Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Poslední rozloučení

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
mňoukátko



Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha - Letňany

Předmět: Poslední rozloučení
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 11. 2019 13:41:38
Odpovědět s citátem

Před cca půl rokem tady můj starý dobrý kocourek Pinďa psal, že umírá na selhávající ledviny (příspěvek se jmenoval Rozloučení, ale už nevím, kam ho umístil).

Musím vám s hlubokou lítostí oznámit, že dnes jsem musela nechat Pinďu u veterináře uspat. Paradoxně kvůli ledvinám to nebylo, ty se po dietě až zázračně zlepšily. Pinďa ale chytil nějaké nachlazení a taky měl edémy na plicích a svůj boj vzdával stále víc a víc. Stále méně a méně žral a pil (tím pádem ani nechodil na wc), byl stále slabější a už nezabíraly žádné léky ani injekce - a čím dál víc hubnul, až z něj byla jen chodící kostra.

Budu vděčná všem, kdo tady napíšete Pinďovi nějaký vzkaz na jeho cestu do kočičího nebe, nebo kdo napíšete kondolenci mně a mé rodině (ex-majitelům Pindi), protože my teď budeme cca rok bez kočky, než si najdeme novou, protože nám mají v srpnu v bytě rekonstruovat jádro a chodbu, a tak chceme přivést novou kočičku až do nového a nezatěžovat ji hlukem a prachem.

Prosím nepište mi, že za to můžu já, že jsem něco zanedbala, já se tím neustále trápím, jestli jsem všechno udělala tak, jak jsem měla,a nakonec to uspání byla rada od veterináře, když už jsme si s kocourkem oba nevěděli rady.

Děkuji všem za projevenou účast, milé povzbuzení apod.

mňoukátko
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ludmila Vostrá



Založen: 10.03.2018
Příspěvky: 1

Předmět: úmrtí Pindi.
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2020 16:18:55
Odpovědět s citátem

Neobviňujte se z ničeho: udělala jste, co jste mohla! Když už není naděje na zlepšení, je milosrdnější nechat ho usnout ve vaší milující náruči, než ho nechat v bolestech umírat někde zalezlého ( což v přírodě kočky dělají).
Vždyť, jakou smrt byste si vybrala vy,ve stejné situaci, kdybyste mohla?
Takže- Pinďovi do kočičího nebe nemusíme přát nic lepšího, než aby se na vás mohl kdykoliv ze shora podívat a s láskou zavzpomínat!
Vám přeji, abyste se moc netrápila, ( což je potřeba asi nejvíc) a doufám, že další kočička, kterou budete mít, bude Pinďovi podobná a bude vás mít také tak ráda!
Vostrá Ludmila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mňoukátko



Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha - Letňany

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2020 9:15:17
Odpovědět s citátem

Děkuji Vám mnohokrát za podporu.
Už jsme ve fázi, kdy jsme si celá rodina nějak zvykli, že teď budeme nějakou dobu bez kočky, ale jen díky tomu, že si za půl roku plánujeme sehnat novou kočičku. Nemusí být podobná Pinďovi, každá kočička je jiná a jinak skvělá, ale v jednom máme jasno: musí být přítulná, jako byl Pinďa. Asi nejen aby nám ho připomínala tímto, ale zároveň proto, že bude žít s námi v bytě a my budeme stát frontu na to, kdo si ji bud mct pohladit a pomuchlovat. Smile
Jak píšu, jsme smíření, ale když si vzpomeneme na Pinďu, pořád to hodně bolí.
Ještě jednou Vám děkuji za Vaše projevy podpory a útěchu.

mňoukátko (toho času bez kocouře)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (45x)
2
Britská krátkosrstá kočka (22x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
4
Mňoukání a štěkání (19x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
7
Kočičí jména (15x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (15x)
9
Značkování u kocourů a koček (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top