Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Veterináři v Praze

Fórum: Veterináři

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: Re: veterináři v Nuslích a Michli
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2006 6:55:15
Odpovědět s citátem

Jollinka napsal:
Aprilko, psalas tu kontakt na veterinární kliniku v Nuslích.. Pro nás s Ferdoušem by to bylo kousek, ale ještě než tam zajdeme.. Máš ty nebo někdo ostatní na tu kliniku nějaké hodnocení? Nějaké spokojené kočkaře? ;o)) Dík ;o)



Psalo se tu o veterině Na Hrádku s tím, že je to kousek z Nuslí (Albertov). Jestli myslíš toto, kontakt na dr. Skalu je výše.... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: veterináři v Nuslích a Michli
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2006 9:08:45
Odpovědět s citátem

Jo jo, já vím, plánuju tam jít, ale April tu házela odkaz na kliniku přímo v Nuslích, u Synkáče, tam je to pro nás blíž a nikdo nepíše žádný zkušenosti, tak se ptám, víš ;o) Ale když to nevyjde, razíme za panem doktorem Skalou ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: veterináři v Nuslích a Michli
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2006 9:12:35
Odpovědět s citátem

Jollinka napsal:
Jo jo, já vím, plánuju tam jít, ale April tu házela odkaz na kliniku přímo v Nuslích, u Synkáče, tam je to pro nás blíž a nikdo nepíše žádný zkušenosti, tak se ptám, víš ;o) Ale když to nevyjde, razíme za panem doktorem Skalou ;o)


Asi myslíš tuhle - http://www.veterinanusle.kvalitne.cz/
Ohlasy - někdo tam chodí a je spokojen, někdo šel jinam. Chce to ozkoušet, jak si s nimi člověk padne "do noty" ....

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: veterináři v Nuslích a Michli
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2006 9:16:39
Odpovědět s citátem

Tak já je teda vyzkouším a dám vědět.. Dík moc ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
160cm



Založen: 21.02.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Veterina Praha 6
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2007 12:46:33
Odpovědět s citátem

Na Praze 6 jsem vyzkousela postupne 3 veterinare. Pohotovost na Belohorske ulici. Tak jsem byla zpokojena s pristupem. Pani doktorka mi vsechno vysvetlila, navrhla reseni do budoucna a doporucila pracoviste.. To byl ale pripad naseho minipsa.

S kockami jsem byla u doktora Krale ve Verdunske ulici. Nidky jsem s nim nemela problem az do te doby kdy se u jedne z kocicek projevily "epilepticke" zachvaty.. Pan doktor ji predepsal prasky s tim ze to je nejspis epilepsie. Davkovani ovsem nebylo vhodne a kocicka byla po dvu pulkach predavkovana tak, ze nemohla ani chodit a jen kyvala hlavou ze strany na stranu.
Okamzite po prichodu domu jsem ji odnesla k doktorce Riedlove v Madarske ulici c.3. Ta okamzite provedla potrebna vysetreni spolu s rozborem krve a ukazalo se ze jaterni testy nejsou v poradku a glukoza.. Takze o epilepsii se nejspis nejedna a stale se ceka co ukazou dalsi testy.

Vubec si nemyslim, ze by pan doktor Kral byl spatny veterinar. Chybu muze udelat kazdy a vzdycky jsem s nim byla spokojena. Ale kdyz se cloveku osobne prihodi neco takoveho tak duveru ponekud ztraci.

Jinak ordinaci pani doktorky Riedlove mohu vrele doporucit. Pristup i vybaveni jsou skvele a pokud se jedna o neco vaznejsiho myslim, ze je to to prave. Samozrejme ze na klasicke odcerveni a ockovani nepotrebujete vyhlaseneho veterinare, ktery samozrejme take stoji vic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Veterina Praha 6
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2007 13:55:29
Odpovědět s citátem

Nám se v Praze osvědčil pan doktor Řehák na Strossmayerově náměstí. Vyzkoušeli jsme víc veterinářů, ale tento má jednak moc hezký vztah ke zvířatům, navíc kočkám rozumí.
Pana doktora Krále hodně kočkařů chválí, my jsme s ním bohužel neudělali moc dobrou zkušenost, ale mohla to být náhoda.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
geisha



Založen: 25.03.2007
Příspěvky: 17

Předmět: Veterinar Praha 10
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2007 10:35:25
Odpovědět s citátem

Ahojda. Mate nekdo dobre zkusenosti s veterinarem na Praze 10? Kousek sice mame veterinarni kliniku,ale ty ceny jsou strasne moc:( A navic jsou tam dobri jen dva doktori ze ctyr.
Jelikoz mam 4 kocky a ceka nas ockovani, tak hledam kvalitu i rozumnou cenu:)
Dekuju moc za radu:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
helina



Založen: 25.07.2007
Příspěvky: 18

Předmět: veterinář Stodůlky
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2007 13:31:16
Odpovědět s citátem

Ahoj, máte někdo zkušenost s Vetcentrem ve Stodůlkách? Byla jsem tam asi 3krát a vypadá to v pohodě, ale pro jistotu se ptám... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Renfri



Založen: 26.09.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: veterináři v Nuslích a Michli
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2007 12:02:54
Odpovědět s citátem

April napsal:
Asi myslíš tuhle - http://www.veterinanusle.kvalitne.cz/
Ohlasy - někdo tam chodí a je spokojen, někdo šel jinam. Chce to ozkoušet, jak si s nimi člověk padne "do noty"
Chodíme tam zhruba šest let (psi, hlodavci, kočka), uspávali našeho prvního pejska Crying or Very sad. S panem doktorem jsme moc spokojení. Jediný, kdo z rodiny nemá pana doktora rád, jsou psi, vždycky ho v parku obcházejí obloukem a vrčí (ovšem v ordinaci si to nedovolí) Twisted Evil

Zkusili jsme předtím víc veterinárních klinik (i Krále), ale zůstali jsme zde. Pan Král je sice úžasný odborník, ale pro nás trochu z ruky a navíc měl vždycky plno a bral to "hopem" a tu a tam něco přehlédl.

Přítelovic rodina chodí se zvířáky na kliniku MVDr. Miloše Pánka (Podolí) a je taky spokojená.

Jediný veterinář s opravdu špatnou pověstí, kterého bych nedoporučila, je MVDr. Skácel z Prahy 4, který svojí péčí "pohřbil" hodně zvířátek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PetraJ



Založen: 15.05.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

Předmět: veterina Praha 4 Chodov
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 13:01:55
Odpovědět s citátem

Máte někdo zkušenosti s veterinou na Chodově? Ordinují MVDr. Fiala a MVDr. Haisl. Nikde jsem nenašla žadný odkaz na tuto ordinaci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fe69



Založen: 17.08.2007
Příspěvky: 34

Předmět: Veterina na Chodově
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 10:23:25
Odpovědět s citátem

Zdravím,
pokud máte na mysli veterinární ošetřovnu v Tererově ulici, tak se jedná o ordinaci patřící pod veterinární nemocnici AA vet na Zahradním městě, www.aavet.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 10:51:05
Odpovědět s citátem

Já bych doporučila MVDr. Svobodu Marka a MVDr. Pnagrácovou Hanu z Proseka (Praha 9). Již tam chodíme 14 let. Jak s kočkami, tak psy. I potkana jsem tam brávala.

http://www.e-planeta.cz/veterina/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2007 9:22:13
Odpovědět s citátem

pcsara napsal:
Já bych doporučila MVDr. Svobodu Marka a MVDr. Pnagrácovou Hanu z Proseka (Praha 9). Již tam chodíme 14 let. Jak s kočkami, tak psy. I potkana jsem tam brávala.

http://www.e-planeta.cz/veterina/


Kačko, dlouholeté zkušenosti se Sphynxy mají MVDr. Kvapil a MVDr. Kňákal z Kliniky Kolmá v Praze 9.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Bělovous Zrzunda



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 2

Předmět: Re: veterina Praha 4 Chodov
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2007 9:38:46
Odpovědět s citátem

PetraJ napsal:
Máte někdo zkušenosti s veterinou na Chodově? Ordinují MVDr. Fiala a MVDr. Haisl. Nikde jsem nenašla žadný odkaz na tuto ordinaci.


Zdravím, mám vynikající zkušenosti s MVDr. Haislem, kterého jsme objevili čistě náhodou, když nám jednou v sobotu postřelili kočičku. Myslím, že ji svou vynikající péčí vytáhl doslova hrobníkovi z lopaty, tedhy poprvé. Podruhé se mu to povedlo, když kočička později začala trpět poúrazovou epilepsií a bylo to s ní dost zlé. Odvedl na ní kus práce a patří mu za to můj veliký dík. Od té doby (už skoro 2 roky) nechodíme jinam, ačkoliv před ním jsme měli zkušenosti s veterináři vesměs dobré. I náš druhý kocouř (mýval) si jeho péči chválí. Pan doktor je moc hodný nejen na mé chlupaté děti, ale i na mne. Na mé všetečné otázky ohledně chorob i péče mi poskytuje vyčerpávající odpovědi. A ceny má, myslím, velice příznivé. U MVDr. Fialy jsme nikdy nebyli.

Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PetraJ



Založen: 15.05.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 9:11:42
Odpovědět s citátem

Děkuji za odpověď. Aspoň jeden ohlas. Mé zkušenosti jsou také dobré, snad i výborné. Na této veterině jsme byli vždy spokojení, jen mě trošku zaráží, že nejsou žádné zkušenosti od ostatních kočkomilů. Copak na Chodově nikdo s kočičákama nebydlí? Nebo jezdíte někam daleko? My tam chodíme už 10 let a vždy jsme byli spokojení. Mají velmi slušné ceny /kastrace kocoura 571 Kč/, vždy nám pomohli a dlouho se nečeká. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bělovous Zrzunda



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 17:09:52
Odpovědět s citátem

PetraJ napsal:
Děkuji za odpověď. Aspoň jeden ohlas. Mé zkušenosti jsou také dobré, snad i výborné. Na této veterině jsme byli vždy spokojení, jen mě trošku zaráží, že nejsou žádné zkušenosti od ostatních kočkomilů. Copak na Chodově nikdo s kočičákama nebydlí? Nebo jezdíte někam daleko? My tam chodíme už 10 let a vždy jsme byli spokojení. Mají velmi slušné ceny /kastrace kocoura 571 Kč/, vždy nám pomohli a dlouho se nečeká. Smile


Hezký podzimní podvečer, to jsem moc ráda, že někdo potvrdil mojí zkušenost, že ta moje nezní jako reklama. Reklama to opravdu není, jsou fakt skvělí. Já jsem opravdu jen spokojený klient. Už dlouho chodím na toto fórum jako pozorovatel, a říkám si, kam že to se svými chlupatými dětmi chodím, že zrovna našeho pana veterináře nikdo nezná, natož vaby o něm napsal! A v čekárně vídám dost kočiček. Asi je to tím, že nejsou jako klinika na internetu. Přes internet jsem si vybírala předchozí veterináře. Kdyby je manžel nenašel náhodou, když byl o víkendu problém..... A fakt mám pocit, že ze mne netahají peníze zbytečně. Navíc se mi líbí, že kočku berou jako plnohodnotného mazlíka a kamaráda, a umí to s nimi, protože většina veteriníářů je převážně orientována na psy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: veterina Holečkova Praha5
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2007 8:18:56
Odpovědět s citátem

Ahojky, nemáte někdo zkušenost s veterinou v Holečkově ulici na Praze 5???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2007 9:25:12
Odpovědět s citátem

Zdravím, tak jsme museli zajít k veterináři, kotě, které jsme si včera přinesli domů má blešky. tak jsme navštívili pana veterináře Dr Jiřího Kolomazníka v Holečkově ulici na Smíchově a musím říct, že jsem moc spokojená, všchno hezky vysvětlil a ceny taky příznivé - za očkování, pudr na blešky a prášek na odčervení i s prohlídkou jsem platila 550 Kč Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dayullinka



Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 19

Předmět: pankrác, nusle, podolí
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2007 13:13:29
Odpovědět s citátem

nemáte někdo zkušenost s dobrým, levným, hodným veterinářem na praze 4 - pankrác, nusle, podolí?
děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2007 14:34:27
Odpovědět s citátem

Máma chodí s mrňousama do Boleslavovy ulice (mezi nám. bratří Synků a Fidlovačkou). Cenově jsou na pražské poměry tak asi normál (základní vakcinace cca 300, kastrace kočky 1100, Profounder na odčervení cca 150). Podle vyprávění jsou tam moc milí a řekla bych, že i pečliví.
Na internetu mají myslím i ceník:
http://www.veterinanusle.kvalitne.cz/

PS: V Praze "levný" veterinář asi neexistuje Confused
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka


Naposledy upravil Kačátko dne 28. 11. 2007 16:06:43, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dayullinka



Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2007 15:36:21
Odpovědět s citátem

nevíte někdo kontakt na mvdr. skálu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: MVDr. Skala
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2007 16:05:05
Odpovědět s citátem

Myslíš toho z vet. kliniky Na Hrádku?

www.vet-klinika.cz

Stačí trochu zagooglovat...
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dayullinka



Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2007 20:34:58
Odpovědět s citátem

děkuju ... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla o.



Založen: 02.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: Re: Veterináři
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 14:26:31
Odpovědět s citátem

Filip napsal:

Takže, kdo jste z Prahy, můžu vám vřele doporučit MVDr. Břeně, ordinaci má v Ďáblicích, přesně Na rozvodí 1540/9, Praha 8. Každý den má do osmi, myslím od jedné (nebo i dopoledne? Teď nevím...), o víkendech je k dispozici v liché týdny. Tel. 286 886 444. Své pacienty zná, vždycky nám vysvětlí, jaké jsou možnosti, co se dá dělat, jak se dá různě postupovat. Jednoduše, našeho veterináře bych neměnil ani za nic.


K MVDr. Břeňovi jsem chodila už cca před 10 lety, tenkrát ještě se psem. už tehdy byl fantastický a stálo za to jezdit za ním přes celou Prahu. Bohužel jsme se odstěhovali z Prahy a teď by ta cesta byla příliš náročná...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: Re: veterina Praha 4 Chodov
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2007 22:43:56
Odpovědět s citátem

PetraJ napsal:
Máte někdo zkušenosti s veterinou na Chodově? Ordinují MVDr. Fiala a MVDr. Haisl. Nikde jsem nenašla žadný odkaz na tuto ordinaci.


Mám zkušenosti s panem Fialou a jsem moc spokojená. Před 3. měsíci kastroval máminu kočku a vše proběhlo bez komplikací. Navíc Vám se vším poradí a je moc milý. Hlavně u něj nečekáte hodiny v čekárně, což mě vždycky potěší Laughing . Ceny přívětivé... Pak jsem taky slyšela dobré reference od kamarádky na pana doktora Hankeho, který má veterinu v Petrovicích. Zachraňoval jim umírajícího pejska a několikrát si od nich nevzal ani peníze za ošetření, což je v dnešní době obdivuhodné Wink . Chodili tam s ním hodně často. Já jsem u něj byla zatím jen pro granule ProPlan - má hodně dobré ceny, protože na nich nevydělává. Za balení 3kg jsem dala 390,- Very Happy . Je to moc velký sympaťák, hned mi dával vizitku, kdybych něco potřebovala Laughing . Možná jste už o něm četli v bulváru, je to přítel Ivety Bartošové Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Agnes



Založen: 15.08.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Veterinar Praha 10
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 8. 2008 13:36:05
Odpovědět s citátem

geisha napsal:
Ahojda. Mate nekdo dobre zkusenosti s veterinarem na Praze 10? Kousek sice mame veterinarni kliniku,ale ty ceny jsou strasne moc:( A navic jsou tam dobri jen dva doktori ze ctyr.
Jelikoz mam 4 kocky a ceka nas ockovani, tak hledam kvalitu i rozumnou cenu:)
Dekuju moc za radu:)



Dobrý den, my chodíme v Malešicích do Altavetu, www.altavet.cz, a jsme moc spokojení
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
reina



Založen: 07.08.2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha 4

Předmět: HVET, Veronské náměstí
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 9. 2008 14:17:23
Odpovědět s citátem

já nedám dopustit na veterinární kliniku HVET (www.hvet.cz) - chodí tam jedna velká část Podbrdského útulku, všichni lékaři na místě jsou zlatíčka, ceny příznivé, péče 120%, kolikrát poradí i po telefonu, a třešničkou na dortu jsou otevírací hodiny:
po-pá 8-22
so+ne 10-20
samozřejmě v noci a o víkendu je příplatek, ale to je snad všude.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2008 9:30:05
Odpovědět s citátem

AHOJky vsem,

ted jste me tedy nahlodali, ja chodim na vet.kliniku ERIKA a myslim, ze spatne to tam neni,jen mi tam vadi take par veci,kocicka ma problemy se srdickem,ale nerekli mi zadnou diagnozu a take, ze se kocicce kazde dva mesice ma merit tlak a poslouchat srdicko a minule mi ji veterinarka poslechla jen tak narychlo, coz se mi moc nelibilo, takze jsem cekala hodinu v cekarne a pak jsem tam byla vlastne pet minut a nic noveho jsem se nedozvedela, ale nevim kam jinam na praze 8 chodit, zase se mi libi, ze tam maji provoz non-stop a hospitalizuji za rozumnou cenu zviratko pres noc nebo pres den a maji kyslikove boxy.
pavla a emmicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: veterina Jesenice???
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2008 9:57:53
Odpovědět s citátem

Chodíme běžně na Chodov k panu Fialovi, ale teď máme problémy s autem a tudíž s dojížděním Confused . Bydlíme ve Vestci a koukala jsem, že vedle v Jesenici jsou hned 2 veteriny. A. MVDr. Karel Babíček, CSc., o té už vím dlouho a B. Veterinární klinika Jesenice, s.r.o., ta podle mě ordinuje chvilku... Máte s nimi někdo zkušenost? Hlavně pan Fiala si zkrátil pracovní dobu ve všední den do 18h. a já pracuji do 17h., takže to nestíhám Sad . Tyto veteriny mají až do 20h., což se super Laughing . Ale bojím se tam jít bez referencí Rolling Eyes .
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
štětinka



Založen: 24.06.2008
Příspěvky: 6

Předmět: Re: veterina Jesenice???
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2008 19:17:04
Odpovědět s citátem

bobtail napsal:
Chodíme běžně na Chodov k panu Fialovi, ale teď máme problémy s autem a tudíž s dojížděním Confused . Bydlíme ve Vestci a koukala jsem, že vedle v Jesenici jsou hned 2 veteriny. A. MVDr. Karel Babíček, CSc., o té už vím dlouho a B. Veterinární klinika Jesenice, s.r.o., ta podle mě ordinuje chvilku... Máte s nimi někdo zkušenost? Hlavně pan Fiala si zkrátil pracovní dobu ve všední den do 18h. a já pracuji do 17h., takže to nestíhám Sad . Tyto veteriny mají až do 20h., což se super Laughing . Ale bojím se tam jít bez referencí Rolling Eyes .


Ahoj, jsem z Břežan a s Babíčkem mám špatné zkušenosti. To, že si na diagnozy bral i týden na hledání v knížkách a pak stejně nasadil léky i s desetinásobně menším dávkováním, to bych unesla, ale že mi řekl, že zvíře je na pokraji smrti, i když jsem přišla jen na očkování, to mě dost vylekalo. Šla jsem jinam a tam všechny jeho diagnozy během minuty vyloučili a pejsinu mám dodnes a zdravou. S kočkama jsem ale u něj nikdy nebyla, to jezdím do Modletic k Šimrovi. Tam jsem spokojená,a le má málo diagnostickej přístrojů, tak pokud jde o něco složitějšího mažu rovnou do Lípovky.V té nové klinice jsem nebyla,ale z doslechu vím, že je dražší, nakolik ale jsou dobří, to nevím
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (41x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top