Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Usínání s "masáží"


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ainny
Anonymní





Předmět: Usínání s "masáží"
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2004 10:50:02
Odpovědět s citátem

Ahoj, nejdřív musím pochválit kocouří stránky, jsou bezva. A teď už dotaz: Na podzim jsme "přišli" klasickým způsobem (návštěva u příbuzných na venkově) ke kocourkovi. Celkem s ním zatím žádný vážný problém nemáme, ale zaráží nás, že ač je mu teď asi 6 měsíců (přesné datum narození neznáme) nejradši usíná někomu (tedy mně Wink ) na klíně. A to tak, že nataženými packami (včetně vytažených drápků) masíruje a tlamičkou "žužlá" tričko. Když byl malinký, tak jsme si to vysvětlovali tím, že ho máma odstavila brzy a tak jí hledá, ale teď už (jak jsem si tu přečetla) jde do puberty... Čím to je? Nějak zvlášť nám to nevadí, spíš jsem jen zvědavá. Díky za odpověď
Odpovědět 
Tina



Založen: 30.01.2004
Příspěvky: 99

Předmět: Re: Usínání s "masáží"
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2004 12:50:29
Odpovědět s citátem

Ainny napsal:
Ahoj, nejdřív musím pochválit kocouří stránky, jsou bezva. A teď už dotaz: Na podzim jsme "přišli" klasickým způsobem (návštěva u příbuzných na venkově) ke kocourkovi. Celkem s ním zatím žádný vážný problém nemáme, ale zaráží nás, že ač je mu teď asi 6 měsíců (přesné datum narození neznáme) nejradši usíná někomu (tedy mně Wink ) na klíně. A to tak, že nataženými packami (včetně vytažených drápků) masíruje a tlamičkou "žužlá" tričko. Když byl malinký, tak jsme si to vysvětlovali tím, že ho máma odstavila brzy a tak jí hledá, ale teď už (jak jsem si tu přečetla) jde do puberty... Čím to je? Nějak zvlášť nám to nevadí, spíš jsem jen zvědavá. Díky za odpověď


Milá Ainny,
když je kočka šťastná, tak přede (někdy přede i když je nešťastná, ale to je o něčem jiném, to není váš případ Smile . Když je kočka ještě šťastnější, tak masíruje svého milovaného tlapičkami a drápky. Dělá to každá kočka, ať už byla odstavená kdykoliv. Je to prostě instinkt, který jí zbyl z doby, kdy byla ještě kotě a pila mamičino mlíčko a masírovala jí při tom bříško. Nikdy se toho nezbaví. Považuje se to za nejvyšší projev lásky ke svému majiteli, protože se s ním cítí jako u maminky Very Happy .
K tomu odstavení: pokud je to vesnické kotě a starala se o něj jen jeho kočičí máma, tak ta se řídí vlastním instinktem, kdy má kotě odstavit, naopak se může stát, že ho odstaví příliš pozdě, pokud je to třeba prvorodička. Jedině, že by ho odstavili dřív majitelé. Ale možná bylo odstaveno později a tak mu zbyl ten zvyk. Když my jsme si přivezli Kitty, tak se snažila u Ringa najít cecíky jako u maminky, byla to legrace, nejdřív mu ten projev lásky nevadil, ale pak už to asi přeháněla a tak jí to zatrh.
Přeji hodně štěstí a pokud se s námi a ostatními budete chtít podělit o příběhy, máte volný prostor. Budeme velice rádi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ainny
Anonymní





Předmět: Tak to je nádherný,
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2004 12:59:45
Odpovědět s citátem

díky za odpověď. Mám z ní obrovskou radost! Ráda něco pošlu, i když své (zatím dva) kočičí příběhy píši na jiné stránky, ale těm teď nebudu dělat "skrytou" reklamu... Very Happy Ještě jednou děkuju a určitě se ještě ozvu.
Odpovědět 
no name
Anonymní





Předmět: Re: Usínání s "masáží"
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 4. 2005 11:16:51
Odpovědět s citátem

Tina napsal:
Ainny napsal:
Ahoj, nejdřív musím pochválit kocouří stránky, jsou bezva. A teď už dotaz: Na podzim jsme "přišli" klasickým způsobem (návštěva u příbuzných na venkově) ke kocourkovi. Celkem s ním zatím žádný vážný problém nemáme, ale zaráží nás, že ač je mu teď asi 6 měsíců (přesné datum narození neznáme) nejradši usíná někomu (tedy mně Wink ) na klíně. A to tak, že nataženými packami (včetně vytažených drápků) masíruje a tlamičkou "žužlá" tričko. Když byl malinký, tak jsme si to vysvětlovali tím, že ho máma odstavila brzy a tak jí hledá, ale teď už (jak jsem si tu přečetla) jde do puberty... Čím to je? Nějak zvlášť nám to nevadí, spíš jsem jen zvědavá. Díky za odpověď


Milá Ainny,
když je kočka šťastná, tak přede (někdy přede i když je nešťastná, ale to je o něčem jiném, to není váš případ Smile . Když je kočka ještě šťastnější, tak masíruje svého milovaného tlapičkami a drápky. Dělá to každá kočka, ať už byla odstavená kdykoliv. Je to prostě instinkt, který jí zbyl z doby, kdy byla ještě kotě a pila mamičino mlíčko a masírovala jí při tom bříško. Nikdy se toho nezbaví. Považuje se to za nejvyšší projev lásky ke svému majiteli, protože se s ním cítí jako u maminky Very Happy .
K tomu odstavení: pokud je to vesnické kotě a starala se o něj jen jeho kočičí máma, tak ta se řídí vlastním instinktem, kdy má kotě odstavit, naopak se může stát, že ho odstaví příliš pozdě, pokud je to třeba prvorodička. Jedině, že by ho odstavili dřív majitelé. Ale možná bylo odstaveno později a tak mu zbyl ten zvyk. Když my jsme si přivezli Kitty, tak se snažila u Ringa najít cecíky jako u maminky, byla to legrace, nejdřív mu ten projev lásky nevadil, ale pak už to asi přeháněla a tak jí to zatrh.
Přeji hodně štěstí a pokud se s námi a ostatními budete chtít podělit o příběhy, máte volný prostor. Budeme velice rádi.


Ahojte
Nuz, som si precitala vysvetlenie maximalnej macacej lasky a mam zvlastnu skusenost s mojim kocurom. Ma uz pomaly rok a takuto naklonnost neprejavuje mne, ale svojej mini-deke /prikryvke/ na ktorej spava. Musi ju mat teda velmi rad, lebo sa na nu vrhne, pumpuje prednymi labkami ostosest, degustuje deku s velkou intenzitou a nepredstavitelne nahlas pradie - cosi ako vzruseny traktor. Z tejto sustredenej cinnosti ho mozno dostat len brutalnym odstranenim z deky, inac nevidi nepocuje, je ako keby v tranze. Ked ma dost, tak sa zvali na deku /ako na druhy bok/ a zaspi. Hmm nieco mi to silne pripomina, ale radsej nenapisem ako mu v tedy hovori mamka Smile))

Anika
Odpovědět 
Eva I



Založen: 29.03.2005
Příspěvky: 8
Bydliště: Moravský Krumlov

Předmět: tlapkovani
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 4. 2005 15:17:48
Odpovědět s citátem

Pro doplneni, rika se tomu mlecny krok, kocicka je stastna a masiruje Smile
_________________
Eva(Alfréd a Ema)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Maxik



Založen: 24.04.2004
Příspěvky: 51
Bydliště: M.L.

Předmět: Re: tlapkovani
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 4. 2005 16:26:34
Odpovědět s citátem

O tlapkování mi vyprávěla moje člověčí babička. Já to nedělám. Ale prý měli jednou kočku a ta si své páníčky vždycky ušlapávala. Většinou nacházela místa, která páníky bolela. Tam pak dlouho šlapala a nakonec se usadila a hřála.Říkali jí uzdravovací kočka. Byla to normální myšilovka z kůlny. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: Šlapka
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2005 14:48:46
Odpovědět s citátem

Naše Suzi taky šlape - někdy na ní musím už trochu rázněji, protože většinou přijde po 5. hodině ráno, lehne si mi na prsa, nahodí motory, hlavičku strčí pod moje ucho a šlape mi po krku. Docela to bolí, takže nejdřív si tam vytáhnu pyžamo, pak peřinu a nakonec Suzi jemně shodím. Ona se stočí vedle do klubíčka a ještě na hodinku usneme.
I naše malá Elsička, než odešla do kočičího nebíčka, takhle šlapala, i když jí asi už nebylo moc dobře, ale my jsme se jí snažili do poslední chvíle projevovat spoustu lásky, a tak jsme jí nechávali šlapat nám po krku a drželi jsme, co to šlo.
Suzi je teď, co je sama, velká Šlapka, a když zlobí, tak na ní hartusím, že jí pošlu na E55. Ještě se nestalo, aby tato hrozba nezabrala.... Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Šlapka
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2006 15:21:55
Odpovědět s citátem

Dagmar napsal:
Naše Suzi taky šlape - někdy na ní musím už trochu rázněji, protože většinou přijde po 5. hodině ráno, lehne si mi na prsa, nahodí motory, hlavičku strčí pod moje ucho a šlape mi po krku. Docela to bolí, takže nejdřív si tam vytáhnu pyžamo, pak peřinu a nakonec Suzi jemně shodím. Ona se stočí vedle do klubíčka a ještě na hodinku usneme.
I naše malá Elsička, než odešla do kočičího nebíčka, takhle šlapala, i když jí asi už nebylo moc dobře, ale my jsme se jí snažili do poslední chvíle projevovat spoustu lásky, a tak jsme jí nechávali šlapat nám po krku a drželi jsme, co to šlo.
Suzi je teď, co je sama, velká Šlapka, a když zlobí, tak na ní hartusím, že jí pošlu na E55. Ještě se nestalo, aby tato hrozba nezabrala.... Surprised


Ahojky,
moje kocicka to taky dela. Je ji sest mesicu. A protoze je to sphynx a nema srst, ma k tomu jeste svoji specialitu.
Stoci se do klubicka, nahmata tlamickou kousek svoji kuze na stehne nebo na brisku a zacne cumlat a mlaska u toho jako by sala mlicko nebo dudlala dudlika Smile Takze kdyz mi lezi na kline nebo kdyz se mnou usina v posteli,po chvilce zacne primo "zurive" dudlikovat (tak tomu rikame),u toho samozrejme tlapkuje,je ji jedno "kam", takze kdyz mi usina vedle hlavy na polstari,obcas mi slape do oka,obcas do ucha, na krk apd. Smile)
Ale stejne bych uz ted bez ni neusnula Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Věra a Jaffa
Anonymní





Předmět: Re: Šlapka
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2006 17:50:05
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
Dagmar napsal:
Naše Suzi taky šlape - někdy na ní musím už trochu rázněji, protože většinou přijde po 5. hodině ráno, lehne si mi na prsa, nahodí motory, hlavičku strčí pod moje ucho a šlape mi po krku. Docela to bolí, takže nejdřív si tam vytáhnu pyžamo, pak peřinu a nakonec Suzi jemně shodím. Ona se stočí vedle do klubíčka a ještě na hodinku usneme.
I naše malá Elsička, než odešla do kočičího nebíčka, takhle šlapala, i když jí asi už nebylo moc dobře, ale my jsme se jí snažili do poslední chvíle projevovat spoustu lásky, a tak jsme jí nechávali šlapat nám po krku a drželi jsme, co to šlo.
Suzi je teď, co je sama, velká Šlapka, a když zlobí, tak na ní hartusím, že jí pošlu na E55. Ještě se nestalo, aby tato hrozba nezabrala.... Surprised


Ahojky,
moje kocicka to taky dela. Je ji sest mesicu. A protoze je to sphynx a nema srst, ma k tomu jeste svoji specialitu.
Stoci se do klubicka, nahmata tlamickou kousek svoji kuze na stehne nebo na brisku a zacne cumlat a mlaska u toho jako by sala mlicko nebo dudlala dudlika Smile Takze kdyz mi lezi na kline nebo kdyz se mnou usina v posteli,po chvilce zacne primo "zurive" dudlikovat (tak tomu rikame),u toho samozrejme tlapkuje,je ji jedno "kam", takze kdyz mi usina vedle hlavy na polstari,obcas mi slape do oka,obcas do ucha, na krk apd. Smile)
Ale stejne bych uz ted bez ni neusnula Smile


Nebojte se děvčata, náš kocour SUPERMAN Jaffa to dělá ještě dnes a to už mu budou v září 4 roky Razz , jak přijde k posteli, kde je deka nebo něco s chloupky, šlape a šlape. A já se na něj tak ráda dívám, je to takové obrovské KOŤÁTKO Very Happy
Odpovědět 
Olina



Založen: 06.01.2006
Příspěvky: 5
Bydliště: Bechyně

Předmět: masírování
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2006 13:20:20
Odpovědět s citátem

Ahojky, zdravím všechny kočičáky. Naše číča taky masíruje, bohužel jinak se moc chovat a mazlit nenechá. Jen když sama přijde, masíruje mi předloktí, hlavičku zavrtá do trika a slintá, to se pak nechá chvilku hladit. Je to britka, táhne jí na 7 měsíc. Taky jsem o britkách četla, že mají hustý a teplý kožíšek, takže prý proto se nechtějí moc chovat, že prý je jim horko. No něco na tom asi bude, ta naše vyhledává spíš chladnější místa - třeba na kamenném parapetu nebo dokonce v průvanu u škvíry pode dveřmi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Re: masírování
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2006 13:49:34
Odpovědět s citátem

Olina napsal:
Ahojky, zdravím všechny kočičáky. Naše číča taky masíruje, bohužel jinak se moc chovat a mazlit nenechá. Jen když sama přijde, masíruje mi předloktí, hlavičku zavrtá do trika a slintá, to se pak nechá chvilku hladit. Je to britka, táhne jí na 7 měsíc. Taky jsem o britkách četla, že mají hustý a teplý kožíšek, takže prý proto se nechtějí moc chovat, že prý je jim horko. No něco na tom asi bude, ta naše vyhledává spíš chladnější místa - třeba na kamenném parapetu nebo dokonce v průvanu u škvíry pode dveřmi.


Áďa- taky britka- na klín a chovat ani zanic, ale měla svoji oblíbenou deku, tak když jsem ji chtěla "přinutit" k mazlení ,dala jsem si tu deku vedle sebe, ona si na ni lehla a válela se na zádech a nechala se drbat a tulila se,teď už se to naučila, tak chodí i bez deky.A musím říct, že po kastraci je to ještě o něco lepší. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: masírování
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2007 23:48:02
Odpovědět s citátem

janča napsal:
Olina napsal:
Ahojky, zdravím všechny kočičáky. Naše číča taky masíruje, bohužel jinak se moc chovat a mazlit nenechá. Jen když sama přijde, masíruje mi předloktí, hlavičku zavrtá do trika a slintá, to se pak nechá chvilku hladit. Je to britka, táhne jí na 7 měsíc. Taky jsem o britkách četla, že mají hustý a teplý kožíšek, takže prý proto se nechtějí moc chovat, že prý je jim horko. No něco na tom asi bude, ta naše vyhledává spíš chladnější místa - třeba na kamenném parapetu nebo dokonce v průvanu u škvíry pode dveřmi.


Áďa- taky britka- na klín a chovat ani zanic, ale měla svoji oblíbenou deku, tak když jsem ji chtěla "přinutit" k mazlení ,dala jsem si tu deku vedle sebe, ona si na ni lehla a válela se na zádech a nechala se drbat a tulila se,teď už se to naučila, tak chodí i bez deky.A musím říct, že po kastraci je to ještě o něco lepší. J.



ahojte, mam britku - bude ji asi 7 mesicu a vubec senechtela chovat a mazlit - ale ted najednou otocila - ve chvili, kdy si sednu k pocitaci uz je u me a lezim i nakline a prede jak blazen - leze mi naklin i 5 x denne - obcas prijde i do postele ke me.... myslim, ze cim je starsi bude mazlivejsi, zalezi na tom jak ji budete otravovat a mazlit nez si ji vymazlite...
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2007 16:11:41
Odpovědět s citátem

AHojky, u nas je tlapkovani vyjimecne, to uz musi byt, ale mame jinou specialitku. Rikam tomu berany berany duc. Pokud Oskar usoudi, ze se mi dostatecne nevenujeme (treba nas odhali, ze ho hladime, ale koukame se na televizi) Twisted Evil , tak najednou proti vam vyleti hlavickou a drcne vas do cela. To je ale jen prvni faze vynuceni. Pak je jeste druha faze, kdy vam vytrvale tre a strka hlavickou do hlavy a vrni pri tom jak motorova pila Razz
Nejvetsi sranda byla, kdyz byl muj muz doma sam, jedl veceri jen tak, ze si drzel talir u hrudniku a sedel na gauci. Nemusim vam rikat, kde Oskar skoncil, byl kompletne oblozeny i s prilohou bramborem Twisted Evil (Jeste, ze to nebyla omacka Twisted Evil )
Napiste mi, jestli mate take nekdo takovou zkusenost.
AHojky Jana
Odpovědět 
Kicki



Založen: 07.03.2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Dubí u Teplic

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2007 18:22:03
Odpovědět s citátem

U nás se taky praktikuje berany berany duc, a Barnabáše už měl taky manžel v talíři, máme podobný styl stravování jako je u vás Very Happy U nás je to takové drobné drcnutí studeným čumáčkem, pak se začne otírat hlavičkou a už to má i dotažené k dokonalosti, pokud nereagujete, tak vám začne olizovat obličej, přičemž následuje jemné okusování nosu, tváří, brady, prostě všeho, do čeho se dá zakousnout, a při tom vrní ostošest Very Happy A vzhledem k drsnosti jeho jazýčku a ostrosti zoubků, i když je to opravdu jen jemné okusování, ho raději začneme drbat Very Happy
_________________
Kicki + Kenny, Maggie a Barnabáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2007 21:02:37
Odpovědět s citátem

Kicki napsal:
U nás se taky praktikuje berany berany duc, a Barnabáše už měl taky manžel v talíři, máme podobný styl stravování jako je u vás Very Happy U nás je to takové drobné drcnutí studeným čumáčkem, pak se začne otírat hlavičkou a už to má i dotažené k dokonalosti, pokud nereagujete, tak vám začne olizovat obličej, přičemž následuje jemné okusování nosu, tváří, brady, prostě všeho, do čeho se dá zakousnout, a při tom vrní ostošest Very Happy A vzhledem k drsnosti jeho jazýčku a ostrosti zoubků, i když je to opravdu jen jemné okusování, ho raději začneme drbat Very Happy


Hihi, nás přesně takhle jedna kočička budí Smile Celou noc mi leží nad hlavou jako čepice, při usínání přede, až mi vibruje hlava a ráno zase ducá, otírá si hlavu o tváře a olizuje obličej Twisted Evil Potvůrka.... Buzení drsným jazykem je fakt žůžo. Laughing
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (72x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top