Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Ostatní vzkazy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2006 11:14:30
Odpovědět s citátem

Pardon, nejsem anonymní, jen jsem se zapomněla přihlásit. Veronika

Naposledy upravil rozaarka dne 14. 11. 2006 12:48:44, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2006 12:34:56
Odpovědět s citátem

rozaarka napsal:
Dobrý den!

Ráda bych se také zapojila do sphynxích debat.
Jmenuji se Veronika a už 14 dní u nás doma bydlí sphynxí kocourek Kulíšek. Je to bráška Brio, Chris a Star.
Jeho nejoblíbenějším místem je naše postel, jak jinak Very Happy Je naprosto obdivuhodný, každé ráno dostáváme milounké pusinky...nemůžeme se na něj vynadívat a vymazlit se s ním! Smile
Chtěla bych moc a moc poděkovat Karolíně Leitnerové za milé přijetí, za čas, který nám věnovala, za Kulíška, za rady a vůbec úplne za všechno! A taky Janičce a Brio, za to, jak se nás hezky ujaly a jak pěkně nás zasvěcují do tajů sphynxího života, protože mají náskok! Díky



Jééé, to je milé. Embarassed Moc děkuji a doufám, že si i dál budeme psát, když bude čas.
Pusu Kulišákovi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2006 12:35:37
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Star napsal:
Tak to Star si teď zvykla, že pod peřinu je u mě, ale jinak sedí u manžela, což mimořádně těžce nesu Confused - noo nějak se s tím srovnám.

... naši už si o mně teď myslej, že nejsem normální (sami mají chundelatého kočičáka a ten náš nahatý jim přijde jako z Marsu), ale vypadá to, že na sphynxího kamaráda přijde řada už brzy! Dneska ráno mě tak moc pusinkoval, že mu vůbec nevadilo, že mi stojí v oku Very Happy A vůbec nechápal, proč to vadí mně...


U nas je to tak,ze pusinkuju Myshku porad ja,nejradsi bych ji laskou snedla.Ona se porad chce chovat a vzdycky si to vymnouka.V noci spi zasadne jenom s nama v posteli u nas pod dekou(vetsinou pod moji) a nebo mezi nasima hlavama na polstarich.Jakmile vidi,ze si leham do postele,pelasi ke mne a uz mi leze pod deku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 11. 2006 10:41:42
Odpovědět s citátem

citace:
U nas je to tak,ze pusinkuju Myshku porad ja,nejradsi bych ji laskou snedla.Ona se porad chce chovat a vzdycky si to vymnouka.V noci spi zasadne jenom s nama v posteli u nas pod dekou(vetsinou pod moji) a nebo mezi nasima hlavama na polstarich.Jakmile vidi,ze si leham do postele,pelasi ke mne a uz mi leze pod deku Smile


Pěkný den všem kočičářům!
Kulíšek je stále mazlivější a hravější. Jeho nejoblíbenější zábava je zrovna teď skákání za zálohy na naše hlavy. Nikdy nevíme, kdy a kde se vynoří. Doufáme, že ho to přejde, protože si neumím představit, jak to přežijeme, až vyroste Laughing
Chtěla jsem se zeptat: když spinká a stočí se u toho do klubíčka, tak začne trošku frnět, zní to jako lehounké chrápání. Když spinka natažený, tak dýchá normálně. Nemáte s tím někdo zkušenost? Trošku mě to vyděsilo Confused , ale manžel říká, že je to proto, že když spí, tak vymýšlí ty nejroztodivnější polohy, při kterých by se špatně dýchalo každému Smile Jinak je kocourek veselý, hravý, papá o 106 a nastydlý není. Tak netuším, čím by to mohlo být...Vím, ale že ho moc pozoruju Embarassed
Díky moc, Veronika
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2006 9:58:32
Odpovědět s citátem

[quote="rozaarka"]
citace:

Chtěla jsem se zeptat: když spinká a stočí se u toho do klubíčka, tak začne trošku frnět, zní to jako lehounké chrápání. Když spinka natažený, tak dýchá normálně. Nemáte s tím někdo zkušenost? Trošku mě to vyděsilo Confused , ale manžel říká, že je to proto, že když spí, tak vymýšlí ty nejroztodivnější polohy, při kterých by se špatně dýchalo každému Smile Jinak je kocourek veselý, hravý, papá o 106 a nastydlý není. Tak netuším, čím by to mohlo být...Vím, ale že ho moc pozoruju Embarassed
Díky moc, Veronika


S tim chrnenim ti neporadim.Snad by to nemelo nic znamenat,ale pro jistotu se zkus poptat Karoliny.
Jinak jsem koukala do Zlate knihy na Kuliskovo stranku a vidim,ze jsi z Ceskeho Brodu. Tam mam babicku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2006 11:07:45
Odpovědět s citátem

citace:

S tim chrnenim ti neporadim.Snad by to nemelo nic znamenat,ale pro jistotu se zkus poptat Karoliny.
Jinak jsem koukala do Zlate knihy na Kuliskovo stranku a vidim,ze jsi z Ceskeho Brodu. Tam mam babicku Smile


Babicku? To je bajecny Smile svet je malej a Brod jeste mensi, treba se zname! Laughing
Mno, asi budu muset zavolat Karoline, dela mi to malinko starost. Ale to aby se ze me Karolina zblaznila... Confused
Ale díky moc!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2006 22:58:13
Odpovědět s citátem

Tak koukam, ze zatimco jsme se stehovali a nemeli tolik casu na internet, jste se tady vsichni krasne seznamili Very Happy a vymenujete zkusenosti a historky.
Tusim, ze to byla Katka, kdo navrhl, ze bychom si mohli pristi rok na jare/v lete udelat male setkani majitelu Sphynxu s grilovanim nebo tak.
Zda se mi to jako skvely napad.

S tim Kuliskovym "funenim", pokud nema pri jinych polohach, nebo v bdelem stavu dychaci potize (nachlazeni, ucpany nos), spise to bude asi nejakou tou roztodivnou polohou. Nebo spi tak tvrde, ze az chrape. Dainty dokaze chrapat jako drevorubec, nekdy se divim, ze kocici holcicka muze vubec vydavat takove neelegantni zvuky. Laughing
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2006 8:32:17
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
S tim Kuliskovym "funenim", pokud nema pri jinych polohach, nebo v bdelem stavu dychaci potize (nachlazeni, ucpany nos), spise to bude asi nejakou tou roztodivnou polohou. Nebo spi tak tvrde, ze az chrape. Dainty dokaze chrapat jako drevorubec, nekdy se divim, ze kocici holcicka muze vubec vydavat takove neelegantni zvuky. Laughing


Karolino, díky moc za odpoved. Chtela jsem Vam volat, ale pak jsem si rikala, ze kdyby takhle sileli vsichni, tak se z toho musite zblaznit! Laughing Asi je to vazne chrapani! Ale je to teda sila!!! Very Happy neda se u toho vubec spat, protoze Kulisek rad haja na polstari u ucha Smile

Doufam, ze se jinak mate dobre a ze se brzy uvidime!

Veronika a Kulisek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radka Kašparová



Založen: 03.02.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Červený Kostelec

Předmět: Dobrý den
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2006 10:18:04
Odpovědět s citátem

Tak jsem se zase jednou dostala na forum. Jsem taky majitelka sphynxiků od Karolíny a chci se zapojit do Vašich diskusí.
Jmenuji se Radka Kašparová a máme už od Karolíny 3 sphynxí holčičky,nejstarší už máme přes 2 roky a té nejmladší bude na Štědrý den 7 měsíců a je to děsný drak. Zároveň s ní jsme si taky pořídili pejska naháčka, takže doma je veselo.
Řeknu Vám jedno, máme doma 6 koček tří různých plemen a jednoho psa a rodina už dávno vzdala pošklebování a poznámky o tom, že jsme blázni a tak... prostě vydržte, oni si zvyknou. Oni za to nemůžou, protože nevědí, jak jsou sphynxíci báječní, pro ně jsou to jen mimozemšťani.
Začínám přemýšlet o tom, že si pořídíme s manželem větší postel, protože se tam už prostě nemůžeme všichni vejít. Spí s náma všechny sphynxky a pes (fenka) taky. Trochu se nám začínají plést jména ( Týna, Líla, Líza a Kuli) tak jim prostě říkáme "kočky" a na všechny voláme čiči i na psa Smile Hlavně jsme se museli naučit nikdy nikam nesedat nebo nelehat bez předchozího ohmatání všech boulí, které vypadají jako kočka pod peřinou Smile a co se týká koček na zádech, tak já tam obvykle mívám 2 a to pak volám o pomoc, protože mít skoro 8 kilo s drápkama za krkem je při vaření dost vyčerpávající.
Pokud někdo máte zájem mrknout na naše naháčky www.sphynx.unas.cz
Zatím ahojky
_________________
Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Radka Kašparová



Založen: 03.02.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Červený Kostelec

Předmět: Sphynxíci a vánoční stromeček
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2006 10:25:00
Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo, že bude zajímavé si po vánocích napsat, komu stromeček vydžel vcelku. U nás už letos budou čtrvté vánoce, kdy máme opět nový kočičí přírůstek, který se ještě se stromečkem nesetkal. Zatím to vždycky dopadlo dobře, ale Líza je tak živé a neposedné kotě, že letos určitě věšíme na stromek jen mašličky a slaměné ozdůbky, protože bych byla moc nerada, kdyby se pořezala o skleněné kouličky.
Tak pak napište jestli máte hodné zvířáky nebo neposedy Very Happy
Ahojky
_________________
Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2006 10:34:17
Odpovědět s citátem

Milá Radko,

koukala jsem na Vaše stránky a nahačky jsou úžasné, hlavně ta nejmladší, strašně se mi líbí tmaví sphynxové Smile My máme zatím jen jednoho osmiměsíčného dráčka, ale rádi bychom ještě aspoň jednoho sphynxíka...snad už to bude brzo Very Happy Je to naše zlatíčko, ráno se tak mazlinká, že se mi nechce jít do práce Sad

Veronika a Kulišák
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radka Kašparová



Založen: 03.02.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Červený Kostelec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2006 11:12:24
Odpovědět s citátem

Děkuji za reakci na mé mailíky, jsou to malí nenasytní mazlíci, ale koťata jsou nejlepší, ty starší jsou taky mazlíci, ale občas už se tváří jako: "JÁ UŽ JSEM DOSPĚLÁK, TAK SE S TEBOU PRECE NEBUDU POŘÁD MUCHLAT", ale nebojte oni to dlouho nevydrží a přijdou se pomuchlat. Třeba ta nejstarší černá Týna ta zbožňuje našlapování mého měkého bříška, manželovi ani dětem to nedělá Smile a když si usmyslí, že nastal čas našlapování, tak do mě tak dlouho strká packou až si lehnu na záda, pak se tvrdě dožaduje vyhrnutí všeho oblečení a pak nastane vyčerpávající masáž mého břicha Very Happy . Když jí včas neostříhám drápky, tak pak vypadám jak trhací kalendář a když jí to nepovolím, tak se urazí a jde trucovat do ložnice pod peřinu a asi za hodinu to přijde zopakovat. Časem se z toho stal takový zvláštní uklidňující rituál pro mě i pro Týnu a někdy se na to sama těším a vystrkuju na ní holé bříško a lákám ji Smile
Zatím ahoj
_________________
Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Star



Založen: 15.09.2006
Příspěvky: 7

Předmět: Pozdrav
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2007 7:51:07
Odpovědět s citátem

Ahoj Radko,

taky jsem koukala na Vaše stránky - no zvědavost mi prostě nedá Very Happy kočiny máte opravdu úžasné - já ani nemůžu říct, že se mi líbí tmavé nebo světlé, protože bych si teda opet nemohla vybrat. Když jsme si u Karolíny brali Star, bylo to vlastne proto, ze se manželovi usadila na nohách a už byla jeho.... což mě neustále přivádí k myšlence, že bychom nutně potřebovali dalšího sphinxíka Laughing nooo a to už máme 3 kočky, psa a rodiče si o mně myslí, že jsem blázen. Aaaach jo.
Jinak Vánoce v pohodě, Star si stromeček prohlížela, ale moc píchal, takže ho začala záhy ignorovat.

No a vzhledem k tomu, že je začátek nového roku, tak Vám všem přeju opravdu vše nejlepší, hodně zdraví štěstí lásky jak Vám, tak Vašim nahatým i chlupatým kamarádům Razz
A zvlášť děkuju Karolíně za Star

Katka a Star
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: Re: Pozdrav
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2007 9:54:10
Odpovědět s citátem

Star napsal:
Když jsme si u Karolíny brali Star, bylo to vlastne proto, ze se manželovi usadila na nohách a už byla jeho.... což mě neustále přivádí k myšlence, že bychom nutně potřebovali dalšího sphinxíka Laughing



Zdravíme všechny páníčky a kočičáky!

Katko, u nas byl vyber Kuliska podobny, manzel nejdriv o sphynxikovi nechtel moc slyset, pak zase ze tedy ano, ale ze chce kocicku. Kdyz jsme prijeli ke Karoline, tak uvidel Kulisaka a byla to laska na prvni pohled Laughing tedka jsou nerozlucna dvojka a na jaro planujeme sphynxiho kamarada!
A jak probihaly Vanoce? U nas byla pohoda a klidek. Kulis si stromecku ani nevsiml, takze se zadna katastrofa nekonala, to jsme si oddechli Very Happy

Prejeme vsem krasny a klidny novy rok 2007 a mnoho radosti s chlupkatymi i nechlupkatymi mazlicky.

Veronika a Kulisak
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Sphynxíci a vánoční stromeček
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2007 11:10:54
Odpovědět s citátem

Radka Kašparová napsal:
Tak mě napadlo, že bude zajímavé si po vánocích napsat, komu stromeček vydžel vcelku...


Ahojky,my mivame maly stromecek na stole v rohu obyvaku.Kocicaky to nijak zvlast nezajimalo.Na vanocich Myshu nejvic bavil vanocni papir.Kdyz jsme rozbalovali darky,skakala po papirech a trahala je Smile
No a na Silvestra jsme koukali o pulnoci vsichni spolecne na ohnostroj z okna.Twixie se sice valel po zemi a bylo mu to ukradeny,ale Mysha sedela na topeni u okna a krk natazenej,co to tam venku lita barevnyho
Smile), vydrzela sledovat do posledni rachejtle a pak usnula Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radka Kašparová



Založen: 03.02.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Červený Kostelec

Předmět: Vánoce
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2007 12:04:03
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
taky přeju všem hezký a spokojený Nový rok.

Náš stromeček to taky celkem přežil. Líza si zařádila ve vánočních papírech, zauzlovala se do mašliček, pak sejmula asi dvě ozdoby ze stromečku a tím zájem o vánoce skončil - naštěstí.

K tomu výběru kotěte:
My jsme se jen tak jeli ke Karolině podívat, jak takový sphynx vlastně vůbec vypadá. Zrovna měla asi 3 různě staré vrhy a tak po nás pobíhalo a polehávalo víc jak 10 koťat, v tu chvíli jsme byli naprosto ztraceni Smile
Když jsme jeli domů pořád jsme vzpomínali jak se nám líbila naše černá Týna, ale bohužel už byla zamluvená a měla letět do Francie. Domluvili jsme se, že počkáme na narození ještě jednoho vrhu a zatím si našetříme korunky. Jenže on se narodil jen jeden kocourek a toho si Karolína nechala. Byli jsme z toho tak nešťastní, že jsem se ptala jestli už Týna odcestovala a..... oni jí odřekli, takže jsme na nic nečekali, skočili do auta a frčeli pro naši první sphynxí slečinku. Bylo jí smutno, tak k ní brzy přibyla bílá Lily a nakonec i Líza. Líza by měla mít někdy koncem června nebo v červenci koťátka, tak se moc těšíme.
A co se týká množství, tak máme 6 koček, psa, rybičky a zakrslého králíka (křečky už bohužel sphynxové ulovili), takže jsme taky pěkně praštěná rodinka Laughing
_________________
Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: Re: Vánoce
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2007 13:27:40
Odpovědět s citátem

Radka Kašparová napsal:
křečky už bohužel sphynxové ulovili


my jsme byli se selmovskyma pudama celkem v klidu, dokud jsme nejeli na silvestra ke znamym, maji maleho pudlika (s Kulisem se ignoruji a vicemene toleruji, nejak si asi nepadli do noty) a maji take dva papousky v kleci. Bylo to docela rodeo, i kdyz byli papousci v kleci, tak jsme se bali, aby nemeli infarkt. Kulis se dokazal 20 minut plizit ke kleci (asi dva metry) a pak skocil a visel na kleci a sycel a prskal a jednou volnou packou chmatal po ptackach. No, je to preci jenom porad selma.
Normalne je to milounke a mirumilovne zvire, ale v pritomnosti papousku se zmenil v docela osklive se tvarici selmu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Vánoce
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2007 14:11:10
Odpovědět s citátem

rozaarka napsal:
Radka Kašparová napsal:
křečky už bohužel sphynxové ulovili
... No, je to preci jenom porad selma.
Normalne je to milounke a mirumilovne zvire, ale v pritomnosti papousku se zmenil v docela osklive se tvarici selmu...


Smile my mame andulaka a ten zajima akorat Twixe(nejednou strhl klec ze zhora z linky), Mysha na ptaka vzdycky kouka jak na zjeveni a kdyz jednou vylitl z klece a pak chodil po podlaze(Twix byl bezpecne uklizenej vedle v pokoji),Mysha kolem nej chodila,jak kolem horky kase,pak se odvazila priblizit a dotknout se packou,nacez papouch zacal hrozne rvat(a nic se mu nedelo) az se Mysha lekla a s "osahavanim" prestala,ale pak to zkousela znova a to uz Šamšulín(andulak) zautocil a nakonec radsi odlitl Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: Re: Pozdrav
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2007 20:02:02
Odpovědět s citátem

Star napsal:
Ahoj Radko,

taky jsem koukala na Vaše stránky - no zvědavost mi prostě nedá Very Happy kočiny máte opravdu úžasné - já ani nemůžu říct, že se mi líbí tmavé nebo světlé, protože bych si teda opet nemohla vybrat. Když jsme si u Karolíny brali Star, bylo to vlastne proto, ze se manželovi usadila na nohách a už byla jeho.... což mě neustále přivádí k myšlence, že bychom nutně potřebovali dalšího sphinxíka Laughing nooo a to už máme 3 kočky, psa a rodiče si o mně myslí, že jsem blázen. Aaaach jo.
Jinak Vánoce v pohodě, Star si stromeček prohlížela, ale moc píchal, takže ho začala záhy ignorovat.

No a vzhledem k tomu, že je začátek nového roku, tak Vám všem přeju opravdu vše nejlepší, hodně zdraví štěstí lásky jak Vám, tak Vašim nahatým i chlupatým kamarádům Razz
A zvlášť děkuju Karolíně za Star

Katka a Star


Ahoj, zdravim vsechny majitele nahatek,

nase Vanoce s Brio byly kouzelne. Porad vysedavala pod stromeckem a kdyz prisel Stedry vecer tak sedela zpusobne na zidli u vecere, sledovala a divila se ze jime v kuchyni a ne v obyvaku u TV jako vzdy. Pak zazvonil Jezisek a nejvic darku nadelil Brio. Byla spokojena, hrala si se stuzkami a skakala do vanocniho papiru. Dostala spoustu kociciho jidla a hracky.
Vecer jsme se s pritelem jeli projet v aute a Brio nechali doma. Po navratu jsme uvideli dlouhou mastnou cestu na kuchynske lince a na zemi pul sezraneho osmazeneho kureciho rizku od Brio. Musela se s nim tahnout dlouho, byl veliky ale byla jsem rada, ze neshodila talir a neporezala se. S travenim problemy nebyly, byla nazrana jeste rano. Je to moulik.
Silvestr probehl v poradku. Jeli jsme i s Brio na pulnocni vyjizdku autem do Jizerek a koukali na Liberec a ohnostroje. Brio to cele prospala zachumlana v dece na mem kline. Flegmatik.

Mejte se krasne a vsem preji dodatecne hodne stesti a zdravi v novem roce a at je ten rok lepsi i pro kocicaky.

Jana+Brio
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Vanoce a Silvestr
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2007 1:29:20
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny v Novém roce a přeji dvounozcům, čtyřnožcům, opeřencům i ostatní havěti vše nejlepší v novém roce.

Musím říct, že při čtení veselých Vánočních a Silvestrovských dobrodružství, jsem se tak hlasitě smála, až si můj přítel myslel, že se mi něco stalo. Vidím, že si se svými Sphynxíky opravdu užíváte.

Naše Vánoce proběhly v klidu, stromek kupodivu nikoho moc nezajímal. U nás vede koš se dřevem do kamen, ve kterém se většina koček moc ráda rochní. Na Štěpána Morgiana, v nestřeženém okamžiku, ukradla kus husy z pekáče a táhla ho po lince. Kocourek Ice zase sežral kus vosího hnízda s vaječným koňakem, ale ožrale nevypadal (teda Ice, vosí hnízdo bylo ožrané slušně). Na Silvestra vypadala vesnice jako po atomové válce, nikde ani světýlko, ticho jako v hrobě. Dokonce i hospoda byla zavřená. Podnikli jsme procházku ztichlými ulicemi a málem propásli půlnoc, kdy vesnice jako kouzlem ožila. Takový rámus, rachejtle a rány jsme ani v Praze nezažili. Kočky to vubec nezajimalo, narozdíl od tataráku. Ani jim nevadilo, že je plný Tabaska a cibule. Jo, gurmáni se nezapřou!
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2007 18:30:44
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny kočičáky i páníčky!

Tak Vánoce jsme přežili Laughing Kuliš stromek zcela ignoroval, jen jednou si pinknul do slaměného zvonečku. Nicméně ho šíleně zajímaly a bavily veškeré návštěvy, které u nás byly, a předváděl se. Silvestr prospal v odpočívadle na topení. To mu přinesl Ježíšek Smile
O víkendu jsme hráli Carcassonne. Kočičák chtěl asi hrát s náma, protože se vždycky připlíži k hrací ploše, čmajznul figurku z krajiny a mazal pryč. Smile Když pochopil, že figurky ale ke hře potřebujeme, tak kradl hrací kartičky Rolling Eyes ale ty jsou taky potřeba!!!
U zadních nožiček má špek! Surprised všichni mu totiž o Vánocích nosili to nejlepší z kočičích pamlsků a konzerviček! Zahajujeme odtučňovací kůru Very Happy

Kulišák a Veronika
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Katka_P



Založen: 19.01.2007
Příspěvky: 11

Předmět: Vánoce u nás
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2007 12:39:00
Odpovědět s citátem

Zdravíme s Matějem všechny kočkomily a i my přicházíme s vánočním povídáním Smile

U nás byly Vánoce speciální hlavně proto, že je s námi poprvé trávil i náš naháček, Matěj z rodu Tyrell Smile A co víc, přivezli jsme si ho nedlouho před nimi, takže on byl náš největší dáreček (díky, Karolíno, za něj Smile

Stromeček jako takový vydržel úplně nez úhony, Matějovi se ostré jehličky líbily asi tak 10 vteřin, než zjistil, že to jsou ostré jehličky Smile Zato slaměné vánoční ozdoby jsme celou dobu nacházeli všude po bytě, takže pravidelně, když sjem přišla z práce, jsem si oběhla okruh koupelna - chodba - kuchyně - obývák, posbírala ozdoby a dostrojila stromeček. Jen jsem čekala, kdy kromě ozdob na zemi najdu Matěje s háčkem v tlamičce jako rybu na udici:) Naštěstí jsme to přestáli (rozhodně líp, než ozdoby - no ale co, ta legrace za to stála), a vykročili do nového roku bez kosti z kapra a háčků z ozdob v krcích Smile

Jinak roznášení věcí po bytě Matěje drží i nadále, nejprve úplně rozcupoval molitan, který byl připraven na transport počítačové součástky, a když mu došel, tak se naučil krást z vany jeho velkou růžovou houbu na mytí. Takže místo ozdob zpět na stromek nosím vracím teď pravidelně houbu do koupelny, pokaždé o něco menší Smile Ale to asi všchni znáte..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: Blahopřání
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 4. 2007 18:20:03
Odpovědět s citátem

Všem kočičákům, kteří dnes slaví narozeniny: Kulíškovi, Star a Chris přeji vše nejlepší, třesem jim tlapkou a ať jste zdraví.

Brio dnes snad od rána tušila, že má narozeniny. Bláznila, což dělá každé ráno, tryskem běhá z místnosti do místnosti, neustále řve a dělá skopičiny, ale dnes to byl extrém. Po obědě dostala dort (kousíček tvarohového) a dárky. Dostala papání pro dospělácké kočky, tak už může machrovat. A my ji teď můžem napomínat a říkat jí, ať toho nechá, že už je veliká Smile

Doufám, že jste si tento den, pátek 13., nenechali zkazit a také jste vystrojili kočičákům oslavu.

Karolíno moc Vám děkujem, protože bez Brio by u nás bylo smutno.


Jana a (teď už dospělá) Brio
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Blahopřání
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 4. 2007 19:06:14
Odpovědět s citátem

Všechny Vás zdravím a připojuji se k blahopřání všem dnešním oslavencům. Přeju jim hlavně zdravíčko a at dělají páničkům jen radost Very Happy

Pro Janu: Jani děkuju za radu a spojim to s radou od Karolíny, děkuji Vám Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Re: Blahopřání
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2007 10:43:21
Odpovědět s citátem

Brio napsal:
Všem kočičákům, kteří dnes slaví narozeniny: Kulíškovi, Star a Chris přeji vše nejlepší, třesem jim tlapkou a ať jste zdraví.


Připojujeme se k narozeninovým přáním, hodně zdravíčka, kočičího štěstíčka a málo zlobení Smile
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: Re: Blahopřání
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 4. 2007 9:25:25
Odpovědět s citátem

Brio napsal:
Všem kočičákům, kteří dnes slaví narozeniny: Kulíškovi, Star a Chris přeji vše nejlepší, třesem jim tlapkou a ať jste zdraví.
A taky Brio!

Sice přejeme trochu se zpožděním, ale doma jsme to řádně oslavili už v pátek! Very Happy
Kulišák dostal celou Shiny catku, olizoval se až za ušima!!!

Hodně štěstí, radosti a lásky těm našim holým pokladům! Samozřejmě i těm, kteří nejsou čerstvě roční Laughing

Kulíšek a Veronika

P.S. Jani a Brio, brzy napíšu, jen je toho teď moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: Výstava 29.3. Plzeň
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2008 9:57:16
Odpovědět s citátem

Very Happy Ahoj všem tak jsem dlouho uvažovala kam s tímto a abych nezakládala nové téma tady bych řekla že to může být.
Takže přišlo nám potvrzení přihlášek na výstavu v Plzňi což mě moc potěšilo poslední 3 výstavy co jsem chtěla navštívit tak mi to nevyšlo a tak pevně věřím že tato už bude bez problémů.Moc mě jen zajímá jestli se někdo nechystá na výstavu,třeba i jen podívat?
Prosím dejte vědět jestli někdo příjde určitě mě na výstavě poznáte tak se hlaste budu tam s obouma naháčema a moc ráda bych se osobně seznámila ať jde o kohokoliv z fora Sphynxů.
Ozvěte se jinak přesná adresa je zde v Kulturním domě JAS, Jablonského 1254/39, PLZEŇ.,
Very Happy budu se těšit Razz
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Výstava 29.3. Plzeň
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2008 19:33:11
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Very Happy Ahoj všem tak jsem dlouho uvažovala kam s tímto a abych nezakládala nové téma tady bych řekla že to může být.
Takže přišlo nám potvrzení přihlášek na výstavu v Plzňi což mě moc potěšilo poslední 3 výstavy co jsem chtěla navštívit tak mi to nevyšlo a tak pevně věřím že tato už bude bez problémů.Moc mě jen zajímá jestli se někdo nechystá na výstavu,třeba i jen podívat?
Prosím dejte vědět jestli někdo příjde určitě mě na výstavě poznáte tak se hlaste budu tam s obouma naháčema a moc ráda bych se osobně seznámila ať jde o kohokoliv z fora Sphynxů.
Ozvěte se jinak přesná adresa je zde v Kulturním domě JAS, Jablonského 1254/39, PLZEŇ.,
Very Happy budu se těšit Razz


Já se tam chystám na čumendu, tak se uvidíme. Přeju hodně výstavních úspěchů!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: odpověd Výstava
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2008 19:46:22
Odpovědět s citátem

Tatiáno,
tak to je paráda jsem ráda že přijede aspoň někdo,psala jsem i na forum koček tak snad i otamtuď by měla přijet aspoň jedna takže paráda,budu se těšit Very Happy Nera
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (37x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (36x)
3
Debakl (21x)
4
HCM u koček - program PawPeds (21x)
5
Zlomek vteřiny (21x)
6
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
7
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top