Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kdy a jaká koťata


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
mňoukátko



Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha - Letňany

Předmět: Kdy a jaká koťata
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2006 8:17:44
Odpovědět s citátem

Milí kočkaři,

jeden kocour je málo a tak bych ráda ke svému chlupatému rošťákovi pořídila ještě 2 koťátka. Chci obyčejná koťátka, ne čistokrevná z chovných stanic, takže počítám s tím, že taková se možná nerodí po celý rok. Nevím ale, kdy je sezóna koťat, jestli bych obyčejná koťata sehnala ještě v teď na podzim nebo mám počkat do příštího jara/léta.
Taky bych ráda, aby koťata dokázala chodit na kočičí WC a mohla bez problémů žít v bytě, což asi ztěžuje možnost vzít si koťata narozená venku a zvyklá žít venku. V tomto ohledu mám dobrou zkušenost s naším kocourem z útulku.
Jenomže do třetice bych si moc přála, aby to byl zrzavobílý kocourek a tříbarevná kočička (nostalgické vzpomínky na první mazlíky) a obávám se, že útulkářky by pro tuhle moji "úchylku" Smile neměly pochopení.
Takže co byste mi poradili? Kde mám taková koťata hledat? Dají se obyčejná koťata sehnat už teď nebo až příští rok? A můžu případně slevit z požadavku, aby uměly chodit na kočičí WC? Nebo je hodně problematické je pak na kočičí WC naučit, např. že by se to naučily od našeho prvního kocoura?
_________________
mňoukátko + kocour Pinďa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2006 9:26:40
Odpovědět s citátem

Tady máte tříbarevnou mámu a bílozrzavého synáčka Wink No neberte to, když je to takhle výhodný!! Idea

Máma se synem

Velmi hezky zbarvená dvouletá kočička, Je hodná, mazlivá a čistotná. Ráda by byla jediným mazlíčkem. Hodí se do bytu i do domku se zahrádkou. Je kastrovaná.

3měsíční rezavobílý kocourek by se hodil do klidné domácnosti bez dětí. Dobře baští, je naučený na kočičí WC. Odčervený.


http://www.e-petshop.cz/inzerce/bona.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2006 10:31:27
Odpovědět s citátem

Ten zrzavobílý vypadá úžasně. Smile Ale preferovala bych asi 2 koťátka. Nevím, proč tam píšou, že máma by nejraději byla jediným mazlíčkem - to bychom jí nemohli splnit, budeme mít v bytě tříhlavý kočičinec. Smile A kotě že zase chce do domácnosti bez dětí. A my časem děti také chceme.
Odpovědět 
mňoukátko



Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha - Letňany

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2006 10:39:19
Odpovědět s citátem

Zapomněla jsem se přihlásit, předchozí příspěvek byl ode mě. Smile
_________________
mňoukátko + kocour Pinďa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2006 17:14:47
Odpovědět s citátem

pozrite si inzerciu na www.kocky-online.cz - maju tam trojfarebnu macicku aj bielocerveneho kocurika, obe su maciatka. obaja su z Prahy.

Naposledy upravil liw dne 28. 9. 2006 18:21:28, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kdy a jaká koťata
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2006 17:21:38
Odpovědět s citátem

www.kocky-online.cz ... tam asi se koukněte v první řadě, protože tam je útulkových kočiček nepřeberné množství.
Myslím, že i taková drobnost, jako je barva, by zase neměla být na překážku, nicméně většinou si člověk něco vysní, a nakonec se zamiluje do úplně jiné kočičky.
Co se týká základních hygienických návyků, tak se vůbec nebojte, protože i kotě narozené venkovní kočičce velmi rychle zjistí, na co je záchůdek a adaptuje se velmi rychle, navíc útulková koťátka jsou na záchůdky už naučená. Navíc myslím, že kdybyste třeba vzali jedno kotě a jednu odrostlejší kočičku, udělá to radosti úplně stejně.
Koťátka se rodí spíš v průběhu teplejších dnů, takže myslím, že v tomhle období je v útulcích ještě poměrně velká "nabídka", takže prolezte stránku, obvolejte jednotlivé útulky a depozita v Praze a okolí, a určitě ty svoje dvě vysněné kočičky najdete.
S radostí do toho (výběru) a půl je hotovo Wink

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mňoukátko



Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha - Letňany

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2006 16:04:49
Odpovědět s citátem

A nebudou na mě útulkářky koukat divně, že si vybírám podle barvy? Já z tohohle kritéria nemůžu slevit, jinak by se mi líbily z útulku skoro všechny kočky. Very Happy
_________________
mňoukátko + kocour Pinďa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Meggi
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2006 16:48:15
Odpovědět s citátem

mňoukátko napsal:
A nebudou na mě útulkářky koukat divně, že si vybírám podle barvy? Já z tohohle kritéria nemůžu slevit, jinak by se mi líbily z útulku skoro všechny kočky. Very Happy


Neboj, nebudou se na tebe dívat divně. Já si také vybírala podle předem daného vzhledu - moureček s bílými tlapkami. Nedat si jasná kritéria, tak bych si musela asi pořídit útulek Very Happy Pečlivě jsem sledovala na www.kočky-oline.cz nabídku útulků, k tomu ještě pražský útulek atd., Chvíli to trvalo, ale už máme 3 týdny našeho kocourka Čika. Jen jsem měla hrozný problém odvést si pouze jeho, když vidíš tu spoustu krásných kočinek.
Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: tříbarevná kočička, zrzavobílý kcourek
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2006 8:52:47
Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, zda máte ještě stále zájem o tříbarevné a zrzavobílé koťátko? Pokud byste byli ochotní si pro ně přijet do Brna, vím o takových. Můžete mi poslat na sebe kontakt do soukromé zprávy a já vás nasměruji.

Karin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mňoukátko



Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha - Letňany

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2006 10:52:59
Odpovědět s citátem

Karin: Děkuji za nabídku, už mám v jednom útulku zamluvenou rezavobílou kočičku. Vzhledem k tomu, že ta kočička už není vyloženě kotě (je jí půl roku), beru ji jako náhradu dvou koťat, které jsem chtěla původně.

Všem děkuji za rady.
_________________
mňoukátko + kocour Pinďa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (49x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (45x)
3
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (22x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (17x)
6
Pojištění koček (17x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (16x)
8
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (16x)
9
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top