Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kde nakupovat na internetu?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: Kde nakupovat na internetu?
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2007 3:02:39
Odpovědět s citátem

Chtěla bych se Vás zeptat, kde se dají výhodně nakoupit potřeby pro kkočky. Od krmiva až po různé vymoženosti jako jsou fontánky a podobně. Když už něco pro naše kočičáky kupuju, tak v internetovém obchodě Allpet, kde mají vcelku dobré ceny, ale zajímalo by mne, jestli nevíte ještě o něčem "výhodnějším". Jestli se třeba vyplatí kupovat granule přímo u výrobce(v našem případě distributora) nebo někde v eshopu. Děkuji za Vaše příspěvky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kde nakupovat na internetu?
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2007 7:15:14
Odpovědět s citátem

Osobně jsem nenarazila na cenově výhodnějšího prodejce, než je Allpet, ten díky nastaveným slevám vyjde vždy o něco levněji. Prolejzala jsem různě web a porovnávala ceny, ale navzdory tomu, že allpeťáci ne vždycky jsou ochotní a milí, ceny mají snad nejnižší.
Např. distributor Hills veterina AVET ještě když měli uveden na webu ceník granulí, byli vždy o dost dražší, distributor různých věciček pro kočky - Plaček - není prodejce, ten odkáže na seznam maloobchodů, distributor granulí Acana vyšel přibližně na stejno jako v Allpetu.
Co jsem ale moc neporovnávala je ne/výhodnost německých obchodů. Narazila jsem i zde ve foru, že i ty někdy vyjdou v porovnání s českými dobře, tuším, že šlo o www.zooplus.de .

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Kde nakupovat na internetu?
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2007 12:00:42
Odpovědět s citátem

S nakupováním na netu máme už bohaté zkušenosti, prakticky už kočkám kupujeme "offline" jen maso u řezníka Laughing

Obchody, kde jsme nakupovali nebo nakupujeme:

V minulosti:

Schnauzer - never more, pomalí, neochotní, prostě krize

Allpet - ceny sice slušné, ale hrozně dlouho trvá dodání (poštou), paní neochotná, nepříjemná, arogantní. Už u nich nebudeme nakupovat.

Happy Animals - Jejich služby jsme využívali dříve, když měli ještě skvělé ceny a firma byla spíše rodinného ražení. Nicméně mají širokou nabídku kočičích potřeb, ale ceny celkem vysoké, každopádně stojí za vyzkoušení.

Nyní:
Hladový vlk - (http://www.hladovyvlk.cz) levné granule RC, bleskurychlé dodání, milí majitelé. Bohužel nemají v nabídce kočičí potřeby, ale zvláště při větším počtu koček se vyplatí kupovat velké pytle granulí, které mají za slušný peníz.

Zooplus - (www.zooplus.de) - široká nabídka kočičích potřeb. Levná škrábadla, velký výběr konzerv. Granule dražší než u nás, jinak se tam určitě vyplatí nakupovat. Rychlé a levné dodání (5 Euro), věrnostní program. Velká spokojenost.

Pfotenshop (http://www.pfotenshop.com) - obchod spíše pro chovatele, kde mají takové specialitky jako kolostrum, kotěcí mléko KMR, vyhřívané pelíšky, potřeby pro odchov koťat, potřeby pro vystavovatele...Poštovné vyšší- 14 Euro. Nicméně dobré pro chovatele, vzhledem k tomu, že mají řadu věcí, co u nás nejde sehnat. Běžné "mazlitele" tento obchod osloví těžko.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
shelmichka



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 11

Předmět: Kde nakupovat na internetu kocouří potřeby?
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2007 11:23:57
Odpovědět s citátem

Co se týče nakupování kocouřích potřeb přes internet, dřív jsme využívali Happy Animals, ale po zvýšení jejich poplatku za dovoz jsme to museli vzdát. Teď jsme si oblíbili prozviratka, mají slušný výběr, dobré ceny a za dovoz po Praze si účtují jen 20 Kč navíc - paráda!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2007 13:27:00
Odpovědět s citátem

Potvrzuji, k http://www.prozviratka.cz/ jsem se vrátila poté, co Happy Animal přestal být "rodinnou firmou" a zařadil se do řetězce Mall.cz a tomu i odpovídají služby, poplatky a ceny...

Prozvířátka jsou super, majitelé milí, ochotní, vždy se domluvíme na nejvhodnějším čase dovozu, dostaneme dáreček, minule mi dali dokonce natržený pytel steliva s 50% slevou a stelivu nic nebylo. Prostě jsou flexi a milí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2007 0:06:00
Odpovědět s citátem

mockrat dekuji za typy. Ja osobne nakupuju v ALLPET, ale pani majitelka je opravdu tak trochu odmerena a neprijemna. Co se týká happy animals, tak ten mi prijde byt drazsi a s mensim vyberem. Asi i nadale zustanu u Allpetu.. Nejak tu aroganci prekousnu. Zaujal mne ten nemecky e-shop, tak nad tím taky tak trochu premyslim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Kde nakupovat na internetu?
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2007 13:21:30
Odpovědět s citátem

April napsal:
Osobně jsem nenarazila na cenově výhodnějšího prodejce, než je Allpet, ten díky nastaveným slevám vyjde vždy o něco levněji. Prolejzala jsem různě web a porovnávala ceny, ale navzdory tomu, že allpeťáci ne vždycky jsou ochotní a milí, ceny mají snad nejnižší.
Např. distributor Hills veterina AVET ještě když měli uveden na webu ceník granulí, byli vždy o dost dražší, distributor různých věciček pro kočky - Plaček - není prodejce, ten odkáže na seznam maloobchodů, distributor granulí Acana vyšel přibližně na stejno jako v Allpetu.
Co jsem ale moc neporovnávala je ne/výhodnost německých obchodů. Narazila jsem i zde ve foru, že i ty někdy vyjdou v porovnání s českými dobře, tuším, že šlo o www.zooplus.de .

April


Na základě příspěvku jsem objednala u zooplus.de a jsem nadšená. Dodávka rychlá, ceny přijatelné, zboží trochu jiné než u nás. Naše nahatka dostala Včelku - pelíšek /pantofel a pro koťátka jsem objednala krásné růžové, plyšové pelíšky. Díky za tip Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kamil123



Založen: 04.04.2007
Příspěvky: 12

Předmět: Re: Kde nakupovat na internetu?
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2007 14:34:43
Odpovědět s citátem

Zuzkanka napsal:
Chtěla bych se Vás zeptat, kde se dají výhodně nakoupit potřeby pro kkočky. Od krmiva až po různé vymoženosti jako jsou fontánky a podobně. Když už něco pro naše kočičáky kupuju, tak v internetovém obchodě Allpet, kde mají vcelku dobré ceny, ale zajímalo by mne, jestli nevíte ještě o něčem "výhodnějším". Jestli se třeba vyplatí kupovat granule přímo u výrobce(v našem případě distributora) nebo někde v eshopu. Děkuji za Vaše příspěvky.


Skuste novy e-shop u nas na SLovensku. www.4labky.sk
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kamil123



Založen: 04.04.2007
Příspěvky: 12

Předmět: Re: Kde nakupovat na internetu?
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2007 14:52:08
Odpovědět s citátem

Kamil123 napsal:
Zuzkanka napsal:
Chtěla bych se Vás zeptat, kde se dají výhodně nakoupit potřeby pro kkočky. Od krmiva až po různé vymoženosti jako jsou fontánky a podobně. Když už něco pro naše kočičáky kupuju, tak v internetovém obchodě Allpet, kde mají vcelku dobré ceny, ale zajímalo by mne, jestli nevíte ještě o něčem "výhodnějším". Jestli se třeba vyplatí kupovat granule přímo u výrobce(v našem případě distributora) nebo někde v eshopu. Děkuji za Vaše příspěvky.


Skuste novy e-shop u nas na SLovensku. www.4labky.sk


Zrusil som skor ako som dopisal, takze este raz.

www.4labky.sk
www.pesamacka.sk
www.zvieratka.sk
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
szombat



Založen: 11.08.2009
Příspěvky: 4

Předmět: Re: Kde nakupovat na internetu?
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 15:54:34
Odpovědět s citátem

V allpet uz nic neobjednavam. Nebyl jsem shodou okolnosti doma, kdyz mi privezli moji objednavku (nebyla to prvni objednavka, predtim jsem objednaval vic krat a termin prevzeti jsem stihnul). Problem je, ze jejich rozvocni sluzba vam da vedet jenom cca 2 hodiny pred prijezdem cas jejich prijezdu; datum prijezdu odmitaji sdelit predem, takze clovek, ktery nesedi porad doma ma dost problem v tak kratkem case zareagovat. Ted jsem ne najekem jejich black-listu a pozaduji ode mne platbu predem na ucet dokonce i kdyz jsem chtel prijet tovar prevzit osobne do jejich sidla a vyplatit na miste. Na infolince nebyly vubec prijemni. Zkusim radeji nejaky jiny obchod. S Allpet-em jsem skoncil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 15:58:50
Odpovědět s citátem

neco podobneho se mi stalo taky. Mela jsem objednavku s rozvozem. Dali mi vedet v nedeli vecer, ze to privezou. Ja jsem byla zrovna doma na Morave. Napsala jsem odpoved, ze bych chtela jiny termin a ani se neobtezovali reagovat a objednavku doted nemam. Mnohem lepsi zkusenosti mam se zooplusem. Dnes jiz i v ceske podobe www.zoohit.cz Bez problemu vsechno v poradku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2010 9:57:21
Odpovědět s citátem

Dobré zkušenosti mám s nákupem také v těchto e-shopech:

http://www.svetkrmiv.cz

http://spokojenypes.cz

http://krmeni.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=13
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kaliny



Založen: 01.12.2009
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2010 12:57:47
Odpovědět s citátem

Nedá mi to nepřidat do této diskuse svůj příspěvek. Mám nyní dvojitou zkušenost s internet. obchodem Allpet (velice dobrou).Viz příspěvěk, který jsem psala: http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2851. Je možné, že třeba dříve něco nefungovalo (to posoudit nemohu), ale myslím, že by nebylo fér nenapsat, že teď fungují opravdu na jedničku (a to i včetně reklamace). K.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2010 13:16:33
Odpovědět s citátem

Tak ono je nakonec vždy všechno "jen" o lidech, že? Třeba onu nepříjemnou paní, jak zde byla několikrát zmiňovaná, propustili a mají jinou, která ví, jak se má k zákazníkovi chovat.

(Možná četli Modrého kocouře Wink ..)
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2010 13:25:42
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Třeba onu nepříjemnou paní, jak zde byla několikrát zmiňovaná, propustili a mají jinou, která ví, jak se má k zákazníkovi chovat.


Ona nepříjemná paní je na 99,99% majitelka obchodu, takže tu asi nepropustili. Co jsem tak vydedukovala z jejich vzájemného chování, mám dojem, že se jedná o čistě rodinný obchůdek a nemají zaměstnance zvnějšku. Nikdy jsem tam nenarazila na nikoho "cizího", koho bych neznala už z dřívějška a to tam nakupuju už víc jak 5 let.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2010 14:00:43
Odpovědět s citátem

April napsal:
tatiana napsal:
Třeba onu nepříjemnou paní, jak zde byla několikrát zmiňovaná, propustili a mají jinou, která ví, jak se má k zákazníkovi chovat.


Ona nepříjemná paní je na 99,99% majitelka obchodu, takže tu asi nepropustili. Co jsem tak vydedukovala z jejich vzájemného chování, mám dojem, že se jedná o čistě rodinný obchůdek a nemají zaměstnance zvnějšku. Nikdy jsem tam nenarazila na nikoho "cizího", koho bych neznala už z dřívějška a to tam nakupuju už víc jak 5 let.


Tak potom nevím, v čem ta změna chování spočívá.... Shocked
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 1. 2010 17:04:23
Odpovědět s citátem

Tak jsem objednala na exo-eko a už nikdy více.Zlatý zde propíraný allpet!Už desátý den mi na exu píšou že objednávku zpracovávají,a přitom měli mít všechno skladem a dostupnost 3-5 dnů.Takže zítra to bude už třináctý den co nic,dnes jsem tam volala a nikdo to nebere Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 1. 2010 23:22:03
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
Tak jsem objednala na exo-eko a už nikdy více.Zlatý zde propíraný allpet!Už desátý den mi na exu píšou že objednávku zpracovávají,a přitom měli mít všechno skladem a dostupnost 3-5 dnů.Takže zítra to bude už třináctý den co nic,dnes jsem tam volala a nikdo to nebere Evil or Very Mad

Zlatý All Pet pro mě ne, ale ani zlatý exo-eko. Také jsem tam objednala, nedělo se nic, několikrát urgovala, pak vyšlo najevo, že není to, co jsem nejvíce chtěla a kvůli čemu objednávala. Zrušila jsem tedy objednávku, ale poněvadž jsem asi důvěřivá (pomlčka blbá), tak jsem peníze poslala na účet. A od té doby ticho, na maily nikdo nereagoval, první, druhý, třetí - až na DRUHÝ telefonát, kdy už jsem značně zvyšovala hlas a oznámila, že jim tam pošlu od kontrol až po italskou mafii kohokoliv, tak peníze poslali zpět na účet. Na All Pet jsem díky tomuto už peníze předem neposílala a krom zooplusu-zoohitu ani u nás nebudu - poněvadž raději si zaplatím o pár Kč víc za dobírku, ale nebudu nějakou firmu jen tak sponzorovat Sad Nějak se nám ty slušné české zverimexy vytrácejí??
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2010 6:04:16
Odpovědět s citátem

Já jsem velmi spokojená s http://www.24tlapek.cz/, http://prozviratka.cz/, úspěšně jsem vyzkoušela i http://www.packa.cz/. Jen nevím jestli je to tip i pro mimopražské. Já obvykle objednávám ve velkém a proto hledám e-shopy, které mají po Praze rozvoz. Tyto e-shopy mi obvykle druhý den po objednání nabídnou termín rozvozu, který funguje v odpoledních hodinách. Pokud nemají zboží skladem tak také hned komunikují a ptají se jestli počkám nebo jestli objednám něco jiného.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2010 15:18:13
Odpovědět s citátem

Díky za tip Aleno,24 tlapek vyzkouším.
Já na Allpet posílala peníze předem jednou,ale to proto, že jsem byla blbec a jejich minulou objednávku jsem nechala odejít zpět.Holt úložná doba je týden.Tak logicky další objednávku chtějí platbu předem.S Allpetem mám jedinou negativní zkušenost,a to že jsem tam před Vánoci objednávala radiátorové odpočívadlo na osobní odběr,den před odběrem jsem tam volala-jo,jo,určitě to zítra přijde,přijeďte si.Samozřejmě jsem měla smůlu a do Holešovic jela na prázdno,museli mi to poslat poštou...no co,tak jsem vesele zacvakala dobírku Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 2. 2010 20:39:32
Odpovědět s citátem

Vážení přátelé,
exo-eko nikdy více.Dnes konečně po 16 dnech dorazilo stelivo i s dvoukilovkou Biomillu.Nevím,jestli se exo-eko snaží ušetřit,nicméně tak by to zabalila snad jenom prasata.Biomill přimotaný ke stelivu hnědou izolepou,celé nechutně obalené v igelitu a znovu omotané izolačkou.Stelivo samozřejmě dole prosypávalo,ale naštěstí ne moc.Už jsem jim napsala, tak jsem zvědavá co mi na svůj způsob balení řeknou.Chápu že je to věc toho obchodu, ale taky aby to nějak vypadalo..jsem si na té poště připadala jako kretén roku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina Kobylisy



Založen: 13.01.2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha

Předmět: nákupy výhodně
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2010 20:17:41
Odpovědět s citátem

Ahoj,
toto je rada pro majitele jako já - jedna kočička a malý byt, kde není prostor na nákup ve vekém. Pokud chci konkrétní věc - teď naposledy to bylo RC queen, tak najdu přesné označení výrobku a na Seznamu ve zboží najdu nejlevnější obchod. Zrovna u tohoto výrobku jsem ušetřila 200,-Kč.
Jo a před objednávkou zkontrolujte dopravné - pokud je vyší než 80,-Kč tak do toho nejdu.
Ještě dotaz- už jste někdo byl v obřím PETCENTRU na výpadovce z Prahy směrem na Boleslav?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: nákupy výhodně
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2010 9:18:03
Odpovědět s citátem

Martina Kobylisy napsal:

Ještě dotaz- už jste někdo byl v obřím PETCENTRU na výpadovce z Prahy směrem na Boleslav?


Krátce po tom, co to otvírali, jsme tam sjeli ... velké prostorem, zbožím tak normálně, nic extra za extra ceny tam tehdy neměli ... možná se to zlepšilo, ale nějak mě to ani už neláká zkoušet.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: Re: nákupy výhodně
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2010 20:33:57
Odpovědět s citátem

Martina Kobylisy napsal:

Ještě dotaz- už jste někdo byl v obřím PETCENTRU na výpadovce z Prahy směrem na Boleslav?


Z toho jsem neměla nic extra dojem, ona je obří jenom ta hala, ale je to na velikost klasického zverimexu, navíc tam tenkrát měli malá koťátka a nic moc se o ně nestarali - už byc tam nejela, u nás mají lepší zverimex Smile Ale stejně všechno beru na netu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: mall.cz
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2010 11:39:10
Odpovědět s citátem

Právě jsem koupila na mall.cz desetikilový pytel Royal Canin Indoor za 1199 Kč, výborná cena. Zejména když se to vyzvedne přímo na prodejně.
http://www.mall.cz/granule-chovne-kocky/royalcanin-indoor-10-kg

Akce platí do 26.10.2010
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (77x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Britská krátkosrstá kočka (32x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (30x)
5
Kočičí jména (29x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (27x)
7
Mrouskání kočky (říje) (26x)
8
Mňoukání a štěkání (23x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top