém je, že se s námi vůbec nechce mazlit a když ji vezmeme do náruče tak začne hrozně mňoukat ( jako když ji na nože berou ) a chce okamžitě pustit na zem. Dává nám tím něco na jevo? Pořád tomu dáváme čas, že si na nás zvykne, ale je nám to líto, když máme doma takové drobátko a nemůžeme se sním mazlit, ani ho vzít do náruče, prostě žádný kontakt, hned brečí Sad
Prosím o radu. Moc děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Bojí se nás naše nové koťátko?
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2014 10:18:12
Odpovědět s citátem

Vydržet, nejmazlivější kočky jsou takové, po kterých vlastně nikdo mazlení ani nechce. Když jí chvíli necháte, tak ona si začne pro pomazlení chodit ráda.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2014 19:01:57
Odpovědět s citátem

Tak jí nechte, když nechce. Čím víc jí budete nutit, tím víc nebude chtít. Já byla taky nešťastná, že se moje kočky nechtěly mazlit. Čím byly starší, tím se mazlí víc a víc. Takže za dva tři roky budete říkat, že máte nechutně umazlenou kočku a bude vás to obtěžovat Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
wanesaa



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2014 12:50:16
Odpovědět s citátem

Moje Nelinka se taky neuměla mazlit.A to jsem jí kupovala až v pěti měsících.Od prvního dne se mnou spala v posteli ale nesměla jsem jí vzít do ruky.Denně jsem si s ní hrála,lítala za šňůrkou i míčkama,tak jsem to zkoušela opatrně,jen jsem se otírala o její hlavičku hlavou a za týden poprvé zapnula motor:-)To bylo radosti.Dneska je jí pět let,je na mě vyloženě závislá ale běda,když si jí vezmu do ruky.Přede ale má vyplašený očíčka,vydrží to cca minutu a chce pryč.Ale když si kleknu k ní na zem,tak se o mě otírá a přede,kouká mi zamilovaně do očí...a každou noc spí u mě na polštáři....Jednou za měsíc mi sama přijde do klína,šlape předníma pacičkama a přede....to se ani nehnu,protože to je vzácnost.Zato Samíka mám v klíně pořád,ten byl umazlenej už od koťátka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
evaherco



Založen: 21.11.2014
Příspěvky: 1

Předmět: Re: Bojí se nás naše nové koťátko?
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2014 20:36:21
Odpovědět s citátem

Dobrý večer, máme podobné zkušenosti s kočičkou, ale chtělo to čas a vše se spravilo. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
palkovic



Založen: 26.01.2016
Příspěvky: 27

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2016 6:43:04
Odpovědět s citátem

wanesaa napsal:
Moje Nelinka se taky neuměla mazlit.A to jsem jí kupovala až v pěti měsících.Od prvního dne se mnou spala v posteli ale nesměla jsem jí vzít do ruky.Denně jsem si s ní hrála,lítala za šňůrkou i míčkama,tak jsem to zkoušela opatrně,jen jsem se otírala o její hlavičku hlavou a za týden poprvé zapnula motor:-)To bylo radosti.Dneska je jí pět let,je na mě vyloženě závislá ale běda,když si jí vezmu do ruky.Přede ale má vyplašený očíčka,vydrží to cca minutu a chce pryč.Ale když si kleknu k ní na zem,tak se o mě otírá a přede,kouká mi zamilovaně do očí...a každou noc spí u mě na polštáři....Jednou za měsíc mi sama přijde do klína,šlape předníma pacičkama a přede....to se ani nehnu,protože to je vzácnost.Zato Samíka mám v klíně pořád,ten byl umazlenej už od koťátka...


Máme kočku a kocoura , kocour závislý na manželce ( anebo naopak), kočka - opatrnější začíná být závislá na mě ( anobo já na ní)a kocour jenom žárlí na dálku...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BrabencovaD



Založen: 17.01.2018
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2018 18:36:48
Odpovědět s citátem

Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tamy



Založen: 10.07.2017
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2019 13:46:14
Odpovědět s citátem

Tak naše Ketynka má to,že nechce nosit a pro pohlazení si musí přijít sama.Necháváme to na ní a vše dobrý.Co jsme měli koťátka od Jessynky tak noví majitelé spokojení,koťátka mazlivá hrava.Ono to chce od narození brát do ruky a hladit drbat a podobné aktivity.Do nového domova se aklimatizovali hned .Hodně záleží na chovateli.Jedno koťátko ihned po narození na mne syčelo-asi 10 minut co bylo na světě-pak to byl největší mazlík.Taky každá kočička má jinou povahu a to se už nedá nic dělat.Přeji hodně trpělivosti s mazlíkem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (42x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top