Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Protikocouří sítě do oken

Fórum: Bydlení

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kateřina



Založen: 14.02.2009
Příspěvky: 6

Předmět: Re: K9
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 23:41:27
Odpovědět s citátem

Kateřina napsal:
Tereza napsal:
jendah napsal:
Zdravim,
dneska jsem mluvil s p. Liskou (mam podobny problem). Funguji dale ale v tomto pocasi neni mozne site montovat, takze se mam ozvat, az nebudou takove mrazy. Pak mi site normalne udelaji.


Díky za odpověď, já jsem se nakonec domluvila s touto firmou: http://www.hauserdd.cz/ochrana-proti-holubum.html
Cena za zasíťování lodžie je 3900,- + DPH.
Jinak sítě budou dělat hned jak opadnou mrazy - během dvou týdnů (odhad).
Pak dám určitě vědět jak to dopadlo!


Hlavně se podívejte na materiál z čeho je síť vyrobena. Poslední dobou se rozmáhají podvůdky že firmy místo kočičích sítí prodávají protiholubí které jsou o dost levnější. Poznáte to tak že tlouštka vlákna musí být dva na dva milimetry, pokud to bude jen milimetrové vlákno tak je to obyčejná sit proti ptákům. Pokud Vám dají na výběr určitě je vhodnější oko 4 cm. A dejte prosím vědět jak jste dopadli, já o sítích uvažuji taky a zatím jediná firma která montuje ty silné je K9. Tak bych chtěla porovnat ceny. I když o cenu zas tak nejde, spíše o to aby to bylo funkční a dlouho vydrželo. Díky.


Chtěla jsem se zeptat jestli už máte sítě hotové od hauserDDD a hlavně jak to všechno dopadlo, jestli montují taky ty kočičí. já už mám kalkulaci od K9 na 6 metrů lodžii. Chtěla jsem to dvakrát takže přeposílám
sítě pro kočky vlákno 2x2 mm oko 4x4 cm 4600 plus dph, sítě proti holubům vlákno 1.2X1.2 mm oko 4x4 cm 3600 plus DPH. Ještě jsem oslovila firmu trango taky dělá holubí 1x1 mm, oko 5x5 cm za 4800 plus dph, a pak ješte jednu firmu z Prahy 6 ty za holubí sítě 1 x 1 mm oko 5x5 cm chtěli dokonce 5900 plus DPH. Takže ať počítám jak počítám K9 ty kočičí vycházejí levněji než jinde holubí. A holubí mají jednoznačně za nejlepší ceny a to jsou silnější sítě než u ostatních firem. Kačka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: HOTOVO
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 20:21:33
Odpovědět s citátem

Kočíčí sítě jsou již namontované, nakonec je dělali až dnes, protože barák je zateplený a do toho se nesmí vrtat, proto jsme nechávali dělat rám. Za 2 lodžie (3.5 a 2 metry) jsme zaplatili 6400,-. Tloušťku vlákna jsem neměřila, ale moji kocouři po tom nešplhají. Jinak provedení je kvalitní - kotvičky, očka, ocelové lanko, zavařené ustřižené konce... Tak snad to vydrží.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kateřina



Založen: 14.02.2009
Příspěvky: 6

Předmět: Re: HOTOVO
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 0:14:06
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Kočíčí sítě jsou již namontované, nakonec je dělali až dnes, protože barák je zateplený a do toho se nesmí vrtat, proto jsme nechávali dělat rám. Za 2 lodžie (3.5 a 2 metry) jsme zaplatili 6400,-. Tloušťku vlákna jsem neměřila, ale moji kocouři po tom nešplhají. Jinak provedení je kvalitní - kotvičky, očka, ocelové lanko, zavařené ustřižené konce... Tak snad to vydrží.

Twisted Evil No to máte bezva, a čiči mají opět více prostoru na hraní. Ty zatavený konce myslíte jako u sítě? Máte uzlíky? To už jsem někde četla že ty uzlíkové se mají stříhat elektrickýma nůžkama které zataví konce.
Tak aspoň máte už po starostech, já počkám až přijde výplata a pak si je taky objednáme. Ale rozhodli jsme se pro K9. Jaro za dveřmi, a kočky touží po balkoně. K.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: Re: HOTOVO
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 9:58:45
Odpovědět s citátem

Kateřina napsal:
Tereza napsal:
Kočíčí sítě jsou již namontované, nakonec je dělali až dnes, protože barák je zateplený a do toho se nesmí vrtat, proto jsme nechávali dělat rám. Za 2 lodžie (3.5 a 2 metry) jsme zaplatili 6400,-. Tloušťku vlákna jsem neměřila, ale moji kocouři po tom nešplhají. Jinak provedení je kvalitní - kotvičky, očka, ocelové lanko, zavařené ustřižené konce... Tak snad to vydrží.

Twisted Evil No to máte bezva, a čiči mají opět více prostoru na hraní. Ty zatavený konce myslíte jako u sítě? Máte uzlíky? To už jsem někde četla že ty uzlíkové se mají stříhat elektrickýma nůžkama které zataví konce.
Tak aspoň máte už po starostech, já počkám až přijde výplata a pak si je taky objednáme. Ale rozhodli jsme se pro K9. Jaro za dveřmi, a kočky touží po balkoně. K.


jojo, jsou s uzlíky, no já jsem také původně chtěla K9, ale několik týdnů mi nikdo z nich nebral mobil ani neodpovídali na mail, tak jsem raději volila jiné řešení, protože jsme to chtěli mít hotové před nastěhováním.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kateřina



Založen: 14.02.2009
Příspěvky: 6

Předmět: Re: HOTOVO
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 18:13:34
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Kateřina napsal:
Tereza napsal:
Kočíčí sítě jsou již namontované, nakonec je dělali až dnes, protože barák je zateplený a do toho se nesmí vrtat, proto jsme nechávali dělat rám. Za 2 lodžie (3.5 a 2 metry) jsme zaplatili 6400,-. Tloušťku vlákna jsem neměřila, ale moji kocouři po tom nešplhají. Jinak provedení je kvalitní - kotvičky, očka, ocelové lanko, zavařené ustřižené konce... Tak snad to vydrží.

Twisted Evil No to máte bezva, a čiči mají opět více prostoru na hraní. Ty zatavený konce myslíte jako u sítě? Máte uzlíky? To už jsem někde četla že ty uzlíkové se mají stříhat elektrickýma nůžkama které zataví konce.
Tak aspoň máte už po starostech, já počkám až přijde výplata a pak si je taky objednáme. Ale rozhodli jsme se pro K9. Jaro za dveřmi, a kočky touží po balkoně. K.


jojo, jsou s uzlíky, no já jsem také původně chtěla K9, ale několik týdnů mi nikdo z nich nebral mobil ani neodpovídali na mail, tak jsem raději volila jiné řešení, protože jsme to chtěli mít hotové před nastěhováním.

Já jsem objednávala včera a dnes nám volali termín montáže na příští pátek. To je myslím v normě. Asi mám štěstí Very Happy Dám vědět až kočičáky vypustím. K.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 10:21:47
Odpovědět s citátem

Určitě dejte vědět, moji kocouři jsou spokojení, že můžou "šmírovat" i když až bude lepší počasí tak to bude ještě zábavnější (hlavně až přiletí osazenstvo hnízda před balkonem).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 10:42:47
Odpovědět s citátem

My bydlíme taky v pronájmu a sítě do oken už tady naštěstí byli.Je to výborný, kocour sedí v okně a kouká a kouká třeba hodinu... Nemusím dávat pozor nebo se stresovat jestli neuteče Laughing Myslím že jsou to normální sítě proti hmyzu. Kocour na ně občas skočí jako že by asi chtěl jít ven ale drží,určitě to nemůže nijak vyrvat nebo roztrhnout.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 11:10:14
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Myslím že jsou to normální sítě proti hmyzu. Kocour na ně občas skočí jako že by asi chtěl jít ven ale drží,určitě to nemůže nijak vyrvat nebo roztrhnout.


My máme taky - jednu na okně a jedny síťovaný dveře na balkon. No a ta naše opice po tom občas leze a už tam máme pěkný škuby Rolling Eyes A ty dveře na balkon už si i otevře...No jsem zvědavá na jaro, jak se k tomu postaví. Přeci jen už je z ní víc dáma Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 11:34:54
Odpovědět s citátem

A nedělá vám občas u těch oken hysterický scény že chce jít ven?? Ten náš jo kňourá, jančí a dívá se na mě a čeká jestli ho pustím je mi ho vždycky líto... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
honzaj.



Založen: 03.10.2016
Příspěvky: 1

Předmět: pevná síť
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2016 0:28:14
Odpovědět s citátem

Ahoj Smile My máme devítíkilového maincoon a na toho nám normální síť už dlouho nestačí. Pořídili jsme si ale "pevnou síť" http://sitprotihmyzu.cz/?menu=rameckove-site která naštěstí udrží i jeho. A když udrží obřího těžkého až moc aktivního kocoura, věřím že zvládne i tvoje kočky. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (24x)
2
Přinesení (13x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top