Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetové obchody


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: E - Zoo
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 14:18:30
Odpovědět s citátem

taky není špatnej pro brňáky Wink

http://www.e-zoo.cz/inshop/katalog/

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Varování
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 22:29:49
Odpovědět s citátem

Cipísek napsal:
Tuto informaci jsem našla na jejich webu: DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ .
Kamený obchod a veterinární klinika jsou přestěhovány na novou adresu : Praha - 10 Doupovská 1043, Hostivař , Kontakty jsou stále stejné, objednávky nelze vyzvednout na staré adrese ale pouze v nové provozovně.
Třeba je to důvod, proč to nefunguje jako dřív.


Ovšem není žádný důvod, aby neodpovídali na maily (mailová adresa se neměnila), nebrali telefon (je pořád stejný), a bez vysvětlení neodeslali zaplacené zboží, případně vrátili peníze. Jsem děsně naštvaná, nemám ani prachy, ani zboží. A krmení jsem musela koupit ještě navíc jinde.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2009 11:49:13
Odpovědět s citátem

Já s kočindami nakupujeme na www.kociciobchudek.cz zatím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Balík mám ode dne objednání do dvou dnů doma, vždy ty moji čumáčci dostanou nějaký dáreček a komunikace je super. Taky jsem si dělala porovnání cen konzerviček a granulí s jinými e-shopy a musím říct, že tady jsou nejlevnější. Možná po novém roce nastane nějaká změna, ale dosud to tak bylo. A stelivo si objednávám na exo-eko a taky žádný problém. Všem doporučuji a podpis připojuje všech šest chlupáčů Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanČe



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2009 15:58:04
Odpovědět s citátem

Taky mi to nedá se nepřipojit...nakupuju už přes rok u www.kociciobchudek.cz a nemůžu než chválit. Výběr velký, jak u suchých tak mokrých krmiv, výběr hraček, záchůdků, steliv a veterinárních přípravků. Jednání super, vždy překvapí nějakou maličkostí navíc, dodávka domů za dva až tři dny. Poštovné je sice při placení na účet 80 Kč, ale zase fungují slevové tlapičky...Doporučuju! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: Allpet
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2009 16:44:41
Odpovědět s citátem

O Allpetu tady bylo napsáno mnoho. Já bych ráda napsala svoji zkušenost.
Objednala jsem si u této společnosti nějakou mňamku pro miláčky a kulodráhu (zatím žádnej velkej ohlas u koček Laughing). Za pár dní se mi ozvala paní z Allpetu, že něco nemají na skladě a ani to už nebude, tak jsme se donluvily na náhradním zboží. Vše přišlo v pořádku za 2 dny po telefonátu a ještě jsem dostala dárek (misku).

Za sebe můžu říct, že jsem s touto společností spokojena. Wink

D.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2009 19:01:57
Odpovědět s citátem

Musím sdělit, jak vše nakonec dopadlo-skutečně se stěhovali, měli odpojený internet-proto na nic nereagovali. Dle mého názoru šlo předejít mnoha nedorozuměním sdělením o stěhování na www stránkách. No nic, konečně po měsíci mám vše v pořádku doma i s dárkem a omluvným dopisem (ručně psaným).
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2009 13:04:59
Odpovědět s citátem

Já se připojuji se zkušeností s obchodem www.promazliky.cz Musím na ně pět velikou chválu, protože jednání velice milé. I když jsem po asi dvou dnech chtěla změnit objednávku, vyšli mi vstříc i přes to, že už zboží objednali. Opravdu jsem spokojená Smile

A ještě chci připojit, že jsem objevila obchůdek, kde mají docela pěkné ceny. Hlavně co se týče granulek Hills. Ty jsem levnější nikde na internetu nenašla. Adresa je http://www.zub-straka-centrum.com . Ale zatím jsem tam nic neobjednala, tak nevím, jak jsou na tom se zákaznickým servisem. Kdyby s nimi měl již někdo zkušenost, ráda se o nich dozvím.

Přeji krásný kocouří den Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2009 13:09:30
Odpovědět s citátem

A ještě jsem zapomněla na www.prokocky.cz , s nimi už mám také osobní zkušenost a také doporučuji všem. Jsou moc milí a o víkendech bývá v kamenném obchodě přímo majitelka, která nám ochotně zodpověděla i problémy okolo soužití s kocouřem. Sama prý chová mainské mývalí kočičky a vyrábí škrabadla. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 10:55:37
Odpovědět s citátem

mistle napsal:


A ještě chci připojit, že jsem objevila obchůdek, kde mají docela pěkné ceny. Hlavně co se týče granulek Hills. Ty jsem levnější nikde na internetu nenašla. Adresa je http://www.zub-straka-centrum.com . Ale zatím jsem tam nic neobjednala, tak nevím, jak jsou na tom se zákaznickým servisem. Kdyby s nimi měl již někdo zkušenost, ráda se o nich dozvím.



Tak jsem vyzkoušela-prozatím komunikaci-funguje dokonale. Včera večer jsem mailem učinila dotaz, do 5ti minut mi byl zodpovězen, na každý dotaz reagují obratem. Řešila jsem zdražení (víc jak 15%!!!) krmiva Hills-je to síla! Krmení, co stálo 725 Kč je hodně přes 900. Tak chci nakoupit něco ještě za staré ceny, pokud se mi to podaří-ale nyní se nelze přihlásit, tak asi přeceňují.

Jinak uvádějí, že při nákupu nad 800,-- je doprava zadarmo, tak uvidíme. Pokud vše funguje jako komunikace, neměl by být nikde žádný problém. Ceny mají velmi dobré-40l pytel Cat best oko plus lehce přes 600 Kč, což je bomba-vychází nastejno jako ze Zooplusu (při současných cenách za euro).

Sortiment mají hlavně v granulovaném krmení velice široký. Tak uvidíme.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 13:27:27
Odpovědět s citátem

To je tedy síla. Koukám na to už asi měsíc a teprve dnes se ceny změnily. Asi jsme s objednávkou zaváhali. Tatiano, podařilo se Vám ještě někde koupit Hillsky za staré ceny?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 13:46:28
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
To je tedy síla. Koukám na to už asi měsíc a teprve dnes se ceny změnily. Asi jsme s objednávkou zaváhali. Tatiano, podařilo se Vám ještě někde koupit Hillsky za staré ceny?


Ne, vše je zdraženo, přecházím na jiné krmení. Tisícovku za 5 kg nedám. Kvalitní krmení plné masa a zeleniny, bez chemie a dalšího balastu má nová receptura Acana cat graslands, Gaubi, Leonardo-a tady se neplatí za "značku", takže všechna tato vysoce nutričně hodnotná a kvalitní krmiva jsou lacinější než Hills, Eukanuba a pod.-tady holt člověk připlácí nemalý peníz za známou značku. Takže mě osobně značka je ukradená, jde mi o kvalitu. A pokud ji mohu mít za lacinější peníze, tak proč ne.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 14:28:06
Odpovědět s citátem

PRAIRIE FEAST doslova překypuje prémiovými živočišnými surovinami (plných 65%) včetně kuřat z volných výběhů, celých vajec z místních prérijních farem, severských jezerních síhů a candátů chycených ve volné přírodě v hlubokých severských jezerech – suroviny světové třídy, které jsou dováženy denně ČERSTVÉ z našeho regionu, nezmražené a bez konzervačních prostředků.

Krmivo ACANA PRAIRIE FEAST obsahuje hodně proteinů a málo sacharidů. Lépe tak odpovídá přírodní kočičí stravě. Krmivo se dále vyznačuje celou škálou místního ovoce a zeleniny, včetně brusinek z oblasti British Columbia, které snižují pH moči. Organická mořská zelenina vstřebává toxiny ze střev a zlepšuje metabolismus. Vybrané byliny včetně listů maliníku a květu měsíčku lékařského vyživují a posilují trávicí ústrojí.

Člen lososí rodiny a jezerní síh pocházejí ze studených severských jezer a poskytují jedinečný zdroj nenasycených mastných kyselin, včetně DHA a EPA, které příznivě působí na imunitu a vyživují kůži a srst – vnější symboly vitality vaší kočky.


839,00 Kč vč. DPH 9 %




Guabi NATURAL cat ADULT 7,5kg


Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Dospělé kočky potřebují stravu, která poskytne vyvážené živiny potřebné k zajištění biologických funkcí, stavby těla, svalové hmoty, kvality srsti a imunitního systému. Je obohacená vysokým obsahem proteinu a tuku, který prospívá zažívání a metabolismu živin. Výtažek z rozmarýnu, tokoferol a kyselina citronová: přírodní konzervační látky.Hexametafosfát sodný: Podílí se na prevenci zubního kamene a podporuje zdraví ústní dutiny. Mannan-oligosacharidy: Přírodní probiotikum. Podporuje růst užitečných bakterií v tenkém střevě, které podporují syntézu vitamínu, inhibují růst nežádoucích bakterií a zvyšují imunitu zvířete. Nízký obsah magnézia: Podílí se na kontrole Ph moči, čímž přispívá k udržení zdravého systému vylučování moči.

Složení: Moučka z kuřecího masa, kuřecí maso, kuřecí tuk, celozrnná rýže, hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát, řepná dužina, canola olej, přírodní chondroitinsulfát, výtažek z rozmarýnu, chlorid draselný, chlorid sodný , kyselina citrónová, sacharoza,&-tocoferol, L-lysin, DL-methionin, vitamín A,D3,E,K3,B2,B6,B12, biotin, kyselina listová, niacimamid, pathotenan vápenatý , cholinchlorid , chlorid draselný, sacharoza, chelát zinku a aminokyselin n-hydrát, taurin, síran mědňatý pentahydrát, oxid zinečnatý, síran železnatý heptahydrát, jodit draselný, seleničitan sodný, síran manganatý monohydrát
Kompletní krmivo obsahuje v 1 kg: Bílkoviny (min.) 34%., Tuky (min.) 21%, Vláknina (max.) 3%, Popel (max.) 7%, Vlhkost (max.) 12%, Ca vápník (max.) 1,3%, Ph fosfor (min.) 0,8%, Mg hořčík (max) 0,08%, Niacin 22 mg, Taurin (min.) 0,12%, Vitamín A - 21 000 UI, Vitamín D3 - 1650 UI, Vitamín E - 500 mg, Vitamín C - 100 mg, Kyselina listová - 1,5%
Dávkování
Podávejte suché, nebo navlhčené vodou dle tabulky. Vždy zabezpečte dostatek čerstvé pitné vody. Dávkování se může měnit vzhledem k rase, věku a temperamentu zvířete.

Krmná dávka:
Hmotnost kočky Denní dávka v gramech
2 - 4 kg 30 - 65 g
4 - 5 kg 65 - 80 g


Cena: 728,00 Kč vč. DPH 9 %


LEONARDO Kiten 7,5 kg
Kód: L-01
Cena za jednotku (kus): 990,00 Kč (včetně DPH 9 %)


LEONARDO® Kitten bylo vyvinuto s ohledem na potřeby těch nejmenších koťátek a celé následující období růstu. Pro usnadnění odstavu obsahuje mléčné produkty, pro správný vývoj vysoké množství jemného kuřecího masa.

Tak jako všechna mláďata savců, nemá kotě vyvinutý plně funkční imunitní systém. Navíc, koťata jsou k infekcím náchylnější než například štěňata. V období po odstavu je obranyschopnost kotěte po nějakou dobu nejméně výkonná, v organismu chybí protilátky z mateřského organismu a mateřského mléka a vlastní systém se teprve vyvíjí (tzv. obodobí imunitního okna). Na podporu vývoje silného imunitního systému je v LEONARDO® Kitten obsažen ProImmun komplex.

Základem jeho funkce jsou betaglukany, přírodní látky extrahované z kvasinek nebo hub. Laboratorně i klinicky jim byl prokázán velmi významný účinek na posílení vývoje imunitního systému jedince, stejně jako na navození maximální možné funkce buněčné složky imunitního systému. Vaše koťátko tak s každou porcí granulí dostává mimo veškeré živiny, které potřebuje, také účinného ochránce před infekcemi.

* Zvýšené množství energie, bílkovin a tuků pro potřeby rostoucího organismu
* Podíl bílkovin z masa na celkové deklaraci bílkovin 90 %; 80 % z drůbeže; 10 % z mořské ryby
* Nízký obsah škrobů, vysoká stravitelnost
* Antarktický krill – mořští korýši – vysoký obsah nutričně hodnotných látek
* Vysoký obsah omega-3,6 kyselin ze lněného semínka a mořských ryb spolu s lecithinem – perfektní stav kůže a srsti


Složení

Sušené drůbeží maso (minimálně 35%, minimálně 30% kuřete); rýže; drůbeží tuk;kukuřice,sušená syrovátka (minimálně 5%), žitný slad (minimálně 4 %); sušený mořský krill - drobní korýši; sušená celá vejce; pivovarské kvasnice; hydrolyzovaná drůbeží játra;sleďová moučka, karob (svatojánský chléb);lněné semínko, želatinizovaný škrob; chlorid sodný; frukto-oligosacharidy; extrakt z droždí
Analýza: Vitamíny/kg
Bílkoviny % 34,0 A m.j. 15000
Tuk % 22,0 D3 m.j. 1500
Popeloviny % 7,5 E mg 150
Vláknina % 1,5 B1 mg 16
Ca % 1,3 B2 mg 27
P % 1,0 B6 mg 16
Na % 0,5 B12 mg 115
Mg % 0,09 Kyselina nikotinová mg 160
Energie (ME) MJ/kg 17,9 Kalcium-D- Pantothenát mg 50
Stopové prvky/kg Kyselina listová mg 3,3
Fe mg 200 C mg 275
Cu mg 20 Biotin mcg 1350
Zn mg 150 Cholin - chlorid mg 2700
Mn mg 50
Co mg 2
Se mg 0,25
I mg 2,5
Doplňkové látky/kg
Lecithin mg 2000
Taurin mg 1400
L-karnitin mg
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 3. 2009 18:07:02
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
http://www.zub-straka-centrum.com

Jinak uvádějí, že při nákupu nad 800,-- je doprava zadarmo, tak uvidíme. Pokud vše funguje jako komunikace, neměl by být nikde žádný problém. Ceny mají velmi dobré-40l pytel Cat best oko plus lehce přes 600 Kč, což je bomba-vychází nastejno jako ze Zooplusu (při současných cenách za euro).

Sortiment mají hlavně v granulovaném krmení velice široký. Tak uvidíme.


Už jsem po tomhle shopu taky nějakou dobu pokukovala a včera jsem zkusila objednat. Je sice pravda, že při nákupu nad 800Kč je doprava zdarma, ale musíte se vejít asi do 15kg. Pokud je to těžší, platí se 100Kč (a 40l steliva váží tak 18kg). A to už se zase vyplatí z toho zooplusu, protože momentálně je euro poměrně výhodné (oproti minulým měsícům), třeba dnes za 26,50Kč a libra jen 28,60Kč. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 3. 2009 22:45:10
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Ne, vše je zdraženo, přecházím na jiné krmení. Tisícovku za 5 kg nedám. Kvalitní krmení plné masa a zeleniny, bez chemie a dalšího balastu má nová receptura Acana cat graslands, Gaubi, Leonardo-a tady se neplatí za "značku", takže všechna tato vysoce nutričně hodnotná a kvalitní krmiva jsou lacinější než Hills, Eukanuba a pod.-tady holt člověk připlácí nemalý peníz za známou značku. Takže mě osobně značka je ukradená, jde mi o kvalitu. A pokud ji mohu mít za lacinější peníze, tak proč ne.


Tak to jsem velice ráda, že jsem nakopila asi před měsícem 5 kg pytel. Na půl roku bude klid a pak budu řešit. To je fakt síla. Na tu Acanu jsem už taky koukala, že vypadá super, asi zkusím koupit nějaké malé množství, jestli pak bobině pojede, protože když jsem ji asi před rokem koupila z nouze, tak z toho měla dost řídké bobky. Ale je možný, že to bylo tou rychlou změnou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 3. 2009 22:49:28
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Krmení, co stálo 725 Kč je hodně přes 900. Tak chci nakoupit něco ještě za staré ceny, pokud se mi to podaří-ale nyní se nelze přihlásit, tak asi přeceňují.


Teď koukám na krmeni.cz a tam mají 5 kg Hill's za 802,-. Je to víc, než asi před týdnem, co jsem tam koukala, ale zas né o tolik. Jen nevím, jestli to mají skladem a pod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 8:55:05
Odpovědět s citátem

ještě tady jsem objevila hillsky za docela dobre ceny http://www.chovatelske-potreby.ajaxshop.cz , ale nikdy jsem tam jeste nenakupovala, tak nevím, jak to tam probíhá.. Ale asi nakoupím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
wanett



Založen: 18.01.2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Bílovec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 16:18:13
Odpovědět s citátem

Mrkněte na http://dobra-krmiva.cz/, mají dobré ceny granulí, v nejbližší době tam budu nakupovat, pro mě je výhoda, že v našem okolí rozvážejí zdarma...
_________________
Lucka & Wanett - britské kočky
www.wanett.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 20:34:51
Odpovědět s citátem

wanett napsal:
Mrkněte na http://dobra-krmiva.cz/, mají dobré ceny granulí, v nejbližší době tam budu nakupovat, pro mě je výhoda, že v našem okolí rozvážejí zdarma...




Také tam nakupuji,akorát tentokrát jim trochu déle trvalo než vyřídili mou objednávku.Jinak cenově velmi dobrý,10kg Sanabelle(Bosch),jenom 1003kč+poštovné jako všude jinde Smile




Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2009 16:54:29
Odpovědět s citátem

Tak přikládám zkušenost s http://www.chovatelske-potreby.ajaxshop.cz . Jednání rychlé, milé a vše bez problémů Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: e-shop
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2009 9:35:18
Odpovědět s citátem

Sděluji pozitivní zkušenost s obchodem

http://www.briards.shop4you.cz/

Po odeslání objednávky snad do 5ti minut mi přišel osobní mail-ne od robota-
a do 3 dnů jsem vše měla doma-poštovné 65 Kč.

Komunikace dokonalá, vše k mé naprosté spokojenosti. Doporučuji.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rovenacka



Založen: 02.04.2009
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 4. 2009 17:05:05
Odpovědět s citátem

Začala jsem se teď nakupovat na internetovém obchodě www.chovatelky.cz a jsem s ním velice spokojená,komunikace funguje a vše vyřídí rychle a bez jakých koliv problémů.Zaujaly mě ceny krmení Hills a myslím,že tam mají i poměrně dost velký výběr diet.Mohu jen doporučit. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 4. 2009 20:47:01
Odpovědět s citátem

BadCharlotte napsal:
tatiana napsal:
http://www.zub-straka-centrum.com

Jinak uvádějí, že při nákupu nad 800,-- je doprava zadarmo, tak uvidíme. Pokud vše funguje jako komunikace, neměl by být nikde žádný problém. Ceny mají velmi dobré-40l pytel Cat best oko plus lehce přes 600 Kč, což je bomba-vychází nastejno jako ze Zooplusu (při současných cenách za euro).

Sortiment mají hlavně v granulovaném krmení velice široký. Tak uvidíme.


Už jsem po tomhle shopu taky nějakou dobu pokukovala a včera jsem zkusila objednat. Je sice pravda, že při nákupu nad 800Kč je doprava zdarma, ale musíte se vejít asi do 15kg. Pokud je to těžší, platí se 100Kč (a 40l steliva váží tak 18kg). A to už se zase vyplatí z toho zooplusu, protože momentálně je euro poměrně výhodné (oproti minulým měsícům), třeba dnes za 26,50Kč a libra jen 28,60Kč. Smile


Nakoupila jsem zde, komunikace skvělá, vše v naprostém pořádku, doporučuji.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Allpet
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 9:37:15
Odpovědět s citátem

Tak Allpet uz zdrazil dovoz domu - do 500,- 49,- dovozne, nad 500,- 29,-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Allpet
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 10:26:03
Odpovědět s citátem

29? Na webu maj "zatím" uvedeno 19, při objednávce minulý týden jsem platila taky ještě 19.

Těch 49 do 500 sedí.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Axi



Založen: 22.05.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Orlová

Předmět: Internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 6. 2009 10:26:09
Odpovědět s citátem

Každý samozřejmě nakupuje někde jinde, ale co se týče jídla pro moje kotě, tak nakupuji v tomto: http://www.bobikashop.cz/ - mají tam výběr z konzerviček a granulí, které já přesně potřebuji (v jiných e-shopech jsou buď o hodně dražší nebo nejsou vůbec).

No a co se týče ostatních potřeb pro kočky, tak nakupuji v různých inter.obchodech, protože všude mají něco jiného Smile Např. dobrý si myslím je: http://www.vse-pro-kocku.cz/ nebo http://www.promazliky.cz/obchod nebo http://www.chovatelske-potreby.eu/ - je opravdu mnoho e-shopů, mám jich napsaných doma cca 20 a podle toho, co potřebuji, tak hledám Smile

Přeji všem hezké nakupování! Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
magda88



Založen: 09.06.2009
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 6. 2009 15:54:42
Odpovědět s citátem

Ahoj.Procitam toto tema a neda mi to,abych se nepripojila.
Ja nakupuji zasadne v e-shopu ww.EXO-EKO.cz!
Mam s nimi vce zkusenosti a vsecky naprosto super.
Nkdy jsem nenarazila na eshop s rychlejsim terminem dodani!
8.6. ve 12:30 jsem si objednala,prubezne me informovali o svavu moj obednavky a dnes,10.6. od 17:00 si mohu obednavku vyzvednout na poste!
Nen to zadna vyjimka,pristup k zakaznikovi je perfektni,sortiment siroky a myslim,ze i ceny jsou priznve.
Ja uz mam vybrano a vsem kockarum DOPORUCUJI!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: český Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2009 9:22:05
Odpovědět s citátem

http://www.zoohit.cz/shop
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nemi



Založen: 11.04.2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2009 11:47:54
Odpovědět s citátem

magda88 napsal:
Ahoj.Procitam toto tema a neda mi to,abych se nepripojila.
Ja nakupuji zasadne v e-shopu ww.EXO-EKO.cz!
Mam s nimi vce zkusenosti a vsecky naprosto super.
Nkdy jsem nenarazila na eshop s rychlejsim terminem dodani!
8.6. ve 12:30 jsem si objednala,prubezne me informovali o svavu moj obednavky a dnes,10.6. od 17:00 si mohu obednavku vyzvednout na poste!
Nen to zadna vyjimka,pristup k zakaznikovi je perfektni,sortiment siroky a myslim,ze i ceny jsou priznve.
Ja uz mam vybrano a vsem kockarum DOPORUCUJI!


EXO-EKO taky můžu doporučit. Kupuji u nich konzervy Schmusy za velmi dobrou cenu a dostanu k tomu malý dárek Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2009 13:05:24
Odpovědět s citátem

magda88 napsal:
Ja nakupuji zasadne v e-shopu ww.EXO-EKO.cz!
DOPORUCUJI!


Já také nakupuji v tomto pbchodě a jsem velmi spokojená. Vše proběhlo vždy bez problémů. Takže také vřele doporučuji.
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lucijenda



Založen: 24.03.2009
Příspěvky: 14

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2009 13:13:05
Odpovědět s citátem

Doporučuji e-shop www.spokojenypes.cz Smile
Mají velký výběr a dobré ceny, poštovné jen 65Kč a při objednávce nad 1750Kč je zdarma! Wink Navíc komunikace se zákazníkem je super, takže mohu jen chválit, jsem s nimi velice spokojená. Vyzkoušejte a uvidíte Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Britská krátkosrstá kočka (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top