Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Krmení


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2008 13:25:20
Odpovědět s citátem

Momentálně 9 kocouřů, mix nahato-chlupatý, z toho 2 plyšatky kastrované. Věk 2- 15let. Nejtlustší (teda spíše nejsvalnatější) má k 6kg, nej-Twiggi kočka asi něco přes 3kg. Krmení odměřuji, protože tu mám takové vítečníky, kteří sednou k misce a jedli by až do vyvalení břišní stěny. Dřív jsem dávala neomezený přístup k jídlu, ale začali jsme se u dvou nenažranců potýkat s obezitou tak teď 3x denně dosypávám. Ono je to myslím i lepší, že se nenafutrují "do zásoby" ale postupně a není to taková darda na zažívání. Alespoň hovínka (což je pro mne důkaz) jsou ok.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2008 17:02:00
Odpovědět s citátem

Tak to je přesné, neomezený přístup k baště jsem musel také zrušit, poněvadž dlabali tak dlouho, dokud něco bylo a pokud trochu nechali, tak se šli za chvíli došťouchnout Very Happy Takže teď to mají 3x denně více méně odměřené a spokojenost na všech stranách Smile
A také teď v létě nepozoruji, že by jedli méně.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 10:29:37
Odpovědět s citátem

Já u našeho kočičáka také žádný úbytek apetitu nezaznamenávám, spíše naopak, dlábí se s takovou chutí, že mu musím granulky dávat na příděl. Co se mi ale osvědčilo, je fontánka (myslím že je to Cat-it) - tu kočičák přímo zbožňuje a mimo pití do ní rád strká tlapičky (několikrát jsem ho přistihla Smile). K dispozici má samozřejmě i misku s čerstvou vodou, fontánka je ovšem nejoblíbenější. Když ji vypnu mrančí u toho tak dlouho, dokud někdo nepřijde a nezapne mu ji Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Orijen
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:06:38
Odpovědět s citátem

Nezkoušeli jste někdo krmivo Orijen? Píší že je jedno z mála úplně bez obilí, 75% masa a 25% ovoce a zeleniny, což zní vcelku zajímavě.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Orijen
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:18:21
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Nezkoušeli jste někdo krmivo Orijen? Píší že je jedno z mála úplně bez obilí, 75% masa a 25% ovoce a zeleniny, což zní vcelku zajímavě.


Já teď koupila v Zooplusu v akci testovací balení 2x400g (1+1zadarmo)-když jsem doma dělala test granulek, t.j. udělala jsem hromádky z Orijenek a Hillsek, tak první zmizely Hillsky. Tak nevím...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:19:46
Odpovědět s citátem

Hm, zní to opravdu dobře: Na rozdíl od typických krmiv obsahujících téměř výhradně masovou moučku a obiloviny tvoří základ našich receptur čerstvé kanadské suroviny, jako jsou kuřata vykrmená obilím, zelenina zúrodných prérijních farem, čerstvě ulovení síhové zchladných severských jezer, lososi, brusinky a jablka ze sadů avod Pacifiku.

ORIJEN CAT má nejvíce čerstvých kuřat (krmených obilím), severských síhů (ulovených ve volné přírodě) a celých čerstvých vajec, tak obsahuje spoustu masa potravinářské kvality (minimálně 75 %), které je bohatým zdrojem proteinů a vaše kočka je potřebuje – a neobsahuje žádné obiloviny nebo sacharidy, které jsou pro vaší kočku nevhodné.

Kočky mají přirozenou schopnost vybírat a jíst traviny a plevele, které posilují jejich životní sílu. Kvůli tomu ORIJEN CAT obsahuje místní kanadské rostliny pískavici řecké seno, měsíček, kořen proskurníku lékařského a ostropestřec mariánský – všechny tyto rostliny kopírují přirozenou potravu koček a pomáhají vyživovat, posilovat a harmonizovat trávicí ústrojí a játra.

ORIJEN CAT má minimální množství sacharidů, protože neobsahuje obiloviny, ale různé druhy v páře vařeného ovoce a zeleniny (asi 25 %), které jsou bohaté na antioxidanty, rostlinné výživné látky a enzymy, které příznivě působí na odolnost a dobrou kondici.

Díky kuřecímu, lososímu, slunečnicovému a lněnému oleji, které obsahují hodně nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, přirozeně posiluje odolnost a vyživuje kůži a srst vaší kočky.

JEN MUSÍM ZJISTIT OBSAH VITAMÍNU A, AŤ TEN NÁŠ EXPERT ZASE NEZHNĚDNE... ALE CENA JE TAKY PŘÍZNIVÁ... Laughing VE SROVNÁNÍ S HILLS APOD. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:22:36
Odpovědět s citátem

Jak dobaštíme zásoby tak to prubnu a pak poreferuju Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:27:34
Odpovědět s citátem

Mě právě taky upoutalo to, co Silvie okopčila a dala sem-proto jsem to koupila, pro jistotu v menším balení-známe to, kocouř si umane a nebude to baštit, i kdyby to bylo nevímjak super. Baští to, ale čekala jsem větší nadšení. Ještě zkusím dvě misky-do jedné Hillsky, do druhé Orijenky. Která zvítězí a bude prázdná první.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:30:57
Odpovědět s citátem

Tatiano a když dáš do třetí misky Kitekat nebo Friskies, co si vyberou? A znamená to že je lepší????
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Orijen
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:32:31
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Nezkoušeli jste někdo krmivo Orijen? Píší že je jedno z mála úplně bez obilí, 75% masa a 25% ovoce a zeleniny, což zní vcelku zajímavě.


Já ho nedávno,koupila,ze začátku ho číči jedly jako zběsilí,nadšení mírně opadlo,asi je to tím,že kojící Barunku krmim kotěcími granulkami,které chutnají i Matějovi.Ale podle mne to složení je perfektní a čičky si na něj musí zvyknout ,což samozřejmně nějakou dobu trvá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:44:29
Odpovědět s citátem

No Oldo můžu říct, že náš Cháron se třeba Acany ani netknul... a ještě cosi takového dostal, nevím jestli Friskies nebo tak něco... přišel k misce, čuchl a šel pryč. Na straně druhé s Royal Canin nebo Hills apod. problém vůbec nemám (jakýkoli tip z těchto granulí) a zbaští to hned. Teď mi začal ohrnovat nosánek i nad syrovým masem, šunkou apod. Čichne k tomu a vzápětí jde provokativně baštit své granulky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
veru-lin



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha a Uherské Hradiště

Předmět: Orijen
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 22:58:23
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,
Amy dávám Orijen od té doby, co ji mám (tedy cca 8 měsíců) a jsme s tímto krmivem spokojeni. Sice ho Aminka nechroustá s úplným nadšením, ale jak píšeš, Oldo, není to známka kvality. Beru 7kg Orijenu napůl s přáteli, kteří mají doma dva bengálské kocoury a jednomu se díky tomuto krmivu konečně upravila stolice, kterou měl od mala řídkou.
Navíc tím, že není na tomto krmivu Amy nekontrolovaně závislá, mohu si dovolit nechat jí misku plnou neustále. Prostě si přijde zobnout když má hlad, což je často, jen vždy po malých dávkách. Kastrovaná ale ještě není.
Teď jsem u rodičů v UH a krmivo tu neseženu a nevzala jsem si ho dostatek, proto jsem koupila také superprémiové krmivo Profilum (nějaká novinka), které jí tedy chutná náramně a misku má prázdnou skoro okamžitě. Hillsky dávat nemůžu, i když jsem je přimíchávala opatrně po malých dávkách, měla po nich Aminka průjem a to na ně nikdy netrpěla a bobíky má normální.

Určitě napište, kdo Orijen zkoušíte, co si o něm myslíte a jak na něj Vaši miláčci reagují. Jsem zvědavá Smile

Mějte se krásně,
_________________
veru-lin + Amy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lůca



Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: Hubeňourka
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2008 15:49:42
Odpovědět s citátem

Ahojky všem,

prosím, nevíte o krmivu, po kterém by mi číča přibrala? Na půl roce má 2kilča, to mi nepřipadá tak strašný, ale myslím, že by potřebovala víc obalit páteř. Je to taková šlachounka. Je hodně akční a hodně spolu blbnem, takže dost vyběhá. Ale větší hlad jí to nepřivolá. Tak nevíte někdo o nějakém fíglu?

Díky!

Lůca a Nakyška
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Hubeňourka
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 6:40:31
Odpovědět s citátem

Já myslím, že můžete být naprosto v klidu. Je to naprosto normální váha a vzhled půlročního sphynxe, u kočičky rozhodně. Je to malý dorostenec a zkuste si představit jak vypadají děti ve věku kdy dorůstají, samá ruka samá noha přestože snědí na co přijdou. Prostě ji krmte, jak jste zvyklá a jak má ona hlad. Kočky dorůstají své plné velikosti a zakulacují se až kolem 2-3 let, takže buďte v klidu a užívejte si jejích lumpáren. Až se rozhodne, že je dospělá, tak začne víc spát a méně se hýbat a pak se vám zakulatí. Hlavně ji nepřekrmujte, mohli byste mít jednou potíže s tloušťkou.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: RC Sphynx 33 Adult
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2009 12:17:40
Odpovědět s citátem

Dostal se mi do ruky leták, kde je inzerováno nové krmivo RC Sphynx 33. Údajně šité na míru přímo sphynxům, podpora zdravé kůže, srdce, vysoký energetický obsah. Ovšem nikde jsem jej neobjevil v prodeji, asi jste ještě nikdo nezkoušeli, nebo ano???
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: Re: RC Sphynx 33 Adult
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2009 12:25:28
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Dostal se mi do ruky leták, kde je inzerováno nové krmivo RC Sphynx 33. Údajně šité na míru přímo sphynxům, podpora zdravé kůže, srdce, vysoký energetický obsah. Ovšem nikde jsem jej neobjevil v prodeji, asi jste ještě nikdo nezkoušeli, nebo ano???


Ahojky ,
mě před pár dny posílala Sandra odkaz že to našla v eshopu tady se můžeš podívat http://www.exo-eko.cz/Suche-krmivo-pro-kocky/Royal-Canin-Sphynx-500g
Smile budu muset také vyzkoušet teď zkouším ORIJEN a zatím dobré ale víc jím jedou RC Very Happy
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2009 12:46:08
Odpovědět s citátem

Ahoj Nero, teda 150,- kaček za půl kila to je tedy ranec Shocked Moji kočičáci zrovna dlabou Guabi NATURAL cat ADULT a vcelku jim šmakuje a nemají s ním žádnou potíž. Chtěl jsem to jen zkusit, ale asi počkám až bude k mání větší balení, s půl kilem se pro ty mé dva žrouty nebudu objednávat.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2009 13:05:45
Odpovědět s citátem

No jo Oldo asi si říkají drahé pořízení drahé vše nechápu a myslím že za tyto peníze moc velký odbyt nebude. Crying or Very sad Jinak co se týče Guaby chtěla jsem zkoušet ale nevěděla jsem jak je kvalitní , teď jsou holky před koťaty a Jack je hubený venku kočky mrouskají tak jsem se neodvážila Smile
Teď to stejně nepůjde budou i miminka tak neriskuji a krmím jen tím nej a doufám že je to to nej Wink
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2009 13:30:48
Odpovědět s citátem

Podle toho jak kluci Guabi snášejí, jak jsou čilí a hlavně podle toho co z nich "vypadne" druhou stranou mi to krmivo přijde v pořádku. Feldík je na krmivo citlivější, po některém mívá kadění řidší, ale tohle je OK.
Na druhou stranu, pokud jej kočky dlabou, tak nejlepší asi bude ten Orijen.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Krmení RC Sphynx
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 20:57:43
Odpovědět s citátem

Takže jako správný chovatel sphynxů, jsem neodolala a zakoupila ono půlkilové balení RC pro sphynxe. Sice našim naháčkům chutná, ale nejsem si jistá, jestli by to bylo na dlouhodobější krmení, protože po přečtení složení mě maximálně udivilo, že je v tom 23% tuků. Normálně krmíme Indoorem to je pro kočky žijící trvale v bytě a ten má obsah tuků 13%, protože jinak holky začínají tloustnout. A všichni víme, že sphynxové mají s trávením tučnějších jídel problémy. Dále mě udivilo že obsahuje dehydrované vepřové maso, to mi opravdu není jasné, protože se všude uvádí, že vepřové není pro zvířata vhodné. Jinak to samozřejmě obsahuje spoustu léčivých a důležitých látek, pro zažívání a dobrou funkci střev i srdce. A ještě jeden poznatek, dotázala jsem se jestli se plánuje dovoz i většího balení a zatím o tom neuvažují, protože je malá poptávka.
Takže můj osobní názor je, že do toho zatím teda nejdu a nejen kvůli ceně!
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2009 14:16:32
Odpovědět s citátem

for Radka:

To vepřové mě taky udivuje, ale ten tuk se mi zdá vcelku normální, co krmím Guabi natural, tam je tuku 21%, vychvalovaný Orijen kde není žádné obilí ale jen maso, ovoce a bylinky má 20% tuku. A Orijenu mám za tu cenu 2x tolik, pytel 7kg přijde na 1020,- kaček.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: K9
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 11:14:03
Odpovědět s citátem

Ahojky všem ,
tak jsem narazila na pro mě docela zajimavou věc krmení pro kočky K9,kdysy vím že to bylo jedno z nejlepších krmiv pro psy ale je to tak 12 let zpátky.Nemáte někdo zkušenocti nebo nevíte někdo o tomto krmení něco???? Díky všem předem za reakce a je to toto krmení
http://krmeni.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=2054
Smile
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 13:00:36
Odpovědět s citátem

Koukal jsem na složení a mate mě jedna věc, nikde jsem nenašel, kolik tam čeho vlastně je, takže formulace že obsahuje kuřecí maso a obilnou moučku je zavádějící, je to jedno kuře a deset deka pšenice, nebo jedno kuře a jeden vagon pšenice??? U všech lepších krmiv se jako plus uvádí právě to, že neobsahují žádné obiloviny, například u nové Acany http://www.acanashop.cz/kategorie/pro-kocicky-nova-receptura/ to vyloženě uvádějí s tím, že to odpovídá přirozené kočičí stravě (což je asi logické, páč kočka obilí nežere).
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 13:15:16
Odpovědět s citátem

Ahoj Oldo,
no proto jsem se ptala nikde ani na netu jsem to právě nenašla a všude v Eshopech uvádí právě to samé a to je právě to nic. Jinak dneska jsem jím objednala zase 10kg pytel RC a na zkoušku 3kg Acany a ještě chci objednat Orjen ten velký pytel tak se na tu K9 můžu však víš když to jsou hrozné informace .Také jsem objednala od Animondy konzervy kapsičky jím jedou tak jsem docela zvědavá na ty konzervy a mají právě i Kitten a mi teď budeme mít hladový koťátka tak jím chci dopřát a hlavně mít vše připravené sice se začne přikrmovat až tak za 4 týdny ale i tak oni ty maminy také potřebují jen to nejkvalitnější papu . A co kluci ??? Smile
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 13:38:52
Odpovědět s citátem

Ahoj Nero,

ta nová Acana mě taky zaujala, u velkého balení je cena velmi příznivá a to složení je taky skvělé. Teď mám zrovna na cestě pytel Orijenu, ale pak ji možná vyzkouším. Kluci sice dlabou vše, ale kvalita se pozná podle toho co z nich vypadne druhou stranou a fak je, že od té doby, co je krmím jedině tím, kde je napsáno že NEOBSAHUJE obiloviny, mají bobíky tak jak mají být a to je Felisek na krmení citlivější, prostě od té doby bez problému. Co se týká konzerviček, tak jim velice chutnají Animonda Carny a jsou prakticky jediné, po kterých se nepos.... Stačí dát nějakou obyčejnou kapsu značky Felix či whiskas a v kadibudce je to hned poznat, kdežto tyto konzervy v poměru cena/kvalita jsou fakt super a hlavně, bobíky mají po nich normální. A jak píšeš, dělají i kotěcí, nakupuji je v ZOOplusu, tam vyjdou asi nejlevněji, i když zrovna euro je jaksi dražší.

Kluci jsou v pohodě, zrovna chrní a sbírají síly na večer, to vždy ožijou Very Happy Mají to rozdělené, Feldík chrní ve svém odpočívadle v mističce, Charlie si nebere servítky, ten si vždy zaleze ke mě do postele pod peřinu Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: pro Oldu
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 13:51:02
Odpovědět s citátem

No s těma bobkama máš pravdu a co jsem ještě vypozorovala jak mají nějáké to trošku horší krmení které třeba zbožňují jako je Purina ONE tak i toho daleko víc snědí ale řekla bych že to sktrz ně jen prolítne a nemají z toho vůbec nic ale jelikož to jedi když nechtějí nic tak to koupím a přimýchám s tím lepším takže snědí aspoň něco jsou to rozmlsanci no Wink posledně jím už nejely ani kuřecí prsíčka syroví Crying or Very sad Smile
Jinak jsem dneska právě objednávala a kdyžtak se koukni sem mají tam fakt dobrou cenu na konzervy od Animondy http://www.hafani.cz/vyprodej/cz/c-3103/
Jinak já si do německa jezdím nakupovat máme to kousek do Dresdenu a kupuji tam i kočkolit Cats Best OKO plus posledně byl 40l pytel v akci za 18,5euro a příjde mi že je lepší než ten samej co koupím u nás v ČR jelikož ten z Německa nemá tolik toho prachu v sobě a řekla bych že lépe hrudkuje Wink
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: for Nera
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 14:24:39
Odpovědět s citátem

Tak jsem koukl, ale v ZooOlus mi to přijde levnější, tam vyjde animonda 400g na cca 30 kaček a když je v akci tak ještě levněji. S tím kočkolitem mám absolutně stejneu zkušenost, když mi přijde z Německa, není tam tolik prachu, je prostě lepší, potvrdilo se mi to již několikrát.
Co se krmení týká, kluci dost "užírají" i naší nahaté číňance, což mělo vždy špatné následky a měli z toho průjem, co kupuji i psovi Orijen (samozřejmě psí), ujídají sice stejně, ale bez následků. Následky má ovšem pes, který díky Orijenu dost přibral, tak nad tím budu muset opět popřemýšlet. No jo, není to jednoduché, že? Člověk chce samozřejmě pro ty naše miláčky to nejlepší a ještě kombinovat psí a kočičí je někdy fakt fuška Laughing

Pro toho kdo má víc kočičáků se asi vyplatí veliké balení nové Acany se spoustou bylinek a ovoce, pytel 18kg za 1741,-Kč a bez poštovného je opravdu skvělá cena http://krmeni.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=2100342
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Orijen
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2009 11:35:10
Odpovědět s citátem

Tak jsem zjistil, že mi můj růžováček Charlie po Orienu poněkud hnědne, nezaznamenali jste podobný problém u světlých sphynxíků? Question
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2009 9:29:04
Odpovědět s citátem

Ahoj Oldo,
zhnědnutí kůže jsem řešila v tomto vláknu na str. 3, jak jsem dříve zjišťovala, Orijen obsahuje hodně vitamínu A, takže se to začalo Charliemu projevovat až právě u Orijenu...
Pošlu Ti emailem fotku, jak u nás to zhnědnutí vypadalo, měj se
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2009 11:54:27
Odpovědět s citátem

Ahoj Silvi,

Charlie je pojednou tmavší a tmavé je po chvilce i triko, když na mě hupne se pomazlit, by jeden nevěřil, že nejenom že tmavne, ale že to i pouští Very Happy Určitě to má souvislost s Orijenem, předtím to nebylo tak markantní. Tak až to dodlabou, zkusím novou acanu, ta má o 11.000 jednotek vitaminu A méně.

PS: kdo máte světlé sphynxy, čím krmíte?
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (43x)
2
RSS kanály (40x)
3
Pojištění koček (17x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Thajská kočka (13x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (12x)
8
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (12x)
9
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top