Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Sphynx web a klub


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Sphynx web a klub
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2006 17:17:23
Odpovědět s citátem

Nejprve bych ráda přivítala další členy naší Sphynx rodiny, Katku, Vláďu a jejich červeně tygrovaného naháčka Matěje.
Jak jsme si tak s Katkou psaly, zrodil se nápad stvořit webové stránky věnované pouze Sphynxům. Protože Katka je grafička a velká milovnice Sphynxů, nabídla se s webem pomoci. Byly by tu všeobecné i speciální informace, informace o tom, jak vybírat kotě, co pro něj připravit, jak o Sphynxe pečovat, zdravotní rady, kontakty na chovatele i aktuální nabídka koťat. Samozřejmě galerie do které by všichni mohli přidávat fotečky svých miláčků a chtěli bychom pořádat i různé fotosoutěže, srazy, určitě i mít fórum... V návaznosti by mohl vzniknout i Sphynx klub. Uvítáme jakékoliv podněty, názory, nápady, zkrátka vše co by lidé od takoveho Sphynx webu a klubu očekávali a co by uvítali. Bylo by hezké, kdyby se sami majitelé a chovatelé stali spolutvůrci a klub by byl takové jejich útočiště, zdroj informací i místo k setkávání s ostatními lidmi postiženými "Sphynxitídou".
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Sphynx web a klub
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2006 10:53:35
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
Nejprve bych ráda přivítala další členy naší Sphynx rodiny, Katku, Vláďu a jejich červeně tygrovaného naháčka Matěje.
Jak jsme si tak s Katkou psaly, zrodil se nápad stvořit webové stránky věnované pouze Sphynxům. Protože Katka je grafička a velká milovnice Sphynxů, nabídla se s webem pomoci. Byly by tu všeobecné i speciální informace, informace o tom, jak vybírat kotě, co pro něj připravit, jak o Sphynxe pečovat, zdravotní rady, kontakty na chovatele i aktuální nabídka koťat. Samozřejmě galerie do které by všichni mohli přidávat fotečky svých miláčků a chtěli bychom pořádat i různé fotosoutěže, srazy, určitě i mít fórum... V návaznosti by mohl vzniknout i Sphynx klub. Uvítáme jakékoliv podněty, názory, nápady, zkrátka vše co by lidé od takoveho Sphynx webu a klubu očekávali a co by uvítali. Bylo by hezké, kdyby se sami majitelé a chovatelé stali spolutvůrci a klub by byl takové jejich útočiště, zdroj informací i místo k setkávání s ostatními lidmi postiženými "Sphynxitídou".



Ano, at zije sphynx-manie Smile) Dobry napad:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MVDr.Černý



Založen: 09.01.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Karlovy Vary

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2007 16:31:57
Odpovědět s citátem

Super nápad.Pokud budete chtít ,mohu pomoct se zodpovídáním veter.dotazů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Přivítání a poradna
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2007 18:00:39
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
ráda bych přivítala pana doktora Tomáše Černého a jeho nahatou slečnu Olivu.

Asi to byla telepatie, zrovna jsem psala Katce, že by na webu bylo skvělé mít veterinární poradnu a teď čtu, že se pan doktor nabízí. Moc za to dějujeme a nabídky moc rádi využijeme! Je to o to báječnější, že bude mít informace z první tlapky, i když doufám, že mu Oliva moc příležitostí k léčení nedá Smile
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Katka_P



Založen: 19.01.2007
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2007 10:15:48
Odpovědět s citátem

Zdravíme s Matějíčkem všechny přítomné sphynxomily a Karolíně děkujeme za tak krásné přestavení - teď se budu muset hodně snažit, když mě tak hezky vylíčila Smile Taky posíláme pozdrav panu Černému a jeho Olivce (Matějíčkovi určitě moc chybí a i já si kolikrát vzpomenu, jak bylo těžké se rozhodnout právě mezi jím a Olivou, oba byli tak skvělí Smile

Co se týče webu, tak nevidím skoro žádné náměty a nápady, tak piště nebo promarníte šanci ovlivnit podobu místa, kde jak doufáme budete příjemně a rádi trávit spoustu času Wink Ale i tak web hlavně díky Karolíně bude určitě stát za to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Ahoj
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2007 17:23:54
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny milovníky a milovnice Sphynx.
Chtěla bych moc podekovat pozdravit Karolinu. A chtela bych se k Vam s mym kotatkem Sphynx, ktere budu mit az koncem brezna. Vcera jsem si ho byla vybrat a web jsem mu uz udelala, tak se muzete kouknout, uz tam jsou i jeho fotky. Karoline: ptala jsem se na HCM testy a kote ho jeste nema, ale rodice jsou pry oba negativni a u nas v republice ho pry neumi kvalitne provest. Tak opravdu nevim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Re: Ahoj
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2007 19:44:02
Odpovědět s citátem

sanny napsal:
Zdravím všechny milovníky a milovnice Sphynx.
Chtěla bych moc podekovat pozdravit Karolinu. A chtela bych se k Vam s mym kotatkem Sphynx, ktere budu mit az koncem brezna. Vcera jsem si ho byla vybrat a web jsem mu uz udelala, tak se muzete kouknout, uz tam jsou i jeho fotky. Karoline: ptala jsem se na HCM testy a kote ho jeste nema, ale rodice jsou pry oba negativni a u nas v republice ho pry neumi kvalitne provest. Tak opravdu nevim.


Dobrý den Sandro,
moc Vas tady vítám a doufám, že až budete mít kotě doma, připojíte se se zkušenostmi i veselými historkami.
Co se týká HCM, protože nejste první a asi ani poslední, kdo má z toho trochu popletenou hlavu, založila jsem nové téma, a o HCM jsem napsala.
Pokud Vás i ostatní napadnou nějaké otázky, využijte, prosím, tento prostor. Pokud budu vědět, ráda odpovím, případně se může s radou a názorem připojit pan doktor Černý nebo mohu otázku podstoupit osobě nejpovolanější, MVDr. Vojtěchu Novákovi, který je naším kardiologem, ke kterému jezdíme testovat kočičky.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Ahoj
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2007 19:53:28
Odpovědět s citátem

Děkuji Karolino, rada se k Vam pripojim. Nebyt Vas a dalsich par zapalenych lidi pro toto plemeno by to pro nas zacatecniky bylo opravdu tezke. Myslim, ze nebudu lhat kdyz Vam podekuji i jmenem ostatnich. Dekujeme moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: web
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2007 10:29:37
Odpovědět s citátem

Tak už máme registrovanou doménu!
www.sphynxklub.cz
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Radka Kašparová



Založen: 03.02.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Červený Kostelec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2007 15:39:34
Odpovědět s citátem

Tak bysme na tu doménu měli taky něco dát, máš s tím nějaké konkrétní plány Karo?
_________________
Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: doména
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2007 16:19:01
Odpovědět s citátem

Ahoj Radko,
Je to (zatím) zcela v režii Katky, já dodám vše, co se po mně bude chtít (texty, fotky)... Wink
Katka zatím, jak jí pracovní vytíženost dovolí, připravuje nějaké grafické návrhy.
Máme zaplacenou doménu, první stránku zdarma, webforward a registrovanou volnou adresu sphynxklub@seznam.cz + k tomu zdarma prostor na swebu. Web hosting jsme zatím neřešily pokud by to šlo přesměrovat na zadarmiko sweb.
Pokud bys měla nějaký nápad nebo se Ti chtělo přiložit ruku k dílu, určitě je to vítáno. Svou šikovnost jsi už potvrdila Very Happy
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Radka Kašparová



Založen: 03.02.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Červený Kostelec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2007 16:30:31
Odpovědět s citátem

já myslím, že to na sweb přesměrovat určitě půjde, abysme nemuseli platiti Very Happy .
Ráda pomůžu a klidně nějaké www vyrobím, když bude potřeba, ale nemám představu, jak si to představuješ a co všechno v tom klubu bude. Jednoduché stránky zvládnu, ale nevím jak třeba udělat diskusní forum, možná by šel použít nějaký způsob chatu. Nebo něco jako je kniha návštěv - to vím jak na to.
Záleží na tom, co tam všechno chceme mít. A Katka dělá jen návrhy nebo bude dělat i nějaké www? Nerada bych se jí do toho vměšovala.
_________________
Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Katka_P



Založen: 19.01.2007
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2007 19:24:47
Odpovědět s citátem

Radka Kašparová napsal:
Záleží na tom, co tam všechno chceme mít. A Katka dělá jen návrhy nebo bude dělat i nějaké www? Nerada bych se jí do toho vměšovala.


Katka dělá hlavně grafiku Smile
Ale protože nepředpoklám, že bude někdo z okruhu mých (kočkami nepostižených) známých a kolegů příliš ochoten věnovat větší množství času vlastní realizaci stránek (včetně toho fóra a nějaké té administrace pro přidávání článků), tak jsem našla open sourcový publikační systém. Popravdě s ním sama trochu bojuju, stejně tak jako s menším množstvím času, než bych si představovala a přála, takže zatím je web ve stádiu tvorby grafiky. Vlastně jsem myslela, že už jsem pokročila, ale do toho přišla Karolína se svými úžasnými, hřejivými a oduševnělými stránkami, takže jsem svůj pohled na to, jak by stránky měly vypadat a hlavně působit, trochu přehodnotila.

No, abych to shrnula, ráda vám, Radko, pošlu na ukázku tu grafiku, pokud budete chtít. Jestli ano, kontaktujte mě na katerina.pekna zavináč gmail.com a určitě se domluvíme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (40x)
2
RSS kanály (40x)
3
HCM u koček - program PawPeds (25x)
4
Zlomek vteřiny (22x)
5
Debakl (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top