Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

podekovani


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Dana - Venustus
Anonymní





Předmět: podekovani
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2006 13:19:14
Odpovědět s citátem

Ahoj vsichni,
rada bych zde na tomto "nahatem" foru podekovala Ch.stanici Tyrell za krasnou prapravnucku a jeji kocici poradenstvi ohledne nahacku, kteri hledaji informace ci kotatko.
Verim, ze nova holcicka jmenem Tyrell The Great Chrysanthemum Diamond bude dalsi pokracovatelkou cisteho a zdraveho chovu sphynxu.
Karoline a cele kocici smecce preji vse nej nej, hodne spokojenych majitelu krasnych Tyrellatek, dalsich uspechu v chovu. Jsem rada, ze jsem jiz pred 6ti lety v CR nasla chovatele-milovnika, ktery netouzil po penezni slave a hlavne pochopil o cem chov krasnych Sphynxu je.
Karo, jeste jednou dekuji za tvou obetavost a lasku ! Dana a Venustacci + Tyrellacci
Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: Podekovani
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 7:45:13
Odpovědět s citátem

Dobry den,

take se pripojuji a chci jeste jednou podekovat pani Karoline za Brio a preji hodne trpelivosti s dablikem Chris pani Kourilove Smile

PS: Brio nam od soboty nosi micky. A s oblibou se houpe na zaclonach.

Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dana Venustus
Anonymní





Předmět: Re: Podekovani
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 9:11:31
Odpovědět s citátem

Brio napsal:
Dobry den,

take se pripojuji a chci jeste jednou podekovat pani Karoline za Brio a preji hodne trpelivosti s dablikem Chris pani Kourilove Smile

PS: Brio nam od soboty nosi micky. A s oblibou se houpe na zaclonach.

Jana


Ahojky Jani a Brio,

mala Chris je doslova jako praprababicka a neda ji pokoj, maji se holky dost radi. Je v naproste pohode a tohle u Sphynxatek miluju.......kote prijde do noveho prostredi a nezaleza, neplace a hned basti, hraje si a kakac take hrave najde...........proste parada. Pohladte Brio, pusinky na faldiky a doufam, ze se nekdy sejdeme ! Pa Dana a kockove
Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 9:37:46
Odpovědět s citátem

Ahoj Dano a ostatní,

to je naprostá pravda - v novém prostředí si Sphynxíci hned zvykají.

Kamarádka mi teď hlídala 14 dní kluky, když jsme byli na dovolené. Od prvního okamžiku ovládli celý byt a byli pány situace Very Happy

Hůře to nesli chlupatí "domorodci", byli z toho zaražení. Myslím ale, že po nějaké době by si všichni krásně zvykli. Rozhodně se však nekonaly žádné bitky...

Blanka, Sebastian (Oskar Wink ) a Croni
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 11:00:19
Odpovědět s citátem

CZ_Bee napsal:
Ahoj Dano a ostatní,

to je naprostá pravda - v novém prostředí si Sphynxíci hned zvykají.

Kamarádka mi teď hlídala 14 dní kluky, když jsme byli na dovolené. Od prvního okamžiku ovládli celý byt a byli pány situace Very Happy

Hůře to nesli chlupatí "domorodci", byli z toho zaražení. Myslím ale, že po nějaké době by si všichni krásně zvykli. Rozhodně se však nekonaly žádné bitky...

Blanka, Sebastian (Oskar Wink ) a Croni


Dobry den,

jojo, to je pravda, Brio se take rychle prizpusobila novemu prostredi. I navstevy snasi vyborne.
Jeji zvedavost me zarazi. Ale probouzeji se v ni kocici pudy, protoze si rada hraje s mysi od pocitace Laughing

Jana
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 11:15:43
Odpovědět s citátem

CZ_Bee napsal:
Od prvního okamžiku ovládli celý byt a byli pány situace Very Happy


No pány situace ... pravdou je, že se po bytě pohybovali jak doma, ale pánem situace bych nazvala Rubku, která si velmi dobře ošéfovala (čti vyvrčela a vysyčela) to, aby jí šli z cesty Smile Je to holt naše amazonka Smile

Jinak naháči jsou absolutně šílení tvorové ... vlezlí, společenští, otravní ... takový pojišťovací lepidla ... na člověka sednou a už neslezou a když je člověk "vyhodí dveřma, vlezou oknem" Wink

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: Brio
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 12:13:04
Odpovědět s citátem

[Jinak naháči jsou absolutně šílení tvorové ... vlezlí, společenští, otravní ... takový pojišťovací lepidla ... na člověka sednou a už neslezou a když je člověk "vyhodí dveřma, vlezou oknem" Wink

A.[/quote]


Ano, s tím naprosto souhlasím. Když jíme tak nám div nevleze do pusy. A je srandovní když se něčím vyškolí. Jako třeba když nám strká čumák do polévky a lokne si nosíkem a začne kašlat a chrochtat.
A užasné je, když jí Brio něco co jí opravdu chutná, jako hrášek z Rio Mare, tak si u toho hlasitě mrmlá Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dana Venustus
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2006 9:42:57
Odpovědět s citátem

Ahoj vsichni, Blani a kluci,

jasne chlupati dokazou koukat co je to zac snad to neni ufounek Smile Ja si dobre pamatuji, jak nase babicka persanka byla uplne mimo. Nahatky se tvari vsude naprosto normalne. Dobre vim, ze kdyz dam dohromady dve cizi persanky, tak prskaj jak sileny a kdyz ukazu nahatkam jinou nahatku tak se privitaji a hned si povidaji - cau, jsi novacek, tak pojd ukazeme ti jak se u nas zije a co tady mame.
Opravdu jsou povahove strasne vyrovnani, miluji navstevy vcetne deti, zadny pes je snad nedokaze prekvapit, desny asistenti naprosto u vseho, vecni kaspari.........kazda Sphynx je osobnost a sveho pana dokazi svou laskou fakt dostat, jak rikam ja: jakou lasku jim das takovou ti ji vrati. Vetsi pupecni snuru neznam Smile tedy krom sveho synka.
Mejte se vsichni krasne, pohladte nahatky.
Pokecala bych casteji, ale nestihala bych pak nic.
Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Re: podekovani
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2006 12:13:51
Odpovědět s citátem

Dana - Venustus napsal:
Ahoj vsichni,
rada bych zde na tomto "nahatem" foru podekovala Ch.stanici Tyrell za krasnou prapravnucku a jeji kocici poradenstvi ohledne nahacku, kteri hledaji informace ci kotatko.


Ahoj Dani sluníčko!
Moc děkuju za krásná slova a pochvalu, úplně se z toho červenám Very Happy
Děkuji za den, kdy jsme se poprvé setkaly a za každý další, po celá ta léta, za Tvoje upřímné přátelství, důvěru a podporu nejen v chovu koček, ale i v osobním životě. Samozřejmě děkuju za Dainty, super Sphynxí holčičku, hodnou, milou ale hlavně zdravou. Doufám, že Ti její prapravnučka Chrys bude dělat jen samou radost Smile Bude se mi stýskat po jejím psím vrčení a aportování pejska! Laughing
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: podekovani
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2007 15:32:04
Odpovědět s citátem

Zdravíme všechny,
a připojujeme se k poděkování Chovatelské stanice Tyrell a hlavně Karolíně. Před jejími znalostmi ohledně chovu a co se týče Sphynxíků smekám. Very Happy
Děkujeme s Mumikem za nového kocourka Mutyho II., který je prostě ÚŽASNÝ!! Very Happy
Děkuji Smile

Ps. Má i dvě kulky a celé ouško. Smile
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Re: podekovani
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2007 15:53:37
Odpovědět s citátem

sanny napsal:
Zdravíme všechny,
a připojujeme se k poděkování Chovatelské stanice Tyrell a hlavně Karolíně. Před jejími znalostmi ohledně chovu a co se týče Sphynxíků smekám. Very Happy
Děkujeme s Mumikem za nového kocourka Mutyho II., který je prostě ÚŽASNÝ!! Very Happy
Děkuji Smile

Ps. Má i dvě kulky a celé ouško. Smile


Dobrý den Sandro,
já děkuji za důvěru a doufám, že Mutínek (Muty II, protože je to dokonalá kopie tatínka), Vám bude dělat jen samou radost. Bude nám tu chybět jeho přísavkování a mňoukání před lednicí. Very Happy
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 9. 2007 18:02:03
Odpovědět s citátem

Také bych se ráda připojila k poděkování Karolíně za to , že je ochotná kdykoli naslouchat a poradit , když to člověk potřebuje . Zvlášť pro nás co nemáme mnoho zkušeností je každá rada přínosem a najít člověka , který pomáhá aniž by z toho cokoli měl je dneska téměř nemožné . Dál bych chtěla poděkovat Sandře Lamichové za dobré rady a Vám ostatním také za to že jsem se dostala na toto fórum kde v tom člověk a jeho kočičák nezůstává sám . Embarassed
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2007 9:25:11
Odpovědět s citátem

Markét napsal:
Také bych se ráda připojila k poděkování Karolíně za to , že je ochotná kdykoli naslouchat a poradit , když to člověk potřebuje . Zvlášť pro nás co nemáme mnoho zkušeností je každá rada přínosem a najít člověka , který pomáhá aniž by z toho cokoli měl je dneska téměř nemožné . Dál bych chtěla poděkovat Sandře Lamichové za dobré rady a Vám ostatním také za to že jsem se dostala na toto fórum kde v tom člověk a jeho kočičák nezůstává sám . Embarassed


Ahoj Markét,
děkuji, ale nemáš zač. Jak udělat web Oťíkovy byla opravdu velá a dobrá rada.
Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Poděkování
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 9. 2007 4:38:55
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
i já se musím připojit a poděkovat Karolíně za všechny sphynxíky, které doma mám. Vždycky mi poradila, když bylo potřeba a díky ní mám teď doma 6 malých sphynxátek Tyrellátek a jsou fakt, ale fakt úžasní. Karolíno děkujeme a přejeme, ať ti to vydrží ještě hodně dlouho, protože víme, že to není vždycky lehké.
Radka + Týna + Lily + Líza a mimišáci
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: podekovani
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2009 7:38:13
Odpovědět s citátem

Dana - Venustus napsal:
Ahoj vsichni,
rada bych zde na tomto "nahatem" foru podekovala Ch.stanici Tyrell za krasnou prapravnucku a jeji kocici poradenstvi ohledne nahacku, kteri hledaji informace ci kotatko.
Verim, ze nova holcicka jmenem Tyrell The Great Chrysanthemum Diamond bude dalsi pokracovatelkou cisteho a zdraveho chovu sphynxu.
Karoline a cele kocici smecce preji vse nej nej, hodne spokojenych majitelu krasnych Tyrellatek, dalsich uspechu v chovu. Jsem rada, ze jsem jiz pred 6ti lety v CR nasla chovatele-milovnika, ktery netouzil po penezni slave a hlavne pochopil o cem chov krasnych Sphynxu je.
Karo, jeste jednou dekuji za tvou obetavost a lasku ! Dana a Venustacci + Tyrellacci


dobrý den všem, moderátorům tohoto fóra především,

nedalo mi to a pročetla jsem všechna vlákna zpět. Je to dobré, když člověk opravdu nezakládá nové vlákno ale najde si článek který je zde zveřejněn a následně se vyjádří přímo k danému tématu.
V tomto ohledu jsem opravdu změnila svůj názor. A dávám moderátorům za pravdu!!
Při pročítání všech vláken jsem však narazila na výše zmíněný. a to z roku 2006.
Ráda bych zde napsala svůj názor na práci moderátorů, která se týkala přímo mne.
Když jsem prvně zavítala do tohoto fóra netušila jsem vůbec jaké poměry zde panují. Napsala jsem zde pouze naprosto stejný článek s názvem poděkování a to na koupi mých sphynxů v chovatelské stanici Scarface.
Následně se strhla na mou hlavu příšerná sprška napadání a na paní Rufenachtovou také.
Připadala jsem si, jako kdybych do arény před býka pověsila červený hadr.
Vše skončilo tím, že mi byla poslána soukromá zpráva od jedné paní moderátorky ve které mi sdělila, že reklamy na tomto fóru jsou nepřípustné a ať si takové věci vyřizuji soukromými emaily.
Byla jsem z toho opravdu dost smutná a požádala jsem majitele tohoto fóra aby moje konto vymazal.
Nakonec jsem ale došla k názoru, že nevidím nejmenší důvod nebýt zde členem. Své konto jsem zde založila znovu a někteří z Vás jste možná již pochopili že zde zbytečně neotravuji.
Ráda poradím, ráda pochválím ale také ráda řeknu svůj názor na danou věc. A to opravdu stylem " padni, komu padni"
A proto Vás všechny přítomné moderátory prosím.
Dodržujte i vy pravidla tohoto fóra.
Nebude potom docházet k tomu, že si budou někteří členové myslet o tomto fóru to, že je vedeno jednostranně. A to tak, že jednomu nadržuje, druhého chválí a na třetím nenechá nit suchou

přeji Vám všem krásný den plný sluníčka
Hanka Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (48x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top