Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

kotě a mléko a voda


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lukáš
Anonymní





Předmět: kotě a mléko a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2004 11:50:24
Odpovědět s citátem

Mam problem, jak přemluvit kocouiře aby pil vodu, chce furt jenom mlíčko, a vodu vyleje , nebo se v ni vykoupe.
Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2004 12:00:01
Odpovědět s citátem

Tak mu mléko vůbec nedávejte, nebude mít jinou šanci než vypít vodu Wink

Jestli kupujete kvalitní krmivo, tak v něm jsou veškeré potřebné vitamíny. Idea Jinak nevím jaké mléko mu dáváte, ale normální (krabicové) by pít neměl. Buď mu nařeďte tatru vodou a nebo kupte speciální pro kočky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2004 13:06:09
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Tak mu mléko vůbec nedávejte, nebude mít jinou šanci než vypít vodu Wink

Jestli kupujete kvalitní krmivo, tak v něm jsou veškeré potřebné vitamíny. Idea Jinak nevím jaké mléko mu dáváte, ale normální (krabicové) by pít neměl. Buď mu nařeďte tatru vodou a nebo kupte speciální pro kočky.


dostava normalni, je schopnej sedet i hodinhu u mysky a čekat na mliko. mam se mu snažila normalni naředit a tim ho postupně naučit na vodu, ale odmil to pit a mrsk do toho tlapou a kus vylil.


je to kotě anlezene, zřejmě byl zvyjkly pit ještě od mamy mličko, vyloženě na něj čeká, a nedělá mu zatim žadny problemy.....zkusim to s tou tatrou
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kotě a mléko a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2004 13:12:35
Odpovědět s citátem

Jen mě napadlo... asociace... koťata občas rádi vodu vylévají, takže je dobré mít mističku dostatečně těžkou, třeba keramickou nebo kameninovou...

Na mlíko opravdu pozor, (asi malé) části koček normální mlíko nevadí, ostatním působí žaludeční problémy.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2004 13:24:00
Odpovědět s citátem

K té misce - také nám rozlévali kluci vodu tak jsme pořídili s rozšířeným dnem a už ji nerozlévají (tedy pokud do ní nehupsnou).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lukáš
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2004 17:45:37
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
K té misce - také nám rozlévali kluci vodu tak jsme pořídili s rozšířeným dnem a už ji nerozlévají (tedy pokud do ní nehupsnou).


dnes mama zkusila naredenou tatru a vysledek???? kocour trosilinku upil a pak zkonstatoval, že to neni jeho mličko co chce a odmitl ji.
Odpovědět 
Lukáš



Založen: 04.12.2004
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2004 20:28:27
Odpovědět s citátem

Lukáš napsal:
Tereza napsal:
K té misce - také nám rozlévali kluci vodu tak jsme pořídili s rozšířeným dnem a už ji nerozlévají (tedy pokud do ní nehupsnou).


dnes mama zkusila naredenou tatru a vysledek???? kocour trosilinku upil a pak zkonstatoval, že to neni jeho mličko co chce a odmitl ji.


Ahoj, tak kocour vam vzkazuje, že ředěná tatra mu nedělá dobře na žaludek-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanaN
Anonymní





Předmět: Tatra
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 12. 2004 11:08:37
Odpovědět s citátem

V jakém poměru by měla být ředěna Tatra s vodou?Děkuji za odpověď.
Odpovědět 
Lukáš



Založen: 04.12.2004
Příspěvky: 7

Předmět: Re: Tatra
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2004 21:27:01
Odpovědět s citátem

JanaN napsal:
V jakém poměru by měla být ředěna Tatra s vodou?Děkuji za odpověď.


no přesně nevim, ale rek bych ze bylo podstatne vic vody, nez tatry, bavil sem se o tom se svym veterinářem a on mi řek, že se tomu nediví, jelikož má podobnou zkušenost.........

doporučil mi(pokud kococur nema po něm střevní problémy) obyčejný polotučný mléko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ainny



Založen: 18.09.2004
Příspěvky: 12

Předmět: No jo, to obyčejné mléko
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2005 10:35:05
Odpovědět s citátem

se dávat nemá. Ale když jsme dostali našeho Sáru, byli jsme absolutně nezkušení a dali mu obyčejné odstředěné mléko. Nebylo mu vůbec nic - vyrostl na něm a dneska je to pětikilový klacek. Ale je fakt, že po přečtení nejrůznějších rad a porad, jsem tuhle praxi u dalších dvou přírůstků nezkoušela. Tracy neměla mléko vůbec - vzali jsme si ji z útulku, když jí byly čtyři měsíce. Athos, kterého manžel našel s brášky, když jim bylo okolo šesti týdnů - měl po Tatře průjem, tak jsem koťatům (měsíc jsme je měli doma, než bylo možné je umístit) dala Sunarku a bylo to. Jelikož je sladká, tak nebyla zas tak často, ale když už - tak byl u misky boj... No a Sára s Tracy si dali taky Wink
_________________
Ainny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Viktorka



Založen: 26.04.2004
Příspěvky: 10

Předmět: Re: No jo, to obyčejné mléko
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2005 12:17:51
Odpovědět s citátem

Ještě jednou mléko
Já svým kočkám dávám trvanlivou smetánku do kávy.
Určitě to všichni znáte. Prodává se to po deseti kusech a jedno mlíčko má 10g. Naleju jim to do malé mističky a doplním vodou, asi tak dvojnásobným množstvím. A to jim chutná a průjem nemají Smile
Jednou jsme koupili jen tak na zkoušku speciální mléko určené kočkám. To k tomu naše kočky čichly a znechuceně odešly Evil or Very Mad
Myslím si, že je to asi totéž jako tatra , akorát to s tím mlékem nepřeženu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2005 10:55:01
Odpovědět s citátem

Mléko raději nedávám, protože přijít domů z práce a najít tam kočku s průjmem-díky ,ne!Ale jogurt, to je něco!!Klidně i ovocný. Když ho někdo doma otvírá, hned jsou kocouři v pozoru a ženou se olízat víčko!No a kelímek od pomazánkového másla k vylízání!! To je teprve ta pravá lahůdka.J
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2005 11:32:36
Odpovědět s citátem

Ali se zase může utlouct po nanuku Míša... už ho nemůžu jíst doma protože je u toho tak sladkej, jak se nedá odbýt a leze mi i na hlavu aby se k němu dostal Smile dávám mu vždycky olízat tyčinku! Mustafa zase miluje bobíky, ale stačímu jen 1 lžička.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2005 14:21:50
Odpovědět s citátem

No, nejsou ti naši(myslím jako všichni a samozřejmě i kočičky) kocouři skvělí?!?Byla jsem vždy milovník psů, ale teď už bych je za žádného psa nevyměnila.A už jsem tím nakazila i celou rodinu. Moc ráda čtu kočičí deníčky, a jen jak donutím svého teenagera, aby dostal fotky našeho kocoura na stránky, založím deníček taky.. Jo, mezi svátkama dávala ČT 1 dokument: "Jak se žije kočkám.." Bohužel jsem ho prošvihla a asi to ani neopakovali. Nemáte to ,prosím, někdo nahrané? Jen k zapůjčení- podívám se a VRÁTÍM-SLIBUJU.Dík.j.
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2005 14:22:26
Odpovědět s citátem

No, nejsou ti naši(myslím jako všichni a samozřejmě i kočičky) kocouři skvělí?!?Byla jsem vždy milovník psů, ale teď už bych je za žádného psa nevyměnila.A už jsem tím nakazila i celou rodinu. Moc ráda čtu kočičí deníčky, a jen jak donutím svého teenagera, aby dostal fotky našeho kocoura na stránky, založím deníček taky.. Jo, mezi svátkama dávala ČT 1 dokument: "Jak se žije kočkám.." Bohužel jsem ho prošvihla a asi to ani neopakovali. Nemáte to ,prosím, někdo nahrané? Jen k zapůjčení- podívám se a VRÁTÍM-SLIBUJU.Dík.j. zapomněla jsem se asi přihlásit. Janča.
Odpovědět 
Lukáš



Založen: 04.12.2004
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2005 18:30:28
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Ali se zase může utlouct po nanuku Míša... už ho nemůžu jíst doma protože je u toho tak sladkej, jak se nedá odbýt a leze mi i na hlavu aby se k němu dostal Smile dávám mu vždycky olízat tyčinku! Mustafa zase miluje bobíky, ale stačímu jen 1 lžička.


no náš kočičák roste jak z vody Smile

mlíčko si s chutí dá dodnes, a strašně mu chutná tavené lipno, a jihočeský tvaroh(ten v těch vaničkách Smile )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (57x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Jak jsem na svoji paničku zase vyzrála! (22x)
4
Veterinární poradna: Syrové maso pro kočku? (21x)
5
Kočičí jména (19x)
6
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (19x)
7
Vyhlášení NEJ fotky června 2023 (18x)
8
Plemena koček podle FIFe (18x)
9
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top