Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Koťátka ve zverimexu?!?!

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: Koťátka ve zverimexu?!?!
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2007 16:15:08
Odpovědět s citátem

Včera jsem obíhala zverimexy, protože jsem sháněla ty "naše" granule, a v jednom mě čekal dost smutný pohled. Mezi ještěrkami, křečky, pavouky a rybičkami byly ve skleněné vitríně dvě koťátka - siamáčci. Crying or Very sad Dostala jsem pěknej vztek - takhle se přece koťata neprodávaj!!! Evil or Very Mad A vzápětí na to se ve mně vzedmula vlna soucitu a začala ve mně hlodat myšlenka, že bych aspoň jednoho chudáčka tamodtud vysvobodila. Jednu kočičku už mám (téměř půlroční), na kamaráda vážně pomýšlím - no ale myslela jsem tak na podzim... Taky mám celkem strach, že když byl chovatel tak nezodpovědný a "vystavuje" svoje odchovance tímto způsobem, tak kdo ví, čím vším si kočičky prošly, jestli nejsou nemocné, stresované, neurotické... Ale mám pořád před očima ty jejich smutný pohledy, tak nevím. Co si o tom myslíte?
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ála



Založen: 13.05.2006
Příspěvky: 32

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2007 17:30:35
Odpovědět s citátem

Ahojky,
mám velmi podobnou zkušenost. U nás ve zverimexu jsou koťata dost často, většinou peršanky nebo britky. Jsou namačkané v jedné kleci ve tmavém rohu, jinde ani nemají místo, většinou mňoukají, jen se k nim člověk přiblíží. Já už jsem tam radši i přestala chodit, nemohu unést ten pohled, je mi jich strašně líto a musela bych si vzít za chvíli domů všechny, kdybych si vzala jedno, bylo by mi líto, že tam nechávám to druhé atd. Jen by mě zajímalo, jak to dělají v noci, prodejna nemá okna, když zavřou a zhasnou, je tam tma jak v ranci. Připadá mi, že jim je tam někdo dodává opakovaně, ty kočky jsou vzhledově stále stejné..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Koťátka ve zverimexu?!?!
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2007 17:41:54
Odpovědět s citátem

V Praze jsem narazila na tyhle případy v prodejnách PetCenter ... jsou tam koťátka ve velkých klecích ... pravdou je, že ačkoliv to vypadá strašně, tak tahle byla mazlená od prodavačů, měla tam pelíšky i závěsné odpočívadlo, byla očkovaná ... no zrovna úchvatný to není, to přiznávám ... co s tím, ale nevím.
Podle tamních prodavačů si je ale lidi berou, takže se tam koťátka dlouho nezdrží ...

Ten kdo ale takhle koťátka vystavuje, nebo poskytuje, navíc nejspíš čistokrevná, či mixlá čistokrevná rozhodně není chovatel, ale nezodpovědný jedinec ... bohužel.

V jakém stavu jsou ale zmínění siamáčci těžko říct ... určitě ale asi nejde vzít jen jednoho, člověk by si pak akorát vyčítal, kde asi skončil ten druhý.

Možná na ně můžete poslat veterinární správu, či hygienu. Ale nic jiného mě fakt nenapadá.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Koťátka ve zverimexu?!?!
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2007 20:40:34
Odpovědět s citátem

Také jsem se s tím už bohužel setkala Sad Člověk by těm koťátkům nejraději pomohl a dostal je odtamtud, jenže je jisté, že by byla hned nahrazena čerstvou várkou. Ačkoliv je to kruté, tak by tím člověk opět podpořil množitele v jejich činnosti Sad
Organizovaní chovatelé do zverimexu koťata v žádném případě nesmí prodat. Ta, co vypadají čistokrevně budou od množitelů na kšeft.... Chudinky.

Zažila jsem i světlou výjimku, kdy majitelka zverimexu vzala do obchodu 4 koťátka, která našla a vypiplala. Tato koťátka byla vymazlená a opečovávaná a měla k dispozici čistou voliérku s lezadlem. A chtěla za ně více méně jen náklady na péči a očkování. Takže to asi nejde generalizovat, i když je to smutné.

Na druhou stranu se my kočkomilové těžko oprostíme od toho, že kočičky v kleci jsou fuj, ale papoušci, králíčci, fretky atd.. jsou v nich happy.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Koťátka ve zverimexu?!?!
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2007 20:42:33
Odpovědět s citátem

Jinak v Americe jsem toto viděla naprosto běžně. A to nejen koťátka, ale i štěňata, u nichž mi to přijde ještě krutější než u koček. Confused
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 3. 2007 12:41:13
Odpovědět s citátem

Ála napsal:
Ahojky,
mám velmi podobnou zkušenost. U nás ve zverimexu jsou koťata dost často, většinou peršanky nebo britky. Jsou namačkané v jedné kleci ve tmavém rohu, jinde ani nemají místo, většinou mňoukají, jen se k nim člověk přiblíží. Já už jsem tam radši i přestala chodit, nemohu unést ten pohled, je mi jich strašně líto a musela bych si vzít za chvíli domů všechny, kdybych si vzala jedno, bylo by mi líto, že tam nechávám to druhé atd. Jen by mě zajímalo, jak to dělají v noci, prodejna nemá okna, když zavřou a zhasnou, je tam tma jak v ranci. Připadá mi, že jim je tam někdo dodává opakovaně, ty kočky jsou vzhledově stále stejné..


Tihle siamáčci na tom nejsou tak špatně - mají v té vitríně celkem vysoké šplhadlo, takže aspoň vertikálně mají jakýs takýs prostor, a vystrašeně nevypadali, celkem zvědavě si lidi prohlíželi.
Ale jinak je to teda hrůza: jsou tam už měsíc, teď mají zhruba tři měsíce (prodavač ani neví přesné datum narození), očkovaní nejsou... A teď k tomu všemu už je tam jen jeden! Sad Souhlasím s Adélou, že pokud si ho vezmu, tak jen podpořím tuhle velkovýrobu koťat, ale na druhou stranu mi to rve srdce a vím, že tomu koťátku můžu poskytnout šťastný domov. Kdo ví, kde jinak skončí...
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 3. 2007 13:35:51
Odpovědět s citátem

Fol, jestli nad tím dumáte, máte doma jen jednu kočičku a stejně jí chcete pořídit kamaráda, tak si to koťátko vemte. Bude to dobrý skutek... Wink
ale jak zajistit, aby tam už další koťata nepřibývala, to nevím Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2007 15:20:02
Odpovědět s citátem

Jedině sehnat někoho známého, kdo by si současně s Vámi vzal toho druhého. Mě děsí představa, jak mu bude, když tam zůstane úplně sám. Sama jsem tohle viděla v Praze ve Spektrumu v Průhonicích (snad to bylo tam), byli tam 4 a celkem spokojené - hráli si spolu dováděli. Za 14 dní tam bylo už jen jedno a šíleně mňoukalo a bylo úplně uplakané. Tak jsem celý ten večer bulela, ale bohužel jsem si kotě vzít nemohla. Bylo mi v tu dobu 17 a bydlela jsem ještě u rodičů, kteří o druhé kočině nechtěli ani slyšet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2007 18:20:21
Odpovědět s citátem

Právě že on tam už je sám! Byla jsem se na něj dnes zase podívat, no a co myslíte? - zítra si pro něj jdu! Very Happy
Mám z toho tedy pořád smíšené pocity, protože druhý přírůstek jsem si určitě nechtěla pořizovat tímhle způsobem - z principu (první kočenku mám z útulku). Protože nesouhlasím s tímhle způsobem prodávání koťat. Jenže ono je těžký držet se nějakých principů, když už toho tvorečka máte před očima a víte, že mu můžete pomoct... Tomuhle konkrétnímu asi pomůžu, ale jeho následovníkům prokazuji medvědí službu. Nicméně ty kladné pocity převážily a tak si ho vezmu.
Tak jsem se aspoň pobavila s prodavačem, že se mi tenhle způsob prodeje nelíbí. Taky říkal, že v zahraničí je to naprosto běžná praxe Shocked a dokud tam byli 3 (2), tak si spolu hráli a bylo jim asi celkem dobře. Fakt je, že ani tenhle nevypadá vyděšeně, když šel kolem pejsek, tak se po něm zvědavě natahoval, se mnou se mazlil, předl, hrál si s peříčkem.
Konzultovala jsem to i s veterinářem a nevidí v tom velký problém, když ta moje kočena očkovaná je, a máme naplánovány kroky, které s kocourkem podniknem (odčervení, odblešení, test na ušní roztoče, očkování). Kocourek vypadá zdravě - evidentně mu chutná, pod ocáskem ok, oči i uši čistý. Tak snad to dobře dopadne!

Takže zítra nás čeká seznamování, hodně jsem o tom tady četla, tak jsem zvědavá a taky trochu nervózní. Držte nám palce!
Dík!!!
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2007 18:28:08
Odpovědět s citátem

Držím palce, ať je opravdu všechno v pořádku a určitě dejte vědět, jak to s vámi vypadá!!!
Člověk míní a život mění ... v pořádku tenhle "prodej" určitě není ... a v cizině to možná běžná praxe je, ale také jde o to, jak dbá tamní hygiena na podmínky v podobných zařízeních ... přístup prodavače bohužel, tomuhle je nahrává.
Ale přeju Vám s kocourkem hlavně radosti a co nejmíň starostí!

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2007 20:22:19
Odpovědět s citátem

Držím palce, aby všechno dobře dopadlo! Určitě pak napište.
Sice tím podporujete hyenské množitele, ale na druhou stranu Vás chápu, taky by mi koťátka bylo hrozně líto....
Tak hlavně, aby bylo zdravé.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2007 8:12:26
Odpovědět s citátem

Tak to je super, mám radost, že ten malý tvoreček se dostane do dobrých rukou. Většinou se tyhle zverimexová koťátka kupují jako dárek pro děti, který po pár týdnech končí na ulici Sad . Normální člověk když chce kočku, určitě po ní nepůjde pátrat do zveráku.
Tak ať Vám seznamování dobře dopadne a těším se na pozitivní zprávy Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2007 8:52:55
Odpovědět s citátem

Dobře jste se rozhodla. Já myslím, že v takovémto případě to je stejně dobrý skutek jako vzít si kočičku z útulku. Ať spolu všichni zažijete hodně radosti!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: první dojmy
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2007 15:22:58
Odpovědět s citátem

Tak kocourek je u nás!!! Very Happy
Doteď tady probíhá něco jako poziční válka, kočenka - starousedlice na něj vrčí, mručí a bručí jako medvěd, občas zasyčí, ale vždy s menším nebo větším odstupem. Malej většinou jen sedí a upřeně na ni hledí. Před chvílí se osmělil a taky na ni zasyčel, a pak vyloudil takovej zvuk, že kočena se utekla schovat do vedlejší místnosti. No, lekla jsem se i já!
Jinak se zdá, že kocourek má pro strach uděláno, už zdlábl porci granulí a očividně mu to bylo málo (jaká radost vidět kotě, že se s chutí cpe - tu moji Avi abych vždycky přemlouvala...), když je vrčoun o kus dál, tak si sám hraje. Je to taky hroznej mazel, muchlala bych ho, ale držím se, aby kočenka nežárlila. I tak je to pro ni šok, spíš se ho ale bojí, dokonce zvracela, chudinka Sad
Taď oba usnuli, tak jsem zvědavá, co bude po probuzení...
Doufám, že se brzo skamaráděj!!!
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2007 15:23:54
Odpovědět s citátem

Jo, a moc děkuju všem za podporu!!!
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2007 19:55:31
Odpovědět s citátem

Fol nebojte. Taky jsem měla povolenou jenom jednu kočku. Vloni v mrazech jsme našly jednu venku a je u nás. Přibližování trvalo trochu déle. Bylo ze strany "domácí" syčení, vrčení.Teď se tolerují, sice žádný kamarádčoft, ale je klid
Neumím si představit, že by zůstala venku, v dešti, mrazech. Jste hodná, že jste dala domov kotěti a uvidíte, že Vám to bohatě vrátí.
Dejte vědět.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2007 23:51:11
Odpovědět s citátem

Docela me zarazilo, ze se i u nas zacinaji vyskytovat praktiky prodavani kotat ve zveraku.
jinak co se tyka toho seznamovani, tak jsme zazili to stejny. Meli jsme doma kocourka z ulice a pak jsme si k nemu poridili siamku. Asi tyden na sebe vrceli a prskali, ale ted je z nich nerozlucna dvojka. Spi spolu, neustale se vzajemne olizuji a cisti.. ted mame jeste navic dve britky, takze dva tabory. Maja(siamka) se s nema nemuze nejak snyst. porad na ne prska a vrci.. Siamky jsou dominantni. Brani si sve uzemi a pany a tezko se smiruji s dalsi spolecnosti. Smile
Takze verte tomu, ze to je jen o zvyku.. oni si na sebe zvyknout a pak bez sebe neudelaji krok. chce to jen mit tu trpelivost. Wink drzim pesti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
geisha



Založen: 25.03.2007
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2007 9:27:57
Odpovědět s citátem

Ahoj. My mame treti kocku ze zverimexu. Nemohla jsem ho tam nechat. Byl ve strasnym stavu. Tezky zanet spojivek, nejakou plisen na kozichu. Chrcelo to v nem. Chteli za nej 600kc. Nakonec nam je vratili, protoze po navsteve veterinare, jsme byli zdeseny.
Pritel jel zpet s papirem od veterinare a rekl jim, ze bud vrati penize, nebo se budou podilet na lecbe.
Nakonec radsi vratili penize, protoze leceni stalo daleko vic. Navic nase kocky to odnesli plisni na kozichu.
Uz to je rok a pul, co se to stalo a Falco je krasnej cernej kocour.
Nevim, co mu kdo udelal,ale nejak moc nemnouka a ani nema rad, pokud ho chovame, nebo si ho dame na klin.
Ale je to nas milacek, jako Sara i Maja. A dneska by me meli privezt kote Mainsky myvali kocky. Moc se tesim, jelikoz tahle kocka je muj sen Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2007 9:48:58
Odpovědět s citátem

V bratislave sa maciatka v obchode objavili raz - ked otvorili novy velky megaobchod. Mali ich v klietke pre kralikov a bol to strasne smutny pohlad...



Maciatka predali za tyzden a vdaka protestom ludi, ktori sa stazovali pocas navstev predavackam a vyhlasovali, ze tam nakupovat nebudu, sa majitelia rozhodli uz macence nepredavat. Nastastie.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
geisha



Založen: 25.03.2007
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2007 12:16:13
Odpovědět s citátem

Liw: To je des. Chudaci kocky. Kolikrat koukam na Animal Planet a tam, kdyz vidim, co lidi dokazou zviratum udelat. Kolikrat bych to tomu majiteli vracela stejne, jako on, ublizuje tomu zvireti. Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2007 17:18:29
Odpovědět s citátem

geisha napsal:
Ahoj. My mame treti kocku ze zverimexu. Nemohla jsem ho tam nechat. Byl ve strasnym stavu. Tezky zanet spojivek, nejakou plisen na kozichu. Chrcelo to v nem. Chteli za nej 600kc. Nakonec nam je vratili, protoze po navsteve veterinare, jsme byli zdeseny.
Pritel jel zpet s papirem od veterinare a rekl jim, ze bud vrati penize, nebo se budou podilet na lecbe.
Nakonec radsi vratili penize, protoze leceni stalo daleko vic. Navic nase kocky to odnesli plisni na kozichu.
Uz to je rok a pul, co se to stalo a Falco je krasnej cernej kocour.
Nevim, co mu kdo udelal,ale nejak moc nemnouka a ani nema rad, pokud ho chovame, nebo si ho dame na klin.
Ale je to nas milacek, jako Sara i Maja. A dneska by me meli privezt kote Mainsky myvali kocky. Moc se tesim, jelikoz tahle kocka je muj sen Razz

To je hrozný! Tenhle můj drobeček je snad zdravej, veterinář na něm taky nic nenašel. Odčervili jsme, příští týden budem očkovat, tak snad to bude OK.

Jinak u nás seznamování postupuje mílovými kroky! Very Happy Ava starousedlice rychle přišla na to, že to malý bílý kulatý, co se tady batolí, se výborně hodí na hraní. Takže na sebe číhaj, pak se honěj a vyskakujou na sebe s rozpřaženýma pacinama, šmátraj po sobě, když ten druhej je schovanej v krabici, v tunelu nebo za dveřma. Ještě se to neobejde bez mručení (kočenka) a občasného syčení (oba, ale hlavně kocourek - to když mu velká jednu ubalí nebo ho povalí, nebo když chce mít prostě pokoj), ale už o hodně míň než na začátku. Taky si už očichali čumáčky a zadečky. Na to, že je tady malej teprve třetí den, je to myslím super! Přece jen je "velká" taky ještě kotě (necelých 6 měsíců) a je to taková mírná povaha.
Jediná věc, co mě trochu trápí, je to, že kočenka za tu dobu skoro nic nesnědla Sad S baštěním jsme měly problém i předtím, je to takovej mizernej jedlík, vždycky byla hubená. Teď už začíná být pomalu vyzáblá, na ty její propadlý boky se už ani nemůžu podívat. Chápu, že má teď myšlenky někde úplně jinde, ale ona nemá z čeho brát! No a samozřejmě jsem si domů přivedla hotového pažravce, spořádal by snad i hřebíky. Takže by jí všechno sbaštil. Zatím jí misku dávám na parapet okna, kam kocourek ještě nechodí, ale brzo to tam najde, to je jasný. Zatím jsem doma (tak do půlky dubna), ale jak to budu dělat, až tady budou přes den sami, to fakt nevím... Myslíte, že se kočena rozjí? A mohlo by se to zlepšit po kastraci (ještě nemrouská)?

A přeju hodně radosti s mainskou mývalí! Napište, jak ji domorodci přijali!
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
geisha



Založen: 25.03.2007
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 3. 2007 17:41:46
Odpovědět s citátem

Fol: Mozna, ze ta kastrace neni spatny napad. My tu jednu slecnu zatim nedali,ale tenhle rok pujde. Toho rvani je moc, kdyz mrouska. Druha i kourek jsou kastrovani. Maja po kastraci pribrala a je to poradna kocka. Sara je takovy vyzle.
Kazdou chvili by tu meli byt, tak uz me svrbi ruce na pomazleni s novym clenem nasi rodiny Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 7:31:36
Odpovědět s citátem

Fol: no já tuto otázku krmení řeším také. Když dostanou, Fugo svou misku nechá stát (přestože mají to samé) a letí ji vyžrat Dominikovi. No a když je Dominikova prázdná, vrátí se ke své a ještě vyjí svou. Dominik znechuceně sedí opodál, je to takový trumbera, o nic nebojuje. Fugo je také jako saranče, jí vše. Dominik zase jí máloco, ale stejně jako Fugo vyjídá misku jemu, on vyjídá kotěcí granulky, takže je Fugovi musím míchat do konzervy, jinak bychom měli z Dominika kouli.

Geisha: tak ať si kočičky rychle zvyknou. Mainky jsou úžasné, mám doma dvě (tedy dva) Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bebík



Založen: 27.03.2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2007 20:40:50
Odpovědět s citátem

no ja jsem videla stenata a kotata v jedny kleci a jeste tam byl zakrsly kralik..bylo to v Londyne v Pet centru a tam vsichni poulili smutna ocka a uz ani nestekali ani nemnoukali,proste dokonale zlomeny tvorecci Crying or Very sad
_________________
zdraví Bebík a kocourek Jonášek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (55x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (28x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (21x)
7
Mrouskání kočky (říje) (18x)
8
Kočičí jména (18x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top