Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Mléko a ("nekočičí") pochoutky

Fórum: Všehochuť

Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Dáváte vašim kočkám mléko nebo mléčné výrobky?
Ano, často.
22%
 22%  [ 14 ]
Ano, ale výjimečně.
52%
 52%  [ 33 ]
Ne.
14%
 14%  [ 9 ]
Ne, protože po mléku mají problémy.
11%
 11%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Mléko a ("nekočičí") pochoutky
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 9. 2004 10:30:43
Odpovědět s citátem

Zjišťuju, že naše Ginny a Lilly se můžou utlouct po mléku - jakmile někde zůstane přístupné, hned jsou tam a pustí se do něj - vychlemtají misku s cornflakes apod. Taky milují jogurt. Naštěstí po tom nemají žádné zažívací problémy Smile
Vůbec nevím, jestli i ostatní kočky mléko tak MOC láká... je to tak nebo ne?

A pak mě ještě napadá... co neobvyklého ("nekočičího") mají vaše kočky rády jako pochoutku? Ginny miluje skoro cokoliv - včera vylízala (nehlídaný) talíř od zapečeného květáku, s Lilly pily hodně teplý čaj z (nehlídaného) hrnečku, minule se Ginny mohla utlouct po housce...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scipion
Anonymní





Předmět: Mléko
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 9. 2004 12:33:58
Odpovědět s citátem

Náš Mikeš je na tom velmi podobně jako Vaše číči. Každý den mu "jeho mlíčko" ohřívám. Cornflakes namočené v mléce mu taky chutnají. Baští i krupicovou kaši, jogurt a miluje plátkový sýr.
Odpovědět 
Hanka



Založen: 02.02.2004
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 9. 2004 13:13:29
Odpovědět s citátem

Naše číča se chová naprosto jinak. Když k nám přišla (před téměř 2 roky),
předkládali jsme jí nejrůznější stravu. Ale jediné o co projevila zájem je kuřecí a krůtí maso - syrové a přemražené. Vařené či dušené - snad jen přivonět a pryč Mad . U ryb je to podobné. Jediná výjimka je konzervovaný tuňák - toho si občas dá. Syrové hovězí párkrát snědla a blinkala. Mléko si občas dá a problémy nemá. Různé kapsičky, konzervy, sýry, tvaroh..... - ani náhodou Twisted Evil.
A tak má, z mého pohledu, dost chudý jídelníček. Granule, kuře, tuňák a mléko.
Máte někdo podobně vybíravého strávníka?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozárka



Založen: 17.08.2004
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: Mléko a ("nekočičí") pochoutky
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2004 7:23:25
Odpovědět s citátem

Víte co já baštím?

Můžu se utlouct po syrovém vajíčku(nejlépe, když v něm byla obalovaná rybička), ale co baštím "nekočičího"? Tak třeba perníčky z vánočního stromečku Surprised), linecké a listové těsto, piškotky, slané brambůrky. Ráda ochutnávám co má maminka namazaného na chlebu, třeba paštika to mám jazýček až za ouškama. Víte co je ale zajímavé, když baští rodinka, tak já dostanu takovou chuť, že honem se jdu také cpát Surprised))))))))

Rolling Eyes Ale čaj nebo cornflakes? Brrrrr to mi vůbec nevoní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Max fon Hafhaus
Anonymní





Předmět: Mlsny kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2004 7:49:01
Odpovědět s citátem

Hanka napsal:
Naše číča se chová naprosto jinak. Když k nám přišla (před téměř 2 roky),
předkládali jsme jí nejrůznější stravu. Ale jediné o co projevila zájem je kuřecí a krůtí maso - syrové a přemražené. Vařené či dušené - snad jen přivonět a pryč Mad . U ryb je to podobné. Jediná výjimka je konzervovaný tuňák - toho si občas dá. Syrové hovězí párkrát snědla a blinkala. Mléko si občas dá a problémy nemá. Různé kapsičky, konzervy, sýry, tvaroh..... - ani náhodou Twisted Evil.
A tak má, z mého pohledu, dost chudý jídelníček. Granule, kuře, tuňák a mléko.
Máte někdo podobně vybíravého strávníka?


Nas Maxik je take velmi vybiravy. nejradeji by zral pouze syrove maso. Byl zvykly pojidat mysi, i ty velike. Ted mu davame granule, obcas kapsicku (ale tu take casto nechava). Rad olize lzicku od jogurtu, ale jogurt by si z misky nedal. Kdyz mame neco na taliri, jde to zkontrolovat. Pokud to dostane do misky, nezere. Bojim se mu davat syrove maso, tak jen obcas rybicku, nekdy kralika.Je mu 2.5 roku, je kastovany. Vazi asi 4 kg, ale vypada hubene. Je ale zdravy a spokojeny. Honde jsem si ho rozmazlila, tak casto zere granule jen kdyz mu je davam z ruky. To uz musi byt, kdyz se pusti do misky sam. Jako maly mel rad slehacku ze spreje. Rolling Eyes
Odpovědět 
Rozárka



Založen: 17.08.2004
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 10

Předmět: ještě jsem zapomněla
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2004 8:12:02
Odpovědět s citátem

Šlehačku ze spreje to já taky ráda mlask Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
TerezaK
Anonymní





Předmět: naši mlsouni
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2004 8:38:48
Odpovědět s citátem

Náš Mustafa má nejraději kuřecí šunčičku. Tu dostane ale jen vyjímečne, jinak jí granule a 2x denne masíčko z vaničky. Ali zezačátku jedl jen granule a vaničky, ale postupem času nám začal ochutnávat z nestřežených talířů. Po rybách omdlévá, ale sladké miluje (má ale smůlu - nechceme aby se mu zkazily zuby Cool )
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: naši mlsouni
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2004 10:14:12
Odpovědět s citátem

Tak naše kotěcí slečny objevily další pochoutku: vlezli si do domečku k Snížkovi - pan králík - a pustili se do jeho granulek (je to něco pro králíky a morčata a tak Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tina



Založen: 30.01.2004
Příspěvky: 99

Předmět: Žádní mlsouni ale gurmáni!
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2004 19:49:25
Odpovědět s citátem


Můj Ringo jí jen exkluzivní granulky, pak rybí konzervičky Gourmet, občas vylíže i šťávu z jiné kočičí konzervy a pak si rád dá syrové kuřecí nebo hovězí. Lidské dobroty on nerad, leda tak dušenou rybičku. Prostě ví, že správná kočka jí jen kočičí dobroty a že lidské papání je fuj, protože není dost zdravé pro správného kocouře. Mlíčko ani jiné mléčné výrobky mu prostě nejedou, ale nemyslím si, že by měl o to ochuzený jídelníček, granule toho mají v sobě dost, takže přikrmováním by se ta vyvážená strava jen pokazila.
Zato Kitty ta si dá od všeho kousek - od salámu, šunky, jogurtu, ale nikdy ne z misky, jen když mi něco upadne na zem, nebo jí dám olízat víčko od jogurtu. Co však miluje jsou různé kočičí pasty - vitamínové nebo na bezoáry, to by zhltla celou tubu najednou Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: Naše mlsalky
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2004 10:24:04
Odpovědět s citátem

Naše kočičí holčičky se zatím urputně vrhají po všem, co my dvounožci máme v úmyslu jíst. Signálem pro úprk do kuchyně je cinkání talířů a zasednutí dvounohých kamarádů ke stolu. Zejména Elsa je v tomto směru velmi umíněná. Vyskočí nám na klín a už se snaží procpat hlavičku nad desku stolu, aby zkontrolovala, cože to vlastně hodláme jíst. Většinou s ní máme dost problém, aby nás nechala najíst. Když jí už po několikáté sundáme na zem, urazí se a odkráčí. Nikoli však na dlouho. Za chvíli se vrácí a alespoň na nás zezdola hází mlsné oči. Zatím odoláváme a dostane maximálně olízat víčko od jogurtu nebo kousek sýra. Včera se jí ale podařilo ukořistit půlku žamipónu z talíře, který jsme neuhlídali. Náááramná dobrota.
Obě naše kočičinky také fascinuje jakékoli pití v plastové láhvi. Vydrží na ní koukat tak dlouho, dokud v láhvi nějaká voda je, pak jí většinou dostanou na hraní, ale tahle zábava vydrží tak 10 minut. Vždyť je to prázdné!!! Pokud by se ale voda nedopatřením dostala na kožíšek - jůůůů to se nám vůbec nelíbí a nejlepší schovka je pod postelí, pod křeslem, pod gaučem, zkrátka všude, odkud nás panička nemůže jen tak snadno vydolovat a odkud se můžeme účinně bránit všemi zbraněmi.
No, miláčkové, na Vás ale stačí zavonět něčím dobrým a hned je po strachu a možná byste i vydrželi nějakou tu kapku v kožíšku, že ano!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Jedna vybíravá, druhá ne
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2004 17:01:55
Odpovědět s citátem

Hanka napsal:
Máte někdo podobně vybíravého strávníka?

Ano. Micinka jí pouze granulky. Občas trochu šťávičky z kapsičky, ale rozhodně ne tehdy, kdy to chceme my, takže jí to Tulís všechno sní. Ten je opak. Toho vidíme pořád jen něco jíst a obhlížet, co nám zbylo nehlídaného na stole. Zatím jsme ale nezjistili, jestli nám to ujídá nebo ne, možná ho vždycky nachytáme moc brzy. Jednou nakousl hermelín na chlebu, ale ten asi nechutnal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2005 17:59:54
Odpovědět s citátem

Miki má rad šunku, sýry, jogurty a taky miluje nanuky. Po tom se může utlouct. Když slyší šustění obalu od šunky hned se vzbudí. Když vidí, že jím jogurt hned je u mě a strká mi do něj hlavu. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2005 18:03:18
Odpovědět s citátem

Po dlouhé době jsem narazila na tento dotaz a u Aliho se skoro nic nezměnilo - stále se mi nepříčetně sápe po polomáčených sušenkách nebo jiných sladkostech. Včera mě ale překvapil. V nestřežené chvilce vylízal z talíře olivový olej ve kterém se smažilo kuřecí masíčko. No snad po tom nebude mít zažívací problémy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2005 19:07:07
Odpovědět s citátem

To já bych měla moc ráda takové žravé kočičáky. Naše kočička je neskutečně vybíravá. Lidské jídlo - no to vůbec a kočičí jídlo - jen granulky a občas si lízne trochu kapsičky (zbytek musím vyhotit) a to ještě baští jen některé značky. Evil or Very Mad
Docela mě to štve, protože je dost hubená. Já do ni ale opravdu nemůžu nic dostat. Evil or Very Mad Prostě si nimrá v jídle.
Odpovědět 
Kačaba



Založen: 28.01.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Beroun

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2005 10:48:34
Odpovědět s citátem

Kočky mají prostě různě chutě. Naše Ája na mlíčko nikdy moc nebyla, většinou jsem ho večer vylévala. S naším novým přírůstkem Matýskem je to jiné. Jak vidí mističku na mlíko, hned je u ní a čeká na příděl. Pak chlemtá, až má bříško jako soudek. Chutná mu i tavený sýr. Ája mě nejvíc překvapila, když strčila čumáček do talíře s bramboračkou, řádně očesnekovanou, a dala si pár blízanců. Laughing
_________________
Kačaba
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2005 12:03:54
Odpovědět s citátem

Můj minulý příspěvek do této diskuse byl vlastně celý o Elsičce, která už s námi není...
Suzi baští nejraději granulky Hill's, sem tam šťávičku z kapsičky (masíčko většinou nedojí, protože jí oschne). Z lidského jídla je největším favoritem uzená makrela. My ji máme dost rádi, tak ji máme často a to má pak Suzi hody. Klidně by spořádala celou makrelu sama. Ostatní jídla už jen tak ochutnává: plátkový sýr, tavený taky, ale jen trošičku, jogurt (ten měla moc ráda Elsinka). Pokud se dostane k mlíčku, využije chvilky, než ji od něj odeženu. Nechci riskovat průjem.
Nedávno jsme si dělali srdce na slanině, tak dostala kousek syrového - to byla dobrota!!!
Suzi vlastně baští skoro všechno, ale kromě té uzené makrely s po ničem moc netluče.
Už se těším, jak budeme rozmazlovat Nancy...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
v2e2rka



Založen: 22.08.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Kostice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2007 18:26:17
Odpovědět s citátem

Naše kočky pijí mléko na litry, můžou se úplně utlouct po jogurtu a když jim do toho namočím rohlík...mňam no a Miďulka má speciální chutě-babička chtěla hodit zeleninu z polívky slepicím, zapoměla na ni a naše kočí sežrala tři mrkve, dvě petržele a půlku celeru:-) jo a mamce vytáhla z kastrolu uvařenou červenou řepu na salát:)rudá byla až za ušima:-)
_________________
Katka a Miďule
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2007 20:41:23
Odpovědět s citátem

Jáobyčejné mléko nedávám vůbec . našim kočkám jsme vždycky ředili tatru tu strávěj bez poblému a taky jogurt nebo tvaroh . Mléko od krávy strávit nedokážou proto jim ho nedáváme jedině hoooooodně zředěné vodou a v něm namočený rohlík . U venkovních koček to majitel těžko pozná ale po kravském mléce kočka trpí . Nedokáže ztrávit některé složky na které si člověk za miliony let zvykl . Když už mléko tak kozí je pro ni mnohem lepší a když ji chceme rozmazlit tak mléko pro kočky.
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2007 7:21:11
Odpovědět s citátem

Mléko nedávám kočičkám vůbec, jeden čas dostávali tatru, ale po ní měli průjem Sad , teď jim na radu pí. chovatelky kupuju Nutrilon se sníženým obsahem laktózy, holky se po něm můžou utlouct a nemají žádné potíže Very Happy , ještě mají rády tavený sýr, ale to jim dávám jen malý kousek na chuť
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2007 8:11:18
Odpovědět s citátem

Já dávám mléčné výrobky - kocour má rád tvarůžky, tvrdý sýr, activii, taveňák... těch slaných výrobků nedávám moc, jen trošku na zpestření. Kapsičku míchám s activíí už třetí den a kocour ji zblajzne na posezení. Dřív kapsičky a konzervy téměř odmítal.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 14:29:24
Odpovědět s citátem

Ja piju mleko spolecne s kotatama (2 skoro 4 mesicni) a zatim ho miluji a zadne problemy po nem nemaji Smile

Jen Niki, mi pije caj ... piju cerny silny a davam si do nej opravdu hodne citronu ... je jedinz krome me komu chutna
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 14:54:39
Odpovědět s citátem

nas kocour, mel strasne rad bramburky a cokoladu, jenom kdyz slysel vrznuti skrine, ve ktere jsme takove veci schovavali, hned byl u nas, to same pri zasusteni sacku od bramburek.....moc toho nedostal takze z toho nemel ani zadne problemy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 17:37:04
Odpovědět s citátem

Olivyyyyy!!!!!! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 17:41:53
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
Olivyyyyy!!!!!! Very Happy


Můj Damíšek cokoliv co smrdí pepermintem. Právě mi tady sežral Choco Retas - to jsou dražé s čokoládou a s příchutí máty. úplně šílí, když je jím a nechci se rozdělit. Chová se hrozně, tulí se, mazlí, mńouká....prostě se vnucuje, abych mu taky dala Laughing Razz
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
minty



Založen: 14.01.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 22:34:16
Odpovědět s citátem

chutě kočičky Míši M. u mých rodičů: vajíčka jakkoli, puding, mléko, krupicová kaše, šlehačka, tavený sýr, šunčička - ale jen čerstvá!, smažené a jinak upravované ryby-hlavně kapr, člověčí jídla - i kořeněná... vlastně nejí nic vyrobeného pro kočičky, ale musí mít vždycky svojí speciální stravu Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 22:48:40
Odpovědět s citátem

Lucienka napsal:
hanuled napsal:
Olivyyyyy!!!!!! Very Happy


Můj Damíšek cokoliv co smrdí pepermintem. Právě mi tady sežral Choco Retas - to jsou dražé s čokoládou a s příchutí máty. úplně šílí, když je jím a nechci se rozdělit. Chová se hrozně, tulí se, mazlí, mńouká....prostě se vnucuje, abych mu taky dala Laughing Razz


Někde jsem tady četla, že čokoláda je pro čičiny snad přímo toxická-co je na tom pravdy?

Můj kluk si zase dá s chutí avokádo nebo jakékoliv ovoce i zeleninu (tu vytahuje psovi z misky dřív než maso Rolling Eyes ).
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2008 6:54:20
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

Někde jsem tady četla, že čokoláda je pro čičiny snad přímo toxická-co je na tom pravdy?


http://www.modrykocour.cz/stranka.php?id=866

Je tam uvedeno i množství čokolády, které už může způsobit obtíže.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.


Naposledy upravil April dne 25. 1. 2008 9:14:53, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2008 9:13:16
Odpovědět s citátem

U nás vede vařená čočka, bramborová kaše a olivy!!! Smile
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2008 9:42:29
Odpovědět s citátem

April napsal:
tatiana napsal:

Někde jsem tady četla, že čokoláda je pro čičiny snad přímo toxická-co je na tom pravdy?


http://www.modrykocour.cz/stranka.php?id=866

Je tam uvedeno i množství čokolády, které už může způsobit obtíže.

April


April, v tom článku je uvedena i Coca Cola, přitom moje vetka, když měl kocour velké problémy s otravou, mi doporučila k pití pro něj pravou colu, a psovi taky, a fakt to pomohlo!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2008 9:56:31
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
April, v tom článku je uvedena i Coca Cola, přitom moje vetka, když měl kocour velké problémy s otravou, mi doporučila k pití pro něj pravou colu, a psovi taky, a fakt to pomohlo!


Je to braný ze zahraničních webů, který v tomhle považuju za celkem informovaný ... nicméně jsou kočky, které sblajznou tabulku čokolády a nic se jim nestane; takže netvrdím, že není možné něco z toho podat bez vedlejších účinků. Spíš by si lidé měli uvědomit, že ne každá potravina je vhodná pro kočku, a pokud už ji sní, měli by mít povědomost o tom, že mohou nastat problémy. Otázkou je, kdyby Váš kocour měl po Cole problémy, zda byste je přičítala podávání Coca Coly, nebo otravě.
Mně Maxíš upil trochu kafe, netvrdím, že následný měsíční průjem byl z toho, ale zároveň to ani nemůžu vyloučit.

Jinak klasická studená Cola pomáhá běžně na žaludek, sama si ho tak občas po flámu spravuju Very Happy

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (61x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (24x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top