Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

druhá kočička-pomoc!!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Janaa



Založen: 27.06.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Lovosice

Předmět: Matýsek verzus Jůlinka
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2006 8:12:10
Odpovědět s citátem

Dobrý den!!!! Bohužel se musím taky přidat....Dlouho jsme rozmýšleli, zda druhé kotě k našemu Matýskovi (britský modrý 6 měsíců). Jsem pres prac. týden 8 hodin v práci a prišlo nám, že Mates se nudí, kňoural atd....Všelijak jsem si sním hrála (skoro jak kočka Confused ) ale prostě mu to nestačilo!!!! Tak se rozhodno a v sobotu tj. 6.08.06. Jsem přivezla Jůlinku 9 týdenní britskou kočičku....Hned začala hrozně prskat a dokonce vrčet jak pes Surprised ............... Mates ,ale na ní zlej nebyl, jen byl zvědavej a fut za ni chodil, což Julča opravdu neakceptovala.....Julinka byla z toho tak vystresovaná, že když ji Mates zahnal do kouta ze strachu udělala hovínko...v neděli zase utikala před ním a padali zní kuličky hovínek.....nechtěla jsem do toho zasahovat, ale musela jsem!!!! Jsem z toho opravdu neštastná, moc jsem se těšila, jak se budou mít rádi!! Přeci jsou to oba stále koťátka.....V noci Julča spala semnou a Mates byl natolik rozumný, že knám nešel a spal sám!!!! V něděli to bylo rošku lepší...Ale dnes ráno jsem odcházela do práce ( nechtěla jsem,ale musela....) a jen co jsem zabouchla dveře už jsem slyšela řev Crying or Very sad ! Mám strach o malou...Asi ji určitě neublíží, ale aby se zase nepokakala a aby si zašla na jídlo....a nebyla někde celej den v koutě!!! Taky od soboty čůrala jen dvakrát do záchůdku....Loužičku jsem nikde nenašla...Ráno jsem vstávala dřív a asi 10 ji dávala na záchůdek, ale nic....Z domova, ale umí chodit na záchůdek a taky má jen svůj!!!!!! Jinak, je Julča, ale moc hravá a tulivá....Při hře dokonce zapoměla, že ta myška se kterou si hraje je tesně vede Matýska......Taky jsem četla o nějakých kapičkáš na uklidnění....Nevíte otom něco a jestli bych jí tím pomohla??? Denska pujdu dřív z práce, protože na ně musím pořád myslet...........Děku za odpověd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2006 15:48:08
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

nebojte, zatněte a vydržte... to se srovná, když se podíváte do hostorie našich příspěvků, zjistíte, že jsme měli stejnou zkušenost...taky nám malá chodila kakat jinam..vždycky se strachy po.. Confused Kocourek ji řezal, ale vydržela....taky jsem to ze začátku nesla hodně těžce a chvílema se mi chtělo i brečet, když jsem je slyšela, ale snažili jsme se zasahovat opravdu jen minimálně...po týdnu se to srovnalo a teď se zbožňují a nehnou se bez sebe Wink

Držíme palce Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (63x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (48x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (28x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (23x)
6
Pojištění koček (20x)
7
Mrouskání kočky (říje) (19x)
8
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (19x)
9
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top