Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

potřebuji radu

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Bebenka
Anonymní





Předmět: potřebuji radu
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2006 13:44:01
Odpovědět s citátem

ahoj, jsem začátečnice a chtěla bych si pořídit spíše dospělou kočičku z útulku ale....
rodiče se bojí zápachu,poškrábání nábytku,protože máme úplně nový a hezký byt Very Happy a také utíkání.
Kočka prý potřebuje pohyb venku, ale taková možnost u nás není ,protože vbydlíme v bytě a kdybychom ji pustili mohlo by ji něco přejet.Připadá v úvahu postrojek s vodítkem-nevím,ale jestli je to dobré řešení.také bude problém ohledně zasíťování oken-majitelka domu nám to nedovolí.a nakonec škrábání-nechtěli bychom mít kompletne zdevastovaný nábytek a bojím se že i když budeme mít škrabadlo,kočička bude škrábat i nábytek...prosím napište mi svůj názor..díky Idea
Odpovědět 
martina fialova



Založen: 29.09.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2006 13:52:29
Odpovědět s citátem

ahoj
co se tyce oken, tak to neni problem...........my mame v okne obycejnou sit proti hmyzu, ktera neni vubec videt, ale nas kocour nesplha. Na jaro planuji poridit dreveny ram na ktery natlucu pletivo pro kraliky a ten ram pridelam na okno, ale pozze na takove hybaci pacicky, abych nemusela do oken vrtat, protoze mame plastova okna v zaruce. Toto reseni jsem videla u chovatelky sphynxiku Karoliny Leitnerove a prijde mi idealni.

Jinak nas kocour je vylozene bytovy kocicak, ktery zna prirodu pouze z okna a nikterak mu neschazi, myslim, ze takovych kocicek je spousta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bebenka
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2006 15:20:59
Odpovědět s citátem

joo děkuju...pořád se bojím,že to nezvladnu a představuju si jak mame rozbořený byt,všechno poškrabané a ´číča se nám směje na skříni Razz Very Happy Shocked
Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2006 15:40:50
Odpovědět s citátem

bebenka napsal:
joo děkuju...pořád se bojím,že to nezvladnu a představuju si jak mame rozbořený byt,všechno poškrabané a ´číča se nám směje na skříni Razz Very Happy Shocked


Ale to je úplná blbost! To je vidět, že nemáte s kočičkama žádné zkušenosti! Nemyslím to ve zlém. Ale myslíte, že by tolik lidí chovalo a milovalo kočky,kdyby jim devastovaly byt?! Nechci vás odbýt,ale to je na dlouhé psaní, nebylo by lepší si koupit nebo půjčit knihu o kočkách a vše si přečíst?A na fóru se ptát až na věci ,kterým nerozumíte? Je to sice trochu pracnější,ale pro vás určitě užitečné. Jinak přemýšlím, jestli je u nás doma od kočiček něco zničené a mám pocit,že jsou to takové drobnosti, kterých si člověk ani nevšimně.Největším problémem jsou zvlášť na jaře chlupy, ale to se dá vyluxovat a udržovat. Co se týče zápachu, ten nedělají kočky, ale lidé, kteří jich mají "milion" a nestarají se o ně. Taky mě stále překvapuje, když přijde někdo k nám a diví se: " Vy máte dvě kočky? že to vůbec není cítit?!?!" Co na to říct. Kočka má svůj záchod a pokud se o něj staráte,tak není nic, co by mělo zapáchat. Mohou "smrdět" značkující kocouři, proto se doporučuje kastrace. Ale jak jsem psala, přečtěte si literaturu, v každém knihkupectví mají velký výběr a pak se ptejte, poradíme rádi. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2006 19:29:08
Odpovědět s citátem

bebenka napsal:
joo děkuju...pořád se bojím,že to nezvladnu a představuju si jak mame rozbořený byt,všechno poškrabané a ´číča se nám směje na skříni Razz Very Happy Shocked


Stačí hledat ... odpověď na své otázky ohledně "zdemolovaného" bytu najdete např. zde:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=577

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (45x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (27x)
3
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (18x)
4
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (18x)
5
PKD - polycystická choroba ledvin (18x)
6
Somálská kočka (18x)
7
Zajímavá škrabadla a pelíšky (17x)
8
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (16x)
9
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top