Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

JAK SI JI KOUPIT


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
ARWEN
Anonymní





Předmět: JAK SI JI KOUPIT
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2007 10:43:46
Odpovědět s citátem

Dobrý den už jednou jsem psala o radu tak to zkouším znovu. Psala jsem jak jsme si pořídili plaché koťátko, ketré je schované celý den za sporákem. Musím říct, že určitá změna se dostavila. Sporák jsem zadělala aby se tam nemohla dostat, takže Mojence nic jiného nezbylo než si zvyknout na to, že je celý den na očích. 17.1.2007 to bude měsíc co jí máme doma, je rozkošná, ale fakt je, že v sobotu jsem jí chtěla vzít na očkování. 3/4 hodiny jsem ji naháněla po bytě, bez úspěchu. Mojenka byla celá vystresovaná a upocená. Pan doktor říkal, abych to nelámala a dala jí čás. Ale po pravdě mi to příjde opravdu divné, že je taková bojácná. Večer mi chodí spát do noh a hraje si i s myškou, přiblíží se jen opravdu na kousek, ale vždy je ve střehu. Co mám dělat. Jak ji nalákat do přepravky abych mohla na veterinu. Všichni jsme z toho moc smutný, přáli bychom si mazla ale snad si zvykne.
Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2007 11:16:35
Odpovědět s citátem

Arwen, chce to prostě trpělivost. Moje kočička se začala hodně měnit v poslední době, táhne jí na třetí rok. Teprve teď začíná být mazlivější. Vaší kočičce by asi prospělo, kdyby mohla mít kočičího kamaráda, nejlépe nějakého méně bojácného, který by jí pomohl překonat ten ostych a strach. Na kočičku by si asi zvykla snáz než na lidi a necítila by se tak sama. Pokud by to u vás doma jen trochu šlo, určitě bych na vašem místě hodně zvažovala pořízení druhé kočičky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: Re: JAK SI JI KOUPIT
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2007 12:38:02
Odpovědět s citátem

ARWEN napsal:
Dobrý den už jednou jsem psala o radu tak to zkouším znovu. Psala jsem jak jsme si pořídili plaché koťátko, ketré je schované celý den za sporákem. Musím říct, že určitá změna se dostavila. Sporák jsem zadělala aby se tam nemohla dostat, takže Mojence nic jiného nezbylo než si zvyknout na to, že je celý den na očích. 17.1.2007 to bude měsíc co jí máme doma, je rozkošná, ale fakt je, že v sobotu jsem jí chtěla vzít na očkování. 3/4 hodiny jsem ji naháněla po bytě, bez úspěchu. Mojenka byla celá vystresovaná a upocená. Pan doktor říkal, abych to nelámala a dala jí čás. Ale po pravdě mi to příjde opravdu divné, že je taková bojácná. Večer mi chodí spát do noh a hraje si i s myškou, přiblíží se jen opravdu na kousek, ale vždy je ve střehu. Co mám dělat. Jak ji nalákat do přepravky abych mohla na veterinu. Všichni jsme z toho moc smutný, přáli bychom si mazla ale snad si zvykne.


Já bych to zkoušela přez nějaký dobrůtky. Chceš něco dobrýho? Tak si pro to přijď. Myslím, že přez mňamky se dá ukecat každý zvíře. Ale to je jen můj názor.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: JAK SI JI KOUPIT
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 12:53:19
Odpovědět s citátem

Privezli jsme si kocicku skoro rok starou,byla dost plasan,vseho se lekala a nenechala se vubec chovat. Ale casem jsme si ziskali jeji duveru a ted s nama spi v posteli,skace na klin,mazli se jak o zivot... Myslim,ze to chce opravdu trpelivost a ziskat si pomalu jeji duveru.Rozhodne ji zpocatku nechovat,"nenutit" k mazleni a "neotravovat,spis byt ji nablizku a cekat az ona prijde k vam a vzdycky ji pohladit,opatrne pomazlit,ale jen kratce a sledovat jak se ji to libi nebo ne... I ta dobrutka muze pomoc,ale take ne pokazde,kdyz k vam prijde,aby si nezvykla a pak porad neloudila Wink Chce to opravdu cas a trpelivost;)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (25x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
3
Zlomek vteřiny (16x)
4
Byl jsem hubenej a mrňavej (16x)
5
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
6
HCM u koček - program PawPeds (15x)
7
Veterinární poradna: Kočka s nadváhou sní vše té ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top