Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

jde reklamovat kočku????

Fórum: Rady

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Vera K.
Anonymní





Předmět: Re: Pro paní Dubšíkovou
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 13:03:14
Odpovědět s citátem

Jinak k testům za života jsem již napsala - netestuje se onemocnění FIP, ale pouze množství protilátek na coronaviry a to je sakra rozdíl Exclamation[/quote]

No právě , testuje se přítomnost protilátek na coronaviry , proto se p. Dubšíková nemůže ohánět tím ,že má negativně testované kočky na FIP!!! Jsou negativně testované na přítomnost coronavirů. Já mám např. ve svém testu (provedeném v Brně MVDr. Knotkem) uveden komentář."Test IFA je přesný a citlivý. Na rozdíl od komerčních souprav není zde nebezpečí falešně pozitivních ani falešně negativních výsledků. Vždy je současně prováděna i pozitivní a negativní kontrola. Pozitivní titr koronavirů není přímou prognózou pro rozvoj onemocnění, označovaného někdy jako FIP. Koronaviry jsou přítomny u velkého počtu koček v evropské populaci i v dalších oblastech. FIP je konkrétní forma onemocnění, které se vyskytuje u necelého 1% koček. Vyšetření krve pomocí metod PCR neumožňuje žádný další diagnostický přínos."
Ale jak jsem četla příspěvek paní Janči , ona nikde netvrdí, že se jednalo o FIP , nýbrž že jí to řekl doktor. Ale ani vy nemůžete taky tvrdit , že to FIP nebyl. Pokud není pitva, nemá smysl se dohadovat. Jediným faktem zůstává, že tři kocouři z toho vrhu měly problémy. Jeden zemřel , jeden je neplodný , druhý neměl sestouplá varlata . A tam nemá smysl něco mlžit , to je prostě fakt.
Odpovědět 
J.Babická
Anonymní





Předmět: Re: Pro paní Dubšíkovou
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 13:27:36
Odpovědět s citátem

Ale ani vy nemůžete taky tvrdit , že to FIP nebyl. Pokud není pitva, nemá smysl se dohadovat. Jediným faktem zůstává, že tři kocouři z toho vrhu měly problémy. Jeden zemřel , jeden je neplodný , druhý neměl sestouplá varlata . A tam nemá smysl něco mlžit , to je prostě fakt.[/quote]

Promiňte - jak dokázat že něco NEBYLO - dokazuje se co BYLO Exclamation Jen jsem chtěla říct, že je snadné poškodit nějakého chovatele nepřesnými, nepodloženými, nedokázanými diagnózami Exclamation Pokud tři kocourci měli problémy - to je smůla, ale na údajný FIP zemřel jen jeden, neplodnost či nesestouplá varla s tím nemají co dělat. Sestoupla varla se dokázat dají celkem snadno - buď tam jsou obě a nebo nejsou. Nepamatuji si přesně, ale i tady myslím nebylo úplně jasně napsáno veterinářem - kocour nemá sestouplá varlata - musela bych to číst znovu a to se mi nechce, ale pokud si matně pamatuji, tak to tak jednoznačně neznělo. A i tady je jasné, že pokud toto PROKAZATELNĚ Exclamation nastalo a chovatelka by nechtěla udělat nějaké opratření / dát jiné zvíře, vrácení části peněz - to vše je ale dohodou DVOU STRAN / je možné se obrátit na ZO či na SCHK. Nezastávám se chovatelky, ale nadruhou stranu někoho poškodit nepodloženými řečmi je snadné - a o to mi šlo.
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 13:42:50
Odpovědět s citátem

Pokud si pozorně přečtete diskusi: jedná se již o DVA kocoury s FIP Exclamation
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 13:44:19
Odpovědět s citátem

viz anonym:
Co vím,tak umřelo na FIP ještě jedno kotě od Vás,byl to kocourek,měla ho paní Hana,koupila na mazla za 10 tis korun,náhrady se nedočkala,možná už takových kotátek bylo.
Odpovědět 
J.Babická
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 13:59:29
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Pokud si pozorně přečtete diskusi: jedná se již o DVA kocoury s FIP Exclamation


Dvě koťata s prokázaným FIP, nebo zase jedna paní povídala FIP a druhá tomu věřila. Pokud není pitevní zpráva - není FIP a je to jen dohad či pomluva Exclamation Já osobně pitevní zprávu od uspaného kotěte od nás mám - naštěstí - a proč jsem pitvu dělala já a ne majitel? Možná mu bylo líto peněz, možná mu diagnóza FIP stačiala - mě ne. Pokud bych pitvu neudělala a potom následně bengál na veterině, mohla bych být tady propíraná já. A vo tom to je Exclamation Z FIP je najednou neléčený zánět a situace je úplně jiná - ona ta koťata mohla zemřít nacokoli - bez pitvy není nic jasné Exclamation
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 15:06:02
Odpovědět s citátem

v tom druhém případě byla prokázaná fip pitvou,ale nechci tímto škodit pani Dubšíkové,ale jen tak pro upřesnění,byl to také kocourek z vrhu ,,K,, tak už o tom něco vypovídá.
Odpovědět 
J.Babická
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 17:12:03
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
v tom druhém případě byla prokázaná fip pitvou,ale nechci tímto škodit pani Dubšíkové,ale jen tak pro upřesnění,byl to také kocourek z vrhu ,,K,, tak už o tom něco vypovídá.


Tak pokud je to skutečně tak, je ještě další otázka, po jaké době v novém domově kotě zemřelo, kde se tudíž nakazilo a pod Exclamation A také proč to nastalo, protože spouštěcí mechanizmus FIP je údajně stres, špatná výživa, velké množství koček na jednom místě a pod. Takže ani to, že kotě na FIP zemřelo nevypovídá o tom, že za to může právě ona chovatelka Exclamation Nechci to pitvat ad absurdum, ale věci "jasné" úplně jednoznačné být nemusí !
Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 17:35:40
Odpovědět s citátem

Tak pokud je to skutečně tak, je ještě další otázka, po jaké době v novém domově kotě zemřelo, kde se tudíž nakazilo a pod Exclamation A také proč to nastalo, protože spouštěcí mechanizmus FIP je údajně stres, špatná výživa, velké množství koček na jednom místě a pod. Takže ani to, že kotě na FIP zemřelo nevypovídá o tom, že za to může právě ona chovatelka Exclamation Nechci to pitvat ad absurdum, ale věci "jasné" úplně jednoznačné být nemusí ![/quote]

Kulíška jsme koupili 26.11.2004, zemřel 25.2.2005,to je přesně do 3 měsíců.Ven nechodil, s venkovní kočkou se nestýkal, žil ve společnosti 1 kocoura- Daník,tč zdravý spokojený kocour-viz zlatá kniha zde a deníčky,stravu měli oba stejnou:superprémiové granule,maso a jinak nic-žádné zbytky lidských jídel. O žádném stresu nevím. J. (Jana Hrouzková)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 17:40:55
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
v tom druhém případě byla prokázaná fip pitvou,ale nechci tímto škodit pani Dubšíkové,ale jen tak pro upřesnění,byl to také kocourek z vrhu ,,K,, tak už o tom něco vypovídá.


Nevím o tom, že by kromě Kulíška zemřel další kocourek z vrhu K.Je to pro mě úplně nová informace.Není to omyl? J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 17:52:58
Odpovědět s citátem

omyl to opravdu neni,kocourek také zemřel v únoru,byl to krémový,bráška Vašeho Kulíška.Pani byla bez koček,ven nechodil,žil pouze doma.
Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 21:02:19
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
omyl to opravdu neni,kocourek také zemřel v únoru,byl to krémový,bráška Vašeho Kulíška.Pani byla bez koček,ven nechodil,žil pouze doma.


Tak to koukám s otevřenou pusou Surprised , opravdu jsem to netušila a byla jsem přesvědčená, že zemřel jen Kulíšek,a pokud to tak je, není k tomu dle mého názoru co dodat. Crying or Very sad . J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thelma



Založen: 01.07.2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2006 19:14:54
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
omyl to opravdu neni,kocourek také zemřel v únoru,byl to krémový,bráška Vašeho Kulíška.Pani byla bez koček,ven nechodil,žil pouze doma.


o tom také nic nevím,byla jsem v domění,že je vpořádku,ale k tomu by se měla vyjádřit paní majitelka kocourka.podle fotek na webu vypadal spokojeně.myslím,že paní Dubšíková o tom ani neví...Ríša ani King takové problémy neměli,testy jsou vpořádku a jejich sestřička je taky vpořádku.tenhle klučičí problém se asi ovlivnit nedal,ale dořešit by se už mohl.
_________________
Thelma,Honzík,Čoketka a Airínka(Ája)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2006 20:27:18
Odpovědět s citátem

pani Dubšíková o tom samozřejmě ví,ale pani,co kocourka měla,už nechce o tom nic slyšet,je to škoda,mohla se k tomu také vyjádřit.
Odpovědět 
J.Babická
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2006 12:06:14
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
pani Dubšíková o tom samozřejmě ví,ale pani,co kocourka měla,už nechce o tom nic slyšet,je to škoda,mohla se k tomu také vyjádřit.


Původcem je Coronavirus, který se ve střevě zvířat poměrně běžně vyskytuje a, dokud určitým způsobem nezmutuje, je v podstatě neškodný (buď nevyvolává žádné příznaky, nebo pouze průjem). Spontánně však mutuje často. Běžná je i rekombinace mezi psím a kočičím Coronavirem. Proto se doporučuje nechovat psy a kočky společně. Pokud viru určitá mutace umožní přežívat v buňkách imunitního systému hostitele a šířit se jimi, dojde k onemocnění.

takhle to může probíhat a chovatel nemusí tušit, že nastane nějaký problém:

Často se stává, že chovatel, jehož kočky jsou bez potíží a pouze v bytě, prodá kotě novému majiteli a kotě za několik týdnů onemocní na FIP : Přineslo si s sebou Coronavirus, který v novém prostředí zmutoval. Roli zde hraje stres spojený se změnou prostředí, majitele, stravy, atd.

Častý je rovněž případ, kdy onemocní pouze jedno kotě z vrhu. Ostatní sice mají Coronavirus také, ale nezmutovaný.
Odpovědět 
Hana Dubšíková
Anonymní





Předmět: Ještě jednou a opravdu už naposled
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2006 12:33:46
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny na tomto fóru, a opravdu naposled se k celé věci vyjádřím. Týden jsem na MK nepřišla, protože mám v zaměstnání opravdu spousty práce (kupodivu musím do práce chodit a pracovat tam celou dobu a ne sledovat co se zde děje, kočky mne neuživí Very Happy nemám pak čas doma vysedávat a psát na nejapné poznámky anonymů. A když si čas najdu, tak jej raději věnuji svým kočkám, manželovi, rodině a přátelům a nebo navštívím divadlo či kino, to považuji za lépe strávený čas.

Takže nejprve paní Thelma. Tím to vše začalo. Kontaktovala jsem polského chovatele a ten mi sdělil, že pouze odepisoval na mail a neměl vůbec potuchy, že jej někde uveřejní. Takže to udělala bez jeho souhlasu. Jmenovala mne a to už tak trochu zavání žalobou. Já jsem s paní Thelmou dávno již domluvena na vyřešení celého problému (už od léta 2005 a mám na to důkazy) Shocked . Když kocoura reklamovala v 10 měsích věku!!!!, byla jsem a jsem ochotna to s ní samozřejmě vyřešit . Ale víc to pitvat nebudu, paní se během víkendu k tomu vyjádří zde sama – jak mi dnes slíbila. Koneckonců, její kocour – KARDINAL byl negativně testován také!!! Sám polský chovatel mi napsal, že zášť ke mně nechová vůbec žádnou, King je nadále milovaným členem jeho rodiny a je zdravý a spokojený. Sám jako dlouholetý chovatel uznal, že za plodnost a vzhled kočky v dospělosti opravdu ručit chovatel nemůže.

Dost mne zaráží sdělení paní Thelmy (soukromně na můj web) a paní Janči zde, že se to mělo probrat u kávy. To však nenapadlo ani jednu z nich. V mailech, kterými jsme spolu před časem psaly „ukončili naši rozpravu o kocourcích z vrhu „K“, jsme se přátelsky loučili a mne ani nenapadlo, že budou tak „podlé“ a za mými zády mne pomlouvat. Na kávu kupodivu nabízí pozvání až teď. Ale to už z mé strany opravdu není zájem.

Celá „věc“ je již stará téměř dva roky a stále a stále se to tu opakuje. Opravdu nemůžu ručit za tak zvláštní chorobu, jakou je FIP, která není vůbec pořádně probádaná a dokonce její testování (nebo chcete-li testování na přítomnost koronavirů) NEPŘIKAZUJE CHOVATELSKÝ ŘÁD!!!!! Je tedy spousta ch.st., kde mají jen tzv. nic neříkající rychlotesty, nebo vůbec nic.

Koneckonců kocour Daník, paní Janči, žil tedy 3 měsíce s „nakaženým“ kotětem ve velmi úzkém vztahu a nic nechytil. Taky divné…

Já testy na koronaviry u svých chovných koček mám loni i letos (prováděny před 14 dny) negativní na koronaviry. Víc udělat opravdu nemohu. Jen jsem se rozhodla, že teď po opakovaných neg. testech, je nechám i naočkovat a pak snad již budu mít klid. I když očkování chrání jen z části, budu mít alespoň nějakou jistotu.

Jak mi řekl Dr. Beránek a někdo to tu i psal. Dle nejnovějších amerických výzkumů, má koronaviry každá kočka v sobě. Některé jsou neškodné, jiné mohou zmutovat až do stádia FIP. Na zmutování se může podílet zvýšená citlivost zvířete při změně prostředí, krmiva, návyků…stejně jako stres a jiné věci. Beránek mi dále řekl, že i kdybych nechala koťátka před odběrem testovat, nikdy mi nikdo nezaručí, že za měsíc, rok, dva… to zvíře třeba FIP nedostane, resp., že se u něj nevyvine. A už to slyším, kdoví, jestli zrovna tohle kotě bylo testováno. A to je zvláští, že je testuje, tam asi něco bude Razz

A proč Dr. Beránek???? Protože je to velmi vstřícný lékař a za své nemalé peníze, co ty testy stojí si zasloužím já i kočky vlídné zacházení. S Dr. Knotkem jsem měla tu "čest" po telefonu mluvit 2x. Vím, že je velmi zaměstnaný a nemá čas. Do telefonu však byl velice nepříjemný a doslova mne odbyl. Možná to byla náhoda, ale já hodně dám na první dojem, tak jsem se na radu obrátila na paní Knýovou a ta mi právě doporučila Dr. Beránka. Jezdí k němu chovatelské špičky z celé republiky. Raději si zajedu kousek dál, ale dostane se mi bezvadného servisu. Odebere krev kočce i kocourovi aniž by holil tlapičku, je velmi šikovný a uznávaná kapacita. Mohu se objednat i na 7 večer (do 5 pracuji) a když je třeba po cestě zácpa a přijedu později, klidně na mne čeká a ještě se se mnou dlouhou dobu baví ochotně a rád o krmivech, nemocech a jiných věcech. Prostě profík každým coulem. A dokud k němu budou jezdit takoví SUPER CHOVATELÉ jako je paní Knýová, Jagrová, Brůhová a řada dalších, budu tam jezdit i já. Je to jen můj problém a pokud za tím zase vidíte „mlžení, tak je to jen Váš problém. Koneckonců pokud nevěříte „pravosti“ testů, proč Dr. Beránka nekontaktujete???? Lepší jezdit někam, než vůbec nikam, ne??

A poslední věc,Případ s druhým kocourem je pro mne dodnes záhada. A není pravda, že nechodil ven. Majitelé bydleli v RD (a mail mám schovaný), píší tam, že ven chodil, ale pod dohledem. A koček v okolí bylo požehnaně. Protože pán, když si kocourka brali, tak říkal, že jim po zahradě běhá plno koček a tak si musí koupit psa, ale to už samozřejmě nemám zpětně jak dokázat. Na vánoce mi poslali fotku, jak je kocour v pohodě (ta je na webu) a jak roste. Pak mi volali za nějaký čas z veteriny (a to až na popud veterinářky, protože samotné by je to asi nenapadlo - že kocourovi něco je) A navíc o pitvě nevím absolutně nic.

Každý má nějakého toho "kostlivce ve skříni". Pro mne je to vrh K. Proboha, je to už skoro 2 roky a pořád se tím někdo musí zabývat. Proč se někdo nezabývá třeba tím, co jsem zase v chovu za dva roky dokázala. A že mé ostatní kočky žijí doma spokojeně dál a nic jim nechybí...Že kocour (otec koťat) za ty dva roky dojel nejvyšší možný titul EC. Že k nám za tu dobu přibyly 3 kočky a dvě z nich už byly testovány na FIP (nebo chcete li koronaviry a výsledek negativní). Třetí kočička Beruška je ještě malá, ta pojede v únoru.
Proč někdo pitvá mé stránky, co tam mám nebo nemám....

A teď mi tedy vážení ANONYMOVÉ, když jste tak chytří a umíte tak bezvadně „rýt“ do mé osoby, poraďte, jak jinak, mimo testování a teď již i očkování mých chovných jedinců mám proti FIP bojovat???? Opravdu nic jiného mne nenapadá.

A o „mlžení“ výsledků z MVK nemůže být MILÁ KOČENKO ani řeči. Protože je na svých stránkách ještě nemám. Poslední upgrade jsem dělala 5.8.06 a výstava v Ostravě byla 19 + 20.8 !!!!
A máte opět špatnou info – Ommagio je lila kocour a v konkurenci vybojoval CAC. Tak se pořádně koukněte Razz )))
Máte na mysli asi modrého kocourka Oidipa, který byl v sobotu v konkurenci 3 kocourů opravdu na DRUHÉM MÍSTĚ. I když je v posudkovém listě na místě třetím. Posuzovatelka totiž opravdu Oidipa vybrala na druhé místo, pak to ale popletla a třetímu kocourkovi do posudku napsala místo druhé. Samozřejmě jsme si toho všimli až při roznosu posudků a tak jsme to šli řešit s majitelkou kocourka, co měl být třetí. Ta však když to zjistila, zbaběle z výstavy utekla dřív (ještě před ukončením výstavy), než jsme to s posuzovatelkou a panem Šandou vyřešili. Nicméně, posuzovatelka svoji chybu na posudku opravila a pan Šanda připodepsal, takže má skutečně V2 a v neděli v konkurenci CAC. Výsledková listina však již byla v sobotu nakopírována, atak se s opravou už nikdo nezalamoval. Nečekala jsem, že i toto bude sledováno Twisted Evil )) Ale ono je to už jedno, jestli V2 nebo V3,ale mne to tehdy naštvalo, tak jsme to šli vyřídit.

Také jste ale neuvedla, že kočička z mého chovu Noblese in Lila, dostala oba dny v konkurenci CAC a v sobotu byla i nominována do BIS.

Stejně jako jste nenapsala, že krémový bikolor Petronell, dostal od paní Němcové bezva posudek a V1 (v koťátkách) a byl v rozstřelu na BIS. Ale to pro Vás nejsou důležité info, Vás zajímají jen mé neúspěchy.

Ale jak říkám, na webu to ještě vůbec nemám….takže nevím, co je za problém. Ano, tentokrát uvedu, že Beruška měla V2, protože prohrát v koťátkách s kočičkou o 3 měsíce starší a ještě JUNIOR WINNEREM, rozhodně není ostuda. Ale zatím nato opravdu nebyl čas. A vidíte, když napíšu V2, tak je to zase špatně Wink ))))

Ale DNES VEČER UPGRADE webu udělám a můžete si na fotografiích kocourky z vrhu „O“ prohlédnout (jsou ze stejného spojení jako vrh „K“). Takže všechny rýpálky zvu po 22 hodině na svůj web.

Nicméně, musím Vám všem tady poděkovat, protože negativní reklama je taky reklama. Během několika dní jsem prodala 4 koťátka z 6. Což je super. Do nového domova tak odešel nádherný v 6-ti měsích téměř 5-ti !!!! kilový Petronellek. Bude působit jako chovný kocour v Mostě a můžete jej vidět na výstavě v Olomouci v prosinci. Ostatní koťátka se rozeběhla po celé republice….

Mně nadáváte že mlžím, ale mimo paní Babické (kterou také neznám, nicméně jí za všechno tady moc děkuju, je chovatelka a ví, že chovatelství je krásný, ale velmi obtížný koníček a to nemluvím jen o penězích), jste nikdo neměl tu odvahu se podepsat. Myslím, že se tady jednou podepsala paní Hrouzková. Dokonce se mi ozvala po tom všem i „LIW“ (často sem na MK přispívá, ale jmenovat ji nebudu, to se nedělá) a poslala mi mail, že by si ode mne klidně koupila kotě po Sisince a Uriáškovi (takže byste ji měli raději rychle upozornit, ať to raději nedělá).

A vůbec proč bych se Vám a jakým právem tady měla zpovídat, co jsem kdy udělala nebo neudělala a co se kdy stalo nebo nestalo. Kdybych neměla webovou stránku, nikdo neví kolik koček doma mám a navíc by nikdo nevěděl, kolik je v kterém vrhu koťat.

Já se však nemám za co stydět a svědomí mám čisté.

Všem Vám tady přeji ještě hodně stráveného času nad Vašimi výplody a hodně úspěchů. Ale pozor, ať jich není moc, úspěch se neodpouští.

Krásné odpoledne Vám všem. Jdu si zahrát golf, ten je pro nás „bohaté snoby“ jako dělaný Wink
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2006 12:51:03
Odpovědět s citátem

Prohlášení

Modrý kocouř.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvky v části Diskusní fóra, pokud budou obsahovat reklamu nebo inzerci nebo budou odporovat dobrým mravům.



Nejsmutnější na celé věci je, že se zde jedná o MODEROVANÉ FÓRUM a že MK nedodržuje to, co ve výše uvedeném Prohlášení slíbí.
¨
Nebo neodporuje dobrým mravům to, že se zde veřejně používají maily, o kterých jejich majitelé neví, že byly takto "zneužity" a je normální, že ANONYMOVÉ MOHOU veřejně jmenovat????

Není to tak trošku poškozování druhé osoby???? Byla bych velmi ráda, kdyby moderátoři, kteří mají toto fórum na starost jej opravdu moderovali a nejen PŘIHLÍŽELI. Idea
Odpovědět 
Hana Dubšíková
Anonymní





Předmět: Prohlášení
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2006 12:52:00
Odpovědět s citátem

Ten předchozí příspěvek jsem taky psala já, aby nedošlo ZASE k nějakým dohadům. Confused
Odpovědět 
Thelma



Založen: 01.07.2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Předmět: Omluva pro paní Dubšíkovou
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2006 14:06:48
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
chtěla bych se omluvit za uveřejnění mailu polského chovatele,ve kterém byla paní Dubšíková jmenovitě udána.zároveň se omlouvám i majiteli Kinga,který o uveřejnění mailu neměl ani potuchy.
Vrh K byl jedním z chovatelských neúspěchů,který se může stát každému a nejde ovlivnit,mluvím teď o Ríšovi a Kingovi).O FIP mluvit nemůžu,protože Ríša je na FIP negativní,což potvrzují testy,které byly provedeny v Plzni dne 14.7.2005,takže podle mého názoru je chov paní Dubšíkové ´čistý´,což dokazují i její testy.
Když jsem si byla u paní Dubšíkové pro Ríšu,nikde jsem neviděla,že by kočky byly někde zavřené,ale procházely se volně po bytě,i když ke mně jako k novému příchozímu měly respekt.Osobně jsem viděla oba rodiče koťat a chápu,že byly odděleny od ostatních koček.Nábytek v pokoji je přizpůsoben ostrým koťěcím drápkům,protože asi málokdo by nechal zničit koťatům novou koženou sedačku.Záchůdky byly v každém rohu a čisté a granulky měly koťátka taky,zakže o zanedbávání péče nemůže být ani řeč.Kočičky byly čisté a to,že se Janči zdálo,že byly cítit...možná tím,že žily společně,ale já nic takového nezpozorovala,ani necítila.Žádné přinesení koťat v krabici k nahlédnutí,ale spokojených 5 prcků,co se rozvalovali všude kolem.
Chtěla jsem taky začít s chovem a neuvědomovala jsem si,co všechno to obnáší,snad to pochopím až bude mít Airín koťátka.zatím zjišťuju,že pokud člověk chce mít výstavní úspěchy,musí do toho peníze investovat.Nejedná se jen o poplatky za výstavy,cestu,veterináře a potřeby pro kočky,ale základ je v dobrých granulích,které nestačí podávat týden před výstavou a pak šetřit a hlavní je kočkám věnovaný čas a péče.Prodejní cena koťěte je jen malou náplastí na péči a vydání,co s nimi chovatel má.Pokud si všimnete ,jak často paní Dubšíková koťátka mívá a od jakých koček,tak zjistíte,že má opravdu chov a ne množírnu.

z této diskuse pro mně vyplývá ponaučení,že špinavé prádlo se nemá prát na veřejnosti,protože si to každý přebere jinak a jinak to podá dál.


Za Ríšovu vadu mi paní Dubšíková nabídla jako satisfakci kotě dle vlastního výběru za cenu mazla.Jelikož to je již rok,co jsme se dohodly a já už jiné kotě mám,nabídla mi finanční vyrovnání ve výši 4.000,-Kč.






paní Dubšíková,omlouvám se za svoji hloupost,že jsem probírala naše problémy na MK ,místo abych to dořešila jen s Vámi,a způsobila Vám a Vaší stanici problémy.Vaše vyrovnání příjmám,jelikož myslím,že po těch nepříjemnostech,co jsem vám způsobila je víc než velkorysé.Pokusím se aby tato diskuse byla odstraněna,pokud ne,smažu všechny svoje příspěvky sama.
Ještě jednou prosím o prominutí a přeju hodně chovatelských úspěchů.


Luisa Strmisková[/b]
_________________
Thelma,Honzík,Čoketka a Airínka(Ája)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Moderování, anonymita ...
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2006 16:39:57
Odpovědět s citátem

Ráda bych se vyjádřila ke zdejšímu údajnému "nemoderování" ... Modrý kocouř je poměrně otevřený web pro všechny kočičí nadšence, každý zde může vyjádřit svůj názor. Forum je hlídané a moderované, v tom mohu všechny ujistit. Sama jsem pečlivě celou tuto diskuzi pravidelně sledovala a neshledala jsem v ní větší problém. Možnost vyjádření se k problému dostaly všechny strany. A nemyslím, že cokoliv zde psáno by vybočovalo z hranic slušnosti.

Ohledně dobrých mravů a zveřejněných mailů - není v ničích silách ohlídat zda s uveřejněním soukromé korespondence oba pisatelé souhlasí, či nikoliv. Do toho opravdu nikdo z moderátorů či administrátor nemůže jakýmkoliv způsobem ze své pozice zasáhnout!

Co se týká "anonymů", tak každá IP adresa je registrována. Internet je jedno velké veřejné hřiště, kde je na libovůli každého člověka, zda bude používat své jméno, nebo zda si zvolí nick. Pokud pod stejným nickem vystupuje v jedné diskuzi jedna a tatáž osoba, nemyslím, že by to bylo anonymní. Nemluvě o tom, že anonymita na internetu je velmi relativní pojem.

Zvláště bych ale chtěla podotknout, že první, kdo veřejně jmenoval konkrétní jméno v této diskuzi byla paní Thelma ve zmíněném mailu z Polska. Pokud se kterákoliv další "anonymní" osoba připojila, nelze ji obviňovat z ničeho jiného, než jen k připojení se do diskuze, nikoliv z přímého jmenování konkrétní osoby.

Vzhledem k tomu, že k problému ohledně vrhu "K" se vyjádřily všechny strany, že dle posledních příspěvků došlo ke smíru a že od doby vzniku problémů uběhlo poměrně dost času na vyjádření všech stanovisk a názorů, dovoluji si tímto toto forum definitivně uzamknout.

April
moderátorka
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2006 18:16:58
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Byla bych velmi ráda, kdyby moderátoři, kteří mají toto fórum na starost jej opravdu moderovali a nejen PŘIHLÍŽELI. Idea


Vážená paní Dubšíková,
jako jeden z moderátorů se chci vyjádřit k Vaší stížnosti na to, že fórum není moderováno, věřte, že kdyby nebylo, vypadalo by to tu jinak. Opravdu se snažíme a každý den (i několikrát) mažeme SPAMy nebo urážlivé příspěvky. Je velmi těžké rozlišit co je ještě v mezích "dobrých mravů" a co už tyto meze přesahuje. Vždy ale máte možnost kontaktovat moderátory nebo administrátora a požádat o vymazání příspěvků, jedná-li se o napadení Vaší osoby nebo ochranu osobních dat. Víte ono to není jednoduché, všichni chodíme do práce a trávíme tam valnou část dne, proto prosím, bude-li mít někdo nějakou připomínku, nebo pochybnost o příspěvku aby nás kontaktoval.

Zdraví,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Fotočlánek: Muži versus kočky (16x)
2
Na co si dát pozor u krmení koček (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top