Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

ještě jedno kotě


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: ještě jedno kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 1. 2005 22:25:44
Odpovědět s citátem

Ahojky všem. nejdříve bych chtěla poděkovat za cenné rady ohledně steliva. Už je spokojenost na obou stranách, zkusili jsme Catsan a je to POHODA. Teď k mému problému. Mám 9 měs.kočičku a chci si přibrat 4 měs.kocourka. Já vím, přečetla jsem příspěvky a dost mě to odradilo.Prý si jeden na druhého zvykají až půl roku. Jak to mám dělat, když jsem v práci? Mám strach aby si na sebe zvykli, vrátit kotě bych už nemohla. kromě toho mám v plánu za měsíc dát kočičku kastrovat a nechci, aby si myslela, že se ji ubližuje jen kvůli novému kocourkouvi. Poradíte??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2005 11:47:27
Odpovědět s citátem

Ireno, musíte brát v úvahu, že sem píšou lidé když mají problémy, určitě je spousta kočiček, které se seznámily bez problémů! Bohužel neumím poradit jestli pořídit kočičku hned, nebo až po kastraci... nevím co je lepší, ale určitě bych jí pořídila. Těch pár týdnů sbližování stojí za to!
A nezapomeňte nám dát vědět Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: pro Terezu
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2005 11:53:29
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Ireno, musíte brát v úvahu, že sem píšou lidé když mají problémy, určitě je spousta kočiček, které se seznámily bez problémů! Bohužel neumím poradit jestli pořídit kočičku hned, nebo až po kastraci... nevím co je lepší, ale určitě bych jí pořídila. Těch pár týdnů sbližování stojí za to!
A nezapomeňte nám dát vědět Wink


Ve čtvrtek si jedeme pro kocourka, beru si volno, ozvu se příští týden s novými dojmy a snad bez úhony Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kicki
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2005 12:35:46
Odpovědět s citátem

My jsme si minulý týden přivezli k 10-ti letému voříškovi a 6-ti měsíčnímu kocourkovi 2,5 měsíční kočičku. Seznamování proběhlo naprosto bez problémů do hodiny po příjezdu byli všichni tři největší kamarádi pod sluncem Very Happy Snažíme se teď věnovat všem třem, ale přece jen o trošičku víc těm původním "obyvatelům", aby jim to nebylo líto. A zatím je všechno tak, jak má být, a kočička se přizpůsobuje našim a hlavně jejich rituálům. Měla jsem z jejich seznamování opravdu strach, ale naštěstí to proběhlo takhle a vlastně už 3. den po zabydlení kočičky jsme si troufli nechat je všechny pohromadě samotné. Můžu Vám upřímně říct, že je to nádhera mít doma takhle dvě koťátka a moci je pozorovat. Přeju Vám, aby to i u Vás proběhlo stejně skvěle, takže hodně štěstí!
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ještě jedno kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2005 12:40:18
Odpovědět s citátem

Irena napsal:
... a nechci, aby si myslela, že se ji ubližuje jen kvůli novému kocourkouvi...

Myslím, že kočka si kastraci a příchod kocourka nespojí. A přesně, jak psala Tereza: o bezproblémovém seznamování se tady toho moc nedočtete - u nás to ale teď s třetí kočkou skoro bezproblémově proběhlo, takže se předem nebojte a uvidíte Wink
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: tak už máme malého doma)
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2005 19:38:18
Odpovědět s citátem

Jak jsem slíbila minulý týden, informuji, jak se nám daří s novým přírůstkem. Kočičák se velmi záhy aklimatizoval, horší to bylo s Lelinkou. Nemohla se na nej vynadívat, ale jen se dostal do její blízkosti rozdávala facky) Když se dvě hodiny neviděli, pusinkovali se pár vteřin a pak se rozprchli. Po třech dnech se dá říct, že se to lepší. Strávili spolu první společnou noc bez úhony. Malý se chce tulit, ale ona mu občas jde po krku, takže si nedovolíme nechat je ještě přes den dlouho o samotě. Jsem zvědavá, kolik času budou ještě potřebovat, než se úplně spřátelí))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2005 14:10:26
Odpovědět s citátem

Jde o to, co si představujete pod pojmem " po krku" Když starší Daník poprvé zalehl nového Kulíka a začal mu kousat krk, Kulík chrčel a já jsem propadla panice,jestli ho zadáví nebo ne. Krev netekla,Kulík přežil Do dneška se jejich hry skládají ze vzájemného číhání a honění , a vzájemného okusování.Asi to tak má být. Četla jsem, že kocouři se většímu násilí vyhýbají a raději vezmou do zaječích.Dejte jim čas a s náznaky "mírumilovných" rvaček do budoucna stejně počítejte. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: pro janču
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2005 9:57:36
Odpovědět s citátem

janča napsal:
Jde o to, co si představujete pod pojmem " po krku" Když starší Daník poprvé zalehl nového Kulíka a začal mu kousat krk, Kulík chrčel a já jsem propadla panice,jestli ho zadáví nebo ne. Krev netekla,Kulík přežil Do dneška se jejich hry skládají ze vzájemného číhání a honění , a vzájemného okusování.Asi to tak má být. Četla jsem, že kocouři se většímu násilí vyhýbají a raději vezmou do zaječích.Dejte jim čas a s náznaky "mírumilovných" rvaček do budoucna stejně počítejte. J.


Taky jsem propadala panice,ale teď už vím, že malý se ubrání. Lelinka má 4,10kg a on 1,90, ale je hrozně mrštný, takže se umí pěkně z jejího obětí vykroutit. Pokud opravdu nedojde na hlasité projevy, nechávám je být. Je to ale kino pozorovat je, jak se kočkují)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2005 10:13:25
Odpovědět s citátem

Naši klici jsou spolu už rok a jediná doba kdy si spolu "hrají" jsou rvačky, oba se vzájemně provokují a někdy mě v noci budí kočičí křik (Ali napadá Mustafu když spí se mnou v posteli a naopak) dlouho jsem si na to zvykala, ale dnes vidím, že je to opravdu taková hra. Máme prostě trochu drsnější kocourky! Určitě si brzy zvyknou, podle toho co jste popsala by to snad neměl být problém.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (35x)
2
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Britská krátkosrstá kočka (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top