Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

toulání

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
1romca11
Anonymní





Předmět: toulání
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2006 6:30:05
Odpovědět s citátem

Ahoj, můžete mi někdo prosím poradit? Máme 4-měsíční britské modré koťátko. Jelikož bydlíme v domku přímo u hlavní silnice, o dvě "venkovní" kočičky jsem už přišli, což jsem obrečela já i děti.Z tohoto důvodu jsme si pořídili kočičku která bude pouze v bytě. Sunny je u nás od Vánoc, řekla bych že je spokojený,veselý, hravý, ale v poslední době se začal cpát hlava nehlava ven jakmile někdo otevře venkovní dveře. No a včera proklouzl návštěvě mezi nohama ven...asi jen díky sněhu, který nezná, neutekl....zarazilo ho co ho to studí do tlapek:-) a já ho stihla čapnout. Moc se ale bojím aby se to neopakovalo...vím že musíme hlídat, hlídat a ještě jednou hlídat. Poradí mi někdo zda ho tyhle "choutky k toulání" časem, třeba po kastraci, přejdou? Díky za každou radu....
Romča a Sunny
Odpovědět 
Danda



Založen: 19.04.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Pardubice

Předmět: Re: toulání
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2006 9:54:58
Odpovědět s citátem

1romca11 napsal:
Ahoj, můžete mi někdo prosím poradit? Máme 4-měsíční britské modré koťátko. Jelikož bydlíme v domku přímo u hlavní silnice, o dvě "venkovní" kočičky jsem už přišli, což jsem obrečela já i děti.Z tohoto důvodu jsme si pořídili kočičku která bude pouze v bytě. Sunny je u nás od Vánoc, řekla bych že je spokojený,veselý, hravý, ale v poslední době se začal cpát hlava nehlava ven jakmile někdo otevře venkovní dveře. No a včera proklouzl návštěvě mezi nohama ven...asi jen díky sněhu, který nezná, neutekl....zarazilo ho co ho to studí do tlapek:-) a já ho stihla čapnout. Moc se ale bojím aby se to neopakovalo...vím že musíme hlídat, hlídat a ještě jednou hlídat. Poradí mi někdo zda ho tyhle "choutky k toulání" časem, třeba po kastraci, přejdou? Díky za každou radu....
Romča a Sunny

mylslím, že to nejsou choutky k toulání ale jenom naprosto normální zvědavost. A když budete hlídat, nebude kotík určitě trpět tím, že nemůže za práh. Trpěl by tím, že by ho přejelo auto.
Zkuste při otvírání dveří obrátit jeho pozornost na něco jiného - hozená hračka, neco dobrého do tlamičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Romy



Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká Lípa

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2006 10:06:35
Odpovědět s citátem

Naši kočku taky lákají otevřené dveře na chodbu, bydlíme v paneláku, takže stihne utéct akorát za výtah. Lákají ji každé zavřené dveře za kterými zmizí někdo z rodiny. Jsou to prostě opičky zvědavé.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Deaneira



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Košice, Slovensko

Předmět: Ahojky
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2006 9:41:19
Odpovědět s citátem

Chcela by som sa spytat jednu vec.... mam polrocne maciatko - macicku - a v poslednom case sa velmi domaha dostat sa von. Byvame v byte, na 1. poschodi, a uz 3x sme ju nahanali po chodbe. Aj ked sa snazime na nu davat pozor a ked sa otvaraju dvere ju mam pod kontrolou, bojim sa ze sa jej raz podari ujst a ak nahodou bude otvorena brana, ujde celkom na ulicu. Kupili sme jej uz aj obojok so znamkou k veterinarovi,pre kazdy pripad. Co ma vsak zaujima je, ci sa takato macicka bude schopna domov aj vratit, ked sa jej podari ujst. Bude vediet ako a kde sa ma vratit? Vrati sa?? Confused Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
skjaninka



Založen: 06.12.2006
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2006 21:01:10
Odpovědět s citátem

Ked sme si priviezli nasho kocurka Edyska tak som sa tiez obavala aby mi pri otvorení dverí nepreletel pomedzi nohy na chodbu...riesila som to tym, ze pri odchode z bytu som mu dala papat, a vtedy ho nič iné nezaujíma alebo hodila tycinku pre macicky.....a ked bol zrovna po jedle tak stacila nejaka hracka...
Ale akurat nedavno som nahodou zistila, že jeho to vobec nelaka co sa za tými dvermi deje....nahodou prisli odpisovat nejake vodomery a zo strachu aby mi neušiel som si ho vzala na ruky.....a ked som sa s nim priblížila k vchodovym dveram tak sa zacal metať a silou mocou chcel zmiznut....skočil mi cez plece a usiel do kuchyne....tak aspoň viem, že nemusim mat strach z toho ze by mi ušiel....asi citi kde je v bezpeci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (32x)
2
Zlomek vteřiny (21x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (21x)
4
Debakl (20x)
5
HCM u koček - program PawPeds (20x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (19x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (17x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top