Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

granule Almo Nature Holistic


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: granule Almo Nature Holistic
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2007 14:36:14
Odpovědět s citátem

Zdravím!
Nemáte někdo zkušenosti s granulemi Almo Nature Holistic? Přidávám link na kotěcí:
www.zooplus.de/app/WebObjects/ZooShop.woa/wa/CatalogDirectAction/details?PG=2126&PID=10171

Vypadají celkem sympaticky - ve složení uvádějí odděleně skutečné maso (26 %, což není málo, např. ProPlan má 20 %) od moučky, přívlastek BIO u několika surovin taky není k zahození (i když samozřejmě kdo ví?), velmi pěkné množství hořčíku - 0,05 %!

Docela mě to láká, tak bych chtěla vědět, jestli tím tady někdo krmí, jak kočky prospívají, jestli chutná a tak.

Dík!
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lentilka



Založen: 31.07.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Re: granule Almo Nature Holistic
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2007 16:23:52
Odpovědět s citátem

Chtěla bych se připojit k otázce, také mi tato značka přijde sympatická a vzhledem k tomu, že toto téma je tu už delší dobu, ráda bych věděla, zda jste to někdo už stihl vyzkoušet... Děkujii Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pewis



Založen: 30.11.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: orlová

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 8:31:41
Odpovědět s citátem

Tato značka se sice zaří mezi ty kvalitnější - ale 26% masa mi nepřijde moc. značky Biomill,Acana, Eukanuba - pro koťata, Orijen a Hills adult chicken mají rozhodně lepší složení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2007 11:27:48
Odpovědět s citátem

pewis napsal:
Tato značka se sice zaří mezi ty kvalitnější - ale 26% masa mi nepřijde moc. značky Biomill,Acana, Eukanuba - pro koťata, Orijen a Hills adult chicken mají rozhodně lepší složení.

Těch 26 % je podíl čerstvého masa, které se do granulí přidává, vedle toho tam je ještě drůbeží a rybí moučka. Většina výrobců má tendenci uvádět vše dohromady a pak je to číslo samozřejmě větší. Odděleně tyto informace uvádí např. Purina nebo Trainer a u obou je podíl čerstvého masa nižší (okolo 20 % u Puriny a 25 % u Trainera).
No nedalo mi to a koupila jsem 2,5 kg balení pro dospělé kočky s lososem a první dojem dopadl na výbornou. Můj černý lakmusový papírek Very Happy reagoval velmi pozitivně, boule za ušima. Měla jsem obavy, že když mají být granule zdravé, tak nebudou chutnat, ale naštěstí tomu tak není. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, určitě dám vědět.
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2008 16:23:22
Odpovědět s citátem

Tak bohužel po několika dnech granule kočičákům přestaly šmakovat. Kocour je naštěstí pažravej, takže to tak nějak dojede, ale nadšenej z nich teda není, jiným značkám dává určitě přednost. A kočena si leda uždibne na zpestření ke svým oblíbeným RC Sensible... Takže tohle nevyšlo Confused
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2008 17:33:07
Odpovědět s citátem

zajimalo by me jak poznate, ze to kockam nechutna? nasi kluci s ni vsechno ... treba ne hned ale casem jo, dostavaji granule hills obcas rano aby me nechali spat kapsicku a vecer maso (rybu, kure, hovezi) nebo zaludky. Jsou jim 4,5 mesice, tak doufam, ze jim to vydrzi.

Kdyz ctu diskuze o jidle, tak si vzdycky vzpomenu na jedny kocky u me kamaradky jak basti pripalenou ryzi a hrachovou kasi. Podle me je to jak s lidma kdyz mas hlad tak to snis, kdyz mas na vyber tak si vymyslis, aspon u me to tak je urcite Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2008 18:31:12
Odpovědět s citátem

Frantiska napsal:
zajimalo by me jak poznate, ze to kockam nechutna? nasi kluci s ni vsechno ... treba ne hned ale casem jo, dostavaji granule hills obcas rano aby me nechali spat kapsicku a vecer maso (rybu, kure, hovezi) nebo zaludky. Jsou jim 4,5 mesice, tak doufam, ze jim to vydrzi.

Kdyz ctu diskuze o jidle, tak si vzdycky vzpomenu na jedny kocky u me kamaradky jak basti pripalenou ryzi a hrachovou kasi. Podle me je to jak s lidma kdyz mas hlad tak to snis, kdyz mas na vyber tak si vymyslis, aspon u me to tak je urcite Smile

Že jim nechutná poznám jednoduše - jejich obvyklá dávka nezmizí v obvyklém čase, ale válí se to v miskách třeba půl dne, Avě třeba celý den. Jasně, že hladem by u nich nepomřeli, ale zvlášť kočena by snědla jen tolik, aby hladem neomdlívala, což znamená, že by - už tak celkem hubená - ještě zhubla. A na to prostě nemám nervy... Navíc se nechci připravit o ten požitek, když se na dlabanec těšej a u misky si pochrochtávaj! Smile
No prostě jim tak trochu podstrojuju, ale jak tady jednou někdo trefně napsal - od toho ty naše chlupáče máme, ne? Wink
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 14:28:49
Odpovědět s citátem

nerikam nepostrojovat, jen to neprehanet Smile Klukum moc nejede konzerva hills, mam jeste par v zasobe, vzdycky kdyz moc zlobi, tak ji za trest dostanou na jidlo Smile nevim jak oni, ale ja mam aspon dobry pocit, ze jsem se pokusila udelat neco vychovneho ... protoze jenom zneuzivaji toho, ze nedokazu byt moc dusledna
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 14:42:20
Odpovědět s citátem

nám tedy taky moc nejede konzerva Hills, ale přitom po granulkách se mrška může utlouct. Ty jsou vždy jako první pryč. Moje kamarádka krmí kotě vším co jí ona sama. Takže převážně lidská strava a argumentuje že to kočičce tak chutná. Sad Mojí by to taky určitě chutnalo, tak jí to prostě nedám. Myslím že to není vhodné. Pak mě ale naštve, když koupím něco co je třeba s hovězím a číča to nechce! Přitom před týdnem to bylo to nej co jí chutnalo! Prostě ta moje už neví co by...! Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 14:48:20
Odpovědět s citátem

No nase strava je nastesti nechava klidne, jen me prekvapilo ze mi nikolka jedl tvaruzkovou pomazanku s chleba, co jsem nechala chvilku bey dozoru Smile a ze mi upiji caj z hrnku ... at mi nikdo nerika, ze kocky nemaji rady pri jidle hloubku, kdyz ho obcas vidim jak vrazi hlavu do hrnku a snazi se dosahnout na zbytek na dne Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 20:20:42
Odpovědět s citátem

Frantiska napsal:
at mi nikdo nerika, ze kocky nemaji rady pri jidle hloubku, kdyz ho obcas vidim jak vrazi hlavu do hrnku a snazi se dosahnout na zbytek na dne Smile)


Nám už takhle rozbila dvě skleničky - přítel nechal přes noc na stole sklínku se zbytkem vody a to je pro ni naprosto neodolatelné vábidlo...strká tam čumák a snaží se k té vodě dostat...no a sklínka to většinou neustojí a letí Laughing jinak názorná ukázka (akorát se jednalo o plastovou nádobku k žehličce Smile ) http://smeny.hofyland.cz/album/slides/IMGP5945.jpg
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2008 9:45:13
Odpovědět s citátem

názorná ukázka je super! Razz
Když jsem u toho moje míca miluje taky čajíky, a pozor nejvíc šumavskou směs s medem. Když jsem měla angínu, tak mi to v nestřeženém okamžiku vždy vyžunkla Laughing Nikdy bych neřekla budou kočce bylinky s medem tak šmakovat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2008 13:26:46
Odpovědět s citátem

me zas prekvapuje, ze mu muj caj chutna ... mam rada celkem dost kysely

Naposledy upravil Frantiska dne 5. 6. 2008 20:34:00, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2008 17:56:49
Odpovědět s citátem

Cookie napsal:
Když jsem u toho moje míca miluje taky čajíky.


To naše zbožňuje můj čas na Spánek a nervy Very Happy Jak si ho udělám, tak je z něho celá pryč...furt mi tam strká čumá, očmuchává ten papírek na sáčku...prý je to tím, že je v něm kozlík lékařský, který je jakési čičiafrodiziakum Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2008 9:50:49
Odpovědět s citátem

Smeny napsal:
Cookie napsal:
Když jsem u toho moje míca miluje taky čajíky.


To naše zbožňuje můj čas na Spánek a nervy Very Happy Jak si ho udělám, tak je z něho celá pryč...furt mi tam strká čumá, očmuchává ten papírek na sáčku...prý je to tím, že je v něm kozlík lékařský, který je jakési čičiafrodiziakum Laughing


Laughing to je super, aspoň máte spolu pevné nervy a dobré spaní...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2008 10:44:04
Odpovědět s citátem

Cookie napsal:
Laughing to je super, aspoň máte spolu pevné nervy a dobré spaní...


No já ji ještě nedovolila se z toho napít, takže pevné nervy potřebuju, abych ji odháněla a nevylila si přitom ten čaj Laughing Protože ho potřebuju co nejvíc, abych zaspala její noční řádění Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (32x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top