Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kocour nechce krýt


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Artepka



Založen: 07.02.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Kocour nechce krýt
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2007 19:43:31
Odpovědět s citátem

Ahojky,

moje micinka je s PP, dala jsem ji na krytí ke kocourkovi taky s PP, který měl rok už před měsícem. Kocourek normálně značkuje, takže by měl být schopný krýt...ale nechce. Byla jsem kočičku navštívit po dvou dnech co je na návštěvě u kocouře, kočka se válela, volala kocourka, chodila pořád za ním a nastavovala, ale kocour před ní utíkal a nejevil zájem Confused . Majitelka má ještě jednu kočičku, která není kastrovaná a říkala, že kocour její kočičku taky nechce. Nechám ji tam asi do pátku a pak si ji vezmu, protože mi kocourek moc akční nepřipadá. Jaký máte názor na toho kocouře? Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kocour nechce krýt
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2007 6:05:12
Odpovědět s citátem

Artepka napsal:
Ahojky,

moje micinka je s PP, dala jsem ji na krytí ke kocourkovi taky s PP, který měl rok už před měsícem. Kocourek normálně značkuje, takže by měl být schopný krýt...ale nechce. Byla jsem kočičku navštívit po dvou dnech co je na návštěvě u kocouře, kočka se válela, volala kocourka, chodila pořád za ním a nastavovala, ale kocour před ní utíkal a nejevil zájem Confused . Majitelka má ještě jednu kočičku, která není kastrovaná a říkala, že kocour její kočičku taky nechce. Nechám ji tam asi do pátku a pak si ji vezmu, protože mi kocourek moc akční nepřipadá. Jaký máte názor na toho kocouře? Shocked



To že kocour značkuje ještě neznamená že umí krýt. Můj chovný kocour pochopil jak na to až kolem roku a půl a i teď kdy jsou mu dva roky kryje jen některé kočky, jedna z mých koček se mu prostě nelíbí a krýt ji nechce. Vím i kocourech kteří začali krýt až po druhých narozeninách, dokonce se občas stane že kocour nezačne krýt nikdy. Možná by pomohlo kdyby napoprvé za tímto kocourem přišla zkušená kočka, ale ani tehdy není úspěch zaručen. Já mám doma dvě zkušené kočky, jednu kocour nakryl, druhou odmítá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Artepka



Založen: 07.02.2007
Příspěvky: 14

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 5. 2007 6:56:27
Odpovědět s citátem

A to majitelka kocourka prej namazala na jeho čumáček kozlíkové kapky. Ale nic to s ním nedělá. To spíš ta moje kočinda se válela ještě víc, jako by na sebe nastříkal parfém Laughing ! No dneska odpoledne si pro ni jedu, už mi strašně chybí, doufám, že mi tam moc nepohubla, jak za tím netykavkou pořád běhá a volá ho. Doufám, že se kočička doma zklidní a nebude zklamaná, že je zase doma (neuspokojená Confused ), nechci ji hned zase někam dávat pryč ode mne Embarassed (nebo mám?). Mmj. ty kozlíkové kapky fungujou i na kocoury nebo jen na kočičky? Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 5. 2007 19:55:03
Odpovědět s citátem

Artepka napsal:
A to majitelka kocourka prej namazala na jeho čumáček kozlíkové kapky. Ale nic to s ním nedělá. To spíš ta moje kočinda se válela ještě víc, jako by na sebe nastříkal parfém Laughing ! No dneska odpoledne si pro ni jedu, už mi strašně chybí, doufám, že mi tam moc nepohubla, jak za tím netykavkou pořád běhá a volá ho. Doufám, že se kočička doma zklidní a nebude zklamaná, že je zase doma (neuspokojená Confused ), nechci ji hned zase někam dávat pryč ode mne Embarassed (nebo mám?). Mmj. ty kozlíkové kapky fungujou i na kocoury nebo jen na kočičky? Shocked

Kozlíkové kapky fungují jen na některé kočky (podle mých zkušeností tak na 50%) na pohlaví vcelku nezáleží, ale rozhodně nemají vliv na schopnost kocoura nakrýt kočku. Pokud chcete koťata nezbyde vám nic jiného než to zkoušet i dále, možná byste mohla napoprvé zvolit zkušenějšího kocoura.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (20x)
2
Zlomek vteřiny (16x)
3
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top