Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Krmení


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Purina cat chow Senzitive
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2009 12:36:20
Odpovědět s citátem

Tak jsem jen tak na zkoušku koupil klukům toto krmení, Charlie potřebuje méně vitaminu A, aby mi nehnědl, Felisek je zase citlivější na trávení, z většiny krmení se pos.... Superprémiovka to není, snad jen prémiovka, napsané složení na ranci nic moc informace, no ale zkusil jsem to, mají zrovna akci, koupíte pytlík, dostanete dva: http://www.krmeni.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=2100249

No ale to hlavní co jsem chtěl napsat: klukům chutná, dokonce bych řekl že jsou živější a bobíky mají přímo ukázkové a dokonce již nechodí tak často. Jak jsem vždy tvrdil, že kvalitu krmiva poznám mimo jiné dle toho, co z kočičáka vypadne druhou stranou, tak zde u tohoto levnějšího, kde vás 1,5kg pokud není v akci vyjde na cca 130,- kaček, jsem byl opravdu velmi překvapen. Máte-li někdo kočičáky citlivější na krmení, osobně z vlastní zkušenosti doporučuji.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Purina cat chow Senzitive
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2009 21:18:43
Odpovědět s citátem

Tak po více jak měsíčním zkoušení musím potvrdit, co jsem psal výše. Klukům krmení stále jede, bobíky jsou ukázkové, což je u sphynxe co říct, kocouři vitální až až, prostě žádný problém. Této Puriny dlabou tak 2/3 a k tomu 1/3 nové Acany.
Řekl bych že i Charlie trochu zesvětlal a už tak netmavne a nešpiní se jako po Orijenu.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: Pro SFINXIE
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 19:46:09
Odpovědět s citátem

Hezký den, já za sebe mohu maximálně doporučit toto krmivo:

http://www.krmiva-trainer.cz/

Konkrétně tuto řadu Superpremium:

http://www.krmiva-trainer.cz/produkty.php?ids=25

Začala jsem tím krmit kotě, vše bez problémů a dospělého psa tím krmím už druhým rokem a nemůžu si to vynachválit (měl kožní i zažívací problémy).

Pak jsem ještě spokojená s Royal Canin Kitten.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 19:50:50
Odpovědět s citátem

Málem bych zapomněla, mají i hypoalergenní řadu konzerviček, např. toto:

http://www.krmiva-trainer.cz/produkty.php?id=122
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Silvie
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 20:01:00
Odpovědět s citátem

Dekuji!

Kouknu na to. Uz jsem slysela i o Cat Chow Sensitive, ale to v Rakousku nemuzu nikde sehnat.

A Royal Canin jsem zkousela, ale i z toho mel kocourek prujem.

Jinak mam 2 hafany a tem taky Royal Canin moc nesedl.

Moc se v tom krmivu nevyznam, (pro psy denne varim) ale prekvapuje me, ze dietni granule, ktere mi ted behem lecby dala veterinarka, maji 22% tuku. Nemelo by toho tuku byt v dietnim krmeni min?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Silvie
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 20:02:52
Odpovědět s citátem

Dokonce jsem slysela, ze existuje krmivo primo pro Sphynx, ale at hledam jak hledam, nemuzu to nikde najit. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 20:06:49
Odpovědět s citátem

Krmivo speciálně pro sphynx dělá Royal Canin, vlákno k tomuto krmivu je zde:

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=3266

Jinak tady:
http://www.uzlatehoretrivra.cz/detail/royal-canin-sphynx/2207/55/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 20:08:11
Odpovědět s citátem

for Sphynxie

Já krmím tím Purina cat chow Senzitive a k tomu Guabi NATURAL cat ADULT, bobíky ukázkové, kocouři vitální. Na chuť konzervičky Animonda Carny nebo Cosma a syrové kuřecí krky. Nedávno jsem zkoušel i novou Acanu, ale z té se mi s prominutím pos... Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 20:13:02
Odpovědět s citátem

Pak mě ještě napadá zkusit některou z veterinárních diet HILLS, tady:

http://www.veterinarius.cz/obchod/veterinarni-diety-Hills--c--30.html?osCsid=20e23d0f533040d3505731e5679d8965

Ale opět by bylo dobré krmivo zkonzultovat s vetem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 20:48:29
Odpovědět s citátem

for Sfinxie:

Jinak pokud má kočičák problémy s mikroflórou ve střevech, zkusil bych možná i nějaké probiotikum, např. Probican.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Aha, aha, aha!
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 21:35:46
Odpovědět s citátem

Jup, jup, Probican uz mam doma. Dneska mi prisel postou. Poslala mi ho teta z Ostravy.

Veterinarka mi dala prasek Enteroferment, ktery obsahuje Streptococcus faecium. Probiotika a Laktobacily uz mi jedna chovatelka poradila. Ale to uz jsem mela ten Enteroferment. Zeptala jsem se veterinarky, jestli malemu muzu jeste k tomu davat probiotika. Ale ona rikala, ze ne, ze neni treba. No nevim, prece jenom bych mu to rada dala. Nenasla jsem veterinare, ktery by mel zkusenost se Sphynxikama. Bohuzel petrzel! Jsem z toho uplne vedle a dela mi celkem problem brat rady nasi veterinarky az tak vazne. Ona je sice perfektni a hodna, ale prece jenom Sphynx jsou kapitola sama pro sebe uz tim, ze maji uplne jiny metabolismus nez ostatni rasy.

Kdyz jsem malemu davala Royal Canin kitten 36 s 3,4% tuku (paradni!), tak se mu ze dne na den perfektne zlepsila kuze a byl cistoucky jak miminko. Koukala jsem teda!Ale mel porad prujem. A ted s tim dietnim od veterinarky s 22% tuku je spinavy jak kominik. Vcera jsem ho koupala a dneska bych mohla zase. Ale nema prujem. Ach jo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Barva
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 21:48:55
Odpovědět s citátem

Jeste mam jeden dotaz: je normalni, ze se u Sphynxu meni barva?

Malemu jsou 4 mesice a poslednich dnech sleduji, ze kazde rano prede mnou stoji uplne jiny kocourek. Laughing Doslova se vybarvuje. Delaji se mu pruhy na zadnich nozkach a na hlavicce uz nema jen 2 barvy, ale uz jsou 4. Vypada to moc hezky a pripada mi to srandovni a zajimave.

Ale... je to normalni?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Barva
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 22:08:34
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Jeste mam jeden dotaz: je normalni, ze se u Sphynxu meni barva?

Malemu jsou 4 mesice a poslednich dnech sleduji, ze kazde rano prede mnou stoji uplne jiny kocourek. Laughing Doslova se vybarvuje. Delaji se mu pruhy na zadnich nozkach a na hlavicce uz nema jen 2 barvy, ale uz jsou 4. Vypada to moc hezky a pripada mi to srandovni a zajimave.

Ale... je to normalni?


Já bych řekla, že to není nic nenormálního. Když kotě odchází do nového domova ve cca 4 měsících, může se dovybarvit až tak, že je nutná změna rodokmenu-resp. změna barvy, tím pádem se musí přepsat rodokmen (pokud jde dál do chovu). Není to zrovna běžné, ale není to ani vyloučeno.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 22:12:14
Odpovědět s citátem

Kočičák měl zpočátku když jsme si ho přivezli řidší bobíky až průjem právě po Acaně a ani mu nechutnala . U naší veterinářky jsme byli se sphynxem první ale stále platí že ač má sphynx rychlejší metabolismus je to stále kočka - zkusili jsme Nutram na trávení a rok a půl super kocourovi plně vyhovoval , ted si ale žádal změnu v chuti tak jsme odzkoušeli všechny druhy Purina One , chutnaj mu a bobíky má taky pěkný , jen ta úplně nová mu nechutnala , speciální krmení pro sphynxe od proplanu je jen reklama ale podle zkušeností kočky ho budto vůbec nechtěj nebo jim nesedne a za ty prachy sem byla fakt na.....aná , kocour měl průjmik a ublinknul si , takže nikdy víc . Žaludek a střívka se mu srovnaj sphynxíci jsou odolné kočky . Občas si Otík smlsne na masíčku - má rád hlavně ryby , kousky hovězího a srdíčka všechno na miniaturní kousky - co by se namáhal se žvýkáním že ... Laughing nějak se v něm ta šelma ztratila . No a z kapsiček jediné mu seděj Gourmetky , ostatní prostě nesnese . Cool
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 22:17:27
Odpovědět s citátem

Jinak vychytat krmení, aby sedlo, dá docela fušku. Jednak každý všechno nejí-třeba Olda tady vychvaluje Animodu carny-moji ji nevezmou do tlamek a koťata devonů (kterým by tedy zase moc chutnala) se mi z Animody carny kitten pos.... šíleným stylem-ověřila jsem si to, že je to z ní. Takže u nás toto krmení už nesmí přes práh.

Taky krmím Cat Chow Sensitive a je to bez problémů. Jinak Cosma, Schmusy, Porta 21, Bio Paté (nakoupeno v zooplusu.de) a dál vařené kuřecí i droby s rýží. Mleté přemražené hovězí, vařené filé. kysaná smetana, tučný tvaroh, lučina, neslané sýry.

Ještě přidávám jednu zkušenost-jen tak pro legraci jsem koupila na www.dobrykramek.cz vegetariánské krmivo Ami Cat a Ami Dog (pro kočky a pro psy), dala do misky a nestačila zírat. Všech 9 koček se na to vrhlo a dávalo nepokrytě přednost tomuto krmení před vším ostatním-dokonce i Čuk a Gek, kteří granule jinak vůbec nemusí a pokládají je za hodně špatný vtip.

Je na něm psáno, že je vhodné pro všechny věkové skupiny zvířat včetně koťat a březích koček, bílkoviny tam jsou rostlinného původu, obsahuje taurin, snížené množství fosforu-a píšou tam, že je velmi vhodné pro kočky se zažívacími problémy. Po svých zkušenostech bych doporučila koupit a vyzkoušet-nabídnout v jedné misce tohle a v druhé normální granule, nebo je i smíchat. Já tedy toto krmivo koupím, jakmile mi budou granule docházet, vezmu ten největší pytel a budu ho míchat s Cat Chow Sensitive. Vyzkoušejte to.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz


Naposledy upravil tatiana dne 9. 7. 2009 22:25:02, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 4 Olda:
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 22:21:07
Odpovědět s citátem

Oldo, prosim Vas, kolik % tuku ma ta Purina Cat Chow Senzitive? A je i kitten senzitive? U nas je teda jenom Purina Pro Plan Delicate Sensitive Kitten (20% tuku).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 4 Tatiana:
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 22:28:28
Odpovědět s citátem

Tak s tou barvou je to fakt sranda. Kazdy den prekvapeni.

Jsem teda zvedava, jak ten nas maly dablik nakonec bude vypadat. Mam pocit, ze to "vybarvovani" teprve nabira grady. Laughing

Ale musim uznat, ze je cim dal tim hezci. A to je teda neco, protoze on uz k nam prisel jako krasavec. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Probican
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 22:33:13
Odpovědět s citátem

A co rikate na ten Probican? Mam mu to davat k tomu Enterofermentu?

Nez jsme udelali testy stolice, a nez jsme zjistili, ze chybi mikroflora, tak nam veterinarka dala antibiotika. A to bylo neco!!!! Prujem, jaky jsem jeste v zivote nezazila! Z maleho teklo 2 dny v kuse. Byla jsem s nim celou noc vzhuru a nestihala jsem utirat a vytirat a prat. Nezabralo ani zivocisne uhli. Nic! No hruza a des! Zastavila to az injekce a sirup proti prujmu. Ted je zase dobre, ale mam strach, ze jakmile ten sirup vysadim, tak to zacne znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Probican
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 22:37:09
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
A co rikate na ten Probican? Mam mu to davat k tomu Enterofermentu?

Nez jsme udelali testy stolice, a nez jsme zjistili, ze chybi mikroflora, tak nam veterinarka dala antibiotika. A to bylo neco!!!! Prujem, jaky jsem jeste v zivote nezazila! Z maleho teklo 2 dny v kuse. Byla jsem s nim celou noc vzhuru a nestihala jsem utirat a vytirat a prat. Nezabralo ani zivocisne uhli. Nic! No hruza a des! Zastavila to az injekce a sirup proti prujmu. Ted je zase dobre, ale mam strach, ze jakmile ten sirup vysadim, tak to zacne znovu.


Enteroferment neznám, ale Probican se používá právě po aplikaci ATB, aby se obnovila nabouraná střevní mikroflóra. Pomáhá při průjmech, které po ATB velmi často přijdou. Když ze střev zmizí ty dobré střevní bakterie, je vždy problém-a ten pomáhá řešit právě Probican. Navíc je udělaný tak, že kočkám chutná (většinou) a nemusí se do něj nutit.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Probican
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2009 6:55:55
Odpovědět s citátem

K tomu vybarvování, samozřejmě, že se koťata ještě dobarvují a hlavně jestli se válí někde na okně na sluníčku, tak se opaluje a na zimu zase zesvětlá Very Happy
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2009 7:39:20
Odpovědět s citátem

for Sfinxie:

PURINA cat chow SENSITIVE má 14% tuku, viz: http://www.krmeni.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=2100270
a ač je to krmení velice levné, kočičáci mi po něm opravdu prospívají, kitten dělají taky, ale ne senzitiv a to má tuku ještě míň, 12%: http://www.krmeni.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=2060
Já to koupil zpočátku jen na zkoušku, přeci to jen není superprémiovka jako Proplan a byl jsem příjemně překvapen, neboť Feldík má trávení citlivější a hned tak něco nesnese, v tomhle je to opravdu co sphynx, to originál, co vyhovuje jednomu, z toho má jiný problémy.

K té změně barvy: když jsem si přivezl Charlieho, byl to takřka pruhovaný tygr a nyní je to nádherný "růžovoučký" zrzek bez proužků, na mém webu je to pěkně vidět.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 4 Olda:
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2009 10:46:31
Odpovědět s citátem

Mate naaaaadherne kluky! A koukam, ze divne posedy a nepochopitelne polohy pri spani, jsou velice oblibene u Sphynxu. Nas maly obcas taky zabere polohu, ze se nestacim divit.

A skrabadlo mame taky od zeme az ke stropu. Taky s miskou na spani. Ale maly pouziva skrabadlo jen jako pomocny zebrik k tomu, aby se dostal na gauc. Je jeste porad celkem nesikovny a tak jsem rada, ze neleze nahoru, protoze by urcite spadl. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2009 22:44:49
Odpovědět s citátem

Tak ty divné sphynxí posedy nejdou na rozum spoustě lidí Very Happy
A nějakých těch sphynxích pádů bych se moc nebál, ono jsou ti uličníci odolní, ti mí kolikrát řachnou až zezhora a je to v pohodě Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Sranda se Sphynxikama
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 7. 2009 0:18:06
Odpovědět s citátem

Mne teda uplne nejvic dostava to, ze nas maly strasne rad utoci, kdyz si hraje. Mavam na neho hrackou a on se nachysta na utok, udela ze sebe placku (jako ze: kdyz ja nevidim tebe, tak ty taky nevidis me), a parkrat si preslapne na zadnich nozkach, zavrti dupkou a vyskoci. U toho se teda skladam smichy. Vydrzi preskakovat z jedne strany na druhou i pul hodiny. A pokazde si projde celou cihaci procedurou, pri ktere zavrti dupkou. No je s nim paradni sranda!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 12:57:27
Odpovědět s citátem

Pro úplnost ještě doporučuji při chvilce času pročíst toto vlákno o krmení:

http://www.modrykocour.cz/forum/viewforum.php?f=37

Tam naleznete také mnoho zajímavých rad a poznatků k jednotlivým krmivům a pod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Krmení a špinění
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2009 7:21:38
Odpovědět s citátem

Tak mě napadá, jaké jste kdo vypozorovali zkušenosti v závislosti Krmení = špinění. A teď mi nejde o změnu barvy působením vitaminu A, ale vyloženě o to, že je sphynx po dvou dnech jak kominík. Já mám v současné době kluky již po dvou třech dnech jak prasátka a nevím čím to je, nedá se říci že by se nějak extra mastili, prostě se ušmudlají. Abych je koupal dvakrát do týdne...

Zda je závislost ve složení krmení, nebo obsahu tuku, či značce...., nebo je to tím že je teď víc teplo, i když to bylo před tím taky Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2009 9:29:58
Odpovědět s citátem

mne sa zdá,že sa viac špinia po tej ACANE čo ste spomínal aj vy oldo.fakt už druhý deň vidieť,že má čiernu hrud a packy.ale acanu sme minuli,tak som zvedavá. skúsim tú cat chow,čo sa tu chválila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Usmudlanci!
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2009 10:12:53
Odpovědět s citátem

Ja uz vim, ze nas maly je spinavy, kdyz ma v granulich moc tuku. Je to sileny rozdill, ktery jde vypozorovat behem jedineho dne. Kdyz maly dostaval granulky, ktere obsahovaly pouze 3,4%tuku, tak se nezaspinil ani kdyz byl schovany pod dekou a potil se. Ale ted s 20% tuku je to hruza. Koupat bych mohla kazdy den.

Osobne si nemyslim, ze by se spinili protoze je teplo. U nas je i v zime v baraku vsude vytopeno minimalne na 25stupnu. (Nenavidim zimu!) Sice u nas Sfinxie jeste zimu nezazil, ale kdyz jsme ho privedli k nam domu, tak to bylo jeste obdobi, kdy jsem topila. A nektere noci u nas bylo mnohem vetsi horko nez ted.

Ale kazdy Sphynx je jiny. Myslim teda. U toho krmeni je to taky u kazdeho Sphynxika jine. Jeden snese vsechno a druhy zase jen neco malo. Confused
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2009 12:37:35
Odpovědět s citátem

Acanu mi ještě dojídají, ač mohutně naředěnou Purinou senzitiv, uvidím až to dodlabou, zda se něco změní. Jinak když měli jen Acanu, ze začátku to sice vypadalo v pohodě, ale pak začli průjmovat, takže pro mé kluky nebude tím pravým ořechovým.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Cukr
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2009 10:13:10
Odpovědět s citátem

Nechci zakládat nové vlákno, ale nevím, jestli náhodou nemám problém.

V noci kočky vypily všechnu vodu-dbám na to, aby jí měly dost, ale včera jsme měli návštěvu a já to nezkontrolovala, takže jsem misku nedolila.

Na kuchyňské lince stála nádoba se slitou šťávou z broskvového kompotu slazeného cukrem. Ráno, když jsem přišla do kuchyně, Adam začal silně zvracet-poblil kompletně celou kuchyň /díky Bohu, aspoň toho hodně ze sebe dostal/. Načež jsem si všimla, že jednak nemají vodu-hned jsem napravila-a jednak že ubylo hodně té cukrové vody z broskví. Určitě ji vypil Adam. Nemohlo mu to ublížit, zvlášť když nemá zcela v pořádku ledviny? Mám z toho strach. Hned jsem mu nasadila ledvinovou dietu a dala homeopatika.

Ach jo, a to si myslím, jak jsem opatrná a mám všechno pod kontrolou.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top