Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetové obchody


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 14:02:55
Odpovědět s citátem

Víte o nějakém dobrém internetovém obchodě (pro kočky Very Happy )? Děkuji.
Odpovědět 
Simírek
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 14:16:39
Odpovědět s citátem

Podívej se hned do fóra pod tebou.... Chovatelské potřeby Praha, April tam dáva tipy na dobrý netový obchody. Laughing
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 16:15:00
Odpovědět s citátem

Krom těch www.allpet.cz a www.happy-animals.cz ve zmiňovaném foru je obchodů v Praze ještě pár mně známých ... namátkou -
http://www.astin.cz
http://chovatelskepotreby-pluto.cz/
http://shop.miga.cz/

Nicméně mezi ty s nejobsáhlejší nabídkou patří právě ti allpet a happy animals.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2006 11:54:58
Odpovědět s citátem

A ještě je se mi zdá celkem dobrý www.akarazoo.cz, nemám s nima sice nějak zkušenosti, neb kočičáčí výbavičku taky teprve vybírám, ale jejich sortiment se mi zdá celkem slušný.. Ale nejlepší je stejně asi ten zmiňovaný allpets ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alenka02



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2006 12:58:15
Odpovědět s citátem

Já mám s www.allpet.cz strašné zkušenosti. Problém s dodáním, děsné informace, neskutečné trable při reklamaci. Už u nich nakupovat nebudu (a to mám super slevy), raději zaplatím jinde víc, abych se vyhla jejich příšernému chování. Exclamation
_________________
Alena a Lucky
http://kocourlucky.webgarden.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2006 13:10:15
Odpovědět s citátem

Alenka02 napsal:
Já mám s www.allpet.cz strašné zkušenosti. Problém s dodáním, děsné informace, neskutečné trable při reklamaci. Už u nich nakupovat nebudu (a to mám super slevy), raději zaplatím jinde víc, abych se vyhla jejich příšernému chování. Exclamation


No zjistila jsem sama, že je to velmi individuální, nejdříve fungovali bezchybně, pak mohu říct, že mě párkrát naštvali, nicméně teď mi přijde, že se zase o dost zlepšili a fungujou zase vcelku normálně. Nakupuju u nich už víc jak dva roky, k problémům se povětšinou stavěli rozumně bez zbytečných komplikací.
Ale zkušenosti s nimi má každý jiné ... ono to chce holt vyzkoušet víc obchodů, aby si pak člověk udělal obrázek, jak který funguje. Mně u nich vyhovuje "věrnostní" sleva i obsáhlost nabídky.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alenka02



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2006 13:23:40
Odpovědět s citátem

April napsal:


No zjistila jsem sama, že je to velmi individuální, nejdříve fungovali bezchybně, pak mohu říct, že mě párkrát naštvali, nicméně teď mi přijde, že se zase o dost zlepšili a fungujou zase vcelku normálně. Nakupuju u nich už víc jak dva roky, k problémům se povětšinou stavěli rozumně bez zbytečných komplikací.
Ale zkušenosti s nimi má každý jiné ... ono to chce holt vyzkoušet víc obchodů, aby si pak člověk udělal obrázek, jak který funguje. Mně u nich vyhovuje "věrnostní" sleva i obsáhlost nabídky.

April


Mně věrnostní sleva taky vyhovovala. Cool Nakupovala jsem tam leta a pořád bída (jen někdy menší než jindy). Ale teď po ohromném incidentu s reklamací končím. Tak hledám tady v diskuzi, kde budou lepší.
_________________
Alena a Lucky
http://kocourlucky.webgarden.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2006 23:34:03
Odpovědět s citátem

Už jsem reagovala ve vedlejší diskuzi, nicméně mi to nedá nenapsat něco i sem.. Ano, souhlasím, taky už tam nikdy nic nekoupím (důvody uvedeny vedle).. Ale abych tady jen nehanila, dobré zkušenosti mám s happyanimals.. Teda nevím, jak při objednávání přes net, to nemám otestované, ale v jejich prodejně na Klimenské byli velice milí, vstřícně mi poradili, zboží předvedli a ani jim nevadilo, že tím porušili obal a znemožnili dodávku někomu jinému ;o) Sice tam nemají takový výběr a jsou o malinko dražší než v allpet, ale zase.. Na co je člověku výběr, když mu stejně přivezou něco jiného, než si objednal, že.. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2006 6:14:09
Odpovědět s citátem

Abych byla upřímná, tak nehaním ani extrémně nechválím žádný internetový obchod, protože hodnocení je vždy velmi subjektivní záležitost, a vždy záleží na konkrétní situaci, na objednaných věcech, na přístupu jednotlivých osob ... proto si myslím, že co nevyhovuje jednomu, může vyhovovat druhému a každý si musí ozkoušet, zda ano, či ne.
Tak jak někdo haní Allpet, tak vím, že ani Happy Animals není dokonalý, byť jejich obchůdek je přívětivější.

Jak píšu, je dobré vědět, že tu obchody jsou, které to jsou, znát šířku nabídky, udělat si přehled o cenách a pak už je na každém volba, kde nakoupí Wink

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alenka02



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2006 17:23:14
Odpovědět s citátem

April napsal:


Jak píšu, je dobré vědět, že tu obchody jsou, které to jsou, znát šířku nabídky, udělat si přehled o cenách a pak už je na každém volba, kde nakoupí Wink

April


Moje volba je jasná. Cool

Jen pro doplnění, jak to dopadlo: reklamaci a vrácení peněz jsme musela urgovat. Po telefonu mi paní Najmanová sdělila, že už mi peníze poslala, jak jsem chtěla (asi mám být vizionář a vytušit to, když se neobtěžuje napsat mail nebo zavolat). Jaké bylo moje překvapení, když místo peněz na účet přišla složenka! Shocked OK, musím si něco vytrpět, když chci naplnit svá práva, tak jsem se vypravila na poštu. Tam jsem zjistila, že je složenka vyplněná špatně a adresa na ní uvedená neodpovídá mé. Boha, to jsou fakt služby dokonalé v každém detailu.

Až někdo přijdete na prima e-shop, dejte vědět. Wink
_________________
Alena a Lucky
http://kocourlucky.webgarden.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2006 8:42:56
Odpovědět s citátem

www.google.com/search?q=chovatelsk%C3%A9+pot%C5%99eby&hl=cs&lr=&start=0&sa=N
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alenka02



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2006 21:12:43
Odpovědět s citátem

April napsal:
www.google.com/search?q=chovatelsk%C3%A9+pot%C5%99eby&hl=cs&lr=&start=0&sa=N


Ale já bych skutečně ráda nějaký PRIMA, ne seznam "Allpetů". Cool Těším se na další, osobní zkušenosti.
_________________
Alena a Lucky
http://kocourlucky.webgarden.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.B.
Anonymní





Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2006 11:20:32
Odpovědět s citátem

Ale já bych skutečně ráda nějaký PRIMA, ne seznam "Allpetů". Cool Těším se na další, osobní zkušenosti.[/quote]
mé zkušenosti - nabídka i.obchodů je víc než skromná ba si dovolím říct, že ubohá. Nakupujeme některé pelíšky v Č. Budějovicích - je to Rakouský obchod - některé věci pro miláčky z této stránky tam také mají - jukněte a srovnejte Laughing TADY : http://www.catsplay.com/petbeds.php3
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2006 5:52:13
Odpovědět s citátem

Alenka02 napsal:
Ale já bych skutečně ráda nějaký PRIMA, ne seznam "Allpetů". Cool Těším se na další, osobní zkušenosti.


Pokud jste na ten odkaz klepla, otevřela se Vám vyhledávací stránka v googlu, kde je nejen Allpet, nýbrž i další internetové obchody z různých měst, není problém si u nich objednat a nechat si poslat poštou.
Takže opravdu se nejedná o seznam "allpetů", ale o poměrně obsáhlou stránku s nabídkou internetových obchodů chovatelských potřeb, s nimiž lidé jistě mají zkušenosti, jen nejspíš nechodí sem, příp. nemají potřebu veřejně psát svoje názory.
Možná byste v prvé řadě měla obchody vyzkoušet, protože co člověk, to názor, na každý internetový obchod najdete jak negativní, tak pozitivní ohlasy a není nad to, ozkoušet si něco osobně, to je ta nejlepší zkušenost.
Tady je možné jen nasměrovat a ukázat přehled, ale zvolit si musí každý dle svých požadavků a potřeb.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alenka02



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2006 20:32:41
Odpovědět s citátem

April napsal:

Pokud jste na ten odkaz klepla, otevřela se Vám vyhledávací stránka v googlu, kde je nejen Allpet, nýbrž i další internetové obchody z různých měst, není problém si u nich objednat a nechat si poslat poštou.
Takže opravdu se nejedná o seznam "allpetů", ale o poměrně obsáhlou stránku s nabídkou internetových obchodů chovatelských potřeb, s nimiž lidé jistě mají zkušenosti, jen nejspíš nechodí sem, příp. nemají potřebu veřejně psát svoje názory.
Možná byste v prvé řadě měla obchody vyzkoušet, protože co člověk, to názor, na každý internetový obchod najdete jak negativní, tak pozitivní ohlasy a není nad to, ozkoušet si něco osobně, to je ta nejlepší zkušenost.
Tady je možné jen nasměrovat a ukázat přehled, ale zvolit si musí každý dle svých požadavků a potřeb.

April


April, klííííííííííííííd. Fórum je o výměně osobních zkušeností. Ne že si je budu jeden po druhém zkoušet. Špatné služby se prostě projeví u více lidí a je dobře, že se na ně upozorníme. Kdyby byli samí lidi, co "nemají potřebu psát veřejně svoje názoy", tak by sis tu povídala sama se sebou. Very Happy
_________________
Alena a Lucky
http://kocourlucky.webgarden.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2006 5:51:50
Odpovědět s citátem

Já jsem klidná, nabídla jsem alternativu k tzv. allpetům, až klidná nebudu, jistě to nepřehlédnete!
Jen je zcela evidentně vidět, že moc lidí sem zkušenosti nepíše a když už, tak jen kritiku jednoho obchodu, což podle mě není vůbec směrodatná zkušenost. Ono totiž je poměrně běžné, že pokud jde o kritiku, do té se zapojí všichni, pokud jde o chválu, to všichni mlčí.
Moje poslední objednávka u Allpetu měla např. č. 15720, což znamená, že tolik objednávek u nich již proběhlo, výtek vůči nim je kolik? Pět, deset, dvacet, sto? Já s nimi problémy nemám, ale také je nikomu nenutím. Proto tvrdím, že si každý musí ozkoušet to, co mu vyhovuje ... mně nevyhovují např. Happy Animals, které jiní vychvalují.
O pár příspěvků výše jsem napsala několik jiných internetových obchodů, vypsala jsem sem odkaz z vyhledávače na další, co Vám tedy brání některý z nich vyzkoušet a pak napsat svou zkušenost?! Pokud budou všichni čekat, až někdo jim sem napíše svou zkušenost, nebudu to já, kdo si bude povídat sám se sebou, ale neustále se tu budou motat příspěvky typu - "Tak napíše už někdo konečně, který obchod je dobrý?!".
Já se pouze snažím reagovat na Vaše konkrétní připomínky. Původní dotaz byl na dobré internetové obchody, nabídla jsem alternativy, doporučuju další obchody. Pokud je Vám to málo, bohužel, s tím já už víc nenadělám, snahu jsem měla. Toť od mě k tomuto tématu vše. Víc nemám co psát.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: výměna osobních zkušeností
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2006 9:20:10
Odpovědět s citátem

Osobně jsem ráda, když mi někdo ve fóru na můj dotaz nebo problém poradí cokoli - i když to nemá osobně vyzkoušené. Může to být něco, na co bych sama nepřišla a vyzkouším to pak já. Stejně tak i dávám druhým rady, které mnohdy nemám z osobní zkušenosti, ale jen vyčtené. Víc hlav víc ví, říká se. Samozřejmě není nad osobní zkušenost, ale ta bohužel nebývá vždy přenosná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2006 19:41:33
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Víte o nějakém dobrém internetovém obchodě (pro kočky Very Happy )? Děkuji.



A co takhle http://www.krmeni.cz Při objednávce nad 800,- poštovné zdarma po celé ČR, to už se myslím vyplatí. Nabídka pro kočičky je opravdu velká a dokonce levnější než v klasickém kamenném obchodě - Ostravsko. Máte někdo zkušenost s nakupováním v tomto obchodě?

Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Cindy



Založen: 14.11.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

Předmět: e-obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2006 14:07:28
Odpovědět s citátem

Já mám tu nejlepší zkušenost s obchody www.happyanimals.cz -věci jsem si vyzvedla hned druhý den Very Happy

A pak se mi ještě osvědčil obchůdek www.hafbezobav.cz

Jinak jestli někdo bude mít zájem, tak seznam různých internetových obchodů najdete na www.topobchody.cz/zvirata.html

Snad se to bude někomu hodit Laughing
_________________
Cindy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Myšák



Založen: 22.02.2007
Příspěvky: 1

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2007 18:46:13
Odpovědět s citátem

J.B. napsal:
Ale já bych skutečně ráda nějaký PRIMA, ne seznam "Allpetů". Cool Těším se na další, osobní zkušenosti.

mé zkušenosti - nabídka i.obchodů je víc než skromná ba si dovolím říct, že ubohá. Nakupujeme některé pelíšky v Č. Budějovicích - je to Rakouský obchod - některé věci pro miláčky z této stránky tam také mají - jukněte a srovnejte Laughing TADY : http://www.catsplay.com/petbeds.php3[/quote]

Dobrý den, velice mě zaujaly pelíšky u uvedeném odkazu. Kde se tento obchod v Českých Budějovicích nachází?
Děkuji
Myšák
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Kočičí známka :)
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2007 19:11:43
Odpovědět s citátem

Objevila jsem něco úžasného, teda - sice mi to připadá trošku jako rozežranost objednávat to kočkám, ale.... Laughing

Už jsem objednala Damíškovi a Matýskovi vlastní známku s jejich jménem

Embarassed

http://www.reddingo.cz/ibchod/index.htm

Prostě jsem nemohla odolat.
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 3. 2007 21:46:21
Odpovědět s citátem

já objevila http://profizoo.cz/eshop/212/kocky

Mám tam pár věcí objednáno, kus z toho zatím nemají, tak volali, omlouvali se... a tak jsme se domluvili, že až budou mít, tak pošlou komplet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lenista



Založen: 13.03.2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2007 16:37:25
Odpovědět s citátem

April napsal:

Moje poslední objednávka u Allpetu měla např. č. 15720, což znamená, že tolik objednávek u nich již proběhlo, výtek vůči nim je kolik? Pět, deset, dvacet, sto? Já s nimi problémy nemám, ale také je nikomu nenutím.
April


dnes jsem zkousela objednat zbozi u allpetu s tim, ze jsem je pozadala, jesli by zavoz nesel v pondeli nebo patek anebo az po 22 hodine vecer, protoze jinak jsem v praci.... Z duvodu tohoto dotazu mi arogantne stornovali objednavku. Jak s takovou firmou nekdo nemuze mit problemy asi jen tak nepochopim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2007 18:20:52
Odpovědět s citátem

Problémy nemám ... přizpůsobila jsem se závozu, který mají zveřejněný na netu (stejně tak Happy Animals zaváží jen určité době) .... pokud mi závoz u Allpetu nevyhovuje (k nám dojíždějí povětšinou až ve 22hod.), tak si k nim sjedu a zboží vyzvednu sama.

Každý obchod má své mouchy a kdo nakupuje celkově na internetu a nejen krmivo, narazí na různé přístupy ... někdy je to lepší, někdy horší. Já zrovna Allpety hanit nemůžu, vyhovují mi třeba víc než HA ... od počátku píšu, že ale nemusí vyhovovat všem, vím, že s nima mají někteří obtíže, ale považuju za nerozumné jeden obchod vychvalovat a druhý hanit ...

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nelly



Založen: 20.09.2005
Příspěvky: 3

Předmět: Re: internetové obchody -allpet
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 4. 2007 12:44:59
Odpovědět s citátem

Musím se připojit, zrovna včera mi pani Najmanová taky jen tak z plezíru stornovala objednávku, když jsem slušně požádala o zavezení jen v určitých dnech. Ono když prostě dopředu vím, že ten a ten den budu doma třeba až po osmé, ale jiné dny už od šesti, kdy začínají zavážet.. Myslím, že by to nemusel být takový problém. Jde jen o ochotu. To jsem taky paní Najmanové napsala a neobjednám si u nich už ani ň. Navíc snad nikdy mi nezavezli objednávku kompletní, dlouho to trvalo, jakákoliv komunikace s paní N. je dost nepříjemná, neochota z ní jen čiší.
Vrcholem bylo, když jsem chtěla poslat do útulku OS Podbrdsko do Řevnic zásilku, přesně a správně jsem uvedla doručovací údaje a za dva týdny mi paní N. volala, že se jim to vrátilo. Snažila se to hodit na mě, na poštu, sáhodlouze jsem s ní domlouvala, jak to vyřešit, všechno byl problém. Nakonec mi to milostivě doručila domů (za další týden, ale musela jsem si přiobjednat ještě další zboží, jinak, jak mi bylo řečeno, to nejde, když už jsem to jednou chtěla posílat poštou) a já to vezla ve výsledku do útulku sama. Jaké bylo moje překvapení, když na krabici, kterou allpet dával na poštu, bylo jako adresát uvedeno MOJE JMÉNO plus adresa útulku... no bodejť by to tam pošta doručila, že...
Vím, že každý jsme jiný a že někomu třeba allpet vyhovuje. Tak vím, že allpet spolupracuje s Kočičím domkem, něco jsem jim přes ně posílala a to fungovalo. Za to jim samozřejmě patří dík, každá taková pomoc je pro útulky přínos. Ale moje negativní zkušenosi s paní Najmanovou už přerostly únosnou mez a zřejmě jsem toho momenrálně natolik plná, že jsem si to nemohla odpustit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2007 11:18:55
Odpovědět s citátem

S Allpetem mám úplně stejné zkušenosti jako Nelly nebo lenista... Rolling Eyes

Já (jak již několikrát) doporučuji http://prozviratka.eobchod.com/ Mám skutečně jen ty nejlepší zkušenosti. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlína



Založen: 09.11.2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2007 13:17:28
Odpovědět s citátem

ahojky, u allpetů jsem objednávala párkrát a bez větších problémů, ale je to už skoro dva roky, takže se od té doby mohlo mnohé změnit. s obchodem Happy animals jsem byla dlouho velice spokojená, ale od té doby co přešli pod mall.cz tak mi přestali vyhovovat (zvýšení cen, přestali rozvážet ve večerních hodinách, přístup celkově...) teď objednávám na www.prozviratka.cz a stejně jako Olivka jsem velice spokojená. ceny přívětivé, domluva bezvadná, doprava po praze za dvacku.Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2007 15:41:29
Odpovědět s citátem

Pavlína napsal:
ahojky, u allpetů jsem objednávala párkrát a bez větších problémů, ale je to už skoro dva roky, takže se od té doby mohlo mnohé změnit. s obchodem Happy animals jsem byla dlouho velice spokojená, ale od té doby co přešli pod mall.cz tak mi přestali vyhovovat (zvýšení cen, přestali rozvážet ve večerních hodinách, přístup celkově...) teď objednávám na www.prozviratka.cz a stejně jako Olivka jsem velice spokojená. ceny přívětivé, domluva bezvadná, doprava po praze za dvacku.Smile


Ahojte, já mám s Allpetem taky špatné zkušenosti Sad Neuvěřitelně arogantní a protivné jednání, neochota, chyby, nekompletní dodávky bez předchozího upozornění.... Toto fakt nemám zapotřebí. Proč cpát peníze někomu takovému? Nyní nakupujeme u Zooplus.de a granule u hladovyvlk.cz a naprostá spokojenost.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Míša



Založen: 15.01.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Bruntál

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2007 18:46:14
Odpovědět s citátem

Me vcera dosla zasilka z allpetu a vsechno v poradku Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lenista



Založen: 13.03.2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2007 22:12:02
Odpovědět s citátem

April napsal:
(stejně tak Happy Animals zaváží jen určité době) ....

April
To sice ano... ale kdyz jim clovek rekne ve stredu se mi to nehodi, zavezte mi to sem az ve ctvrtek udelaji to... a jeste mi ten cas daji v tom jejich rozmezi vybrat (nicmene nemuseli by kvuli kazde objednavce 5x telefonovat Laughing )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (50x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (23x)
4
Mňoukání a štěkání (22x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Mrouskání kočky (říje) (17x)
8
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top