Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Protikocouří sítě do oken

Fórum: Bydlení

Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
shelmichka



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 11

Předmět: Protikocouří sítě do oken
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2007 11:30:33
Odpovědět s citátem

Ahoj kocouřáci!

Prosím netušíte náhodou někdo, jaká firma v Praze by nám udělala protikocouří síť do okna? Máme sice balkon, ale košišty na něj nesmíme pouštět, protože ony se pak prochází po úzké římse po celém bloku a je problém dostat je pak domů, nehledě na to, že z toho máme málem infartkt! Co jsem se tak dívala po netu, tak pražské firmy vyrábějí spíš sítě proti hmyzu, a ty se obávám, že by tíhu naší Tequily a Rolls Royce asi nezvládly... Moc díky za radu!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Protikocouří sítě do oken
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2007 18:36:50
Odpovědět s citátem

shelmichka napsal:
Ahoj kocouřáci!

Prosím netušíte náhodou někdo, jaká firma v Praze by nám udělala protikocouří síť do okna? Máme sice balkon, ale košišty na něj nesmíme pouštět, protože ony se pak prochází po úzké římse po celém bloku a je problém dostat je pak domů, nehledě na to, že z toho máme málem infartkt! Co jsem se tak dívala po netu, tak pražské firmy vyrábějí spíš sítě proti hmyzu, a ty se obávám, že by tíhu naší Tequily a Rolls Royce asi nezvládly... Moc díky za radu!!

Nejsi náhodou Lucie? Poznala jsem tě podle jmen kočičáků. Já mám sítě na balkoně od firmy K9 (http://www.k9.cz/) - udělali nám to komplet i s montáží a jsem moc spokojená. Další firma která vyrábí široký sortiment sítí je KV Řezáč (http://www.kvrezac.cz/). Jsou to sice původně sportovní sítě, ale mají široký sortiment a tak se dají vybrat i takové které jsou vhodné pro kočky, vyrobí ti jakýkoliv rozměr a jsou o dost levnější, ale upevnění si musíte vyřešit sami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
shelmichka



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 11

Předmět: Re: Protikocouří sítě do oken
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2007 18:39:17
Odpovědět s citátem

Nejsi náhodou Lucie? Poznala jsem tě podle jmen kočičáků. Já mám sítě na balkoně od firmy K9 (http://www.k9.cz/) - udělali nám to komplet i s montáží a jsem moc spokojená. Další firma která vyrábí široký sortiment sítí je KV Řezáč (http://www.kvrezac.cz/). Jsou to sice původně sportovní sítě, ale mají široký sortiment a tak se dají vybrat i takové které jsou vhodné pro kočky, vyrobí ti jakýkoliv rozměr a jsou o dost levnější, ale upevnění si musíte vyřešit sami.[/quote]
Jsem, zdravím Smile Já už jsem to právě taky mezitím zjistila (na jiném místě tady) a jdeme do K9, jsou na ně dobré ohlasy. Navíc jsem si zjišťovala orientační cenu a je velmi příznivá. Je to s těma našima prďolkama hrůza, že když chceme větrat, musíme je zavírat do koupelny... Děkuju za rady!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Protikocouří sítě do oken
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2007 18:48:01
Odpovědět s citátem

shelmichka napsal:

Jsem, zdravím Smile Já už jsem to právě taky mezitím zjistila (na jiném místě tady) a jdeme do K9, jsou na ně dobré ohlasy. Navíc jsem si zjišťovala orientační cenu a je velmi příznivá. Je to s těma našima prďolkama hrůza, že když chceme větrat, musíme je zavírat do koupelny... Děkuju za rady!

Když budeš mít s kočičkami jakýkoliv problém tak zavolej nebo napiš mejlíka nebo na ICQ, vždycky ráda poradím. Pozdravuj Jakuba i kočičky a já se ozvu až budou koťátka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ebony



Založen: 22.01.2007
Příspěvky: 2

Předmět: K9
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2007 19:36:22
Odpovědět s citátem

Tak mi máme ode dneška taky zasíťováno od firmy K9, vše proběhlo bez problémů, je to hrozná úleva, beze strachu pouštět čičiny na balkon vyhřívat se na sluníčko! Všem vřele doporučuji Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: Hotová síť proti kočkám
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2008 16:49:27
Odpovědět s citátem

Chci se zeptat máte někdo zkušenost s tímto výrobkem? Cena je super a přidělání na balkon není pro šikovného muže problém Wink .

http://allpet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=11409

Jen by mě zajímala kvalita a výdrž Laughing
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: Re: Hotová síť proti kočkám
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2008 11:53:56
Odpovědět s citátem

bobtail napsal:
http://allpet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=11409


Mně se docela líbí. Potřebuju něco vymyslet do okna. Balkon bohužel nemám a v létě budu chtít větrat. Ještě jsem přemýšlela, jestli by se nedala udělat nějaká síť, aby kocour mohl kdyžtak sedět na parapetu, ale máme zákaz cokoliv vrtat, přitloukat na okna. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hotová síť proti kočkám
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2008 12:19:27
Odpovědět s citátem

Já přemýšlela zase nad vsazovacící sítí mezi díly zaskleného balkonu ....

Vyrobit klasický dřevěný rám a do něj napnout síť. Z jedné strany dát nějaké napevno zarážky typu obrtlík, aby se okno jakoby zachytilo z venčí a nepropadlo dovnitř - po každé straně alespoň dva ... a jakoby z vnitřní strany rámu, která by měla být do místnosti umístit několik obrtlíků, které udrží rám na okně, ale budou pohybovací, aby se jimi dalo otáčet a rám sundavat. Otázkou je, jak moc je členitý rám okna, ale při troše šikovnosti, by se tam mohl podobný "vsazený" rám udržet ...

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: sítě pro UL
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2008 12:39:11
Odpovědět s citátem

Zdravím, obracím se s prosbou, dotazem, zda někdo z Ústeckého kraje neví, nezná, která firma ony sítě do oken a lodžií montuje v tomto kraji.
Našla jsem pouze firmy z jiných okresů.
Moc děkuju Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: Re: sítě pro UL
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2008 9:56:04
Odpovědět s citátem

Pomněnka napsal:
Zdravím, obracím se s prosbou, dotazem, zda někdo z Ústeckého kraje neví, nezná, která firma ony sítě do oken a lodžií montuje v tomto kraji.
Našla jsem pouze firmy z jiných okresů.
Moc děkuju Smile




Ahoj, taky jsme z UL...řešíme podobný problém. Asi objednáme síť a namontujeme sami. Akorát když vidím jak je můj chlsp šikovnej, trošku se bojím Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: UL kraj
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2008 10:01:55
Odpovědět s citátem

Ahoj, mám siť od K9 a vím, že pán říkal, že dělají "kolečka" po republice. Vždycky si počkají až se třeba v nějakém kraji objeví 3 objednávky a pak tam na víkend zajedou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fe69



Založen: 17.08.2007
Příspěvky: 34

Předmět: Sítě do oken - UL
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2008 21:23:23
Odpovědět s citátem

Zdravím vespolek,
sítě do oken, resp. na balkon jsem taky řešila, zítra mi přijede technik zaměřit balkon - domlouvala jsem se na firmě telefonicky v pondělí a už se snaží Laughing , firma má pobočky různě po republice, tak i něco kolem UL jistě bude a jsou výrazně levnější než K9:
www.stin.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: Re: Sítě do oken - UL
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 9:49:19
Odpovědět s citátem

fe69 napsal:
Zdravím vespolek,
sítě do oken, resp. na balkon jsem taky řešila, zítra mi přijede technik zaměřit balkon - domlouvala jsem se na firmě telefonicky v pondělí a už se snaží Laughing , firma má pobočky různě po republice, tak i něco kolem UL jistě bude a jsou výrazně levnější než K9:
www.stin.cz


Mohu se zeptat na kolik Vás síť na balkon u této firmy vyjde? Děkuji Wink
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fe69



Založen: 17.08.2007
Příspěvky: 34

Předmět: Sítě do oken
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 16:44:43
Odpovědět s citátem

Dle predběžného propočtu by to mělo být 3-3.500,- s montáží, dopravou atd.

Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: K9
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 1. 2009 10:24:21
Odpovědět s citátem

Dobrý den, nemáte někdo prosím zkušennost s firmou K9 z poslední doby? Snažím se jim již nějakou dobu dovolat a jeden telefon je vypnutý, druhý nikdo nebere a na email již 3 týdny neodpověděli...
Chtěla bych mít lodžii i okna zasíťované před nastěhováním do nového bytu (do konce ledna) tak mě i trochu tlačí čas.
Předem díky Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2009 9:16:34
Odpovědět s citátem

Mě by zajímalo, jaké máte zkušenosti ze zasíťováním terasy nebo předzahrádky? Bydlím v bytě s předzahrádkou a minulé léto kotě ztrávilo celé dny na terase. Bohužel na podzim kóča zjistila, že metrový plot není žádná překážka a několikrát se jí podařilo zdrhnout. Problém je, že samozřejmě leze sousedům do bytu, pokud najde otevřené dveře (což za hezkého počasí má každý) a toto není vždy vítáno s nadšením. Myslíte, že stačí zvýšit plot pomocí sítě do výšky 2-3 metry?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2009 10:25:33
Odpovědět s citátem

adinah napsal:
Mě by zajímalo, jaké máte zkušenosti ze zasíťováním terasy nebo předzahrádky? .... Myslíte, že stačí zvýšit plot pomocí sítě do výšky 2-3 metry?


Nevím, jaké používáte pletivo na plotě, já mám ovšem zkušenost jen se zasíťováním oken. Mám tam pletivo s oky 2x2 cm a kocour po něm hravě vylezl až nahoru, když zkoušel, co jsem mu to do okna dala.
U toho plotu by zřejmě hodně záleželo na tom, co se na to zvýšení použije, aby po tom kočenka nemohla šplhat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2009 11:32:30
Odpovědět s citátem

Nevím, jaké používáte pletivo na plotě, já mám ovšem zkušenost jen se zasíťováním oken. Mám tam pletivo s oky 2x2 cm a kocour po něm hravě vylezl až nahoru, když zkoušel, co jsem mu to do okna dala.
U toho plotu by zřejmě hodně záleželo na tom, co se na to zvýšení použije, aby po tom kočenka nemohla šplhat.[/quote]

Právě uvažuju o tom, jestli by stačilo nastavit ten plot sítí na konstrukci, jejíž horní část by se ohnula směrem do zahrádky. Třeba by kočku aspoň zbrzdil pocit, že není šplhací stěna pevná, protože díky tomu, že by vršek sítě nebyl v rámu (rám bych si představovala jen po stranách), tak by se to celé pohupovalo + ještě ten náklon dovnitř zahrádky. A oka o něco větší, tak těch 4x4 (tím by se britka protáhnout neměla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2009 11:49:51
Odpovědět s citátem

adinah napsal:
Mě by zajímalo, jaké máte zkušenosti ze zasíťováním terasy nebo předzahrádky? Bydlím v bytě s předzahrádkou a minulé léto kotě ztrávilo celé dny na terase. Bohužel na podzim kóča zjistila, že metrový plot není žádná překážka a několikrát se jí podařilo zdrhnout. Problém je, že samozřejmě leze sousedům do bytu, pokud najde otevřené dveře (což za hezkého počasí má každý) a toto není vždy vítáno s nadšením. Myslíte, že stačí zvýšit plot pomocí sítě do výšky 2-3 metry?


Já jsem viděla u chovatelky celou zahradu udělanou tak, aby kočky mohly kdykoliv ven a přitom nezdrhly. Vysoký plot nastavený pletivem, a nahoře se cca půl metru ohýbal dovnitř zahrady (jako v ZOO), takže sebešikovnější číča nemá šanci zdrhnout.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2009 12:49:32
Odpovědět s citátem

Já jsem viděla u chovatelky celou zahradu udělanou tak, aby kočky mohly kdykoliv ven a přitom nezdrhly. Vysoký plot nastavený pletivem, a nahoře se cca půl metru ohýbal dovnitř zahrady (jako v ZOO), takže sebešikovnější číča nemá šanci zdrhnout.[/quote]

Přesně něco takového bych si představovala, jen místo pletiva síť (přeci jen není tolik vidět a sousedům by nemusela vadit) Very Happy Jak asi vysoký ten plot byl?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2009 18:48:18
Odpovědět s citátem

Odhadem 2,5m.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2009 7:57:11
Odpovědět s citátem

Díky. Musím to nějak pořešit a doufám, že na jaro či léto už bude hotovo. Jinak přijdu o nervy, protože opečovávat kytičky a do toho postupně tahat z plotu a od sousedů dva kočičáky, nebo jim neustále rozmotávat vodítka, to bych taky nemusela přežít ve zdraví Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nehvizdek



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 1. 2009 15:49:50
Odpovědět s citátem

Ahoj, já mám v okně protihmyzí síť z OBI a nemám žádný problém. Na okně je nalepený suchý zip, na kterém je přidělaná síť a udrží to i mého 4kilového medvěda Surprised) Neni to sice do velkých oken a nastálo, ale na nějaký ten rok jako provizorní řešení bez problémů Surprised) Sice to bylo pro šikovného chlapa (já na něj jen koukala), ale síť drží i když se na ní medvěd pověsila Surprised) a bez vrtání Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jendah



Založen: 15.01.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Re: K9
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2009 19:10:38
Odpovědět s citátem

Zdravim,
dneska jsem mluvil s p. Liskou (mam podobny problem). Funguji dale ale v tomto pocasi neni mozne site montovat, takze se mam ozvat, az nebudou takove mrazy. Pak mi site normalne udelaji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: Re: K9
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2009 19:46:54
Odpovědět s citátem

jendah napsal:
Zdravim,
dneska jsem mluvil s p. Liskou (mam podobny problem). Funguji dale ale v tomto pocasi neni mozne site montovat, takze se mam ozvat, az nebudou takove mrazy. Pak mi site normalne udelaji.


Díky za odpověď, já jsem se nakonec domluvila s touto firmou: http://www.hauserdd.cz/ochrana-proti-holubum.html
Cena za zasíťování lodžie je 3900,- + DPH.
Jinak sítě budou dělat hned jak opadnou mrazy - během dvou týdnů (odhad).
Pak dám určitě vědět jak to dopadlo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 16:14:25
Odpovědět s citátem

adinah napsal:
Já jsem viděla u chovatelky celou zahradu udělanou tak, aby kočky mohly kdykoliv ven a přitom nezdrhly. Vysoký plot nastavený pletivem, a nahoře se cca půl metru ohýbal dovnitř zahrady (jako v ZOO), takže sebešikovnější číča nemá šanci zdrhnout.


Přesně něco takového bych si představovala, jen místo pletiva síť (přeci jen není tolik vidět a sousedům by nemusela vadit) Very Happy Jak asi vysoký ten plot byl?[/quote]

Ahojte, my sme dali urobiť takýto hore smerom dovnútra zahnutý plot. Je zo zeleného pletiva na zelených stĺpikoch, takže ho veľmi nie je videť (teraz v zime samozrejme áno) - v lete prakticky splýva s okolím. Najprv som sa bála, že to bude vyzerať ako v koncentráku, ale záhradu máme veľkú a nechcela som naše kočindy držať len v dome. Nechcite vedieť, čo to stálo, plot má cca 80 m po obvode a je 2,5 m vysoký, ale teraz už môžeme mať pri dobrom počasí otvorené dvere na terasu celý deň a nemusím sa báť, že zázraky zdrhnú. Ak máte niekto záujem, pošlite mi mail a pošlem fotku na ilustráciu. Inak, všetky tie veci na plot sa dajú bez problémov kúpiť. Firma, čo nám ho ribila to mala všetko od jedného výrobcu.
Odpovědět 
Kateřina



Založen: 14.02.2009
Příspěvky: 6

Předmět: Re: K9
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2009 22:19:56
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
jendah napsal:
Zdravim,
dneska jsem mluvil s p. Liskou (mam podobny problem). Funguji dale ale v tomto pocasi neni mozne site montovat, takze se mam ozvat, az nebudou takove mrazy. Pak mi site normalne udelaji.


Díky za odpověď, já jsem se nakonec domluvila s touto firmou: http://www.hauserdd.cz/ochrana-proti-holubum.html
Cena za zasíťování lodžie je 3900,- + DPH.
Jinak sítě budou dělat hned jak opadnou mrazy - během dvou týdnů (odhad).
Pak dám určitě vědět jak to dopadlo!


Hlavně se podívejte na materiál z čeho je síť vyrobena. Poslední dobou se rozmáhají podvůdky že firmy místo kočičích sítí prodávají protiholubí které jsou o dost levnější. Poznáte to tak že tlouštka vlákna musí být dva na dva milimetry, pokud to bude jen milimetrové vlákno tak je to obyčejná sit proti ptákům. Pokud Vám dají na výběr určitě je vhodnější oko 4 cm. A dejte prosím vědět jak jste dopadli, já o sítích uvažuji taky a zatím jediná firma která montuje ty silné je K9. Tak bych chtěla porovnat ceny. I když o cenu zas tak nejde, spíše o to aby to bylo funkční a dlouho vydrželo. Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
gomanek



Založen: 18.02.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Sítě
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 11:53:52
Odpovědět s citátem

Ahoj, já můžu doporučit, jak zde psala Alena, ochrannou síť od KvŘezáč (http://www.kvrezac.cz) . Navíc, když jsme se teďka díval na jejich stránky, tak mají slevu do konce března 10% na sítě do fotbalové branky a ochranné sítě, takže třeba nějakej šikovnej človíček by s nima mohl dohodnout, že vlastne tu ochranou síť potřebuje do branky a dostal by slevu 10% Very Happy ... myslím, že by se dalo dohodnout Smile, každopádně za pokus nic nedá Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kateřina



Založen: 14.02.2009
Příspěvky: 6

Předmět: Tak sítě jsme objednali u K9
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 22:56:10
Odpovědět s citátem

Shodou náhod jsem se o víkendu na výstavě koček potkala známou ze střední.Vdala se do Chomutova, vzala si nějakýho architekta a přišla řeč na K9, tak mi je doporučila, prý co se týče provedení uchycení a trvanlivost systému jsou bezkonkurenční, aspoň ten její je docela puntičkář , ale sítěmi byl nadšen. Sítě mají od roku 2002. A jelikož se mi nechce riskovat, přeci jen když to dělají tak dlouho a podle ohlasů lidiček asi i hodně často, nejspíše vědí co dělají a proč to tak dělají. Tak jsem dnes objednala, bylo mi řečeno jak poleví mrazy tak mi dají termín. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 23:05:59
Odpovědět s citátem

citace:
Ahoj, já mám v okně protihmyzí síť z OBI a nemám žádný problém. Na okně je nalepený suchý zip, na kterém je přidělaná síť a udrží to i mého 4kilového medvěda

Nerupne to když na to kocouř skočí nebo po tom šplhá? Právě taky řeším síť na okna a jelikož jsme v podnájmu, nechce se mi do toho investovat a asi vrtat okna by taky nebylo to pravé ořechové. Kolik cca tato síť stojí? Potřebuju zajistit 2 okna(každé 1,1 m x 1.3m). Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (32x)
2
Přinesení (14x)
3
Editorial 19. června 2006 (14x)
4
Osmnáctá poznávačka vyhlášena (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top