Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetové obchody


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2008 11:20:53
Odpovědět s citátem

Je fakt že na silikagelovém kočkolitu ušetříte 4kč na litru. Při vetším počtu koček za rok je to slušná částka. U nás při 3 kočkách 4 800kč! za rok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2008 12:43:16
Odpovědět s citátem

Pozor: zooplus.com a zooplus.de jsou stejná firma ale rozdílné země a ceny! Na zooplus.com nebývají tak časté slevy ale taky se najdou.

zooplus.de
zooplus.com
zooplus.co.uk
zooplus.nl
zooplus.fr
zooplus.be
zooplus.ie
zooplus.pl
zooplus.it
zooplus.es

Registrace je jednoduchá, vyberete si zboží do košíku. Když máte nakoupeno, kliknete na košík Zur Kasse , zaregistrujete se jako nový zákazník bez účtu, poslední kolonka. Zadáte adresu, e-mail, číslo karty nebo převod z účtu, vyberete dopravu. Pak se vás počítač zeptá jestli se chcete registrovat a na Vaše heslo. To je vše. Pokud neumíte německy, já ani slovo, je lepší si vzít na pomoc slovník nebo nějaký překladač. Nejlépe rodilého němce který umí česky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2008 13:19:52
Odpovědět s citátem

Budu se opakovat, ale na Zooplus nedám dopustit, objednávám u nich zhruba 1x za 2 měsíce, vždy velkou objednávku, vzali jsme tam celkem asi 10 škrábadel i pro kamarády a majitele našich koťátek. Přijde mi, že se způsob balení začíná lepšit, nikdy se mi tedy nestalo, že by balík dorazil nekompletní.
Potěší i systém bonusů a dárků Smile
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2008 13:50:51
Odpovědět s citátem

Adéla napsal:
Budu se opakovat, ale na Zooplus nedám dopustit, objednávám u nich zhruba 1x za 2 měsíce, vždy velkou objednávku, vzali jsme tam celkem asi 10 škrábadel i pro kamarády a majitele našich koťátek. Přijde mi, že se způsob balení začíná lepšit, nikdy se mi tedy nestalo, že by balík dorazil nekompletní.
Potěší i systém bonusů a dárků Smile


Já se k tomu hodnocení přidávám, fakt dobrý! A co se němčiny týče, já mám v PC nainstalovaný Translater (překladač), pomocí kterého jsem schopná vše nejen pochopit, ale i vyplnit třeba dotazník a získat tak k dobru 3 eura (zrovna dneska mi to přišlo)-oni dělali nějaké úpravy webu a chtějí od zákazníků nějaké zpětné reakce a za to dají tento bonus.

Líbí se mi to, je to tam přehledné, jejich systém slev, bonusů, odměn, dárků, akcí, kdy se nechá nakoupit fakt lacino, a navíc to levné poštovné za jakékoliv množství odebraného zboží-to nemá chybu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2008 17:46:02
Odpovědět s citátem

Mam dalsi dotaz Wink - jelikoz objednavame hodne, tak uz jsme nasporily nejake bodiky, ale at koukam jak koukam, tak jsem neprisla na to, jak se to premiove zbozi za bodiky objednava Question Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: Re: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2008 19:58:52
Odpovědět s citátem

Pavla1 napsal:
Mam dalsi dotaz Wink - jelikoz objednavame hodne, tak uz jsme nasporily nejake bodiky, ale at koukam jak koukam, tak jsem neprisla na to, jak se to premiove zbozi za bodiky objednava Question Rolling Eyes Rolling Eyes


Jednoduše: zalogujete se normálně, jako když chcete nakupovat přes "mein zooplus" a pak si vybranou odměnu strčíte do košíku spolu s běžným nákupem.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2008 20:18:44
Odpovědět s citátem

A jak jim dam vedet, ze to nechci koupit za Eura, ale za body Question Wink
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 8:49:57
Odpovědět s citátem

Pavla1 napsal:
A jak jim dam vedet, ze to nechci koupit za Eura, ale za body Question Wink


Když se přihlásíte na "mein zooplus", je tam odkaz vztahující se k bonusprogramu, konkrétně klikněte na "Prämien wählen". otevře se Vám seznam s obrázky odměn. U těch, na které Vám stačí bonusbody z Vašeho konta, se objeví symbol košíku. No a pak už je jen do toho košíku stačí nastrkat Smile

Ale doporučuji to spojit s nákupem, jinak Vám přičtou extra poštovné!
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: oprava
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 8:55:03
Odpovědět s citátem

Tak oprava. Jak teď předělali web, tak na výběr odměn se dostanete rovnou přes "Prämienübersicht"
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 17:44:01
Odpovědět s citátem

Diky Smile - uz je me to jasne Wink
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: Petschop.de
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2008 14:29:13
Odpovědět s citátem

Objevil jsem další zajímavý obchod pro kočičky. Zatím ho nemám vyzkoušený! Ceny ale vypadají zajímavě.


http://www.petshop.de/t-1--02----.htm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Allpet dovoz
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 8:40:51
Odpovědět s citátem

Allpet si nyni uctuje 20,- za dovoz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Petschop.de
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 9:04:11
Odpovědět s citátem

Al Džazíra napsal:
Objevil jsem další zajímavý obchod pro kočičky. Zatím ho nemám vyzkoušený! Ceny ale vypadají zajímavě.


http://www.petshop.de/t-1--02----.htm


Dívala jsem se tam, ČR není mezi státy, kam by dodávali-tak jsem jim včera zaslala na to dotaz, i kolik by dělalo poštovné-zatím neodpověděli-budu případně informovat (bude-li o čem).
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: Petshop
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2008 10:19:35
Odpovědět s citátem

Přišla odpověd: V nejbližších letech neuvažujeme o prodeji zboží do České republiky. V případě změny vás budeme informovat.

To je škoda ceny tam jsou dost dobré.

www.petshop.de/t-1--02----.htm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 8. 2008 8:56:18
Odpovědět s citátem

http://www.veterinakarlin.cz/

- tady jsem taky spokojená, pokud platíte předem převodem, neplatíte poštovné žádné! A prozatím jsem pokaždé dostala i různé milé dárečky, třeba i velkou plastovou dávkovací dózu na příruční zásobu granulí, několik víček na uzavírání konzerviček a tak. Fakt doporučuji. Sice úroveň jejich e-shopu není nějak úžasná, chybí tam plno obrázků, nicméně mají dost slušné ceny, vše vyřizují svižně a neplatíte poštovné, pouze při dobírce. Ale dá se jim věřit, klidně zaplaťte předem.
Jo a je třeba sledovat, zda vámi objednané zboží mají skladem, jinak je trochu problém, ale vždy ho rychle a k mé spokojenosti vyřešili náhradním plněním ve stejné nebo vyšší ceně (nebyla jsem škodná). To se nakonec vidí v objednávce, zda je vše skladem-někdy stačí přepsat počet kusů na menší množství a už je to O.K.

Zkuste to, myslím, že nebudete litovat.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: veterinakarlin
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 20:21:43
Odpovědět s citátem

Úroveň internetového obchodu je přímo mizerná. Mají ale dobré ceny a jsou hodně rychlí, objednával jsem krmení a druhý den jsem ho měl doma. Hodně lidí odradí že u většiny zboží nemají obrázky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Agnes



Založen: 15.08.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 8. 2008 13:31:45
Odpovědět s citátem

Hrozně by mě lákalo vyzkoušet zooplus.de, bohužel bydlíme ve čtvrtém patře bez výtahu a ani já ani přítel nejsme úplně fit, abychom byli schopni vynést třeba 40l pytel Cats Best Oko Plus, takže dodávky přes poštu moc nehrozí, maximálně menší hmotnosti. My máme výborné zkušenosti s prozviratka.cz, zatím nám objednávku vždy dovezli do pěti dní a hodný pán nám to donese až nahoru a má vždy dobrou náladu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2008 13:03:14
Odpovědět s citátem

objednala jsem si stelivo a skrabadlo, prislo jen stelivo, na velikosti krabice bylo jasne videt, ze tam bylo jen stelivo, protoze by se tam nic jineho nevlezlo, ale na papire mam napsanou cenu i za skrabadlo, nemecky neumim Embarassed co mam delat? oni to jeste poslou mam cekat? nebo jim napsat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2008 13:10:34
Odpovědět s citátem

xyz,
ja bych tak 2 dny pockala - me taky obcas prijde nejaky balik pozdeji. Zrovna ted cekam, taky jestli jeste jeden nedojde - oni to sice posilaji ve stejny den, ale ceska posta je mirne receno chaoticka - postak to vzdycky prinese s tim, ze se balik zatoulal a projel v jinem aute Smile .
Pokud nedojde - tak v meine zooplus je kontaktni formular - dejte tam Reklamation - vyplnte Rechnungsnummer - to je cislo objednavky a do textu napiste Im Packet n. ...gefehlen diese Betrage - a opiste z faktury nazev zbozi .... Jeste jsem nic nereklamovala, ale slysela jsem, ze reklamace uznavaji bez namitek.
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2008 13:13:01
Odpovědět s citátem

dekuju za radu, ja uz jsem tak nejak pochopila ze mam cekat dva dny z toho co mi napsali na tom papire, me jen zarazilo, ze k tomu prvnimu baliku mi poslali cislo na sledovani a kdruhemu ne,
jeste jednou diky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 10:37:06
Odpovědět s citátem

Musím se podělit o dobrou zkušenost s http://kociciobchudek.cz . Už je tu někdo chválil a já se musím přidat, protože komunikace s nimi je vážně skvělá. Nakupuji už u nich delší dobu, hledala jsem totiž obchod s dostatečně širokou nabídkou konzerviček a paštik. (Granulky naší kočině moc nejedou, takže jejich spotřeba není moc velká). Na nákupy poskytují podle výše nákupu slevy, posílají dárečky a vzorky mlsků.
Včera jsem měla v dodávce místo paštik konzervičky, prostě stane se chybička. Po upozornění mailem mi přišla (do 10 minut) zpráva, že hned dnes posílají paštiky poštou, jako kompenzaci za poštovné za vrácené konzervičky, mi přidají paštiky navíc. A tomu já říkám dobrý servis. Už v minulosti se mi stalo, že když neměli balení granulek 400g, poslali mi za stejnou cenu 2 kg. Bylo to pro venkovní číče, tak mě to potěšilo.
Takže máte-li někdo mlsnou číču, co má ráda široký sortiment chutí, vyzkoušejte.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 14:14:12
Odpovědět s citátem

tak uz je vse doma......mam jim jeste neco napsat, ze to rpislo nebo tak neco? nebo si to zjisti od posty? se mi zda, ze si nevzali penize z karty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 16:18:33
Odpovědět s citátem

xyz napsal:
tak uz je vse doma......mam jim jeste neco napsat, ze to rpislo nebo tak neco? nebo si to zjisti od posty? se mi zda, ze si nevzali penize z karty


Předpokládám, že se bavíme o Zooplusu. Takže jak odesílali zásilku, přišel mail, kde je číslo zásilky a je¨tam krom jiného toto:

Wenn Sie alle Pakete in einwandfreiem Zustand erreichten, bitte http://www.zooplus.de/parcelfeedback/DE7k6Xf4UFk5_pkXCQ0vcInrwRL0Nf6H klicken

Wenn eines oder mehrere Pakete Sie zwar nicht ganz einwandfrei, jedoch in noch akzeptablen Zustand erreichten, bitte http://www.zooplus.de/parcelfeedback/DE7k6Xf4UFGxwaYpkhHHeWfBbfWeEn0v
klicken

Wenn eines oder mehrere Paket und die darin enthaltene Ware durch den Transport nachhaltig beschädigt wurde, clicken Sie bitte http://www.zooplus.de/parcelfeedback/DE7k6Xf4UFGjQi-GpYEGyUnksmS2sLGB

Pokud vše přišlo v pořádku, kliknete na to první-píšou tam, že okud vše přišlo v pořádku, prosí kliknout na tento odkaz-to druhé znamená, že pokud to nebylo úplně v pořádku, ale pro vás ještě akceptovatelné, kliknout na tento odkaz, a to třetí znamená, že to nebylo vůbec v pořádku-kliknout tam, a pak se to řeší dál.
Podle mé zkušenosti si berou peníze až po doručení a odkliknutí zprávy.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 14:06:59
Odpovědět s citátem

Já nakupuju na www.allpet.cz , mají dost dobré ceny (např. na 4 kg balení RC oproti jiným o 60 Kč méně- tedy díky slevě, která se neustále zvyšuje podle toho, kolik jsem tam už objednala) a vyhovuje mi doprava až domů za 20Kč, ale to je asi vše- jsou to sice pro mě nejdůležitější aspekty, ale jinak mi tam i dost věcí vadí- zmenšuje se výběr, nemůžu si určit den a čas dovezení zboží, neochota... Ale pořád když porovnám obvyklou objednávku na allpetu za 1200 Kč, nenašla jsem obchod, kde by mě stejné zboží vyšlo na méně než 1400 Kč, s dopravou ještě víc. Pokud byste věděli o cenově srovnatelném obchodu (klidně i takovém, kde funguje nějaký věrnostní program a na srovnatelné ceny se dostanu až časem), dejte prosím tip Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 16:23:41
Odpovědět s citátem

Já nakupuji na www.24tlapek.cz a na www.prozviratka.cz. Cena jsem ale porovnávala pouze v sortimentu který nakupuji já např. stelivo Cats Best Nature gold stojí u allpetu 184 Kč u 24tlapek jen o korunu víc. Rozvoz je u obou e-shopů při nákupu nad 1000 Kč zdarma a jsou velmi ochotní a vstřícní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
anetka



Založen: 01.01.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Jesenice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2008 9:23:39
Odpovědět s citátem

nemáte někdo zkušenosti s www.packa.cz a s www.chovatelske-potreby-animalsdream.cz
_________________
Expert na nemoci Čert, Profesionální kaskadér Miky a Profesor přírodních věd Matiáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: Tery-chovatelské potřeby
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 8. 2008 9:27:33
Odpovědět s citátem

Ahoj,
ráda bych vás upozornila na podivné chování e-shopu Tery-chovatelské potřeby. V květnu jsem si u nich objednala zboží, které jsem bohužel na netu nenašla nikde jinde. Odepsali mi, že zboží není skladem a že přijde až koncem dalšího měsíce, tedy června. Dole na e-mailu bylo napsáno, pokud chci objednávku zrušit, mám se ozvat. To jsem nechtěla, proto jsem se neozvala. V polovině července jsem jim psala co se jako dějě a oni mi odepsali, že jsem se neozvala na informační mail a že si mysleli, že už zboží nechci a když přišlo tak ho prodali někomu jinému. Dost jsem se rozčílila, protože jsem měla reagovat pouze v případě, že objednávku nechci. Tak mi slíbili, že až přijde zboží znova, tak se ozvou. Včera jsem se ptala jak to vypadá a odpověděli mi, že zboží už nebude, protože zrušili smlouvu s dodavatelem. Nikdo mě o tom ale neinformoval, a kdybych se nezeptala, tak bych to vůbec nevěděla. Takže jsem čekala na zboží skoro 4 měsíce a nemám ho. Jejich chování se mi zdálo poněkud podivné a kdybych zboží našla jinde, už bych u nich ani nečekala, ale jinde k sehnání není.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Varování
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 11:20:00
Odpovědět s citátem

Varuji všechny před případným nákupem v internetovém obchodu www.veterinakarlin.cz. Od 18.ledna mám zaplacené zboží a od té doby se mnou nijak nekomunikují, na maily neodpovídají, telefon nikdo nebere, dopis se mi vrátil nevyzvednutý.

Přitom jsem dříve u nich několikrát ke své spokojenosti nakupovala, teď je ale vše jinak.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Cipísek



Založen: 27.03.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Re: Varování
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 11:30:53
Odpovědět s citátem

Tuto informaci jsem našla na jejich webu: DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ .
Kamený obchod a veterinární klinika jsou přestěhovány na novou adresu : Praha - 10 Doupovská 1043, Hostivař , Kontakty jsou stále stejné, objednávky nelze vyzvednout na staré adrese ale pouze v nové provozovně.
Třeba je to důvod, proč to nefunguje jako dřív.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 14:01:54
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
nakupuju na hafani.cz
Jelikož mám jak psa, tak kocoura, vyhovuje mi, že mají dobrý výběr pro oba živočichy Smile ceny taky docela slušný si myslím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (30x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top