Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

denní dávka masa?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: denní dávka masa?
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2006 9:19:18
Odpovědět s citátem

Přeju všem hezký den!
Nejdříve bych ráda poděkovala všem, co mi radí, když se tu na něco ptám Smile Jsem začátečník, ale učím se Wink Asi mě ještě moc neznáte, protože se snažím více číst a vzdělávat se a méně se na všechno ptát Very Happy Mám krásného pětiměsíčního britského kocourka, pěkně mi roste a protože chci, aby mi z něj vyrostl pořádný kocour, tak mu dávám k večeři hovězí masíčko (přes den má granulky Hils + k snídani něco mléčného, ale ne mléko Wink ). A tak se chci zeptat, kolik bych mu toho masa měla denně dávat... Question Dávám mu porci o velikosti myši, ale on to vždycky sloupne za dvě minuty Shocked a pak na mě kouká, kde má jako zbytek? Laughing Tak nevím, jestli mu nedávám málo Embarassed
Poradíte mi? Díky moc! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2006 11:07:45
Odpovědět s citátem

Tak čekám, jestli mi někdo poradí a pořád nic Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Věra Ľuptáková



Založen: 29.03.2004
Příspěvky: 31
Bydliště: Starý Pařezov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2006 11:17:32
Odpovědět s citátem

MichaelaK napsal:
Tak čekám, jestli mi někdo poradí a pořád nic Sad

Laughing
No, když nikdo, tak tedy já. Pětiměsíční koček už by si zasloužil i větší porci. Pokud mu syrové maso chutná, tak ať si dá! Já dávám naší kočině maso dokonce 2x denně, ona je masojedka. Když jsem si jí přinesla domů, údajně syrové nejedla, ale ona mi vyrostal jen na syrových kuřecích řízkách Razz . Zdlábla denně jeden, rozdělený na 2 porce. Takže bych to upřesnila - tolik masíčka, kolik se vejde do hrsti jedné ruky. Zkus to Michaelo, uvidíš, jestli mu to bude stačit. Je ve věku, kdy potřebuje nejvíc, tak mu neodříkej. A maso má velkou výhodu, je to pro kočku to nejzákladnější, neměl by po konzumaci masa mít žádné problémy s kakáním. Ale masíčko mu přemražuj, abys zničila bakterie. A jinak, že mu přeju DOBROU CHUŤ Wink (ps. a klidně se ptej, nikdo učený z nebe nespadl a lépe se 5x zeptat, než jednou něco pokazit Smile ) Věra
_________________
Věra Ľ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2006 21:27:05
Odpovědět s citátem

Věra Ľuptáková napsal:
MichaelaK napsal:
Tak čekám, jestli mi někdo poradí a pořád nic Sad

Laughing
No, když nikdo, tak tedy já. Pětiměsíční koček už by si zasloužil i větší porci. Pokud mu syrové maso chutná, tak ať si dá! Já dávám naší kočině maso dokonce 2x denně, ona je masojedka. Když jsem si jí přinesla domů, údajně syrové nejedla, ale ona mi vyrostal jen na syrových kuřecích řízkách Razz . Zdlábla denně jeden, rozdělený na 2 porce. Takže bych to upřesnila - tolik masíčka, kolik se vejde do hrsti jedné ruky. Zkus to Michaelo, uvidíš, jestli mu to bude stačit. Je ve věku, kdy potřebuje nejvíc, tak mu neodříkej. A maso má velkou výhodu, je to pro kočku to nejzákladnější, neměl by po konzumaci masa mít žádné problémy s kakáním. Ale masíčko mu přemražuj, abys zničila bakterie. A jinak, že mu přeju DOBROU CHUŤ Wink (ps. a klidně se ptej, nikdo učený z nebe nespadl a lépe se 5x zeptat, než jednou něco pokazit Smile ) Věra


Díky za odpověď Wink Mně totiž chovatelka říkala, že mám dávat asi tak "myšku", bohužel už nevím, jaký k tomu říkala důvod Smile Jinak maso samozřejmě přemražuju... Asi byla moje otázka hloupá, ale on mi neumí říct, jestli nemá dost nebo se jen přežírá, protože je to dobrý Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (71x)
2
Moje první ráno v novém domově (67x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (63x)
4
Jsme v pořádným svrabu (33x)
5
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (24x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Jak jsme paničku převezli (22x)
8
Veterinární poradna: Péče o kotě - očkování ... (22x)
9
Otázka dne: Vzdali byste se kočky kvůli ... (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top