Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stelivo

Fórum: Toaleta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: Re: STELIVO
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2005 10:06:44
Odpovědět s citátem

Danda napsal:
... ze začátku jsme používali BIO CATS, jenže je velmi těžký a při vyhazování hrudek do záchodu jsme málem ucpali záchod...

Lusilko, ten záchod jste ucpali protože, že jste porušili pravidlo!!! Na každém hrudkujícím stelivu (krom jedné výjimky, co vím) je jasné upozornění, že do WC NEPATŘÍ. Takže značka za to opravdu nemohla, spíš je to důkaz že hrudkuje opravdu kvalitně...

Bio Cats používám více jak rok k plné spokojenosti. Obdobou Zverlitu je Čiči v Intersparu, také dobré.
Ale prostě NIKDY hrudky do záchodu.


.....díky za reakci, možná máte pravdu, nepřemýšlela jsem nad tím, že BIO CATS jde nebo nejde do wc, PŘEDTÍM jsme používali MIKEŠE a nestalo se, že by byl ucpán záchod, ZVERLIT jde také dobře spláchnout, hrudkuje suprově. A celé balení mi vyjde na měsíc, ikdyž naši netopýři chodí moc čurat a vyahuzuji hrudky 2x denně, opravdu dlouho vydrží a nesmrdí. Už jsem chtěla dávno zkusit silikonové stelivo, uvidíme. Ale asi máte pravdu, že jsme si to nepřečetli, jestli BIO CATS může nebo nemůže do WC, jeli jsme jako při jiných stelivech. Ale nyní je vše o.k. Krásná sluníčkový den - Lusila
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2005 12:26:02
Odpovědět s citátem

Já tedy musím říct, že se opět vracíme ke Catsanu. Sice je dražší (10 l za 199 Kč), ale vybíráme jen bobky - které splachujeme v lidském wc, stelivo jen prohrábneme, aby vyschlo. Po 3 týdnech měníme.

Používali jsme i Biocats, ale... Hrudky to udělalo, ale někdy jsem ji asi vybrala brzo a ona se mi rozpadla a to už pak nevyndáte... Evil or Very Mad
A taky, hlavní problém byl ten, že Aaronek si asi dřepl moc nízko a jak se vyčůral, udělalo se mu blátíčko na pindíkovi a když si pak někam sedl... Obtisklo se to a on pak chudák čistotná zahrabával po celém bytě, protože se tam cítil... Crying or Very sad

Navíc, Biocats Fresh je natolik navoněný, že když jsme používali jen toto stelivo, po vyčůrání byl byt tak převoněný čerstvou vůní trávy, že se muselo větrat... Laughing A co teprv kočky, ty byly naparfémovaný až hrůza... Laughing

Další věc - všechny hrudkující steliva jsou natolik jemná, že je kočičky roznáší v tlapičkách po bytě, i když máme spec. záchod s předsíňkou... Kdežto Catsan jsou velké bílé "kamínky", které zůstanou ve wcku...

Ale je to opravdu individuální. Někomu vyhovují perly, jiný je jimi znechucen, někdo hrudkující stelivo, někdo nehrudkující...

Setkala jsem se taky s názorem kamarádky, u které bych nepředpokládala, že by nějak na kocourkovi šetřila, že 10l hrudkující stelivo za 120 Kč je drahý... Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2005 12:39:09
Odpovědět s citátem

Až donedávna jsem používala Catsan a byla jsem s ním spokojená, jediná nevýhoda opravdu je, že pro 2 kočky vydrží jen 2 týdny..
Teď jsem musela Catsan vyměnit za silikonové stelivo (Catwill), protože je absolutně bezprašné, Rafiq měl trochu problémy se zabordelenýma očima. Mám ho čtvrtý den a zatím jsem také spokojená.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2005 14:01:28
Odpovědět s citátem

Tak vidíte, i když stelivo vyhovuje, najde se nějaký důvod (zde prašnost) a člověk hledá vhodnější stelivo...

Co kočka, to názor... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: Pro Janču :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2005 19:22:13
Odpovědět s citátem

Obávám se, že jste neporozuměla Vy nám Wink ...my máme skutečně tak velký záchůdek, že jsme pro jednu kočičku dávaly dvojité balení silikonu, aby byla povinná hloubka steliva min. 4 cm. Takže teď, jak jsme již psali, zkoušíme jak dlouho vystačíme s 1 a 1/2 balení maxi a pak dáme vědět. Laughing Ani teď nemají toho steliva tolik, že by ho vyhrabávaly...ještě pořád není po okraj. Děkujeme za doporučení na obchod Happy Animals...nakupujeme tam již od začátku a máme s nimi výborné zkušenosti. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša
Anonymní





Předmět: Stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2005 19:10:00
Odpovědět s citátem

Musím říct,že než jsem našla stelivo,které nám vyhovovalo,tak jsem s tím strávila 3 měsíce.Vyzkoušeli jsme levné i dražší,předposlední byly silikonové kuličky,které jsme měli brzo pročůrané,i když se píše,že balení vystačí na měsíc,tak to u nás nehrozilo.A taky jedna nevýhoda-všude jsme měli kuličky.Pak jsem ale našla Catsan a bylo vyhráno.Do ničeho jiného bych nešla.Vybírám jen hovínka a moč se vsákne do granulek.Prostě super.Po týdnu vždycky vyměním a je to.Nedosypávám atd.A ani nezapáchá jako ostatní steliva,která např. hrudkují.Zkuste to a uvidíte.My kupujeme 10 l (5,6 kg) za 170 korun a potřebujeme dva balíky na měsíc,protože máme velký záchůdek a musí se do něho dávat hodně.Vyzkoušejte a uvidíte.(já poslouchala názory druhých na různá steliva,která jim vyhovovala a mě pak ne,ale nikdo se nikdy nezmínil o Catsanu-ten jsem náhodou našla v obchodě a bylo vyhráno).
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2005 9:26:35
Odpovědět s citátem

Dle mých předchozích příspěvků - nemohu než souhlasit. Catsan opravdu stojí za tu cenu, vyhovuje nám všem 100%! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea



Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno

Předmět: re:stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2005 20:21:14
Odpovědět s citátem

Já používám už pár měsíců namíchaný Kitty star s Caliopsis a nemůžu si to vynachválit. Před tím jsme měli jen Kitty star, ale co ho mícháme, tak krásně hrudkuje, nepráší a nijak moc Basimek nevynáší na tlapičkách stelivo ven z wc. Kitty star sice hrudkuje pěkně, ale hrudky se rozpadají. S caliopsisem se to nestává, jsou to krásné, držící kuličky.
_________________
www.luckysun.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ditta



Založen: 22.10.2005
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha

Předmět: Re: re:stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 11. 2005 18:16:22
Odpovědět s citátem

My jsme vyzkouseli už take různá steliva a byli jsme spokojeni jak s vonavym BioCats, tak i ted s poslednim Zverlitem. Mensimu z nasich kocicaku se ale zacali v ocickach delat osklive, tmave a velke ospalky: myslite, ze muze byt na vine prave prasne stelivo? Meli bychom tedy prejit spis na to silikonove stelivo?
Terezo, trva Vase spokojenost s Catwill po necelych 3 tydnech a spravila se uz Vasemu Rafiqovi ocicka?
_________________
Ditta
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (31x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top