Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Krmení


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Cukr
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2009 10:40:43
Odpovědět s citátem

Dobry den Tatiano!

Cukr sice neni dobry pro zadne zvire, ale myslim, ze je lepsi nez sul. Z cukru by mohl mit ted kocourek asi energie na rozdavani. Myslim, ze si nemusite delat velke starosti. Rychle se z toho probere. Proste mu to nesedlo, protoze na to neni zvykly. Budte rada, ze nevypil neco, co obsahuje sul. To by bylo zle.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2009 16:47:31
Odpovědět s citátem

Myslím, že na to se neumírá:-), chápu tvoje obavy, ale myslím, že zítra už bude vše ok. Někteří chovatelé přidávají do kondenzovaného mléka hroznový cukr... Vím, že to praktikují například u koček před porodem i při porodu aby kočce dodali energii. Chápu že není cukr jako cukr, ale snad to taková hrůza nebude...
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2009 17:43:32
Odpovědět s citátem

Kdyby měl zcela v pořádku ledviny, tak to neřeším. Ale žádný problém se nekonal. Poblil celou kuchyň, takže to vyzvracel, a byl klid. Já bendžus bez řečí uklidila a bylo hotovo.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Trávení
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 11. 2009 14:28:15
Odpovědět s citátem

U normální kočeny trvá proběhnutí potravy zažívacím traktem cca 24h. Poněvadž mají sphynxíci rychlejší metabolismus, máte vysledováno jak je to u nich? Jde mi o to, když například má sphynx krmení, které mu nesedne, za jak dlouho poté co ho slupne se z něj pos... Většina moudrých knih hovoří o cca 24 hodinách, no ale zdá se mi to nějak moc.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Trávení
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 11. 2009 21:57:33
Odpovědět s citátem

Oldo nikdy jsem to neměřila, ale jak jim dám něco nového, tak se můžu spolehnout, že za pár hodin budu mít v záchodech pěkné nadělení. Rozhodně to není 24 hod. Prostě hned následující hovínko už je řidší, ale fakt jsem to nikdy neměřila se stopkama Very Happy. Asi to zkusím.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 11. 2009 22:37:06
Odpovědět s citátem

Radko já nemyslel stopky Very Happy Ale dám jim třeba novou kapsičku a poserou se už za dvě - tři hodiny, tak přemýšlím, jestli je to možný tak rychle Rolling Eyes
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 8:48:41
Odpovědět s citátem

Oldo, já myslím, že to možné je. Mám kamarádku (lidskou), která když sní něco, co jí nesedne, jde na toaletu během deseti minut.

Takže je to asi jak u koho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 14:21:24
Odpovědět s citátem

Oldo samozřejmě jsem si dělala legraci s těma stopkama, ale to je myslím jasné.
Já bych řekla, že odhadem to taky budou tak 2-3 hod, co se po jídle jdou naháči vyprázdnit a jak je nějaká změna, tak to na wc pak stojí za to Evil or Very Mad Laughing
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 17:24:30
Odpovědět s citátem

ja myslím tiež,že je to len pár hodín.ale mám aj takú sjúsenosť s posledným kocúrom,že ked som ho doniesla,bol zvyknutý na coshidu.u nás dostal aj acanu,applaws,cimiau.týždeň bol v pohode.ukážkové bobky,žiaden problém.pootom začal kadiť nariedko a odvtedy sa nevie dať dokopy.dostal atb,entizol,probican.ale stále má hovino mäkké.je v pohode,ale bobek už sa nedá chytiť do prstov Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 18:08:58
Odpovědět s citátem

lilinka napsal:
ja myslím tiež,že je to len pár hodín.ale mám aj takú sjúsenosť s posledným kocúrom,že ked som ho doniesla,bol zvyknutý na coshidu.u nás dostal aj acanu,applaws,cimiau.týždeň bol v pohode.ukážkové bobky,žiaden problém.pootom začal kadiť nariedko a odvtedy sa nevie dať dokopy.dostal atb,entizol,probican.ale stále má hovino mäkké.je v pohode,ale bobek už sa nedá chytiť do prstov Rolling Eyes

dobrý podvečer,
jednou, už to bude určitě 13 let mi jeden veterinář v Německu řekl, že kočky mají žrát celý život jeden druh jídla a ještě ke všemu od jedné firmy. Že mají velmi citlivá střeva a nikdy se jim nemá strava měnit. Možná by stálo za to vrátit se ke Coshidě!! Třeba ještě něco zachráníte.
přeji hezký večer
Hanka Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 18:18:41
Odpovědět s citátem

Dobrý večer Hanko, již jsem se setkal s názory veterinářů a je to i v několika novějších publikacích o kočkách, že monodieta a převážně ta superprémiová vede velmi často k onemocnění ledvin. U citlivých jedinců to jednostranně zaměřené krmení bude asi mít opodstatnění, otázka je, jestli i u těch co tak citliví nejsou Rolling Eyes
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 18:37:56
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Dobrý večer Hanko, již jsem se setkal s názory veterinářů a je to i v několika novějších publikacích o kočkách, že monodieta a převážně ta superprémiová vede velmi často k onemocnění ledvin. U citlivých jedinců to jednostranně zaměřené krmení bude asi mít opodstatnění, otázka je, jestli i u těch co tak citliví nejsou Rolling Eyes

dobrý večer,

já se touto radou Oldo řídím celý život, takřka se nesnažím krmení měnit a zdá se že se mi to vyplácí. Stařenky jen kvetou a o sphynxících ani nemluvím. S ledvinami jsem problémy nikdy neměla a to ani u stařenek. Vždycky byl problém když jsem přecházela na jinou stravu. Vždycky. Začínali jsme (před 23 lety) s Purinou, když přestali kuře-ryba vyrábět tak jsme přešli na RC S 33 a nyní baštíme doma RC Sphynx/ i stařenky/ a maso.

Ono se moc experimentovat nevyplatí.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 18:48:31
Odpovědět s citátem

Hanko, tak vidíte že nemáte monodietu viz. ...a maso Wink

Dělám to taky tak Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 18:52:14
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Hanko, tak vidíte že nemáte monodietu viz. ...a maso Wink

Dělám to taky tak Smile

Laughing no, spíš je to monodieta ala maso. Ten RC je jen tak pro chuť. Anebo z obavy, kdyby nestihla včas dojet domů z práce. Mají ho nasypaný pořád a občas zobnou.
Laughing H.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 18:58:12
Odpovědět s citátem

Já měl na mysli monodietu kdy kočka baští pouze superprémiové granule. Když se to kombinuje s masem a podobně, tak je to v pohodě Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 19:01:45
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Já měl na mysli monodietu kdy kočka baští pouze superprémiové granule. Když se to kombinuje s masem a podobně, tak je to v pohodě Wink

Laughing já vím, ale stařenky jedly přesně tak jak jsem psala a maso nikdy nechtěly!! Very Happy
H
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 19:10:54
Odpovědět s citátem

Ti mí kluci mají granule ráno a pak v noci, aby neotravovali když dostanou hlad, takže občas v noci vylezou z podpeřiny, zobnou pár granulí a zase zalezou, no a večer dlabou masíčko: hovězí, kuřecí, kuřecí krky, kuřecí srdíčka a kuřecí žaludky. Tato kombinace jim vyhovuje. A když není večer maso, tak je konzerva Animonda Carny. Prostě večeře je "vlhká". Problém s bobíky absolutně žádný. Ten nastane, když občas zaexperimentuji a koupím jim na chuť nějakou kapsičku, z těch jim sedí pouze značka Catessy, ze všech ostatních je okamžitě "řídko".
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 19:17:05
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Ti mí kluci mají granule ráno a pak v noci, aby neotravovali když dostanou hlad, takže občas v noci vylezou z podpeřiny, zobnou pár granulí a zase zalezou, no a večer dlabou masíčko: hovězí, kuřecí, kuřecí krky, kuřecí srdíčka a kuřecí žaludky. Tato kombinace jim vyhovuje. A když není večer maso, tak je konzerva Animonda Carny. Prostě večeře je "vlhká". Problém s bobíky absolutně žádný. Ten nastane, když občas zaexperimentuji a koupím jim na chuť nějakou kapsičku, z těch jim sedí pouze značka Catessy, ze všech ostatních je okamžitě "řídko".

Jetli je Oldo chcete naučit i na konzervu, tak jim po malých dávkách tu konzervu začněte přidávat do masa. Ale opravdu po malých dávkách. Ono si to zažívání dá pomalu taky říct.
H.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 19:28:20
Odpovědět s citátem

Konzervy dlabou normálně, kupuji jim Animondu Carny, ty jsou jen z masa Wink


Jo a jinak ke granulím, míchám jim normální s většími které jsou na zuby a ty dvě potvory mi to vždy dokonale přeberou a vyzobou jen ty na zuby. Taky vám je, pokud jim je mícháte, přebírají? Laughing
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 22:23:18
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Konzervy dlabou normálně, kupuji jim Animondu Carny, ty jsou jen z masa Wink


Jo a jinak ke granulím, míchám jim normální s většími které jsou na zuby a ty dvě potvory mi to vždy dokonale přeberou a vyzobou jen ty na zuby. Taky vám je, pokud jim je mícháte, přebírají? Laughing


Mě ne, sežerou všechno. Asi je to tím, že už jich je docela hodně Wink a kdo zaváhá, ten prostě nežere Rolling Eyes Very Happy . A pokud se najde něco, kde všichni jako jedna kočka prohlásí, že je to ale doopravdy nejdlé Evil or Very Mad , tak to skončí u psa.....ale to není často. Jo, kočky by kupovaly Whiskas (ale nežraly to ani omylem Wink .)
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2010 13:53:54
Odpovědět s citátem

Ahojky,
tak jsem prave zjistila,ze mi pravdepodobne prestali dovazet krmivo Nutrience, ktere jsem od zacatku, co mam kocicaky kupovala pouze na netu. Nekrmite s nim nahodou nekdo,nevite zda se da jeste sehnat? Na webovkach www.nutrience.cz uz maji jen pro psi a nebo koteci... Pokud uz nebude, budu muset hledat jine cenove dostupne a dostatecne kvalitni... :-/ S nutrience jsem byla vazne spokojena, byla to super premiovka za solidni cenu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2010 14:08:12
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
Ahojky,
tak jsem prave zjistila,ze mi pravdepodobne prestali dovazet krmivo Nutrience, ktere jsem od zacatku, co mam kocicaky kupovala pouze na netu. Nekrmite s nim nahodou nekdo,nevite zda se da jeste sehnat? Na webovkach www.nutrience.cz uz maji jen pro psi a nebo koteci... Pokud uz nebude, budu muset hledat jine cenove dostupne a dostatecne kvalitni... :-/ S nutrience jsem byla vazne spokojena, byla to super premiovka za solidni cenu.


Stačí zadat do vyhledávače Wink :

http://www.propejsky.com/store/GoodsDetail.asp?strGoodsID=$000000A4$00000001

http://firma.sluzby.cz/zikom-kolin-krmivo-pro-psy-kocky

http://www.pesdido.cz/krmivo-pro-kocky/nutrience/

atd....
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2010 14:22:19
Odpovědět s citátem

Mě zase napadlo, jestli nemají trochu problémy s naskladňováním, protože jak se změnilo DPH o 1% tak museli všude všechno přecenit a já třeba objednávám Royal Canin z Almiky a nikdy nebyl problém a najednou nemají 10kg pytle těch nejprodávanějších druhů a budou prý snad během týdne, takže možná je jen nějaký zádrhel v distribuci a mají to jen tam co měli zásoby. Asi bych zkusila někam přímo zavolat, jestli a kdy bude požadované krmivo.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2010 22:39:31
Odpovědět s citátem

Diky Radko, mozna to je jen docasne, prekvapilo me, ze uplne zmizelo z nabidky ciste jen to kocici,ac psi porad maji. Ale poptam se.

A mimochodem, zkouseli jste Royal Canin pro sphynxe - nebo spis, cim je specialni prave pro sphynxe - zohlednuje nejak jejich rycheljsi metabolismus, sklon ke tvorbe zubniho kamene apod.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2010 22:47:03
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
A mimochodem, zkouseli jste Royal Canin pro sphynxe - nebo spis, cim je specialni prave pro sphynxe - zohlednuje nejak jejich rycheljsi metabolismus, sklon ke tvorbe zubniho kamene apod.?


Já bych řekl že je zbytečně drahé, sphynx je kočka jako každá jiná, stále je to šelma a stále to je masožravec. Dají se koupit kvalitnější krmení a rozhodně levnější. Ale je to věc názoru, někdo jiný může mít opačný Wink Co se týká zubního kamene, určitě koupíš nějaké levnější "dental".
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2010 6:31:53
Odpovědět s citátem

No sphynxí RC jsem samozřejmě vyzkoušela. Pro moje kočky je naprosto nevyhovující. Jednak je tam vysoký obsah tuku a všechny po pár granulích dostaly neskutečný průjem a pak ho dělají jen ve velmi malém balení a větší zatím neplánují - dotazovala jsem se. U nás zmizí víc jak 10kg granulí měsíčně, takže se mi to opravdu nevyplatí. RC nakupuju na www.almika.cz za chovatelské ceny a 1kg granulí mě vyjde tak na 113-130Kč podle druhu, což je docela přijatelná cena (teda pro mě).
Nejčastěji krmíme RC Indoor (tolik po něm netloustnou, ale light nechtějí) a taky se nám docela osvědčil RC Siamese (ten bereme občas na zpestření jídelníčku). To pro siamské kočky je postaveno tak, aby netloustly a měly pěkný nárůst svalové hmoty. Jsou to poněkud větší granulky a nelze je hltat, musí ho kousat a tím si myslím, že si i trochu odrbou ten zubní kámen. Ale jak už tu bylo několikrát napsáno, co kočičák to jiné chutě. U nás mají prostě smůlu, že jak je jich víc, tak si nemůžou tak vymýšlet, protože prostě nic jiného nedostanou Smile
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2010 9:51:59
Odpovědět s citátem

Jen pro upřesnění-u Almiky může nakupovat za velice výhodné chovatelské ceny-mimochodem je mají často lepší než ceny velkoobchodní pro obchodníky!-každý majitel(ka) chovné stanice. Stačí se zaregistrovat na www.almika.cz a zaslat kopii registrace CHS.

Nedávno měli akci 3+1 zadarmo navíc za skvělé ceny. Kdo má CHS a ještě o tom neví, tak sděluji tuto možnost. Jedná se o krmení od Royal Canin.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2010 20:40:58
Odpovědět s citátem

Ahoj Pájo Smile , my také krmíme RC - momentálně Indoore, dříve kluci měli RC Siamese. S oběma typy RC jsme maximálně spokojení - tedy vlastně kluci Laughing Laughing V práci mám kolegyni,která má vlastní CHS a objednává též u Almiky a to RC si objednávám přes ní.Ceny jsou opravdu víc než dobré.Držíme palce ať to vaše Nutrience brzy seženete. Zdravíme
_________________
Romča+Basty+Napoleon+ Jolly Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2010 21:21:16
Odpovědět s citátem

díky za reakce. Jinak pry byl problem s kamionem, nekde zapadl, tak se zasilka zdrzela. zatim jsem narychlo musela koupit Purinu Pro Plan a namichat to se zbytkem Nutrience.Jsem rada,ze nemusim menit znacku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 13:37:58
Odpovědět s citátem

Zajímal by mě názor na krmení ať již granulemi, či konzervami, u kterých je uvedeno, že jsou vhodné pro všechny kočky, typicky například granule Orijen, či konzervy Bozita, u kterých se píše, že jsou vhodné pro kočky ve všech životních stádiích, i pro březí a kojící kočky a koťata. Takže nepotřebuje-li kočka speciální dietu kvůli nemoci, tak v čem ten rozdíl??? Faktem je, že u krmení kde je toto uvedeno, jsem se nesetkal v obsahu s obilovinami, sójou, cukrem a podobně.

Když se nad tím tak člověk zamyslí, tak v přírodě také neběhají nějaké vysokoenergetické myši pro koťata a podobně a to půlroční kotě baští prakticky to co ten dospělák, nebo se pletu???
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (55x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (22x)
7
Kočičí jména (19x)
8
Mrouskání kočky (říje) (18x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top