Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kocour po kastraci


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Marcela M.
Anonymní





Předmět: Kocour po kastraci
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2007 12:41:20
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny kocouře, můj dotaz se týká dospělého kocourka po kastraci. Kamarádka několik dní po kastraci svého venku žijícího kocourka zjistila, že má kocourek v moči krev, respektive že čurá krev. Chci se zeptat na vaše zkušenosti. Taky se jí zdá v poslední době unavenější...nemůže mít třeba taky nachlazení? My se s naším kocourkem teprve na kastraci chystáme, má 8 měsíců, a tohle mě celkem vystrašilo. Díky za odpověď Marcela M.
Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2007 12:50:51
Odpovědět s citátem

V tomto případě naše zkušenosti nepomůžou, kocoura musí urychleně vidět veterinární lékař. Problém možná vůbec s kastrací nesouvisí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marcela M.
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2007 13:31:51
Odpovědět s citátem

A máte zkušenosti s obdobím po kastraci?Jak to kocourci snášejí?Mění se povahově?Ještě nikdy jsme kocourka neměli, tak nevím, co od toho mám čekat Very Happy A na co se máme připravit v oblasti zdravotní?Zvracejí třeba po narkóze?Co bolest?Musí se podávat nějaké léky? Děkuju moc za odpoveď (i).... Laughing znáte to, domácí miláček, to jdou všechny žerty stranou, kocourek až na prvním místě :lol:Zdravím a přeju krááásný mňau den
Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: po kastraci
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2007 13:45:50
Odpovědět s citátem

My máme dvě kočičky a všechno proběhlo v pořádku. Po narkoze se jim trochu pletly tlapinky ( bylo to lepší jak televize, hrozně k smíchu) a my je litovaly a opatrovaly. Barunka asi 2x zvracela a Dorinka 1x. Druhý den jsme je musely hlídat, protože už chtěly skákat na okno a z okna, na křeslo a z křesla. Můj názor je ten, že se není čeho bát. Léky žádné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marcela M.
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2007 13:49:49
Odpovědět s citátem

Very Happy to slyším moc ráda Díky moc moc za odpovědi zdraví Marcela
Odpovědět 
Zuzana (kocur Eddie)



Založen: 03.12.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Bratislava

Předmět: kastracia
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2007 23:24:48
Odpovědět s citátem

ahoj,
no nechcem ta vystrasit, ale moj kocur to neznasal tak hrdinsky. Napriek tomu, ze som videla nasho psika viackrat po narkoze, u kocura som mala pocit, ze ani nezije. dostal dost silnu uspavacku o 19-tej vecer. cely vecer potom doma mal otvorene a zamlzene oci ako spal. zobudil sa az o 1-nej rano a zaspal az niekedy o piatej rano.
v kazdom pripade sa priprav na to, ze treba byt s kocurikom kym sa nezobudi a zase nezaspi. nedavaj ho na ziadne vyvysene miesto, ani postel, mohol by odtial spadnut. taktiez je treba dat pozor na misku s vodou. odporucam sa aj pripravit na to, ze rana sa nezasiva a nevyzera to zrovna vabne.
povahovo sa mi kocur nezmenil, stale je taky aktivny, ale predovsetkym prestal znackovat. kastraciu urcite doporucujem, je ale dobre byt informovana a pocitat s rizikami narkozy.
vela zdaru Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
renata72



Založen: 25.02.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Bohumín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2007 21:49:55
Odpovědět s citátem

Náš Kubíček po kastraci ani nespal, jak říkala veterinářka. Doma se jednou pozvracel ale hned chodil, sice polehával a posedával, ale nebyl úplný odpadlík. Pak se i nabaštil a napil a spát šel až večer, jak je zvyklý. Smile Akorát jsem ho chodila kontrolovat, jako by byl malé miminko. Povahově je trošku plašší a už nechce chodit ven na postrojku, jak byl zvyklý. Taky už nesedí pod dveřmi a nemňouká. Very Happy Jenom kdyby se chtěl více mazlit Crying or Very sad . V náručí být nechce a mazlení jenom když on má zrovna náladu a to není často. Sad V noci, když si ho nikdo nevšíma a všichni spí, tak to příjde a přede a strká do nás čumáčkem a chce hladit Smile , tak si to užívám aspoň v polospánku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
modrý macík



Založen: 02.03.2007
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2007 18:17:37
Odpovědět s citátem

Já osobně jsem se kastrace kocourka také bála.Naštěstí vše dopadlo dobře.Za hodinu jsem si kocoura donesla domů.Nejprve jen chvilku ležel,ale po chvíli se snažil za každou cenu chodit.Připadal mi jako opilý,motal se a byl srandovní.Na záchod dokázal jít,jen se pozvracel.Já jsem z toho byla víc vyřízená jak on,moc jsem se bála.Kocour byl statečný a druhý den jako by se nic nestalo.Povaha se mu nezměnila,byl mazel a stále je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top